Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт погружного насоса свердловини "Водомет" своїми руками »Аква-Ремонт

  1. З чого складається насос - розбираємося з деталями
  2. Розбираємо насос «Водомет» на прикладі моделі 60/52
  3. Несправності, про які не пишуть в паспорті

Наша сеть партнеров Banwar

Для заміського будинку вихід з ладу водяного насоса означає щоденний вояж з відрами до колодязя. Ситуація ускладнюється, якщо на ділянці водопостачання влаштовано навколо свердловини. Полагодити «Струмочок» або «Малюк» може кожен більш-менш знайомий з технікою людина, а ось погружной насос «Водомет» налагодити не так легко. Наслідком некваліфікованого ремонту може бути забруднення свердловини маслом, усунути яке можуть тільки фахівці.

Якщо по близькості є сервісний центр компанії «Джілекс», звичайно, краще звернутися туди. Але якщо немає такої можливості (сервісний центр далеко, немає часу), доведеться провести ремонт насоса «Водомет» своїми руками.

З чого складається насос - розбираємося з деталями

Свердловинні насоси «Водомет» в залежності від маркування мають різну кількість повторюваних ступенів. Всі внутрішні деталі можна розділити на чотири види: крильчатка, стакан, дно склянки і антифрикционная шайба. Перші виконані з білого пластику. Вони однакові за розміром, зовні нагадують гриб - є ніжка і капелюшок.

«Склянки», природно, представляють собою циліндри, зроблені з чорного поліаміду. Один з них має поясок, що впирається в кільце з білого пластику. Воно вставлено враспор ближче до мотору в корпусі насоса. Його вийняти дуже складно.

Дно «склянки» - це диск з того ж матеріалу. У його центрі розташований отвір. Вони вставляються в «стакан» так, щоб утворювати подвійне дно.

Між «стаканом» і крильчаткою на вал надівається антифрикционная шайба, яка запобігає тертя деталей. При розбиранні зустрічаються білі і сині. Останні трохи тонше.

Для заміського будинку вихід з ладу водяного насоса означає щоденний вояж з відрами до колодязя

Всі деталі насосної частини теж розкладати краще в тому порядку, в якому вони були встановлені (на фото уздовж стрілки). Важливо не переплутати верх і низ деталей, щоб після складання насос качав воду. У різних моделях «водомет» кількість ступенів різний

Працює весь цей механізм таким чином: двигун обертає в «склянках» крильчатки між їхніми власними дном і знімним дном наступного. Самі циліндри не круто, так як затиснуті між білим пластиковим кільцем і кришкою. З її відгвинчування і починається весь процес розбирання глибинного насоса «Водомет».

Розбираємо насос «Водомет» на прикладі моделі 60/52

Для колодязів підходять кілька моделей насосів «Водомет»: якщо до статичного рівня води не більше п'яти метрів, то це моделі 60/32 і 150/30, а якщо від п'яти до двадцяти п'яти, то 60/52 і 150/45.

Для колодязів підходять кілька моделей насосів «Водомет»: якщо до статичного рівня води не більше п'яти метрів, то це моделі 60/32 і 150/30, а якщо від п'яти до двадцяти п'яти, то 60/52 і 150/45

Розбирати насос потрібно акуратно, нумеруя по ходу всі деталі і записуючи порядок, в якому вони були встановлені

Порядок ремонту розберемо на прикладі насоса «Водомет» 60/52. Починаємо з розбирання та зняття всіх деталей:

  • Відгвинчуємо кришку з водозабірних отворами. Якщо доводиться затискати корпус в лещата, робити це потрібно обережно, так як всередині він порожній. Краще підкласти з усіх боків щільну гуму;
  • Розбираємо насосну частину (шайби, «склянки» з дном, крильчатка і все інше). Всі деталі, зняті з вала, потрібно акуратно розкласти, щоб потім встановити їх в тому ж порядку;
  • Виймаємо з зовнішнього «склянки» стопорне кільце (біле пластикове) і двигун. Для цього насос ставиться вертикально на стіл, в якому передбачено отвір для вала. По верхній штуцерної кришці потрібно не дуже сильно стукнути гумовою киянкою так, щоб двигун трохи зрушив з місця кільце. Намагатися витягти його через різьбу не варто, воно все одно не пройде. Потім насос кладемо горизонтально, трохи потягнути за кабель і відтягнути двигун назад. Далі з одного боку потрібно впертися в біле кільце довгою викруткою і вдарити по ній, щоб воно змістилося на кілька градусів. Розгортаємо його руками поперек труби і виймаємо з корпусу. У тому ж напрямку потрібно вийняти двигун;
  • Знімаємо кришку, в якому знаходяться дроти. Вона утримується двома ущільнювальними гумками. Двигун кладемо на бік і з допомогою широкої викрутки і гумової киянки по колу обережно вибиваємо.

У двигун насоса можна заливати тільки нетоксичний масло, щоб не отруїти воду в свердловині в разі аварії. Як правило, використовують гліцерин. Для заміни досить 0,5 літра

У двигун можна заливати тільки біологічно безпечне масло. Це, як правило, гліцерин. Використовувати машинні масла категорично заборонено. Крім звичайної масляної плівки, потрапивши в свердловину, воно може зробити воду непридатною для подальшого використання.

Несправності, про які не пишуть в паспорті

У паспорті на насоси викладені основні несправності, їх причини та варіанти усунення. Правда, в більшості випадків рекомендують звернутися в сервісний центр. Крім викладених в супутньої документації поломок фахівці називають ще дві, що зустрічаються найчастіше:

  • при включенні насос воду не качає, але чутно його слабке гудіння;
  • включений «водометами" не видає ніяких звуків, але б'ється струмом.

Перша група ознак говорить про те, що кришки між ступенями і робочі колеса повністю стерлися. Працювати насос не буде. Його потрібно розібрати і замінити істёртие крильчатки і кришки. У другому випадку мова йде про несправності конденсатора. Викликана вона, швидше за все, водою, що потрапила через кабельний вхід в конденсаторний відсік. Несправна деталь підлягає заміні в будь-якому випадку.

І ще дещо. Всі необхідні деталі можна спробувати замовити або в сервісних центрах або безпосередньо на заводі-виробнику. В останньому випадку їх вартість буде мінімальною.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов