Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт насосів Водолій своїми руками: розбирання, несправності

  1. Причини поломки і несправності насосів Водолій
  2. причини поломок
  3. З чого починається ремонт насосів Водолій?
  4. Розбирання і ремонт насоса "Водолій" (відео)
  5. Превентивні заходи

Наша сеть партнеров Banwar

Свердловинні насоси Водолій використовуються для створення повноцінного водопроводу зі свердловини. Вони продуктивні, надійні і не вимагають догляду.

Але, якщо правила експлуатації пристрою порушуються, окремі вузли насоса виходять з ладу, в результаті чого водопостачання будинку пропадає на невизначений термін. В цьому випадку пристрій потрібно відремонтувати, що можна зробити своїми руками.

Причини поломки і несправності насосів Водолій

Не дивлячись на функціональність і продуктивність, насоси Водолій мають просту конструкцію. Це дозволяє проводити ремонт 60% комплектуючих пристрою.

Насос постійно в воді. Це призводить до того, що пристрій працює під дією навантаження. Зміст абразивних матеріалів, мул, занадто висока температура води, неправильно підключення впливають на роботу пристрою. Але, не дивлячись на негативний характер впливу, ці фактори призводять до поступового зношування і поломки механізмів. В результаті, поломку можна виявити ще на початковому етапі, що спрощує ремонт.

Свердловинні насоси Водолій використовуються для створення повноцінного водопроводу зі свердловини

Засмічення внутрішньої частини глибинного насоса

Негативними факторами, що впливають на роботу і стан насосного приладу є:

  • робота пристрою в холостому режимі без перекачування води;
  • концентрація піску і інших абразивних матеріалів у воді понад 50%;
  • робота з рідиною, температура якої перевищує позначку 40 градусів;
  • різкі і часті перепади напруги в робочій мережі;
  • неправильне кріплення закінчень троса у верхній точці свердловини;
  • неправильна фіксація кабелю приладу;
  • неправильний варіант з'єднання під водою кабелю погружного електронасоса .

До факторів, які можуть привести до поломки і зробити необхідне ремонт насоса Водолій відносять часте вилучення пристрою зі свердловини, і відсутність заземлення. Відсутність заземлення призводить до проблемних поломок, так як посилює швидкість корозії металевих деталей. Крім того, відсутність фільтру на впускних органах насоса веде до підвищеного навантаження на агрегат і, як наслідок, його несправності.
до меню ↑

причини поломок

Що стосується несправностей, то частою причиною поломки глибинного насоса є вихід з ладу магніту пристрою. В цьому випадку зробити ремонт своїми руками не вдасться. Підібрати правильний електромагніт і відрегулювати його без спеціального обладнання не можливо. Якщо причиною поломки став магніт, пристрій краще відразу відвезти в майстерню, що спеціалізується на ремонті насосів.

Якщо причиною поломки став магніт, пристрій краще відразу відвезти в майстерню, що спеціалізується на ремонті насосів

Насоси виходять з ладу через критичні умов експлуатації

Ще однією частою проблемою насосного обладнання Водолій є поломка електродвигуна пристрою. В результаті роботи з рідинами наповненими абразивами пошкоджується обмотка двигуна. При цьому йде контакт з металевим корпусом, що може призвести до короткого замикання і поломки двигуна. У такій ситуації страждає корпус. Під дією електричного струму прискорюється корозія нержавіючої сталі і вона прогорає в місцях контакту.

При тривалих навантаженнях на пристрій виходить з ладу підшипникова частина або шток. У цьому випадку насос продовжує включатися але, перекачування води при цьому не йде. Якщо причиною став зламаний підшипниковий вузол, самостійний ремонт , Можливий. Якщо зламаний шток, виправити становище можна лише знайшовши відповідну деталь з іншого насоса.

Неправильна установка пристрою призводить до пошкоджень електрокабеля і обмотки якоря. У цьому випадку насос не включається. Перевіряється підключення приладу до мережі, далі йде покроковий візуальний огляд проводки і якоря.

Сильна вібрація при роботі - наслідок пошкодження антивібраційної прокладки (кампаунда). Ремонт вібраційного електронасоса в цьому випадку можливий тільки при заміні прокладки на таку ж з іншого насоса Водолій.
до меню ↑

З чого починається ремонт насосів Водолій?

Перше що необхідно зробити у разі порушення роботи насосного обладнання - провести ретельний зовнішній огляд пристрою.

Перше що необхідно зробити у разі порушення роботи насосного обладнання - провести ретельний зовнішній огляд пристрою

Ремонт свердловинного насоса

Щоб такий огляд був повним, в процесі слідують таким алгоритмом:

  1. Першим етапом йде відключення пристрою, щоб він не зміг включитися і витяг зі свердловини. При цьому потрібно стежити, щоб не пошкодити прилад об стінки каналу.
  2. Огляд корпусу і місць з'єднання з кабелем на наявність іржі. Якщо іржа на корпусі присутня, то прилад - підробка.
  3. Перевірка вільного ходу робочого вала пристрою. Для цього деталь необхідно покриття рукою. Якщо хід вільний переходять до наступного етапу.
  4. Перевірка кабелю і вузлів. Головне на що звертається увага - це сліди термічного пошкодження.

Якщо при поверхневому огляді проблем не виявлено, а пристрій все одно не працює, слід провести розбирання насоса Водолій, після чого оглянути основні вузли і механізми. Розбирання проходить в наступні етапи:

  1. Демонтаж фіксуючого кільця. Цей процес досить трудомісткий, так як кільце запобігає випадкове відкривання приладу. Щоб його зняти, потрібно стиснути циліндричний корпус насоса. Стиснення проводиться ближче до торців. Установка кільця проведена в спеціальну виїмку. При таких маніпуляціях затиск кільця в виїмці послаблюється, і воно витягується за допомогою плоскогубців.
  2. Знімаються рухливі колеса в тому порядку, в якому вони стоять.
  3. Далі знімаються фіксатори наполегливої ​​кришки з підшипниками. Після цього відокремлюється підшипниковий механізм.
  4. Витягується електродвигун.

При підйомі насоса потрібно обов'язково використовувати страхувальний трос

Після розбирання обладнання особлива увага приділяється підшипникової частини. Підшипники повинні спокійно ходити навколо осі. На них не повинно бути слідів пошкодження і тріщин. Якщо всередині підшипника недостатньо масла, потрібно заповнити його кількість. Якщо масла в підшипниках недостатньо, слід уважно оглянути сальник. При необхідності замінити його.

Далі проводиться ретельний огляд решти вузлів. На двигуні і якоря обов'язково повинна бути щільна, неушкоджена обмотка. Не повинно бути слідів іржі.

При виявленні причини поломки, несправна деталь замінюється на відповідну. Слід зазначити, що придбати окремо можна тільки лопаті, підшипниковий вузол і сальники пристрою. Всі інші частини доведеться підбирати з донорських насосів.

Після заміни механізмів проводиться збірка пристрою в зворотному порядку.
до меню ↑

Розбирання і ремонт насоса "Водолій" (відео)


до меню ↑

Превентивні заходи

Щоб запобігти поломку насосного обладнання Водолій, слід правильно встановлювати свій насос і регулярно проводити планове обслуговування пристрою.

Від того як підключити прилад до електромережі і системи водоканалу багато в чому залежить термін його експлуатації.

Перш за все, підключення насоса до трубопроводу має проходити через відповідні канали. У разі використання насоса для поливу і наповнення ємностей різного об'єму до пристрою моно підключити звичайний шланг . Якщо прилад використовується для постійного водопостачання, краще використовувати металеві або полімерні труби. При цьому слід стежити за тим, щоб робочий тиск насоса відповідало максимальному тиску труб. Підходящим варіантом для перехідників насоса з перетином 1 дюйм є діаметр труби в 32 мм.

На трубу насоса на відстані 1 метра від вихідного патрубка, бажано встановити зворотний клапан. Він буде перешкоджати поверненню води назад в прилад, що дає додаткове навантаження на механізми. Клапан обов'язково повинен бути на підводному ділянці трубопроводу. Установка над рівнем води дозволяється тільки в тому випадку, якщо електронасос розташований нижче рівня землі не більше ніж на 3 метри.

Підключення труби до насоса краще проводити за допомогою відповідного фланця.

Трос, який кріпиться до проушинам приладу, обов'язково послаблюють. В свердловині він грає страхувальну роль і при сильній натяжки порушує правильну орієнтацію пристрою в просторі, що впливає на правильність роботи.

Подивись насоса повинен бути дуже міцним

При зануренні насосного обладнання в свердловину слід враховувати те, що від нижнього краю приладу до дна водойми не менше 0,4 метра. Це знизити кількість всмоктується абразивів. Товща води над верхнім краєм приладу не повинна перевищувати 10 метрів, що забезпечить оптимальний тиск всередині пристрою.

Важливим моментом періодичного планового обслуговування насоса Водолій є чистка.

Безпечно почистити прилад можна, дотримуючись такого плану:

  1. Відключення пристрою зі свердловини.
  2. Демонтаж і чистка захисної клітки. Залежно від моделі, габарити і фіксатори клітини відрізняються.
  3. Ослаблення болтів електродвигуна і його витяг з приладу.
  4. Витяг спеціальних муфт, що відповідають за передачу крутного моменту на робочий орган.
  5. Вузли і механізми викладаються на чисту поверхню або тканину.
  6. За допомогою ключа або руками обертаємо вал пристрою, при цьому промиваючи його струменем води з шланга.
  7. Три рази вимивається крильчатка.
  8. Всі механізми сушаться (конденсатор на автоматиці), ще раз перевіряються і збираються в корпус в зворотному порядку.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов