Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт велосипедів для початківців

  1. Які інструменти і запчастини треба тримати вдома, якщо вам лінь бруднити руки і самому Безруков і ледачому...
  2. Який насос краще купити? Чи бувають компактні насоси, якими можна швидко накачати колесо, не володіючи...
  3. Як сильно накачувати? Чи варто слідувати реомендаціям на покришці і що Делта, якщо рекомендацій там немає?
  4. Як часто треба підкачувати колеса? Чи буває так, що колесо не те щоб зовсім пробито, але спускає повітря...
  5. Який дрібний ремонт можна зробити самому, навіть якщо руки з попи, а на пальцях манікюр?
  6. Як зрозуміти, що пора б відрегулювати гальма?
  7. Чи складно поміняти камеру? Наскільки це брудна робота? Чи можна її виконати, зберігши товарний вигляд...
  8. Чи є спосіб доїхати до будинку або майстерні, якщо лопнула камера?
  9. Камеру замінили, а вона тут же знову лопнула. Це чому?
  10. Які типи велосипедів найчастіше ламаються? Який велосипед купити, щоб з ним був мінімум клопоту?
  11. Чи є якісь традиційно дефіцитні запчастини, які краще купувати оптом і тримати про запас?
  12. Чи є спосіб швидко і негрязно поставити на місце злетіла ланцюг?
  13. Як краще мити велосипед і чи треба потім його змащувати?
  14. Навіщо проводити ТО велосипеда і як часто це треба робити?

Наша сеть партнеров Banwar

В се, про що ви соромилися запитати свого ВЕЛОМАЙСТЕР: #velonation залпом задає ідіотські питання, майстерня "Веломобіль" відповідає з усією серйозністю.

Практика показує, що можна роками їздити по місту на велосипеді, не маючи навіть нормального насоса, не кажучи вже про навичках заміни камери і регулювання гальм. Спілкуватися з веломастерасі з таким рівнем знань складно і боязно. По-перше, багато чого незрозуміло. По-друге, є шанс, що засміють. Виходить, що чим менше ти спочатку знаєш, тим менше у тебе шансів щось дізнатися в майбутньому. Тому #velonation звернувся в дружній майстерні "Веломобіль" з проханням влаштувати лікнеп для тих, хто хоче подолати відставання в технічному розвитку і заглянути під уявний компот свого велосипеда. Хоча б для того, щоб зрозуміти - чи варто дрібний ремонт своїми руками свіжого манікюру або хай живе подальший поділ праці.

"Веломобіль" - це Олена Шмараева, Олексій Бердечніков і їх син Герман. Лена за сумісництвом журналіст, Олексій залізничник, а Герман дитина (на фото верху він разом з мамою). Приклад цієї сім'ї показує, що навчитися лагодження велосипеда в принципі може будь-яка людина, не дивлячись на стать, вік і рід діяльності. Детальніше про них можна почитати на сайті "Сноб" . Ще в "Велобмбіле" працює Яків Кушнір - він поки тільки Веломастер, але це тільки початок.

Які інструменти і запчастини треба тримати вдома, якщо вам лінь бруднити руки і самому Безруков і ледачому велосипедисту? Що з цього треба возити з собою?

Будинки потрібно мати насос, мультитул (набір шестигранників і викруток, вони, як правило, компактні), монтажки для покришок, ключі ріжкові на 8-10 і 9-11, пару камер відповідного розміру, дві пари гальмівних колодок. Для власників міських велосипедів, а також фіксів і сінглспідов потрібні додатково ріжкові ключі на 15 і 17 (ну або один розвідний). Ще власникам міських велосипедів не завадять ключі на 12 і 14 - для регулювання сідла.

Возити з собою варто мультитул, монтажки для покришок, насос і одну камеру відповідного розміру. Володарям міських велосипедів, а також фіксів і синглів варто покласти в сумку або рюкзак ті самі ключі на 15 і 17 (вони знадобляться, щоб зняти колесо в разі проколу).

В се, про що ви соромилися запитати свого ВЕЛОМАЙСТЕР: #velonation залпом задає ідіотські питання, майстерня Веломобіль відповідає з усією серйозністю

1 - ключі, 2 - мультитул, 3 - гальмівні колодки, 4 - камери, 5 - насос, 6 - монтажі.

Як возити дітей

Який насос краще купити? Чи бувають компактні насоси, якими можна швидко накачати колесо, не володіючи міццю Івана Піддубного?

Возити з собою зручніше насос компактний. Найкращий варіант - насос, який качає в обидві сторони. Наявність манометра бажано. Також на ринку є насоси інфлятор, які за допомогою заряджених балончиків швидко накачають колесо. Володарям синглів (покришки 23-35), фіксів, шосейники, а також гібридів варто задуматися про покупку додому підлогового насоса. Рекомедуемие тиску для покришок цих велосипедів високі, тому звичайний насос в цій ситуації не допоможе.

Як сильно накачувати? Чи варто слідувати реомендаціям на покришці і що Делта, якщо рекомендацій там немає?

Накачувати колеса потрібно до тиску, вказаного на покришках. При відсутності таких вказівок (рідко, але буває), потрібно орієнтуватися на межі тисків на аналогічних за розміром покришках (подивитися в інтернеті, сходити в веломагазин).

Як часто треба підкачувати колеса? Чи буває так, що колесо не те щоб зовсім пробито, але спускає повітря швидше звичайного? Як з цим бути?

Підкачувати колеса варто раз в тиждень. Якщо колесо спускає за менший проміжок часу, то варто задуматися про заміну камери.

Який дрібний ремонт можна зробити самому, навіть якщо руки з попи, а на пальцях манікюр?

Якщо на велосипеді гальма виду V-brake (Обідні) або дискові механічні , Можна самостійно їх відрегулювати. Для цього знадобиться шестигранник (номер 5) і трохи терпіння. Суть операції зводиться до натяжки троса, який зменшує відстань від колодки до обода / гальмівного ротора. Чим менший цей період, тим ефективніше гальма. Як саме це робиться, показання відео-ролику, см. З 3:07:

Також в домашніх умовах можна почистити і змастити ланцюг. Чистять ланцюг за допомогою спеціальної машинки, яка продається в веломагазинах. Після чистки ланцюг обов'язково потрібно змастити. Мастило теж продається в веломагазинах. Можна самостійно по чистити касету (набір задніх зірочок) і систему (набір передніх зірок) за допомогою спеціальної щітки.

На сінглспідах і фікс можна самостійно натягнути ланцюг. Для цієї операції знадобиться ключ на 17 (іноді на 15). Ключем потрібно послабити гайки на осі заднього колеса, після чого зрушити це колесо назад в дропаутах (При цьому стежити, щоб колесо рівно стояло між пір'ям рами) і затягнути гайки.

Для всіх цих операцій варто мати вдома і возити з собою рукавички. Бувають тоненькі, тканинні, але щільні. Це повинно врятувати манікюр, ну і руки залишаться чистими.

Як повертати наліво

Як зрозуміти, що пора б відрегулювати гальма?

З регулюванням гальм все просто. Якщо ви відчуваєте, що гальма дуже плавно працюють, малоефективні, то варто їх підтягнути (це, до речі, в більшості випадків можна робити не злазячи з велосипеда, просто викручуючи регулювальний болт / баранчик на гальмівній ручці).

Чи складно поміняти камеру? Наскільки це брудна робота? Чи можна її виконати, зберігши товарний вигляд для поїздки на роботу?

Камеру поміняти можна. Операція не дуже складна, потрібно тільки розібратися як кріпиться колесо. На МТБ, як правило, використовується ексцентрики, на інших велосипедах - гайки, або під ріжкові ключі, або під шестигранники.

Переднє колесо знімається просто: послаблюється кріплення і гальма (де є). Виймаємо колесо з вилки або дропаутов, озброюємось рукавичками і монтажка, намагаємося вивільнити кордпокришкі (це її твердий каркас) з одного боку. Повністю покришку можна не знімати, досить одного боку. Силу і завзятість, звичайно, застосувати доведеться, але це фізично не дуже важко.

Коли одна сторона покришки знята, потрібно оглянути саму покришку, обід, фліппер (гумка, що захищає камеру від спиць) і саму камеру. Якщо з всі з ободом, покришкою і Флиппер в порядку, а у камери є прокол, пробій або вона порвалася в місці з'єднання з ніпелем, то можна сміливо ставити нову. Нову камеру варто трохи накачати (так її легше заправляти) і вставити в покришку. Камера повинна бути в розправленому і не перекрученому вигляді. Не забудьте про ніпель, який потрібно вставити в спеціальний отвір в ободі.

Далі все ті ж дії, але в зворотному порядку. Надягаємо покришку з допомогою монтажек (акуратно, не прищемити камеру!), Накачуємо колесо і ставимо його на місце.

З заднім колесом все те ж саме, але його складніше знімати через ланцюга (а на велосипедах з ножним гальмом потрібно додатково звільнити дужку гальма, яка кріпиться болтом до рами).

Ось непогане відео на цю тему (по суті питання з 1:44):

Чи є спосіб доїхати до будинку або майстерні, якщо лопнула камера?

Їздити на спущених колесах можна, зовсім. Наслідки можуть бути сумними. Покришку після такої їзди потрібно буде міняти, на обід утворюються на ободі утворюються так звані яйця - колесо стає овальним (а швидше за лопне або погнеться).

Камеру замінили, а вона тут же знову лопнула. Це чому?

Якщо камера лопнула або спустила відразу після заміни, то її швидше за все неправильно поклали, пошкодили при монтажі, не виявили дефект обода, покришки, які пошкодили камеру в перший раз. Ну чи банальне невезіння - знову прокол.

Які типи велосипедів найчастіше ламаються? Який велосипед купити, щоб з ним був мінімум клопоту?

Потребують більш ретельного і частому догляді, звичайно ж, МТБ, самі невибагливі сінглспіди і фікси.

Чи є якісь традиційно дефіцитні запчастини, які краще купувати оптом і тримати про запас?

Дефіцитних запчастин немає. Швидше, асортимент мізерний, особливо в частині аксесуарів. Проте запас потрібних камер все-таки краще прикупити заздалегідь, в найближчому до місця проколу магазині саме таких може не виявитися.

Чи є спосіб швидко і негрязно поставити на місце злетіла ланцюг?

Негрязно - це в рукавичках, без них сліди від ланцюга на руках неминучі. Тепер про "швидко": треба вдягнути ланцюг на задню зірочку, потім на кілька зубців передньої (якщо зірок три, то надягати потрібно на ту, де знаходиться перемикач, або переключити його на потрібне положення) і прокрутити педалі вперед. Все, ланцюг на місці.

Як краще мити велосипед і чи треба потім його змащувати?

Мити можна будь-якими способами: самостійно за допомогою відра і ганчірки, у ванній або на автомийці. Але є одне застереження. Якщо мити велосипед водою під тиском, то не потрібно направляти струмінь на гальмівні ротори і каліпери. Після промивання потрібно протерти і змастити ланцюг. Після змащення прокрутити педалі і прибрати безворсовой ганчірочкою зайву мастило.

Навіщо проводити ТО велосипеда і як часто це треба робити?

ТО велосипеда бажано робити раз на рік. Чим рідше робите ТО, тим дорожче ремонт надалі.

Увага, есил у відповідях "веломобіль" вам попалися дивні й незнайомі стлова, зверніть увагу на цю схему - на ній вказані всі основні вузли і деталі велосипеда.

Увага, есил у відповідях веломобіль вам попалися дивні й незнайомі стлова, зверніть увагу на цю схему - на ній вказані всі основні вузли і деталі велосипеда

Контакти майстерні "Веломобіль" дивіться у них на сайті .

Фото вгорі: Марія Цибульська.

Який насос краще купити?
Як сильно накачувати?
Чи варто слідувати реомендаціям на покришці і що Делта, якщо рекомендацій там немає?
Як часто треба підкачувати колеса?
Який дрібний ремонт можна зробити самому, навіть якщо руки з попи, а на пальцях манікюр?
Як зрозуміти, що пора б відрегулювати гальма?
Чи складно поміняти камеру?
Наскільки це брудна робота?
Чи є спосіб доїхати до будинку або майстерні, якщо лопнула камера?
Це чому?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов