Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт дренажних насосів і поломки: гуде, не качає, не включається

  1. Дренажний насос: призначення
  2. Основні поломки і несправності дренажних насосів
  3. Гуде насос без створення тиску рідини
  4. Ремонт дренажного насоса (відео)
  5. Ремонт дренажних насосів
  6. Найбільш часті причини поломок

Наша сеть партнеров Banwar

Хороший господарник дачної ділянки або власник приватного будинку хоча б один стикався з проблемою відкачування води. Така неприємність могла статися в результаті затоплення підвальних приміщень після рясних дощів або танення снігу, необхідності відкачування води з басейну на дачі або приватного будинку, колодязя або каналізаційного відстійника.

Для цих цілей знадобиться дренажний насос. Відповідальні власники такого обладнання намагаються стежити за технічним станом і вчасно проводити ремонт дренажного насоса, щоб уникнути поломок насосного агрегату в невідповідний момент і щоб він зміг включатися як треба.

Дренажний насос: призначення

Під дренажним мається на увазі насос, який призначається для відкачування (дренажу) будь-якої рідини або забезпечення роботи каналізації в нормальному режимі. Часто плутають дренажний насос з фекальним. Це відбувається через незнання. Адже при однаковому принципі роботи і призначенням вони схожі, але рідини, які вони перекачують різні.

Адже при однаковому принципі роботи і призначенням вони схожі, але рідини, які вони перекачують різні

Дренажний насос Гардена класик

Застосування фекального насоса можливо для відкачування рідини з домішками діаметром до 8 мм. Для запобігання попадання всередину робочої камери зайвих домішок встановлюють подрібнювач. Можливість подрібнення та видалення 98% сміття дозволяє проводити вкрай рідко ремонт агрегату.

Дренажний насос не має подрібнювача в своїй компоновці. У захисних цілях його обладнають сітчастим фільтром, який збирає більші частки домішок розміром до 10 мм. Робота дренажного насоса здійснюється подачею рідини за допомогою крильчатки, а так само інших елементів системи. Після цього рідину, яка була нагнітання насосом з ємності або джерела води, потрапляє в шланг. Звільнене місце всередині корпусу займає нова рідина, яка надходить з отвору входу.
до меню ↑

Основні поломки і несправності дренажних насосів

Розглянемо основні проблеми, з якими пов'язаний ремонт дренажного насоса і які зустрічаються найчастіше:

  • відбувається гудіння насоса, але при цьому він не качає воду;
  • при увімкненні вибиває автоматичний вимикач мережі або вилітають пробки;
  • сильна вібрація або перегрів;
  • слабкий тиск рідини на виході;
  • поломка реле тиску або гідравлічного акумулятора;
  • розморожування агрегату.

до меню ↑

Гуде насос без створення тиску рідини

Часто зустрічається проблема, коли не качає дренажний насос, але при цьому продовжує гудіти. В такому випадку може створюватися слабкий тиск рідини або зовсім відсутні.

В такому випадку може створюватися слабкий тиск рідини або зовсім відсутні

Пристрій дренажного насоса

Найбільш часто зустрічаються причинами чому насос гуде, але не качає воду є:

  • малий рівень рідини;
  • межвитковое замикання електродвигуна;
  • поломка з механічної частини;
  • проблеми, що виникли з повітряним клапаном.

Розташування дренажного насоса в водному середовищі обов'язково, так як вони вважаються занурювальним насосним обладнанням. Для запобігання використанню дренажного агрегату без рідини (в суху), на нього встановлюють додатковий захист у вигляді поплавкового вимикача. Поплавковий вимикач здатний автоматично відключити агрегат якщо з'явився недостатні рівень рідини.

Таке відключення можливе завдяки кульці, який розташований всередині поплавця. При зміні рівня води він змінює місце розташування в поплавці і замикає або розмикає контакти в електричному ланцюзі. Іноді трапляється так, що двигун гуде або працює, але при цьому не виконується перекачування рідини. Таке пов'язано з режимом кавітації. Кавітація виникає якщо у обладнання надмірна потужність, в зв'язку з чим вода не завжди встигає просочуватися через лопаті крильчатки. Для вирішення такої ситуації насос слід опустити глибше.

Відсутність руху у електродвигуна може бути пов'язано з межвитковое замикання. Цю електричну поломку можна виявити якщо виконати включення двигуна і він почне гудіти, а при цьому буде грітися кабель живлення. Межвитковое замикання, в основному, відбувається в зв'язку з роботою обладнання в сухому середовищі. Адже охолодження двигуна виконується перекачується водою. Без води двигун працює на холостому ходу і перегрівається, чим викликає порушення ізоляції його обмотки.

Без води двигун працює на холостому ходу і перегрівається, чим викликає порушення ізоляції його обмотки

Згоріла обмотка насоса

Механічна несправність проявляється при роботі двигуна. Якщо він включається, але не крутиться і гуде. Таке може статися при поломці лопатей робочого колеса. Відламані його частини можуть заклинити вал, що обертається. Або ж при заклинювання валу може порушитися працездатність системи підшипників.

Все це при такій тривалій роботі ще призведе до межвитковое замикання і тоді доведеться виконувати ремонт дренажного насоса. Для того, щоб переконатися в даній поломки, потрібно вимкнути живлення і дістати устаткування з водного середовища. Після цього необхідно прокрутити крильчатку на валу. Якщо прокрутити крильчатку не вдається, то доведеться розбирати апарат.

На деякі насоси для дренажу встановлюють спеціальні клапана, які спускають повітря. Розташований в клапані кульку часто залипає. Це відбувається при роботі апарату в складному середовищі і попаданні води з домішками всередину агрегату. Залипання кульки порушує постійний відвід накопичується повітря і двигун починає працювати на холостому ходу. Для відновлення працездатності іноді досить дати насосу попрацювати в чистій воді. Отвір клапана трохи очищується від налиплого бруду і нальоту.

При включенні електродвигуна може виключатися автоматичний вимикач або перегорають запобіжники на пробках і плавитися кабель, що живить насос. Це відбувається при заклинювання валу в підшипниках або при згорянні електродвигуна. Якщо згорів електродвигун, буде чути характерний горілий запах.

Якщо згорів електродвигун, буде чути характерний горілий запах

Ремонт поплавкового вимикача

Відбутися таке могло, коли було зроблено неправильне підключення апарату, обрана не та мережу живлення - 380 В замість 220 В. Самому краще не розбирати насос в цьому випадку, так як його все-одно доведеться відносити дренажний насос в ремонт в сервісну майстерню для подальшої перемотування обмоток якоря. Для переконання в несправності обмоток можна заміряти їх опір ізоляції.

Мінімальний опір ізоляції для включення в роботу агрегату має становити 0,2 МОм.

Як вже говорилося вище деякі моделі Дренажник оснащуються термореле, які відключають апарат при перегріванні. При його відсутності доводиться уважно стежити, що б насос не перебувала тривалий час поза рідини в робочому стані. При тривалій роботі в суху корпус апарату буде перегріватися, що спричинить за собою зсув, закріпленого за допомогою епоксидного клею, магніту, який, в свою чергу, може заклинити перекачує поршень.

Після відшарування магніту може початися внутрішня вібрація і піде ланцюгова реакція про насосу, що в підсумку виводить з ладу всю механіку і електроніку. Тому весь апарат стає купою металобрухту. Фахівці вважають, що в більшості випадків після таких поломок ремонт для дренажного насоса буде економічно не вигідним.

При своєчасному виявленні даного дефекту слід звернутися в сервісний центр. Там проведуть відповідні діагностики обладнання, замінять порушені деталі і встановлять на місце сам магніт. Самостійний ремонт може спричинити за собою низку неправильних дій, що позначиться на працездатності.

Ремонт насоса Джілекс

Спочатку розбирається апарат повністю і дістається акуратно магніт. Після цього нанесіть на корпус і магніт поздовжні насічки для кращого зчеплення. Після чого наноситься скляний герметик або новий епоксидний клей, заміна зносилася деталей та збирання насоса в зворотному порядку.

Дренажник, як поверхневі так і заглибні, мають поломкою у вигляді слабкого тиску на виході. Існує кілька причин такої поломки:

Найбільш часто засмічується фільтр. Тиск рідини через рукав (шланг) може різко впасти або припинитися зовсім. Основними симптомами цього є перегрів мотора або перевантажена робота пристрою і сильний його шум.У поверхневих станції при зношуванні пошкоджується рукав або послаблюється хомут, який затягує кріплення на рукав.

Це сприяє подсасиваніе непотрібного повітря в насосну систему і втрачається здатність піднімати воду з джерела. Рішення у цій проблеми просте - потрібно оглянути всі з'єднання на трубах і стяжних хомутах.

Буває, що все начебто в порядку. У цьому випадку може бути малий хід у вібратора. Для усунення цієї несправності розбирається пристрій і підлаштовуватися додаткова шайба вібраційний шток. Підкладка однієї шайби не завжди допомагає. Може знадобитися ще кілька таких же, що визначається методом підбору. Ущільнювачі і мембрани повинні обов'язково знаходиться в цілісності і без пошкоджень.
до меню ↑

Ремонт дренажного насоса (відео)


до меню ↑

Ремонт дренажних насосів

Перераховані вище несправності для дренажного насоса не завжди можна усунути самостійно. Самостійно можна закріпити ослабів амортизатор, звільнити або замінити поплавок, усунути механічні пошкодження, який спричинили заклинювання крильчатки, виконати заміну кабелю живлення.

Найпростіше з усього цього буде закріплення амортизатора. Для цього буде потрібно розібрати корпус пристрою і затягнути розбовталися гайки на кріпильних болтах. Обов'язково необхідно законтрить верхню гайку, щоб не було подальшого разболчіванія. Для заміни кабелю живлення буде потрібно якийсь час. Заміна конденсатора можлива в деяких моделях Дренажник.

Решта несправності практично не можливо усунути без залучення сервісних майстерень. Наприклад, при обірваному штоку простіше і деколи дешевше придбати нове обладнання, ніж виконати розбирання і спробувати ремонтувати. Заміна клапана - складна і нерентабельна затія для самостійного вирішення проблеми. Заміна згорілої обмотки повинна виконуватися в спеціалізованих майстернях.

Заміна згорілої обмотки повинна виконуватися в спеціалізованих майстернях

Розбирання дренажного насоса Боломса DWP CS


до меню ↑

Найбільш часті причини поломок

При виникненні необхідності ремонту насосного обладнання необхідно з'ясувати можливу причину його поломки, якими часто є:

  1. Недотримання термінів періодичного огляду і ремонту обладнання.
  2. Експлуатація обладнання виконувалася неправильно. При експлуатації пристрою перевищувались його робочі параметри.
  3. Перекачується рідина містить тверді домішки великих розмірів ніж потрібно.
  4. Тривале використання насоса в сухому режимі.
  5. Монтаж обладнання був виконаний неправильно або неякісно.
  6. Виведений з ладу гідроакумулятор, реле, відсутня фільтр.

При появі перших натяків на поломку слід негайно перевірити наступні вузли пристрою:
Оптимальна відстань між електромагнітними котушками і поршнем потрібно виставити від 0,4 до 0,5 см. При недотриманні цих відстаней відбуватиметься биття котушок при занадто великому проміжку і перегріватися мотор при малому.

При недотриманні цих відстаней відбуватиметься биття котушок при занадто великому проміжку і перегріватися мотор при малому

Осушення водойми дренажним насосом

Поршень не повинен мати механічних пошкоджень і дефектів, його стан повинен бути еластичне. Закриває вхідні отвори клапан повинен мати зазор між корпусом від 0,7 до 0,8 мм. Повітря повинен проходити вільно при вдування на стороні паркану. Часто трапляється, що погана робота насоса не пов'язана з його поломкою. Можуть бути перепади електроенергії в мережі.

Тому, перед тим, як починається розбирання пристрою переконайтеся у відповідність напруги, яка повинна складати 220-240 В. Слід зазначити, що для довготривалої і надійної роботи насосного обладнання необхідно своєчасно проводити технічний огляд та технічне обслуговування принтера і слідувати правилам технічної експлуатації.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов