Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт насосна станція для будинку. Станція дає нестабільний натиск. Що може ламатися?

  1. Насосна станція працює (насос крутиться), але води немає:
  2. Насос качає ривками (дуже часто включається / вимикається):
  3. Насос качає, але вода йде з перебоєм (ривками):
  4. Насос качає, вода йде, але насос не відключається:
  5. Насос не включається:
  6. Насос гуде, але не крутиться:
  7. Склад насосної станції і призначення частин
  8. Принцип роботи насосної станції
  9. Проблеми та несправності насосних станцій та їх виправлення
  10. Чи не відключається насосна станція (не набирає тиск)
  11. Ремонт насосної станції: часто включається
  12. Повітря в воді
  13. Насосна станція не включається
  14. Мотор гуде, але не качає воду (крильчатка не обертається)
  15. Деякі види ремонтних робіт
  16. Заміна «груші» гідроакумулятора
  17. Короткий розбір найбільш популярних проблем, способи їх вирішення
  18. Насос при включенні обертається, але вода в систему станції не надходить
  19. Працює насосна станція з перебоями, ривками
  20. Насос при запуску не включається
  21. Насосна станція може включатися, але при цьому не обертається
  22. Агрегат станції працює безперебійно, але автоматом не вимикається
  23. Кілька зауважень про регулюванні реле тиску
  24. Водяна станція - несправності
  25. Принцип роботи насосної станції
  26. Різновиди типових поломок станції
  27. Часті включення насосної станції, ривки і перебої води
  28. Станція не включається, що робити
  29. Як зробити заміну груші в насосній станції
  30. Що робити якщо насос гуде, але не обертається
  31. Насос працює, а води немає, що робити

Наша сеть партнеров Banwar

>>

Ні один пристрій, яким би надійним він не був, не працює вічно. На жаль! Це відноситься і до насосів для систем водопостачання. Тому на завершення теми про насосному обладнання розберемося, які зустрічаються несправності насосної станції і як провернути ремонт насосної станції своїми руками. Якщо ви шукали про: несправності насосної станції водопостачання, несправності насосних станцій для дому, несправності водяній насосної станції, несправності реле тиску насосної станції ... то ця стаття все одно для вас. Далі буду просто перераховувати можливі несправності і "виправляти" їх.

Насосна станція працює (насос крутиться), але води немає:

Кроки щодо усунення цієї несправності такі:

  • В першу чергу потрібно перевірити Зворотній клапан , Який знаходиться у воді в свердловині або колодязі. Часто буває, що в нього потрапляє пісок або сміття, і клапан не закривається. При цьому вода не піднімається по трубах до насоса.
  • По-друге, перевірити наявність води в трубопроводі між колодязем і насосом. Насос також повинен бути заповнений водою; якщо води немає - залийте через заливний отвір.
  • Дуже велика вироблення між крильчаткою і корпусом насоса. Насос просто працює сам на себе. Причина цього може полягати в великому вмісті у воді абразивних речовин, наприклад, піску. В цьому випадку слід поміняти корпус і крильчатку, якщо вони є в продажу, або цілком насос (але не всю станцію!).
  • Банально скінчилася вода в свердловині / колодязі. Вихід - спробувати опустити глибше всмоктуючий трубопровід або шланг. Але пам'ятайте: відстань від рівня води в свердловині до насоса не повинна перевищувати зазначену на насосі, зазвичай 8-9 м.

Насос качає ривками (дуже часто включається / вимикається):

Щоб усунути цю несправність, потрібно виконати наступне:

  • Звернути увагу на манометр, який знаходиться на блоці автоматики. Якщо стрілка манометра піднімається до того тиску, на яке була налаштована станція (при цьому насос відключиться), потім різко падає до моменту включення, то тут можуть бути такі причини:
  • немає тиску повітря в гідробаку. На заводі в бак накачується азот до тиску в 1.5 атм. Іноді через корозію в корпусі бака з'являються тріщини, і тиск довго не тримається. Потрібно знайти витік і закрити тріщину (наприклад, «холодної зварюванням»). Перевірити тиск повітря в гідробаку можна, підключивши до ніпеля манометр (хоча б автомобільний). Тиску в баку може бути і не обов'язково через появу тріщини, а просто з незрозумілих причин повітря пішов. Тоді не потрібно доводити себе до завороту мізків в пошуках неіснуючих тріщин, а просто накачайте повітря насосом (власне, з цього випливає і починати);
  • розрив діафрагми, що розділяє в баку повітря і воду. Перевірити це можна через ніпель: якщо з ніпеля тече вода, значить, діафрагма пошкоджена;
  • не працює реле тиску, яке управляє включенням насоса.

Насос качає, але вода йде з перебоєм (ривками):

Причина цієї несправності насосної станції та заходи її усунення такі:

  • десь відбувається підсос повітря. Потрібно перевірити всмоктуючий трубопровід від свердловин до насоса, з'єднання і рівень води в свердловині. Висота всмоктування не повинна перевищувати 8-9 м (при діаметрі труби 1 "- 25 мм; якщо труба меншого діаметра, наприклад, 1/2", то висота повинна бути менше).

Насос качає, вода йде, але насос не відключається:

Тут якраз причина - несправність реле тиску насосної станції, з чим чинимо так:

  • потрібно відрегулювати реле тиску. Для регулювання в реле є дві пружини, велика і маленька:

Великий пружиною регулюється включення / вимикання насоса (верхня і нижня межа). Маленькій регулюється різниця в тиску між верхнім і нижнім межею. Після тривалої експлуатації насоса відбувається вироблення рухомих частин насоса, і з часом насос вже не може створити такого тиску, яке йому «прописали» на заводі. Тому потрібно зменшити за допомогою великої пружини, повернувши її по стрілці в "-". Однак захоплюватися такою регулюванням не слід;

  • засмічено вхідний отвір в реле тиску:
>>   Ні один пристрій, яким би надійним він не був, не працює вічно

Якщо якість води низька, то іноді утворюються солі жорсткості, і забивається отвір в реле тиску. Реле просто перестає реагувати. Треба зняти реле і почистити.

Насос не включається:

Ось кроки щодо усунення цієї несправності насосної станції:

  • дивіться контакти реле тиску - тестером перевірити наявність електроживлення. Якщо підгоріли контакти - почистити (наприклад, дрібної наждачкою або надфілем);
  • перевірити двигун насоса, перевірити контакти, електроживлення, «продзвонити» на цілісність обмотки, перевірити придатність пускового конденсатора. Якщо згорів двигун, його слід віддати в перемотування або замінити новим.

Насос гуде, але не крутиться:

Причини цієї несправності насосної станції в наступному:

  • буває, що насос зиму пролежав десь в сараї, а навесні його дістали і намагаються запустити. Але він починає гудіти ... Через те, що насос довгий час залишався без води і без руху, крильчатка насоса «склеїлася» з корпусом. Треба вручну покриття крильчатку з заднього боку, а потім включити в мережу;
  • вийшов з ладу конденсатор (знаходиться в таврування коробці двигуна);
  • необхідно перевірити напругу в електромережі, можливо, воно просто знижений.

Ось і все (або майже все), що можна сказати про несправності насосної станції для систем водопостачання будинку і про ремонт насосної станції своїми руками.

несправності насосної станції

2013-2017 р Copyright © Використання матеріалів сайту дозволено з посиланням на

створюється зазвичай за допомогою насосної станції. Ясна річ, що краще, якщо вона працює без проблем, але поломки періодично трапляються. Щоб швидше відновити подачу води і заощадити на послугах, можна проводити ремонт насосної станції своїми руками. Велика частина поломок може бути усунена самостійно - нічого надскладного робити не доведеться.

Склад насосної станції і призначення частин

Насосна станція - сукупність окремих пристроїв, з'єднаних між собою. Щоб розуміти, як ремонтувати насосну станцію, треба знати з чого вона складається, як працює кожна з частин. Тоді несправності усувати простіше. Склад насосної станції:

Кожна з частин відповідає за певний параметр, але один тип несправності може бути викликаний виходом з ладу різних пристроїв.

Принцип роботи насосної станції

Тепер давайте розглянемо, як всі ці пристрої працюють. При першому запуску системи насос накачує в гідроакумулятор воду до тих про, поки тиск в ньому (і в системі) не зрівняли з виставленим на реле тиску верхнім порогом. Поки немає витрати води, тиск стабільно, насос вимкнений.


Десь відкрили кран, спустили воду і т.п. Якийсь час вода надходить з гідроакумулятора. Коли її кількість зменшується настільки, що тиск в гидроаккумуляторе падає нижче порога, реле тиску спрацьовує і включає насос, який знову накачуючи воду. Відключається він знову-таки реле тиску, коли досягнуть верхній поріг - поріг відключення.

Якщо йде постійний витрата води (набирається ванна, включений полив саду / городу) насос працює тривалий час: поки в гидроаккумуляторе не створить необхідний тиск. Це періодично відбувається навіть при відкритих всіх кранах, так як насос подає води менше, ніж випливає з усіх точок розбору. Після того, як витрата припинився, станція ще деякий час працює, створюючи в Гіроаккумулятор необхідний запас, потім відключається і включається після того як знову з'являється витрата води.

Проблеми та несправності насосних станцій та їх виправлення

Всі насосні станції складаються з однакових частин і поломки у них, в основному, типові. Не має різниці, обладнання це Грундфос, Джамбо, Алко або будь-яких інших фірм. Хвороби і їх лікування однакове. Різниця в тому, наскільки часто ці несправності трапляються, але їх перелік і причини зазвичай ідентичні.


Чи не відключається насосна станція (не набирає тиск)

Іноді ви помічаєте, що насос працює вже довго і ніяк не відключиться. Якщо дивитися на манометр, то видно, що насосна станція не набирає тиск. У цьому випадку ремонт насосної станції справа тривала - доведеться перебрати велику кількість причин:


У цьому випадку ремонт насосної станції справа тривала - доведеться перебрати велику кількість причин:

Якщо межа відключення реле тиску коштує набагато нижче максимального тиску, яке може створити насос, і якийсь час він нормально працював, а тут перестав, причина в іншому. Можливо, у насоса спрацювалася крильчатка. Відразу після покупки він справлявся, але в процесі експлуатації стерлася крильчатка і «сил тепер не вистачає». Ремонт насосної станції в цьому випадку - заміна крильчатки насоса або покупка нового агрегату.


Ще одна можлива причина - низька напруга в мережі. Може насос при такій напрузі ще працює, а реле тиску вже не спрацьовує. Рішення - стабілізатор напруги. Це основні причини того, що насосна станція не відключається і не набирає тиск. Їх досить багато так що ремонт насосної станції може затягнутися.

Ремонт насосної станції: часто включається

Часті включення насоса і короткі проміжки його роботи ведуть до швидкого зносу устаткування, що дуже небажано. Тому ремонт насосної станції треба проводити відразу після виявлення «симптому». Така ситуація виникає з наступних причин:


Така ситуація виникає з наступних причин:

Тепер ви знаєте, чому часто включається насосна станція і що з цим робити. Є речі, ще одна можлива причина - негерметичність трубопроводу або якогось з'єднання, так що якщо все з перерахованого вище до вашого нагоди не відноситься - перевірте чи не тече десь стик.

Повітря в воді

Невелика кількість повітря в воді присутня завжди, але коли кран починає «плюватися», значить щось не працює належним чином. Причин теж може бути декілька:


Причин теж може бути декілька:

Насосна станція не включається

Перше що варто перевірити - напруга. Насоси дуже вимогливі до напруги, при зниженому просто не працюють. Якщо з напругою все нормально, справа гірше - швидше за все несправний мотор. В цьому випадку станцію несуть в сервісний центр або ставлять новий насос.


Якщо система не працює - треба перевірити електричну частину

З інших причин - несправність вилки / розетки, перетерся шнур, Отгорел / окислились контакти в місці кріплення електрокабелю до мотору. Це те, що ви зможете перевірити і усунути самостійно. Більш серйозний ремонт електричної частини насосної станції проводять фахівці.

Мотор гуде, але не качає воду (крильчатка не обертається)

Така несправність може бути викликана низькою напругою в мережі. Перевірте його, якщо все в нормі, йдемо далі. Треба перевірити чи не перегорів конденсатор в клемної колодки. Беремо, перевіряємо, при необхідності міняємо. Якщо і це не причина, переходимо до механічної частини.

Спочатку варто перевірити, чи є вода в колодязі або свердловині. Далі перевіряєте фільтр і зворотний клапан. Може вони забилися або несправні. Чистіть, перевіряєте працездатність, опускаєте трубопровід на місце, знову запускаєте насосну станцію.


Чистіть, перевіряєте працездатність, опускаєте трубопровід на місце, знову запускаєте насосну станцію

Перевіряємо крильчатку - це вже серйозний ремонт насосної станції

Якщо не допомогло, може заклинило крильчатка. Тоді спробуйте вручну провернути вал. Іноді після тривалого простою він «прикипають» - заростає солями і сам зрушити не може. Якщо руками зрушити лопаті не вийшло, можливо крильчатку заклинило. Тоді ремонт насосної станції продовжуємо тим, що знімаємо захисний кожух і розблокуємо крильчатку.

Деякі види ремонтних робіт

Деякі дії по ремонту насосної станції своїми руками інтуїтивно зрозумілі. Наприклад, почистити зворотний клапан або фільтр не складе труднощів, але ось замінити мембрану або грушу в гидроаккумуляторе може бути без підготовки складно.

Заміна «груші» гідроакумулятора

Перша ознака того, що мембрана ушкодилася - часті і короткочасні включення насосної станції, причому вода подається ривками: то сильний напір, то слабкий. Щоб переконатися в тому, що справа в мембрані, зніміть заглушку на ніпель. Якщо з нього виходить не повітря, а вода, значить мембрана порвалася.


Щоб почати ремонт, вимкніть систему від електроживлення, скиньте тиск - відкрийте крани і почекайте, поки стече вода. Після цього його можна відключати.

  • Послаблюємо кріплення фланця в нижній частині бака. Чекаємо, поки стече вода.
  • Відкручуємо все болти, знімаємо фланець.
  • Якщо бак від 100 літрів і більше, у верхній частині бака відкручуємо гайку власника мембрани.
  • Виймаємо мембрану через отвір в нижній частині ємності.
  • Бак промиваємо - в ньому зазвичай багато осаду іржавого кольору.
  • Нова мембрана повинні бути точно такий же як пошкоджена. Вставляємо в неї штуцер, яким верхня частина кріпиться до корпусу (закручуємо).
  • Встановлюємо мембрану в бак гідроакумулятора.
  • Якщо є, встановлюємо гайку власника мембрани у верхній частині. при великому розмірі бака рукою ви не дістанете. Можна прив'язати держатель до мотузки і так встановити деталь на місце, навернув гайку.
  • Горловину натягуємо і притискаємо фланцем, встановлюємо болти, послідовно підкручуючи їх на кілька оборотів.
  • Підключаємо в систему і перевіряємо роботу.

Заміна мембрани насосної станції закінчена. Справа нескладна, але нюанси знати треба.

Ремонт насосної станції своїми руками виконувати тільки при повному знеструмленні агрегату. Обов'язково видаліть воду, від'єднайте реле тиску для компресора, бак.

Короткий розбір найбільш популярних проблем, способи їх вирішення

Основні неполадки характеризуються такими показниками: не включається насосна станція.Двігатель працює, але не діє насос, або не надходить вода. Дія станції йде ривками. Зовсім не відключається насосна станція. Часте переключення з робочого режиму на не робітник.

При появі подібних порушень, насоснийагрегат вимагає термінового відновлення. Несправності насосної станції небезпечні, здатні призвести до займання електропроводки дачного будови.


Несправності насосної станції небезпечні, здатні призвести до займання електропроводки дачного будови

Насос при включенні обертається, але вода в систему станції не надходить

Як визначити причину? Перевірте, чи достатньо напруга електромережі, при необхідності скористайтеся стабілізатором. У деяких випадків при раптовому відключенні електрики проміжок труби між агрегатом і водяним джерелом порожніє, воду треба залити вручну.

Що зробити, коли некоректна робота викликана іншими факторами?

  1. Якщо в трубопроводі, води, робота «на суху». Перевірити рівень води, при необхідності долити в насос, або пріопустіть вниз свердловини провідний шланг. Для запобігання недостатності води монтаж труби роблять з нахилом до поверхні місця забору. Уважно стежте за наповненням свердловини.
  2. Рішення проблеми при порушеній цілісності, герметичності трубопроводу: необхідно залатати стики, зазори, діри. Усі пошкоджені корозією деталі вимагають негайної заміни.
  3. Якщо забруднився сміттям, піском гидробак, трубопровід, зворотний клапан, потрібно очистити їх струменем води під тиском. Пружина клапана, буде потрібно нова деталь.
  4. Коли в патрубку всмоктування утворюється повітряна пробка, потрібно наповнити, пролити внутрішній простір водою, посилити її тиск, щоб ліквідувати повітря.
  5. Для детальної очищення потрібно розібрати насос, на насосну станцію: корпус, крильчатку, поміняти їх.

Якщо перераховані заходи не принесли позитивного результату, зробити ремонт водяного насоса, замінити мембранний бак краще в спеціальній майстерні.

Працює насосна станція з перебоями, ривками

До неполадок частого перемикання, нерівномірної подачі води призводить порушення цілісності корпусу, або внутрішньої мембрани гидробака. При подібних збоях показники приладу манометра різко стрибають вгору, потім опускаються.

  1. Проведіть тест: натисніть на ніпель бака, якщо вийде повітря, мембрана не пошкоджена. При її розриві з отвору з'явиться цівка води. Необхідна розбирання корпусу акумулятора, заміна старої мембрани на нову деталь.
  2. Проблема розгерметизації корпусу, обусловленнойтрещіной, або дірою в корпусі супроводжується падінням. Потрібно закрити отвір, закачати велосипедним, автомобільним насосом всередину бака відсутній повітря до норми (від 1,5 до 1,8 атм.).
  3. Ривковая подача води з'являється при порушенні цілісності стиків, тріщин у всмоктуючому шлангу (трубопроводі), блокування зворотного клапана. Причина - зношеність деталей.

Недоліки, що виникають унаслідок розгерметизації легко переборні при домашньому ремонті.

Насос при запуску не включається

Можливі несправності: перегорів запобіжник, відключено електропітаніе.Обрив, обвуглювання ізоляції на мережі проводов.Разрушеніе контактів реле. Насос не працює, якщо заклинило вал двигуна або згорів мотор.

Необхідні дії:

  • перевірити схему підключення електроенергії станції; усунути обриви кабелю, замінити вилку, запобіжник;
  • переконатися в справності контактів усередині реле тиску;
  • перевірити справність конденсатора спеціальним приладом - тестером;
  • очистити насос;
  • провернути крильчатку з метою перевірки расклинивания двигуна.


перевірити схему підключення електроенергії станції;  усунути обриви кабелю, замінити вилку, запобіжник;   переконатися в справності контактів усередині реле тиску;   перевірити справність конденсатора спеціальним приладом - тестером;   очистити насос;   провернути крильчатку з метою перевірки расклинивания двигуна

Щоб уникнути згоряння двигуна, не вмикайте насос повторно до виключення факторів несправностей. Ознакою пробою ізоляції, поломки двигуна є запах гару.

Насосна станція може включатися, але при цьому не обертається

Якщо насосна станція тривалий час не використовувалася, можливо, утворилося «залипання» крильчатки і корпусу насоса. Щоб усунути процес блокування, потрібно при відключенні електроживлення вручну зробити кілька оборотів.

Інша причина поломки - вийшов з ладу конденсатор. Для відновлення працездатності доведеться придбати нову деталь апарату на заміну.

Якщо чутно гудіння при відсутності обертання, можливо недостатнє електроживлення. Рішення проблеми: підключення установки до мережі через стабілізатор напруги.

Агрегат станції працює безперебійно, але автоматом не вимикається

Причини збою - відмова реле тиску, або некоректне дію. Насос працює без перерви, якщо не спрацьовує автоматичний пристрій.

Регулюють його за допомогою двох гайок з пружинами, які знаходяться під кришкою. Закручування однієї з них (великий) визначає параметри нижнього, верхнього тиску реле, інший (малої) - встановлюють різницю рівнів верхнього і нижнього показників.

Який реле при налаштуванні?

  1. Досягнення мінімального значення виконують без води при відключеному насосі і відкритому крані.
  2. Насосом за допомогою манометра всередині гидробака досягають нормального тиску.
  3. Відкручують поверхневу кришку бака. Велику пружину послабляють, насос підключають, гайку повільно затягують. Водяна станція набирає тиск. Коли вода надходить, значення тиску вже одно параметрам повітряного показника.
  4. Починається процес регулювання перепаду: насос вимкнути, заміряти тиск реле. Якщо показники не влаштовують, підкручують малу пружину (або по черзі кожну). Після чого перевіряють максимальне значення, доводячи тиск до норми.

Фактором, що викликає некоректну роботу реле, коли не відключається станція, є забруднення контактів відкладеннями солей металів, якщо вода джерела відрізняється поганими якісними показниками.

Виправити ситуацію можна ретельної зачисткою дрібним наждачним шкіркою контактуючих поверхонь. Обов'язково звільнення його вхідного отвору для води від кальцинованого, або іржавого металевого нальоту, сміття, піску.

Кілька зауважень про регулюванні реле тиску

Якщо значення реле тиску для компресора в гидроаккумуляторе відрізняються від норми, станція вийде з ладу, згорить двигун. При цьому гарантійного ремонту агрегат не підлягає.

Крім того, відбувається знос рухомих компонентів станції, що значно змінює тиск, тому після закінчення часу обов'язково потрібно коригування показників, ремонт реле, заміна деталей.

Початкова заводська настройка реле в процесі тривалого використання змінюється, так як пружини розтягуються.

Ремонт гідроакумулятора, двигуна, бака надійніше доручити фахівцеві, так як потрібні запчастини кнасосним станціям вибрати непросто, зважаючи на виключення застарілих моделей приладів з виробництва.

При роботі водяній станції (втім як і будь-якого механізму) можуть виникати різного роду несправності.

Водяна станція - несправності

Дуже важливо знати які саме, бувають типи несправностей і як з ними впорається.

Найчастіше виникають наступні неполадки водяній станції:

1) Водяна станція в принципі працює, але при цьому воду не качає. Спочатку потрібно подивитися на те, чи не порушилась герметичність трубопроводів які підходять до станції. Необхідно уважно перевірити всі можливі стики і обов'язково зворотний клапан.
1) Водяна станція в принципі працює, але при цьому воду не качає

Бажано ще й перевірити, що б між колодязем і насосом була вода.

Насос також повністю повинен бути наповнений водою, а якщо ж цієї води там не буде - то треба її запустити з допомогою спеціального отвору. Можливо також, що просто закінчилася вода в колодязі - тоді просто опустіть шланг глибше, до того рівня поки він не досягне води.

Може бути така поломка і в зв'язку з тим, що в мережі дуже низька напруги - в такому випадку потрібно буде перевірити роботу двигуна і якщо він буде несправним, то потрібно буде його замінити на працюючий механізм;

2) Насос включається дуже часто і качає воду ривками. Спочатку потрібно подивитися на те, що показує такий прилад як манометр, який існує на автоматичному блоці.

У той час коли манометр піднімається, до того рівня на якому знаходиться водяна станція, а після починає падати - то можливо кілька причин:

- лопнула мембрана, яка перебуває в баку.

Перевірити це можна за допомогою ніпеля, який розташований на задній стороні бака. Якщо ви натиснули на нього і при цьому замість повітря з'являється вода, то потрібно міняти мембрану;
Перевірити це можна за допомогою ніпеля, який розташований на задній стороні бака
- в гідробаку немає тиску повітря.

Манометром потрібно поміряти тиск і якщо воно низьке, то довести його до норми. Ремонт полягає в тому, що б визначити цю витік і закрити її. Найчастіше це роблять за допомогою холодного зварювання;

- реле тиску, яке управляє обертанням насоса не працює. В цьому випадку потрібно буде просто поміняти реле на справний;

3) Насос працює, але при цьому вода йде з перебоєм. Причиною цього є те, що де то просасивается повітря. Для того, що б усунути цю неполадку треба перевірити рівень води, яка знаходиться в свердловині, а так же трубопровід який всмоктує воду з свердловини інайті конкретне місце, де просасивается повітря, а потім його заробити;

4) Насос взагалі не включається, хоча воду качає
4) Насос взагалі не включається, хоча воду качає. Для того, що б усунути проблему потрібно піддати ремонту реле центрального тиску. Тому в реле знаходиться дві пружини.

При цьому рівень регулювання верхнього і нижнього рівня робиться за допомогою великої пружини. Різниця рівня тиску між вищим і нижнім робиться завдяки нижній. Так само можливо, що вхідний отвір заблокували солі (вони можуть утворитися коли погана вода в системі).

Для того, що б це усунути потрібно добре прочистити реле;


5) Насос абсолютно не хоче працювати
5) Насос абсолютно не хоче працювати. Коли трапилася така проблема, то можливо, що перегоріли контакти реле. Для цього перевірте спеціальним тестером чи є в мережі електроживлення, а так само подивіться контакти реле для тиску.

Можливо, що згорів електродвигун - це легко зрозуміти за специфічним характерним запахом. Найкраще, що б це полагодити звернеться до хорошого фахівця так як поломка дійсно досить серйозна.

6) Насос гуде і не крутиться. У більшості випадків причиною цього є те, що його довгий час не використовували і залишався без будь-якого використання.

Для того, що б виправити це за допомогою рук ззаду двигуна насоса покриття за крильчатку самого двигуна, після чого включати в мережу

Так само можуть бути присутніми і такі причини:

- частково або повністю поламався конденсатор

- слабку напругу електромережі

Станція насосна водяна несправності - тут викладені всі найбільш Всречается поломки і то якими саме способами можна усунути ці проблеми. Існують і кілька інших видів несправностей, але вони зустрічаються вкрай рідко тому немає сенсу їх описувати.

І ще якщо натискаючи на клапан йде вона необхідно міняти мембрану.

Інструкція знаходиться нижче на фото

Якщо причина в тому що води немає, потрібно заміряти манометром тиск, якщо ж тиск маленьке, потрібно насосом довести його до 1,5 - 1,8 атмосфери.
Якщо причина в тому що води немає, потрібно заміряти манометром тиск, якщо ж тиск маленьке, потрібно насосом довести його до 1,5 - 1,8 атмосфери Роль мембрани виконує гумовий мішок в насосній станції

Міняємо гумову мембрану в насосній станції

Міняємо гумову мембрану в насосній станції

Розбираємо насосну станцію
Розбираємо насосну станцію

Замінюємо стару гумову мембрану на новуаю Замінюємо стару гумову мембрану на новуаю   І в кінці доводимо ресивер до потрібного нам тиску І в кінці доводимо ресивер до потрібного нам тиску

Тут наведені найболее поширених поломки водяних станцій які ви можете полагодити без фахівців.

А так же ви можете подивіться відео Заміна груші в гідрофором

Практично в кожному будинку тиск води створює своя насосна станція. Але будь-яка конструкція підвладна поломки. З даною проблемою може зіткнутися кожна людина, що володіє колодязем або свердловиною. Щоб відновити подачу рідини, необхідно провести ремонтні роботи.

Насосну станцію можна виправити своїми руками

Кожному домовласникові хочеться швидше впоратися з поломкою, але заощадити кошти на послугах. Як бути в ситуації, що склалася? Вихід є! Необхідно провести ремонт насосної станції своїми руками. Щоб впоратися з поломкою автономної системи, необхідно знати деякі навички з ремонту представленого виду конструкцій.

Принцип роботи насосної станції

Як працює Насосна станція? Відповідь на поставлене запитання повинні знати всі споживачі, тоді несправності насосної станції та їх усунення самостійно будуть доступні кожній людині.

Дана установка складається з трьох вузлів: насоса, резервного бака і управлінського реле. Де відбувається взаємодія всіх частин. Насосна установка закачує рідину з свердловинного отвору в бачок або акумулятор. Датчик тиску регулює ступінь субстанції в ємностях. Коли бак мінімально наповнений рідиною, датчик підключає насос і вимикає його при повному наповненні. Баковий елемент оснащений механічним датчиком (поплавця), а гідроакумулятор електронним. Дані прилади приймають воду дану насосом, накопичують її і повертають споживчому складу.


Дані прилади приймають воду дану насосом, накопичують її і повертають споживчому складу

Всі запчастини агрегату дуже важливі. Адже поломка однієї лише деталі може привести до несправності всього приладу.

Різновиди типових поломок станції

Насосна станція не працює в зв'язку з наступними проблемами:

  1. Часті перебої електрики. Без харчування насос і окремі датчики припиняють функціонування.
  2. Мінливість водної субстанції. Дебетові ресурси деяких колодязів не можуть дозволити станціям діяти з повною потужністю. До того ж рівень водного потоку може знизитися до граничної точки забору.
  3. Чи не спрацьовує реле або поплавкова клапанна частина. Тоді насос не включається.
  4. Насос припиняє функціонувати. Тому вода припиняє потрапляти в резервну ємність.
  5. Баковий елемент або акумулятор розгерметизовано. У такій ситуації водовід залишається без субстанції, що призведе до потопу приміщення.

Основні причини нам відомі. Тому намагайтеся заздалегідь забезпечити якісний підведення електроліній і потрібну ступінь води в колодязях. Проводьте ремонтні роботи запчастин своєчасно.

Часті включення насосної станції, ривки і перебої води

Якщо часто включається насосна станція, то це загрожує швидкої поломкою обладнання. Тому, як тільки був виявлений даний симптом, необхідно приступити до ремонтних робіт. Але перед тим слід з'ясувати причини виникнення частого включення приладу і ривковой подачі водного ресурсу:


При частих включеннях насосної станції необхідно швидко здійснювати ремонт

  1. Насосна станція часто включається, якщо обсяг гідроакумулятора маленький (24-32 л). У подібному баку запас рідини становить не більше 50 відсотків. Тобто замість належних 24 літрів резерв субстанції 12 літрів. Така кількість води швидко використовується, тому насос підключається в частому режимі. Що робити? Встановіть додатковий бачок, підключіть його паралельно введеному баку.
  2. Неправильне включення реле. За даних обставин збільшіть дельту, спорудити приземистее поріг підключення насосного приладу. Натиск в гидроаккумуляторе не повинен бути нижче виставленого під'єднання. Обов'язково проведіть ремонт реле тиску насосної станції, адже дуже часто саме ця поломка призводить до частого вмикання обладнання. Тиск повітря в гидроаккумуляторе насосної станції можна відрегулювати за сприяння ниппеля автомобільного насоса з манометром або компресором. Натиск повітря повинен дорівнювати дев'яносто, сто відсотків від потрібного тиску включення даного обладнання.
  3. Засмічений зворотний клапан. У цьому випадку він припиняє перекривати рідина, тому вона залишає систему, тиск падає і підключається насос. Треба почистити клапан, якщо проблема не усунуто, тоді поміняти цю деталь.
  4. Мембрана для насосної станції може викликати прискорене включення і ривковий подачу водного ресурсу. Якщо станція функціонує, то натиск рідини великий, при виключенні обладнання тиск води відразу знижується. Вердикт один: заміна мембрани або фальца. Необхідно зняти гідроакумулятор і усунути поломку!
  5. Насосна станція працює ривками через зламаний золотника, який розташовується вгорі гідроакумулятора. Ліквідувати поломку можна витяганням мембрани і заміною несправного ніпеля на працюючий.
  6. Ретельно обстежте всі стики, щоб не допустити протікання рідини.
  7. Вода може подаватися з перебійного інтервалом, якщо насосна станція підсмоктує повітря. Перевірте ступінь водного ресурсу в свердловину отворі (труби, які проходять від колодязя до насоса). Рівень всмоктування не повинен перевищувати дев'ять метрів.

Станція не включається, що робити

Чому насосну станцію неможливо включити? Спочатку займіться перевіркою електричного живлення і напруги мережі. А також слід оглянути вилки, розетки, шнури на окислення проводів.

Якщо ж всі предмети проконтрольовані, а обладнання все одно не працює, тоді проблема в моторному відсіку.

В цьому випадку водяну станцію слід показати фахівцям. У сервісному центрі дану неполадку швидко виправлять.

Як зробити заміну груші в насосній станції

Першою ознакою пошкодження мембрани є постійні включення обладнання. Подача рідини відбувається уривочнимі поштовхами. Як визначити, що пошкоджена саме мембрана? На ніпелі розташована заглушка, зніміть її. Якщо з неї надходить рідина, деталь зіпсована. У цьому випадку знадобиться нова груша для насосної станції.

Проводимо заміну груші самостійно. Спочатку вимкніть станцію, скиньте тиск, спустіть воду. Після цього слід відкрутити болти, зняти фланець, дістати грушу. Обов'язково промийте бак від осаду. Після цього ставимо нову мембрану в бачок гідроакумулятора. Придавлюємо фланець, закручуємо болти і включаємо обладнання. Ремонт насосної станції своїми руками зроблений!

Що робити якщо насос гуде, але не обертається

Буває, що звук, видаваний насосом, чути, але лопаті не обертається. Насос може не спрацьовувати по ряду причин:

  1. Насосний пристрій може гудіти через тривалого простою. Если в заміському будинку люди проживають тільки в теплу пору року, то відповідно на зимовий период прилад забирається в сарай або гараж. Там він перебуває без доступу рідини і води. В результаті крильчатка склеюється з корпусних частиною. Тому спробуйте самостійно провернути колеса ротора, при потребі почистити всі засмічення. Потім підключити до мережі і перевірити працездатність конструкції.
  2. Насос може гудіти, але не крутитися при несправності гідрофора. Корпусні насосна частина оснащена дифузором, який з'єднаний направляючої. Гідрофор може заклинити. В цьому випадку зробіть заміну дифузорів. Після цього скиньте насос в зворотному режимі.
  3. Насосне обладнання може не спрацювати при виході з ладу конденсатора, який розташовується в таврування коробці мотора. За допомогою тестера можна визначити несправність. Якщо конденсатор замкнув, він розплавиться і потемніє. Виправити ситуацію можливо лише при заміні даної частини.

Насос працює, а води немає, що робити

Багато власників своїх колодязів спостерігають ситуацію, коли насосна установка працює, а рідина в систему не потрапляє. Дані проблемні моменти можуть виникнути, якщо стики трубопроводу розгерметизовані. Другою причиною може стати відсутність рідинного складу в джерелі або насосної установки. Як усунути подібні збої?

Залийте воду в робочий відсік насоса і запустіть обладнання. Якщо субстанція знову не надходить, перевірте рівень рідких кристалів в криниці. Якщо він нижчий точки водозабору, то необхідно закачати водою забірну площа труби. Проблема не вирішена? Тоді перевірте цілісність трубної системи. Зніміть трубопровід і огляньте його. Якщо на трубі помічені розриви і пороки, проведіть заміну пошкоджених ділянок. Не забувайте перевіряти вольтаж в розетках. Насосу може не вистачати потужності. У розетках не повинно бути менше ста сімдесяти вольт.

На жаль, навіть найдорожче і якісне пристрій не може існувати вічно.

Всі прилади рано чи пізно приходять в несправність. Провести ремонт насосних станцій самостійно нескладно, якщо дотримуватися вище представлених інструкцій.

Що зробити, коли некоректна робота викликана іншими факторами?
Який реле при налаштуванні?
Як бути в ситуації, що склалася?
Що робити?
Як визначити, що пошкоджена саме мембрана?
Як усунути подібні збої?
Проблема не вирішена?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов