Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулювання реле тиску води для насоса: інструкція та рекомендації

  1. Регулювання реле тиску води для насоса: принцип дії пристрою
  2. Як працює насосна станція, оснащена реле тиску води для насоса
  3. Як здійснюється регулювання реле тиску води для насоса
  4. Рекомендації по самостійному налаштуванні реле
  5. Найбільш поширені несправності і способи їх усунення

Наша сеть партнеров Banwar

Будь-яка насосна станція має регулятор тиску рідини , Який дозволяє контролювати натиск і при необхідності здійснювати автоматичне включення і відключення подачі носія. Регулювання реле тиску води для насоса цілком може проводитися користувачем самостійно, якщо розуміти принцип пристрою цього приладу і використовувати досить прості рекомендації.

регулятор тиску рідини

Регулювання реле тиску води для насоса: принцип дії пристрою

Розуміючи, як саме працює реле, будь-який користувач зможе самостійно здійснити його регулювання, тому в першу чергу розглянемо його конструкцію. Реле являє собою блок, який має дві пружини, що відповідають за верхню і нижню межі тиску. За допомогою спеціальних гайок ці показники можна легко регулювати.

Інша складова реле - мембрана, яка контролює силу подачі води. Якщо показник мінімальний, то пружина знаходиться в ослабленому стані, а якщо максимальний - пружина стискається. Відповідно, під таким впливом контакти реле замикаються і розмикаються, що дозволяє проводити автоматичне включення і відключення насоса.

Основне призначення реле тиску води для насоса - збереження показника тиску в заданому діапазоні. В результаті роботи цього пристрою користувач отримує необхідний напір води. Крім того, якщо мінімальний і максимальний показники виставлені відповідним чином, насосна станція піддається періодичному відключення, що робить позитивний вплив на все водяне обладнання і продовжує його експлуатаційний термін.

Як працює насосна станція, оснащена реле тиску води для насоса

Для того щоб більш точно розуміти, яким чином повинно здійснюватися регулювання реле тиску води для насоса, необхідно розуміти роль цього пристрою в загальній схемі. Коротенько розглянемо кожен етап:

  • за допомогою насоса, вода набирається в передбачений для цього бак, за рахунок чого тиск підвищується;
  • як тільки тиск досягає верхньої межі, відбувається автоматичне відключення насоса за рахунок розмикання контактів;
  • в разі витрачання води з бака, тиск знижується, і реле знову запускає роботу насоса, щоб заповнити відсутню кількість води.

Для того щоб поставка води здійснювалася постійно і без перебоїв, необхідно, щоб цей цикл постійно повторювався.

Як здійснюється регулювання реле тиску води для насоса

Регулювання реле тиску води для насоса повинна здійснюватися відразу ж, після установки насоса. У цьому процесі важливо враховувати всі нюанси, оскільки від того, наскільки точно будуть збудовані верхня і нижня межі тиску, буде залежати якість роботи всієї системи.

Почати варто з розгляду тих налаштувань, які були встановлені виробником. Як правило, ці показники відповідають 1,5 атм і 2,5 атм відповідно, для верхньої і нижньої меж. Щоб точно визначити встановлені межі, необхідно скористатися манометром. Більш того, краще використовувати для цього механічний прилад, оскільки його дані більш точні.

Для отримання точних даних вам необхідно відкрутити спеціальний ковпачок, розташований на корпусі бака, під'єднати вимірювальний прилад і зняти показання.

Таку настройку бажано проводити для будь-якого нового пристрою, однак, найбільш необхідно це для тих систем, які були зібрані з окремих компонентів, тобто бак, насос і реле купувалися окремо. Якщо ж все це було куплено разом, така перевірка необов'язкова.

Корисна порада! Насосна система бака, на якому ви проводите перевірку обов'язково повинна бути відключена від електромережі.

Рекомендації по самостійному налаштуванні реле

Для того щоб переконатися в правильності всіх виставлених налаштувань, необхідно провести ряд процедур, які допоможуть вам визначити які показники були виставлені, і при необхідності, підкоригувати їх.

Після того як ви виставили мінімальний і максимальний показник тиску, запустіть систему і переконайтеся в тому, що, коли бак буде заповнений до бажаної позначки, подача води припиниться. Якщо цього не станеться, вийміть насосну станцію і трохи підкрутити гайку проти годинникової стрілки. Якщо ж подача води припинилася раніше, ніж бак заповнився водою, необхідно, навпаки, трохи послабити гайку.

Те ж саме потрібно зробити і з другої гайкою: поступово зливаючи воду, стежте, щоб подача води припинилася в той момент, коли бак буде практично повністю порожній. Таку процедуру можна проводити не тільки з новими пристроями, а й для тих, які ви використовуйте. Це дозволить вам підтримувати роботу системи в порядку і продовжить її експлуатаційний термін.

Важливо знати, що різниця між верхнім і нижнім показником повинна становити не менше однієї одиниці. Чим більше різниця між цими значеннями, тим краще це позначиться на роботі системи. Якщо кордону виставлені занадто близько, насосна система буде активізуватися частіше. Хоча саме це і дозволить забезпечити найбільш рівномірний натиск води.

Хоча саме це і дозволить забезпечити найбільш рівномірний натиск води

Найбільш поширені несправності і способи їх усунення

Причин поломок насосної системи може бути безліч, наприклад, з ладу може вийти один з елементів, що призведе до неправильної роботи всіх складових. Однак, найбільш часто це відбувається в тих випадках, коли робота системи здійснюється всуху. Відсутність води в мережі призводить до серйозних поломок і деформацій. Розглянемо, що може послужити причиною виникнення такої ситуації і як цьому запобігти.

Перша причина - раптове припинення постачання води в систему, пов'язане з перебоями в подачі або виникненням аварійних ситуацій. Інший варіант - споживання більшої кількості води, ніж те, яке можуть надати ресурс.

Для того щоб запобігти виникненню подібних проблем, краще всього використовувати реле, в якому передбачена спеціальна захист. У таких пристроях, серед заводських установок, передбачено автоматичне відключення системи подачі води в разі, якщо тиск не перевищує показник в 0,5 атмосфер. У цьому випадку робота відновиться тільки в тому випадку, якщо рівень води знову досягне необхідного мінімуму.

Корисна порада! Виробляючи індивідуальну настройку обладнання, беріть до уваги початкові можливості станції. Не має сенсу виставляти максимальні показники, які перевищують ті, що вказав виробник.

Розуміти, як працює реле тиску води дуже важливо, щоб мати можливість самостійно регулювати роботу насосної станції, і при необхідності, виявити і усунути причину несправності. Як видно, ця система влаштована досить просто, і при бажанні, цілком можливо здійснити регулювання самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

джерело: http://remoo.ru

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов