Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт насосів Wilo (Вило) своїми руками: несправності

  1. Конструктивні і технічні особливості
  2. Вимоги по експлуатації та профілактика
  3. Поради по ремонту Wilo-насоса
  4. Розбирання циркуляційних насосів Wilo для ремонту (відео)
  5. Чи не обертається вал при включеному насосі і характерних звуках
  6. При підвищенні температури в системі вище 40 ° С з'являється скрип
  7. Агрегат після нетривалої роботи глухне
  8. Помпа вібрує, при цьому супроводжується шумом
  9. В системі низький напір води

Наша сеть партнеров Banwar

Серцем будь-якої опалювальної системи є циркуляційний насос, який відповідає за примусове рух води в системі. Щоб мінімізувати витрати на електроенергію і при це створити комфортні температурні умови в житловому приміщенні, купують насоси Wilo.

Забезпечення їх ефективної і надійної роботи, продовження терміну служби відбувається шляхом дотримання експлуатаційних правил, своєчасного технічного обслуговування. Якщо власник ігнорує ці вимоги, несправності обладнання неминуче виникнуть. Їх усунення в разі, коли гарантійний термін закінчився, нерідко здійснюється своїми руками.

Конструктивні і технічні особливості

Насоси Вило істотно збільшують ККД опалювальної системи і тепловіддачу теплоносія. Їх застосування дозволяє при складанні магістралі використовувати труби з меншим перетином, що знизить витрати палива, зменшить виділення вуглекислого газу, дозволить домогтися економії без втрати якості функціонування. Це досягається за рахунок правильно продуманої і розробленої конструкції, розрахованої на безперервну роботу.

Це досягається за рахунок правильно продуманої і розробленої конструкції, розрахованої на безперервну роботу

Перевірка водної сорочки ротора

В добу насос Wilo споживає не більше 250 Вт, функціонування безшумне, оскільки відсутній вентилятор і подібні технічні елементи, що виробляють шум. У продажу є два різновиди циркуляційного обладнання - з сухим і мокрим ротором. Останні використовуються при монтажі систем опалення, як правило, усередині невеликих будівель. Різниця також полягає в потужності і обсязі перекачується. Найслабша модель здатна зробити опалювальну систему більш ефективною на площі 200 кв.м.

Потужна розрахована на обігрів будівель, площа яких сягає 1000 кв.м. І той, і інший агрегат має максимально спрощеною конструкцією і малогабаритними розмірами. Технічні характеристики, що стосуються висоти напору, дозволяють піднімати воду з 8 метрів при витраті 5 м / ч.

Відмінними рисами є міцність і стійкість до корозії матеріалу виконання насоса Wilo. Наприклад, корпус вилитий з чавуну, вал розташований всередині нього, - нержавіючої сталі. Його кріплення можливо завдяки графітовим підшипників. Швидкість подачі води оснащена триступеневої регулюванням.

Допустима температура теплоносія в побутових виробах не повинна перевищувати + 110 ° С, для промислових температурний межа збільшена. Що стосується робочого тиску, то агрегати, що експлуатуються в побуті, здатні витримати 10 Бар, а промислові - 16.

Управління роботою системи виконує автоматика. У деяких моделях ціркуляціонніка передбачений термостат. Функції механізму відображаються на рідкокристалічному дисплеї. Контролювати частоту обертання валу можна і ручним перемиканням. Підключення пристрою виконується просто і оперативно, чому сприяє наявність пружних клем. Стрибки напруги не страшні насосу, так як мотор і ротор мають багатоступеневу систему захисту.
до меню ↑

Вимоги по експлуатації та профілактика

Щоб уникнути передчасного ремонту насосів Wilo, виробник закликає дотримуватися наступного:

  1. Не допускайте роботу приладу на холостому ходу, коли в системі відсутній вода. Сухий хід руйнує ізоляцію, порушує охолодження електродвигуна і виводить з ладу все обладнання.
  2. Робочий режим встановлюється строго відповідно до максимальних-мінімальними можливостями конкретної моделі.
  3. Коли насос знаходиться у включеному стані, не можна перекривати потік теплоносія.

    Розбирання циркуляційного насоса

  4. Дотримуйтесь тиск в системі на допустимому значенні.
  5. Уникайте тривалих простоїв обладнання (більше 1 міс.). Простий провокує окислення.
  6. Не допускайте перегрівання води, що циркулює в системі (більше 65 ° С). Якщо показник підвищиться на 2-3 ° С, відбудеться випадання сольового осаду.
  7. Рекомендується використання фільтрів для очищення води, що знаходиться в контурі.

При дотриманні зазначених правил, для насоса характерним буде підтримка стабільного напору, а звук, що видається під час функціонування, буде рівномірним і тихим. Більшість насосів не потребують ремонту протягом 5 років з моменту включення в роботу. Він потрібен лише при повному зносі основних вузлів або форс-мажорних обставин, що викликали збій пристрою.

Профілактика - ще один вид періодичних заходів, проведення яких страхує насос і його елементи від передчасних поломок. При цьому просте технічне обслуговування проводиться власноруч, без втручання фахівця. Для цього щорічно слід не рідше 3-4 разів здійснювати візуальний огляд зовнішніх і внутрішніх частин агрегату і чистити його при необхідності.

Практика показує, чистка стає обов'язковою після 2-3 років роботи. Впливає на проведення очисних процедур якість теплоносія, загальні умови, при яких функціонує опалювальна система.

Для профілактики необхідно приготувати викрутку хрестову і плоску, накидний ключ, що чистить щітку. Огляд вимагає розбирання, під час якої ви виявите основні вузли гідроконструкціі: корпус, крильчатку, вал двигуна, ротор, клемник, повітряний гвинт і сам двигун. Зверніть увагу на такі нюанси:

  • працездатність заземлення;
  • відсутність в місцях з'єднань протікання;
  • значення тиску відповідно до технормамі;
  • відсутність вібрації і сторонніх звуків (стуку, брязкіт);
  • стан корпусу. Він повинен бути чистий і сухий;
  • насос не повинен сильно нагріватися;
  • кількість мастила на підшипниках, фланцях і рушійних вузлах повинно бути достатнім;

Також переконайтеся, що на кабелях клемної коробки немає вологи, і вони надійно зафіксовані, прокладки забезпечують герметизацію, а місця з'єднання з магістраллю міцні. Перед демонтажем пристрої з системи зливається вода, перекривається ділянку її надходження, після чого знімається насос.

Перед демонтажем пристрої з системи зливається вода, перекривається ділянку її надходження, після чого знімається насос

Правила установки і підключення циркуляційного насоса

6 болтів, що з'єднують черепашку насосної частини і корпус електродвигуна, викручуються накидним ключем. Коли черепашка буде знята, з'явиться доступ до дренажним отворам. Крильчатка залишається на роторі двигуна. За допомогою вузької викрутки плоского типу поддевается сорочка, що служить для відсіку крильчатки і двигуна. Виконані дії виведуть роторний вал і крильчатку зі склянки статора.

На даному етапі очищають внутрішню поверхню черепашки, ротор і крильчатку від грязьового нальоту або накипу. У цьому допоможе жорстка щітка з полімеру і засіб для чищення в невеликій кількості з соляною кислотою. Незайвим буде перевірити всі ущільнювачі і прокладки на тріщини, в разі виявлення замініть їх новими.
до меню ↑

Поради по ремонту Wilo-насоса

Ремонт насоса виробляються тільки після відключення кабелю живлення і дренажу ділянки. Слід сказати, що насоси з мокрим ротором комплектуються модулями в залежності від необхідної потужності і розміру. Відновлення роботи даних пристроїв полегшено - несправностей модуль замінюють на новий.

Якщо гарантійний термін закінчився і ремонт дрібний, його можна провести своїми руками, при більш серйозної несправності віддайте свій насос в сервісний центр. Найчастіше ремонтні роботи зводяться до заміни цілих вузлів або всього насоса. Заміні підлягають наступні робочі деталі: блок підключення, конденсатор, регулятор швидкості, підшипники.
до меню ↑

Розбирання циркуляційних насосів Wilo для ремонту (відео)


до меню ↑

Чи не обертається вал при включеному насосі і характерних звуках

Причинами служать: окислення вала після тривалого простою або потрапляння стороннього предмета в робоче колесо. У першому випадку, відремонтувати насос потрібно слідуючи таким діям: дренуючих воду, викрутити гвинти, які стягують електродвигун і корпус. Вийміть електродвигун з ротором і робочим колесом. Останній вузол проверніть рукою. Малопотужні вироби для розблокування вала вимагають викрутку. Для неї в торці вала є спеціальна насічка.

Для неї в торці вала є спеціальна насічка

Тестування електричної коробки циркуляційного насоса

У другому випадку досить демонтувати електродвигун і витягти сторонній предмет. Щоб виключити подібну ситуацію в подальшому, встановіть сітчастий фільтр перед насосом. Також приводом для відмови роботи вала можуть бути проблеми з електроживленням. Перевірте на відповідність паспортним даним ціркуляціонніка напруга в мережі, зверніть увагу на наявність фаз і правильність підключення в клемній коробці.
до меню ↑

При підвищенні температури в системі вище 40 ° С з'являється скрип

Причина - шків електродвигуна б'ється об спускні пробку. Шум усувається за рахунок одягання додаткової пластикової прокладки на пробку, при необхідності різьблення пробки обточується. Якщо скрип з'являється знову доцільно відпиляти частину шківа (з розміткою під викрутку) за допомогою болгарки. Спиляти слід близько 3 мм і саме ту ділянку, який не ходить по втулці.
до меню ↑

Агрегат після нетривалої роботи глухне

«Корінь зла» криється в накипу, що утворилася в занурюваної частини ротора. З метою усунення розберіть електропривод, потім очистіть відкладення вапняку між ротором і статором щіткою. Для запобігання виникненню накипу на крильчатці, заливання склянки статора встановіть фільтр.
до меню ↑

Помпа вібрує, при цьому супроводжується шумом

Причина криється в зносі підшипників, що забезпечують обертання робочого колеса. Зношені деталі підлягають заміні. Оскільки підшипники запресовані за допомогою знімача в посадочне місце, вам буде потрібно дерев'яний молоток. Точними, але несильними ударами вбийте в посадочне місце нові підшипники. Приводом для вібрації і сильного шуму може виступати малий тиск в системі. Усунення має на увазі його підвищення на вході, не забудьте, що в теплоносії рівень рідини також необхідно підвищити.

Усунення має на увазі його підвищення на вході, не забудьте, що в теплоносії рівень рідини також необхідно підвищити

Двуроторний циркуляційний насос Вило


до меню ↑

В системі низький напір води

Ця проблема може виникнути, коли був належним чином під'єднаний фази в трифазних насосах або підвищений відсоток в'язкості рідини. При першій причини достатньо обладнання підключити згідно з інструкцією. У другому випадку ремонт зводиться до очищення фільтра патрубка, час перевірки справного стану підключеного до насоса трубопроводу і коригування параметрів установки відповідно до паспортних даних обладнання.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов