Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт вібраційного погружного насоса Малюк своїми руками

  1. Основні причини виходу з ладу
  2. часті неполадки
  3. як відремонтувати
  4. Перемотка котушки
  5. Заміна пошкодженого компаунда

Наша сеть партнеров Banwar

Вібраційний насос Малюк відомий своєю невибагливістю в обслуговуванні, бюджетної вартістю і здатністю перекачувати воду на великі відстані.

Але насос - це складна техніка і, трапляється, він виходить з ладу.

При наявності стандартних інструментів з гаража і технічних навичок відремонтувати насос Малюк можна в домашніх умовах.

Основні причини виходу з ладу

    Вібраційний насос Малюк   відомий своєю невибагливістю в обслуговуванні, бюджетної вартістю і здатністю перекачувати воду на великі відстані Пристрій вібраційного насоса. (Для збільшення натисніть)
  1. Робота «насухую» протягом 2-3 хвилин, викличе перегрів статора. Насос повинен завжди бути у воді.

    Також термін служби статора знижується після роботи без води, спостерігається і накопичувальний ефект, в майбутньому це виливається в замикання витків і виході з ладу.

  2. Внутрішня вібрація. Міцність з'єднань корпусу з часом буде знижуватися, так як відбувається постійна вібрація мотора.

    Зовні побачити ослаблену різьблення на гвинтах зворотного клапана і поршні насоса можна. Необхідно розбирати і проводити затяжку з'єднань періодично.

  3. Механічні забруднення. Корпус герметизується гумовими ущільнювачами, які не відрізняються високою надійністю. Вода прокачується з різними механічними забрудненнями, які викликають вихід з ладу поршень насоса і клапан.

Рада з практики: установка механічного фільтра забезпечує необхідну чистоту води, що поступає в насос.

часті неполадки

  1. Насос Малюк погано перекачує воду-проблема в невірно налаштованому зворотному клапані.
  2. При включенні насоса пробки в електромережі відключаються екстрено (оплавився кабель) - причина у згорілій обмотці якоря. Потрібна заміна кабелю.
  3. Насос працює, але вода не йде - вийшов з ладу зворотний клапан або розкрутилися нарізні сполучення штока. Якщо ж обірвався шток, потрібно тільки його заміна.
  4. Насос Малюк гріється, його сильно трясе - відшарування компаунда для гасіння вібрації. Буде потрібно заміна цього шару.

для розбирання насоса Малюк потрібно викрутити всі гвинти, які з'єднують між собою корпус. Рекомендується нанести невеликі насічки на корпус, при подальшій збірці це полегшить процес.

Рада фахівця: при розбиранні насоса, викручувати потрібно не по одному гвинту, а послаблювати кожен на пару оборотів.

У насоса відпрацьованого кілька років, ймовірно, закиснути болти, тут не допоможуть мастила для видалення іржі. Використовуємо в цьому випадку силову викрутку, якщо і вона не допомогла, болгаркою спилюємо шапки гвинтів. Після чого замініть заводські болти, на гвинти під внутрішній шестигранник.

При складанні насоса зверніть увагу на положення прокладки і верхньої частини корпусу - вони повинні співпасти. Або ж якщо зробили насічки, орієнтуйтеся по ним.

Рада бувалих: після складання і ремонту, перевіряйте працездатність в ємності з водою, щоб повторно не діставати насос зі свердловини.

як відремонтувати

Практично всі поломки виходить усувати в домашніх умовах Практично всі поломки виходить усувати в домашніх умовах.

Розглянемо покроково, як правильно починати ремонт Малюка в механічної частини:

  1. Шланг повинен бути з'єднаний герметично, не пропускати воду. Використовуйте надійні кріплення.
  2. Почистіть зворотний клапан від бруду.
  3. Якщо є вібрація, коли насос в свердловині, але вода не надходить - проблема в механічної частини.
  4. Якщо ж мотор не стартує, проблема криється в електричній частині.
  5. Після розбору насоса, зверніть увагу на клапан, якщо він несправний - замініть на новий або зробіть з гумки самостійно.
  6. Коли в насосі чути стукіт по корпусу, значить, електромагніт не закріплений. Зробіть болгаркою на магніті і корпусі борозенку, глибина 1 мм. Залийте її герметиком і встановіть магніт.
  7. Люфт в поршні говорить про розвальцьовуванні шайб. Зніміть старі шайби в серцевині, замініть на нові. Після чого добре затягніть гайки корпусу.

Коли вищеописані способи ні підійшли, а візуально всі деталі цілі, настав час приступати до ремонту електричної частини. Знадобиться тестер, щоб виявити обрив або замикання в термореле, кабелі та електромагніт.

Перемотка котушки

Якщо потрібно перемотати котушку   вібраційного насоса   , Приготуйте витратні матеріали та інструменти: Якщо потрібно перемотати котушку вібраційного насоса , Приготуйте витратні матеріали та інструменти:

  • провід марка ПЕТВ;
  • набір для заміни епоксидного компаунда (епоксидна смола, пластифікатор, затверджувач);
  • електроплитка;
  • намотувальний верстат (можна і вручну);
  • паяльник;
  • молоток.

Під час перемотування котушки знадобиться розплавити епоксидний компаунд. Він токсичний, тому роботи проводите на вулиці або в гаражі. Залитий електромагніт кладемо на плитку, чекаємо поки епоксидка нагріється до 165 градусів. Це буде видно по з'явився токсичної серпанок.

Акуратно вибиваємо електромагніт з корпусу про дерев'яний предмет, електромагніт при цьому дивиться строго вниз. Коли магніт змінить своє положення, виймаємо його. Нагріте корпус очищаємо від епоксидної смоли, можна викруткою або щіткою по металу.

Вибиваємо електромагніт з котушки дерев'яним клином Вибиваємо електромагніт з котушки дерев'яним клином.

Котушки в лещата НЕ затискаємо, тримаємо тільки руками.

Коли магніт витягнутий, розмотайте котушку, счистив повністю епоксидну смолу.

На намотувальні станки повністю обмотайте котушку. Тут можна обійтися без верстата, але вручну довше обмотувати.

Кінці дроту спаяти з основною частиною, тепер електромагнітний сердечник монтуємо в корпус котушки. Кабель електромережі припаюємо до початку нової обмотки. Котушки допустимо «посадити» легким постукуванням по сердечнику.

Розмішавши епоксидку з пластифікатором, і додавши затверджувач, заливаємо в вертикально закріплений корпус пристрою. Заливаємо компаунд до верху електромагніту, чекаємо 10 хвилин і ще раз доливаємо компаунд (заповнивши всі щілини, він осяде). Через 24 години збираємо насос і перевіряємо його працездатність.

Заміна пошкодженого компаунда

  1. Що б дізнатися місце, де відшарувався компаунд від корпусу, необхідно постукувати молотком по корпусу. На пошкодженій ділянці звук буде дзвінкий.
  2. Знайдений пошкоджений вузол виймаємо з корпусу.
  3. На компаунді і корпусі болгаркою робимо сітку, глибина надрізу не більше 2 мм.
  4. Наносимо на сітку клей для скляних поверхонь і збираємо насос.
  5. Чекаємо застигання клею згідно з інструкцією до нього.

Дивіться відео, в якому фахівець детально роз'яснює особливості самостійної діагностики і ремонту вібраційного насоса Малюк своїми руками:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов