Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Рейтинг шин для зимового сезону 2018-2019 років

  1. Особливості та види зимових шин
  2. Кращі виробники зимової гуми
  3. Топ 9 нешипованних зимових шин
  4. Топ 9 шипованих шин для зими
  5. Новинки ринку 2018-2019
  6. Читайте також:

Наша сеть партнеров Banwar

Закінчується літо, починається пора дощів, в головах багатьох автовласників виникають думки про швидку заміну покришок літніх на зимові або всесезонні. Які купити і поставити на автомобіль. Адже від їх якості залежать не тільки безпеку руху, а й життя пішоходів. Країна наша велика, погода в різних регіонах відрізняється. Тому терміни заміни гуми встановлюють на місцях регіональні влади.

Тому терміни заміни гуми встановлюють на місцях регіональні влади

Зимові шини можуть бути як із шипами, так і нешиповані. У правилах дорожнього руху зазначено обов'язкових розміри шин, протекторів і шипів, які дозволено застосовувати на різних моделях автомобілів. Кращі зимові шини розглянемо в рейтингу шин для зимового сезону 2018-2019 року.

Особливості та види зимових шин

Зимова гума має деякі особливості. Літні шини здатні тріскатися на морозі. У зимових колесах використані інші підходи до виготовлення. У них додаються різні речовини, які не дають гумі руйнуватися при низьких температурах. Зимові шини бувають дорогі й дешеві. Гума низької якості має менший термін служби. Але вона покрита металевими шипами, які не дають їй зношуватися. Тому найдешевша взуття для автомобіля служить 5 і більше років при акуратному і правильному її використанні.

Продавці не дадуть можливості протестувати продукцію. При покупці доводиться покладатися тільки на відгуки друзів і деяких фахівців. Можна придбати щойно вироблені колеса або вживані. Плюси є в будь-який з покупок. Якісні колеса з заводського конвеєра при їзді не роздуються. Якщо це станеться, їх замінять відповідно до гарантійних зобов'язань. Служить гума багато років.

Колишня у вжитку продукція коштує набагато дешевше. але визначити точну кількість років експлуатації важко. Чи не кожен власник чесно дасть цю інформацію. Вигоди від такого придбання чекати важко.

Колеса для зимових умов продаються з шипами і без них. Нешипована скандинавська гума створена для хорошого зчеплення її з обмерзлих або засніжених покриттям доріг. Глибина протектора - 8-10 мм. Малюнок має шаховий порядок. Він може мати ромбовидні або прямокутні візерунки. Між деталями малюнка велику відстань. Така форма добре продавлює поверхня.

Зимова шина європейського виробництва призначена для їзди по мокрих дорогах, які з'являються після випадання снігу або дощу. На ній багато тонких каналів і прорізів для води. Шипи ставляться ромбовидні і круглі. Надійними шипами споживачі вважають втоплені в гуму. Кінчик шипа виступає назовні і добре зчіплюється з поверхнею дороги, вкритій кригою або снігом. Шипи, заборонені в деяких країнах, надають велику допомогу на зледенілих і мокрій дорозі, але іноді вони подовжують гальмівний шлях, шумлять і вилітають зі своїх місць.

Взимку автовласники використовують і всесезонну гуму на своїх машинах. Це відбувається в країнах Європи, де клімат тепліший російського. На просторах Росії така гума використовуватися не може.

Кращі виробники зимової гуми

Автомобільна гума деяких компаній багато років знаходиться в рейтингах світових лідерів. Це японські компанії Bridgestone, Yokohama, французька Michelin . Bridgestone обчислює свою історію з 1931 року. Якість продукції залишається високою, вона знаходиться в преміум-класі. Вироби проходять випробування на полігонах компанії. Головні вироби - нешиповані зимові покришки.

Друге місце міцно займає фірма з Японії Yokohama Rubber Company. Вона впродовж багатьох років співпрацює з корпораціями Toyota, Porshe, Mercedes Benz, Mazda і Subaru. Автомобілі цих виробників взуваються в японські шини.

На третьому місці закріпилася компанія Michelin з Франції. Їй належать шини, які здатні заощаджувати паливо. Називаються покришки Energy. Економія палива відбувається за рахунок малого опору коченню.

Четверте місце зберігається за американським виробником Goodyear Tire and Rubber Company . У компанії багатий досвід, що бере початок з 1898 року. Перші автомобілі Ford отримували гуму від цієї компанії. Всі покришки виробляються з натуральних компонентів. Частина їх не змінює своїх характеристик при різних ушкодженнях.

П'ята позиція зайнята німецькою компанією Continental AG. Компанія стара, їй понад 225 років. Вона має філії в різних країнах світу.

Італійська Pirelli & C в рейтингу посіла шосте місце. Вона займається виробництвом спортивного гуми. Спортивні машини добре управляються за будь-якої погоди.

Фінський виробник шин Nokian Tyres посів сьоме місце. На ринку працює понад сто років. Спеціалізація - випуск якісних шипованих покришок. Ця компанія перша, яка випустила вироби з висуваються в потрібний час шипами.

На восьмому місці розташувалася Південна Корея з компанією Hankook Tyres. Численні філії випускають зносостійкі вироби для автомобілів різного класу.

Топ 9 нешипованних зимових шин

Нешиповані покришки автолюбителі називають липучками. Фахівці дали їм назву - фрикційні шини. Вони не оснащуються металевими шипами, мають протектори особливої ​​форми. Покришки такого типу підходять для регіонів з теплим кліматом. Фрикційними шинами користуються жителі багатьох європейських країн. Якщо придбати на зимовий період недорогі моделі, це може викликати:

  • непередбачувана поведінка автомобіля на засніженій і обледенілій дорозі;
  • шум;
  • погану керованість;
  • аквапланування;
  • швидкий знос покришок.

Ці проблеми призводять до аварій з нанесенням шкоди здоров'ю людини і автомобіля. Прийнято вважати, що покришки без шипів підходять тільки для їзди по асфальту. Чи так це - зробимо висновок після знайомства з деякими моделями.

Continental ContiVikingContact - німецька продукція з хорошими характеристиками. Гальмівний шлях на таких покришках невеликий. Вони видають мало шуму при русі, забезпечують хорошу керованість автомобілем. Негативний момент - схильність до аквапланування.

Скати Nokian Hakkapeliitta дозволяють впевнено пересуватися по зимовій дорозі, покритої сніжком або крижаною скоринкою. Відгуки про гумі позитивні як від експертів, так і від власників автомобілів.

Goodyear UltraGrip Ice багато разів займала перші місця в рейтингу. Добре поводиться на мокрому асфальті. Ще краще - на сніговому покриві. Поведінка на сухому асфальті заслуговує найвищих оцінок експертів.

Sava Eskimo Ice має різні думки. Одні вважають вироби хорошими нешипованими колесами, інші знаходять багато недоліків. Але в тому, що покришки забезпечують пересування по дорозі з комфортом, все згодні.

Автошини італійського виробника Pirelli Ice Zero на вкритій льодом мають невисокі результати. На мокрому асфальті і на засніженій трасі водій може себе впевнено почувати за кермом.

Французькі шини Michelin X-ICE XI3 коштують дешевше інших моделей. Представники фірми не зустрічалися з російськими морозами, тому на вкритій льодом гума схильна втрачати деякі властивості. Але вона тримає дорогу і зменшує занос. Рух автомобіля м'яке і безшумне.

Goodyear Ultra Grip Ice - хороша липучка зі швидкісним гальмуванням. Над цією характеристикою працювали близько трьох років і провели десятки випробувань. Завдяки введенню до складу кріо-адаптивної суміші шини використовуються взимку, вони не замерзають при морозах в 25 градусів.

Огляд зимових шин для кросоверів продовжує Bridgestone Blizzak VRX. Японські фахівці розробили ці покришки на основі технологій, адаптованих до російської зими з суворими морозами. Переваги гуми - м'який хід, легке перетин снігових заметів, швидке гальмування.

Yokohama Ice Guard - відносно дешеві покришки з хорошими характеристиками. Незвичайний візерунок протектора швидко виводить вологу і забезпечує хороше зчеплення з дорожнім покриттям. Головне достоїнство - безпечне проходження поворотів.

Вибір зимової гуми в магазинах багатий. Всі моделі мають однакові якостями. Але купувати дешеву продукцію фахівці не рекомендують.

Топ 9 шипованих шин для зими

Рейтинг зимовій шиповану гуми складений на основі наступних критеріїв:

  • динаміка розгону і гальмування в різних умовах;
  • керованість;
  • рівень шуму.

На першому місці вже багато років стоїть італійська модель Pirelli Ice Zero. На сухих і мокрих, засніжених і зледенілих покриттях шини продемонстрували хороші показники. Недоліки покришок - шум, видаваний шипами при русі автомобіля.

Nokian Hakkapeliitta - виріб фінської компанії. Ця модель проходила чотирирічну доопрацювання в лабораторних умовах. Особливістю її є установка шипів двох видів. Це дає можливість підвищити керованість і стійкіше триматися на дорозі. На виріб встановлюють шипи Ведмежий кіготь. Вони надійно зчіплюються з дорогою в будь-яких погодних умовах.

Continental Ice Contact виробництва німецьких майстрів не відрізняється новизною, але з топових списків не виходить багато років. Вони забезпечують хорошу керованість на різних типах доріг. До мінусів відноситься підвищена схильність до аквапланування. На гуму встановлюється 196 шипів. Хід автомобіля на таких шинах залишається практично безшумним.

Нордман має ширину профілю 155-235 мм. Гума беськамерная, з шипами. Добре зчіплюється з мокрим покриттям, з льодом і снігом. Випускається вона і для позашляховиків. Такі колеса мають профіль до 285 мм.

Високе місце займає Bridgestone. Японська компанія близько 100 років займається виробництвом гуми. Вона випускає колеса літні, всесезонні і шиповані. Для зими призначені популярні моделі Айс крузер і Блізак. Вони добре відштовхують від себе вологу і демонструють стійкість на дорозі.

Шини Michelin виготовлені французькими виробниками. Для російської зими створено кілька моделей. Шиповані моделі створені з системою, яка отримала назву Розумні шипи. Вони чіпко тримають дорогу, але при цьому видають більше шуму.

Шини Cordiant відносяться до середньої цінової категорії. Це дозволило їм завоювати популярність у автовласників. Протектор забезпечений хитромудрим малюнком. Загальна кількість шипів - 128. Вони забезпечують поперечне і поздовжнє зчеплення з дорожнім покриттям, хороше гальмування. Недоліки - підвищений шум і збільшена витрата палива.

Шини Dunlop мають меншу популярність в Росії. Термін служби гуми - кілька років. На них встановлюються шипи, які мають карбідний сердечник.

Покришки Hankook адаптовані під клімат Росії. Ціна доступна. Всього налічується 14 моделей виробів. Всі вони створені з урахуванням бажань покупців. При гальмуванні на зледенілих або засніженій трасі шипи не дають машині йти в юз.

Вітчизняні шини Kama відрізняються надійністю і практичністю. Гума не має складних малюнків протектора. Матеріал використовується високої якості. У ньому надійно кріпляться шипи 2,45 мм. Протектор двошаровий, це підвищує термін служби виробів.

Всі перераховані моделі шин - кращі для зимових умов. При виборі зимового взуття для автомобіля потрібно прислухатися до порад бувалих і фахівців.

Новинки ринку 2018-2019

В останні дні літа автовласники починають думати про заміну літніх шин на зимові. Хтось дістає торішні колеса, хтось вибирає на ринку більш хороші вироби. Новинки з'являються часто. Розглянемо моделі, що з'явилися в поточному році.

Модель Goodyear UltraGrip ICE + має хороші характеристики. Годиться для пересування в зимових умовах при будь-яких температурах навколишнього повітря.

Goodyear UltraGrip 600 - шини з хорошими характеристиками і вигідними цінами.

Yokohama ICEGUARD iG60 - модель японських виробників відрізняється високою надійністю при їзді по зимових дорогах.

Покришки Firestone ICE CRUISER 7 гарантують надійний контроль взимку над будь-якими шляхами.

Bridgestone - Blizzak W995 об'єднує в собі передові розробки, що застосовуються у виробництві гуми для автомобілів.

Шиповані Maxxis Premitra Ice Nord NS5 випробовувалися на дорогах Півночі.

Snow Cross 2 компанії Cordiant мають насічки на підставі. Шипи оснащені твердосплавної серединою.

Фінські шини Nokian Hakkapeliitta R3 підвищують керованість, надійно утримують автомобіль на крижаній кірці. Вони мають високу зносостійкість і економлять паливо.

Порівняння зимових шипованих шин і знову з'явилися на ринку моделей допоможе вибрати надійну зимове взуття для вашого автомобіля.

Читайте також:

Підписуйтесь на Ukrnews24.net в Telegram , Щоб бути в курсі найцікавіших подій.

Останні новини

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов