Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Рейтинг найшвидших позашляховиків в світі 2019 року

  1. Jaguar F-Pace SVR
  2. BMW X5M
  3. Mercedes GLE 63S AMG
  4. BMW X3M Competition
  5. Porsche Cayenne Tubro S
  6. Bentley Bentayaga Mansory
  7. Alfa Romeo Stelvio
  8. Jeep Grand Cherokee
  9. Lamborghini Urus
  10. Tesla Model X

Наша сеть партнеров Banwar

Спочатку позашляховики не створювалися для високих швидкостей. Їх основним призначенням була здатність долати складні перешкоди і проходити по найбільш поганих дорогах. але сучасні автовиробники прагнуть всебічно розвивати власні проекти, пропонуючи споживачам додаткові можливості. Мало хто з справжніх шанувальників позашляхових машин відмовиться від автомобіля, здатного за лічені секунди досягти позначки в 100 кілометрів на годину і далі продовжити динамічний розгін.

сучасні автовиробники

Визначати кандидатів на звання найшвидшого позашляховика в світі по максимальній швидкості неправильно і фактично неможливо. Вимоги міжнародних організацій дорожньої безпеки змушують автовиробників штучно обмежувати максималку. Тому більшість позашляховиків мають так звані електронні браслети. Найчастіше обмежувач встановлений на позначці 250 кілометрів на годину. Аналогічний ліміт застосовується до безлічі легкових машин.

А ось швидкість прискорення є тим показником, за яким регулярно змагаються один з одним провідні виробники. Далеко не всі мають на меті створити найбільш швидкісний позашляховик, вважаючи інші характеристики і можливості більш значущими. Але є ті, хто потрапив до цього рейтингу. Саме тут можна дізнатися, який серійний позашляховик в 2019 році найшвидший у світі .

Багато напевно б здивувалися побачити в цьому списку представників таких компаній як Peugeot, Renault або навіть Volkswagen. Вони не зациклені на швидкості.

На швидких позашляховиках спеціалізуються в основному ті компанії, модельний ряд яких спочатку заточений під відмінну динаміку.

У підсумковий топ серед найшвидших серійних позашляховиків потрапили представники наступних брендів:

  • Jaguar.
  • BMW.
  • Mercedes.
  • Porsche.
  • Bentley.
  • Alfa Romeo.
  • Jeep.
  • Lamborghini.
  • Tesla.

Саме ці компанії випускають найбільш стрімкі і швидкі в світі позашляховики. Їх показники розгону дозволили зайняти в 2019 році лідируючі позиції. Коротке знайомство з кожним кандидатом і опис їх можливостей дозволить розставити позашляховики по відповідних місць, визначивши кращого серед кращих.

Jaguar F-Pace SVR

Заряджена версія автомобіля F-Pace виробництва компанії Jaguar з приставкою SVR відбулася лише навесні минулого 2018 року. Презентація проходила в рамках міжнародного автошоу в Нью-Йорку. Якщо порівнювати зі звичайною версією, тут можна відзначити більш агресивний дизайн, а також збільшене число елементів аеродинаміки. Також покупці цього Jaguar отримують покращений салон з ексклюзивною обробкою.

Також покупці цього Jaguar отримують покращений салон з ексклюзивною обробкою

Jaguar F-Pace SVR

Але найголовніше ховається в підкапотному просторі. Саме за рахунок модернізованого двигуна Jaguar заслужено потрапив до цього рейтингу серед найбільш швидкісних джипів. Але це не найшвидший серійний позашляховик. F-Pace SVR тільки відкриває рейтинг, займаючи почесне 10 місце. Поглянувши на параметри цієї моделі, можете уявити, що запропонують лідери.

Під капотом зарядженого позашляховика ховається 8-циліндровий мотор об'ємом 5,0 літрів з потужністю 550 кінських сил. У поєднанні з 8-ступінчастим автоматом вдається розігнатися з нуля до сотні за скромні 4,3 секунди. Максималка тільки 283 км / год, але це пов'язано з електронним обмеженням. Орієнтовна ціна за позашляховик стартує від 100 тисяч євро.

BMW X5M

Ще один заряджений позашляховик, який позиціонується як найшвидший в історії моделі X5. Серійне виробництво моделі в М-пакеті стартувало ще в 2015 році.

На тлі звичайного цивільного X5 тут присутні інші елементи обважування, підкоригована решітка радіатора і інші доробки.

BMW X5M

Свої високі швидкісні показники BMW Х5М отримав завдяки мотору об'ємом 4,4 літра з 8 циліндрами, турбонаддувом і потужністю 575 кінських сил. Працює він в поєднанні з фірмовим автоматом Steptronic. У підсумку з нуля до сотні баварський позашляховик розганяється за скромні 4,2 ​​секунди. Максимальна швидкість обмежена за допомогою електронного браслета на позначці 250 кілометрів на годину.

Mercedes GLE 63S AMG

З 2016 шанувальники іншого німецького автоконцерну отримали можливість стати володарем зарядженого позашляховика на базі моделі GLE, побудованого спільними зусиллями Mercedes і тюнінг-ательє AMG.

З 2016 шанувальники іншого німецького автоконцерну отримали можливість стати володарем зарядженого позашляховика на базі моделі GLE, побудованого спільними зусиллями Mercedes і тюнінг-ательє AMG

Mercedes GLE 63S AMG

Крім традиційних зовнішніх змін, доопрацювання торкнулися і технічної складової. Свою рекордну швидкість розгону машина розвиває за рахунок 5,5-літрового турбомотора на 585 конячок. Разом з 7-діапазонним автоматом Mercedes розганяється до сотні за 4,2 секунди. Максималка так само, як і X5M, обмежена електронікою на 250 км / год.

BMW X3M Competition

Початок лютого 2019 року ознаменувався появою на світ вельми цікавого компактного позашляховика від баварського автоконцерну. В рамках презентації показники не тільки заряджений Х3 в М-пакеті, але ще і спеціальну версію Competition.

Традиційно для заряджених версій цей серійний позашляховик отримав топовий силовий агрегат. Це 3,0-літровий бензиновий ДВС з 6 циліндрами. Його потужність вдалося підняти до 510 кінських сил. Тут застосовується фірмова баварська технологія M TwinPower Turbo.

BMW X3M Competition

З огляду на більш компактні розміри і вага, Х3М вдалося розігнати з 0 до 100 кілометрів на годину за 4,1 секунди. На машині стоїть електронний обмежувач, тому розігнатися більш ніж до 250 кілометрів на годину не вийде.

Але є можливість додаткової установки спеціального пакета. З ним максималку підвищують до 280 км / год.

Porsche Cayenne Tubro S

Хоча компанія Volkswagen свою модель в цьому рейтингу не надала через відсутність дійсно швидких позашляховиків, але входять до складу концерну підприємство Порше якраз спеціалізується на високошвидкісних моделях.

Вперше цей автомобіль показали в 2015 році, а до 2018 року відбулося ще одне планове оновлення. Позашляховику змінили зовнішність, поліпшили салон і додали ряд нових опцій.

Porsche Cayenne Tubro S

Зміни торкнулися і підкапотного простору. Тут використовується той же 4,8-літровий мотор з системою битурбо. 8-циліндровий агрегат форсували до 570 кінських сил, а крутний момент підняли до 800 Нм.

В результаті розгін з місця до сотні став всього 4,1 секунди. Максималка стандартно становить 284 кілометри на годину. Тут також використовується електроніка.

Bentley Bentayaga Mansory

Ще один топовий британський позашляховик. Ще буквально кілька років тому ніхто і припустити не міг, що компанія Bentley буде випускати позашляхові моделі. Але ринок диктує свої умови. У гонитві за споживачами британська фірма була буквально змушена зайняти і цю нішу. Старання себе виправдали.

Старання себе виправдали

Bentley Bentayaga Mansory

Розглянутий автомобіль став результатом спільної роботи компанії Bentley і тюнінг-ательє Mansory. На виході вийшов видозмінений позашляховик з двигуном W12 об'ємом 6,0 літра. Його допрацювали і вичавили 701 кінську силу з обертовим моментом 1050 Нм. В результаті якщо стандартна Bentayaga розганяла до сотні за 4,1 секунди, то цієї версії потрібно всього 3,9 сек. Максималка тут 305 кілометрів на годину. Електронні браслети вирішили не ставити.

Alfa Romeo Stelvio

Компанія Alfa Romeo до 2016 року також ніколи не випускала позашляховики. Після офіційного дебюту цивільної версії показали заряджену модифікацію з приставкою Quadrifoglio.

Після офіційного дебюту цивільної версії показали заряджену модифікацію з приставкою Quadrifoglio

Alfa Romeo Stelvio

Зміни торкнулися зовнішності і технічну складову. Під капотом Alfa Romeo коштує досить скромний мотор об'ємом всього 2,9 літра. Працює на бензині, але має систему турбонаддува. Але з нього інженерам вдалося витягти 510 кінських сил і 600 Нм крутного моменту. Разом з 8АКПП розгін до 100 км / год займає всього 3,9 сек. при максимальній швидкості 285 кілометрів на годину.

Jeep Grand Cherokee

Звичайна версія Grand Cherokee демонструє непогані швидкісні і динамічні показники. Але є в арсеналі у компанії Jeep заряджена версія, випущена на початку 2018 року.

Але є в арсеналі у компанії Jeep заряджена версія, випущена на початку 2018 року

Jeep Grand Cherokee

Зовні модифікація Trackhawk практично нічим не відрізняється від звичайного Cherokee STR. Та й по салону ніяких коректувань особливо не вносили. Відрізнити версію Trackhawk можна по шильдикам.

Але головне тут під капотом. Тут використовується двигун Hemi об'ємом 6,2 літра. Його ж ставлять на Dodge Charger і Challenger. Видає ДВС 710 конячок і 868 Нм. Хоча позашляховик важить близько 2,5 тонн, він все одно з легкістю розганяється до сотні за 3,7 секунди.

Lamborghini Urus

Офіційна прем'єра першого в історії позашляховика від компанії Lamborghini відбулася в кінці 2017 року. Причому тут уже мова не йде про заряджених версія або спеціальних модифікаціях. Urus такий сам по собі.

Urus такий сам по собі

Lamborghini Urus

У рух позашляховик призводить 4,0-літровий мотор битурбо з потужністю 650 кінських сил. З нуля до сотні машина розганяється за 3,6 сек. Але найбільше вражає розгін до 300 кілометрів на годину. На це йде лише 9,2 сек. Але навіть це не дозволило підкорити вершину рейтингу.

Tesla Model X

Справжнє здивування викликає той факт, що найшвидшим позашляховиком виявився електромобіль.

Справжнє здивування викликає той факт, що найшвидшим позашляховиком виявився електромобіль

Tesla Model X

Дебют моделі відбувся в 2015 році. На початку 2017 року світ дізнався про саму заряджену модифікацію, що одержала індекс P100D. Тут позашляховик має повний привід і два електричних мотора. Їх сумарна потужність досягає відмітки в 762 кінські сили, а крутний момент 967 Нм.

Найбільше вражає динаміка. Всього 3,1 секунди вимагається, щоб з місця зірватися до 100 кілометрів на годину. Яка реальна максимальна швидкість у Tesla X невідомо, оскільки браслет обмежує її на 250 км / год.

Виходячи з розглянутого рейтингу видно, що нинішні позашляховики можуть змагатися за швидкістю і динаміці не просто з легковими машинами, але і з самими топовими суперкарами.

Наскільки конкретному споживачеві потрібно машина, здатна розганятися з нуля до сотні менш ніж за 5 секунд, питання суто індивідуальний.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов