Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт пральних машин своїми руками: поради від професіоналів

  1. Поширені несправності, способи їх виявлення
  2. Деякі несправності пральних машин та поради, як їх уникнути
  3. Попадання сторонніх предметів в вузли машини
  4. засмічення фільтра
  5. Поломка ручки люка завантаження
  6. Машина не гріє воду
  7. Вібрація і шум при віджиманні
  8. Машина трясеться при пранні і віджиманні
  9. Ремонт вузлів машини, який ви можете зробити самі
  10. Ремонт помпи пральної машини
  11. Ремонт модуля управління пральної машини
  12. несправність підшипника
  13. заміна Тена
  14. Амортизатори і демпфери

Наша сеть партнеров Banwar

Незважаючи на зусилля виробників з виробництва побутової техніки, вона все ж внаслідок різних причин виходить з ладу. Пральні автомати теж не є винятком. Іноді відбуваються збої в електроніці, в результаті тертя зношуються або руйнуються деталі, виготовлені з гуми, пластика. Тому іноді на доводиться проводити ремонт пральних машин своїми руками. Можна своєчасно зменшити або зовсім позбутися від цих проблем проводячи профілактику агрегатів стиралок. Надана стаття прийде на допомогу у вирішенні почалися проблем.
Ні для кого не секрет, що комфортність в побуті, важлива річ. Яскравий тому приклад-автоматичні пральки. В недалекому минулому вони були як предмет розкоші. У нинішній час-це обов'язковий атрибут, без якого немислимо своєчасне позбавлення від накопиченої брудного одягу, постільної білизни.
Незважаючи на зусилля виробників з виробництва побутової техніки, вона все ж внаслідок різних причин виходить з ладу

Поширені несправності, способи їх виявлення

Не кожна людина може відразу розібратися в тому, як відремонтувати той чи інший вузол стірольний машини. У нинішній час на допомогу людині приходить «всесвітня павутина». Простіше простого відкрити будь-яке відео на цю тему, і відразу стане зрозуміліше, як відновити працездатність пристрою, окремого вузла. Всі несправності пральної можна класифікувати в кілька груп:

  • Немає підключення режиму прання;
  • Чи не відбувається забір води;
  • Вода не піддається нагріванню;
  • Барабан не обертається;
  • Ускладнений злив води;
  • Підвищена вібрація пристрою.

Будь-який дефект домашнього помічника призводять до стрімкого накопичення нечистого білизни. Популярна модель корпорації Indesit вже давно підкорила споживачів своєю простотою в обслуговуванні, високою надійністю працездатності. Завжди слід пам'ятати: при ремонті пральної машини Індезіт своїми руками завжди необхідно дотримуватися основні положення безпеки і суворо їх дотримуватися.
Вийшла з ладу машинка, але вона ще перебуває на гарантії. У таких випадках краще і дешевше буде викликати додому фахівця сервісного центру.

Деякі несправності пральних машин та поради, як їх уникнути

Нижче наведені деякі найбільш часто зустрічаються проблеми з пральними машинами. А так же дано рекомендації, що робити, щоб уникнути ці проблеми і як їх можна усунути своїми силами, не вдаючись до допомоги сервісу. До найпоширеніших моделей домашніх помічників по праву належить пральна машина Indesit , Яка завоювала загальне довіру серед всіх споживачів. Пристрій пральних машин приблизно однаково, тому при розгляді питань профілактики і ремонту пральних машин ми будемо посилатися на пральну машину Індезіт .

Попадання сторонніх предметів в вузли машини

Часто в барабан пральної машини потрапляють сторонні предмети, які можуть вивести з ладу вузли пральки. Ці предмети у вигляді гудзиків, монет, ключів і тому подібних речей потрапляють в машину в кишенях білизни, що підлягає пранню. Вони можуть пробити бак, порвати патрубки, заклинити механізми. Що б цього не сталося і не спричинило великий ремонт з розбором машини, необхідно ретельно перевіряти всі кишені речей, що потрапляють в машину для прання.
Часто в барабан пральної машини потрапляють сторонні предмети, які можуть вивести з ладу вузли пральки

засмічення фільтра

Засмічення фільтра пральної машини може статися через потрапляння в пральний барабан таких предметів, як папір, ниток, вати та інших дрібних предметів. Найчастіше вони потрапляють в пральну машину, як і в першому випадку, в кишенях. Так само засмічення відбувається, частками ворсу тканин, які з часом накопичуються в фільтрі і може перешкоджати сливу води з машини. Щоб це траплялося рідше необхідно ретельно перевіряти, а краще витрушувати кишені стираних речей, а білизна перед пранням протрясти від пилу і ворсу. Фільтр машини необхідно прочищати і промивати в міру необхідності, або хоча б раз на півроку.
Засмічення фільтра пральної машини може статися через потрапляння в пральний барабан таких предметів, як папір, ниток, вати та інших дрібних предметів

Поломка ручки люка завантаження

Це механічне пошкодження ручки або замка і відбувається тоді, коли заблокований замок люка завантаження, а користувач починає з силою намагатися відкрити люк завантаження. Розблокування замка відбувається зазвичай приблизно через 2-3 хвилини після того, як закінчиться прання. Це час дано з метою безпеки, щоб в машині зупинилися всі обертають механізми. Для ремонту необхідна розбирання і зняття люка пральної машини. Приступати до ремонту цієї несправності тільки при наявності запасних частин механізмів замка люка. В іншому випадку звертайтеся в сервісний центр. Що б виключити таку поломку необхідно дочекатися повної зупинки машини і розблокування замка люка завантаження і тільки після цього відкривати люк завантаження машини.

Машина не гріє воду

Найпоширеніша несправність - машина не гріє воду. Це буває тоді, коли ТЕН нагріву води вийшов з ладу. Причина такої несправності пов'язана з тим, що на ТЕНах утворюється накип з підвищеної жорсткості води. ТЕН обростає вапняної накипом, температурний режим Тена змінюється, він перегрівається і, як наслідок, перегорає. Таке найчастіше буває при температурі прання понад 80 градусів. Фахівці рекомендують по можливості вибирати режим прання 40-60 градусів, і тоді Тени можуть прослужити довше рази в 2. Крім того рекомендується в що подає воду трубу врізати умягчающий фільтр. Він зменшить жорсткість води і не дасть можливості накипу відкладатися на ТЕНах. Так само фахівці радять при відсутності фільтра додавати разом з пральним порошком зм'якшуючим добавки, наприклад «Калгон» або «Бінгон».
Найпоширеніша несправність - машина не гріє воду

Вібрація і шум при віджиманні

Вібрація і шум в режимі віджимання пральної машини виникає при виході з ладу або зносі підшипника. Така несправність виникає найчастіше через перевантаження білизни при пранні, його неправильного завантаження і, як наслідок, розбалансування барабана. Щоб відтягнути вихід з ладу підшипника фахівці радять закладати білизну вагою, що не перевищує вагу, вказаний в Інструкції з експлуатації пральної машини.
Вібрація і шум в режимі віджимання пральної машини виникає при виході з ладу або зносі підшипника

Машина трясеться при пранні і віджиманні

Такий вид несправності буває при неправильній завантаженні барабана білизною або неправильного встановлення пральної машини. Машина повинна бути встановлена ​​на твердій рівній поверхні. Краще її виставити по рівню. Всі ніжки повинні щільно упиратися в підлогу без зазорів. Машина не повинна хитатися, а твердо стояти на підлозі. Білизна в машину повинно бути завантажено за вагою відповідно до рекомендацій виробника.

Ремонт вузлів машини, який ви можете зробити самі

Якщо гарантійний термін закінчився, а ви знаходитесь далеко від ремонтних організацій, то можна провести ремонт своїми руками. Спочатку уважно ознайомтеся з пристроєм пральної машини і з інструкцією, де вказані зустрічаються неполадки машини і способи їх усунення.
Не забувайте, що перед початком ремонту необхідно повністю злити воду з машини, відключити шнур живлення машини від електроенергії . І тільки після цього приступити до розбирання пральної машини. Не забуваємо, що для проведення ремонту необхідний хороший інструмент .
Як влаштована пральна машина INDESIT і як її розібрати дивіться відео:

Ремонт помпи пральної машини

Ваша пральна машина стала погано зливати воду. Це перша ознака проблеми водяного насоса або як його ще називають - помпи. Як і двигун приводу барабана, вона схильна до значних, тривалим навантаженням. Вже згадана деталь призначена для своєчасного і повного викачування води з бака. Почніть з чищення фільтра помпи. Фільтр і помпа знаходяться з лицьового боку пральки в нижньому правому куті. На деяких моделях він прикритий панеллю, яку треба зняти. Відкрутіть кришечку фільтра, дістаньте фільтр, очистіть і промийте його. Обов'язково загляньте всередину отвору в машині, де стояв фільтр. Усередині побачите крильчатку помпи. Подивіться, чи не заклинило чи крильчатка сторонніми предметами. У разі необхідності дістаньте їх за допомогою пінцета або іншого підручного інструменту.
Запам'ятайте, найпоширеніша причина поганого зливу води це засмічення фільтра, зливних шлангів і двигуна помпи.
Якщо ж це не допомогло, необхідно провести ремонт насоса пральної машини, або ж його повну заміну. Для цього необхідно покласти машину на бік, відкрутити гвинти кріплення помпи до корпусу машини, відключити дроти подачі електроенергії, від'єднати два шланга. Не забудьте переглянути і прочистити ці шланги. Усе. Помпа у вас в руках.
За допомогою вимірювального приладу перевіряється обмотка двигуна на обрив. Опір обмотки має бути 150-300 ом. Якщо обмотка двигуна в обриві, то помпа ремонту не підлягає. Необхідно міняти її на нову.
Приступаємо до розбору помпи. Не забудьте позначити розташування корпусу насоса щодо двигуна. Розкручуємо три самореза і від'єднуємо двигун від корпусу. Далі виймаємо ротор двигуна з статора і починаємо вивчати нутрощі. Ось там найчастіше і криється біда насоса. Як правило, там все забито брудом, що не дає можливості вільно обертатися ротора двигуна. Необхідно нутрощі почистити, помити. Змастіть підшипник ковзання Литолом, поправте сальник на осі ротора. При складанні помпи користуйтеся герметиком, щоб з'єднання помпи не пропускали воду. Не забудьте про мітки, які ви ставили при розбиранні.
Далі підключаємо дроти до помпи і подаємо напругу на двигун. Підключатися краще через запобіжник або автомат захисту. Якщо двигун починає нормально крутити, то з ремонтом помпи ви впоралися. Помпу можна ставити на місце. Якщо ж насос продовжує клинить, то несправність в підшипнику двигуна. Насос необхідно міняти на новий.
Як відремонтувати помпу дивіться відео:

Ремонт модуля управління пральної машини

На тривалість працездатності модуля управління пральної машини важливу роль відіграють умови експлуатації. На працездатність зазначеного вузла чинять негативний вплив скачки напруги, присутність вологи, підгоряння контактної групи мережевого фільтра. Ремонт модуля управління вимагає глибоких знань радіотехніки, вміння проводити пайки на друкованих платах, вміння працювати з напівпровідниковими приладами і мікросхемами. Тому рекомендую довірити ремонт модуля управління фахівцям. Ви ж можете просто замінити що вийшов з ладу блок на справний від'єднавши роз'єми і контакти від несправного і точно так же з'єднавши з новим. Щоб дістатися до блоку управління необхідно, в більшості випадків, зняти верхню кришку пральної машини.
При правильному підході і старанні, заміна модуля пральної машинки увінчається успіхом.
Як замінити блок управління пральної машини дивіться відео:

несправність підшипника

При виникненні незрозумілого, триваючого гулу при віджиманні необхідна заміна підшипника, що відповідають за легкість обертання барабана. Якщо своєчасно не усунути проблему, можуть вийти з ладу інші агрегати пральної машини. При невеликому досвіді проведення слюсарних робіт процес заміни підшипника досить простий і вам він буде по плечу.
При проведенні розбірних робіт машини вам необхідно записувати порядок розбирання, а ще краще фотографувати все періоди розбирання.

  • Спочатку знімаємо задню і верхню панель машини;
  • Знімаємо блок керування машиною і дозатор;
  • Знімаємо хомут манжети, манжету і блокування люка;
  • Знімаємо передню стінку машини;
  • Знімаємо противагу;
  • Знімаємо ТЕН, точно запам'ятавши або записавши порядок підключення проводів;
  • Від'єднуємо всі, що підходить до баку барабана, знімаємо приводний ремінь і відкручуємо двигун;
  • Виймаємо бак барабана і встановлюємо на міцний стіл або верстак шкивом вгору;
  • Відкручуємо болт шківа і витягаємо шків;
  • Утапливаем вал за допомогою киянки або простого молотка через дерев'яну прокладку;
  • Розкручуємо бак барабана і поділяємо його на дві частини;
  • За допомогою вибойніка знімаємо підшипник;
  • Знімаємо старі сальники;
  • Встановлюємо нові сальники і запресовувати новий підшипник. Ось і відбулася заміна підшипника;
  • Збираємо машину в зворотному порядку, строго по записах при розбиранні машини і фотографій. При цьому герметизируем шви, через які може витікати вода з бака.

Як поміняти підшипник в пральній машині Індезіт дивіться відео:

Прочитали? Подивилися? Зваживши свої сили, вирішите, чи зможете все це зробити своїми руками. Якщо є сумніви, то звертайтеся в сервісний центр.

заміна Тена

Якщо вода в пральній машині не нагрівається, то значить вийшов з ладу ТЕН (теплоелектронагрівачів). Заміна Тена пральної машини своїми руками може бути проведена в домашніх умовах. Як ми з вами домовлялися вище, заміну Тена розглянемо на машині Індезіт. Порядок заміни Тена наступний:

  • Злийте всю воду з машини і відключіть машину від комунікацій;
  • Поверніть пралку до себе задньою стороною;
  • Відкрутіть гвинти і зніміть задню панель машини;
  • Внизу, під баком барабана і знаходиться ТЕН;
  • Відкрутіть дроти, що йдуть до ТЕНу, запам'ятавши їх розташування, і з допомогою омметра заміряйте опір Тена. Воно повинно бути близько 25-35 Ом. Якщо опір відрізняється, то ТЕН несправний і його треба міняти;
  • За допомогою гайкові головки відкрутіть гайку на болт, який знаходиться в центрі контактів Тена;
  • Підчепити і витягніть ТЕН;
  • Переставте термодатчик зі старого Тена на новий;
  • Встановіть новий ТЕН замість старого і зміцните його за допомогою середнього болта;
  • Підключіть зняті дроти до нагрівального елементу, як було раніше;
  • Встановіть задню кришку пральної машини на місце;
  • Підключіть комунікації до пральної машини.

Як замінити ТЕН на пральній машині дивіться відео:

Після заміни Тена перевірити пральну машину на працездатність.

Амортизатори і демпфери

Для запобігання «стрибання» машинки під час прання в ній є особливі деталі-амортизатори. Вони виконують таку ж роль як амортизатори автомобіля, стабілізують від розгойдування роботу бака. У новіших моделях пральних машин замість амортизаторів застосовуються демпфери.
Для того, що б перевірити роботу амортизаторів необхідно зняти верхню кришку і натиснути на барабан зверху вниз на 5-7 сантиметрів. Потім різко відпустити барабан і якщо він почне розгойдуватися, то, значить, амортизатори не працюють. Така операція, як ремонт амортизаторів, не завжди приводить до успіху. Тому доцільніше замінити цю деталь на нову. Залежно від марки пральної машини для заміни амортизатора найчастіше необхідно зняти задню панель машини. У деяких моделях треба зняти бічні кришки, а в деяких і передню. Як зняти кришки у пральних машин детально розписано в розділі «Несправність підшипника» і ми повторюватися не будемо.
Отримавши доступ до амортизаторів, викручуємо гайку з нижньої частини амортизатора і від'єднуємо його від корпусу машини. Так само відкручуємо амортизатор у верхній частині і від'єднуємо його від бака. На місце несправного амортизатора ставимо новий і прикручуємо його. Збираємо машину в зворотному порядки і відчуваємо результат роботи.
Як замінити амортизатор на пральній машині дивіться відео:

У побуті часто застосовуються крім машин-автоматів і пристрої, що працюють в напівавтоматичному режимі. Але конструктивно вони менш складні в обслуговуванні. При проведенні ремонту пральних машин напівавтоматів виникають майже ті ж проблеми. Їх усунення також вимагає посидючості та уваги. Всі сучасні пральні машини працюють приблизно за одним принципом.
Людина, хоч раз відремонтувати своїми руками домашнього помічника, завжди хоче передати іншим свій досвід по набутим знанням. Легше і швидше в пралку піддається відновленню і ремонту її механічна частина.
Будь-яка поломка, пов'язана з механікою, може бути легко усунена навіть людиною, що має незначні пізнання в техніці. А яка насолода отримує людина, своїми руками відновивши необхідне домашнє обладнання? І ще одна важлива деталь: щоб відремонтувати, а потім прати відновленої помічницею, необхідно запастися необхідним інструментом.
Удачі всім!

Подивилися?
А яка насолода отримує людина, своїми руками відновивши необхідне домашнє обладнання?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов