Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ремонт автоматичних вимикачів своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Автор DUNDUK На читання 3 хв.

Більшість сучасних, так і старих теж, квартир і приватних будинків мають в розподільних щитках таке електричний пристрій захисту, як автоматичні вимикачі. Автомати захищають домашню електропроводку від струмового перевантаження, тобто від короткого замикання. Коротке замикання - це таке погане явище, яке призводить до займання ізоляційних матеріалів, що надалі є причиною пожеж.

Коротке замикання - це таке погане явище, яке призводить до займання ізоляційних матеріалів, що надалі є причиною пожеж

пристрій автоматичного вимикача
Як автоматичні вимикачі захищають проводку? У конструкції будь-якого автомата є біметалічна пластина, яка в разі її нагрівання до певної (заданої) температури розмикає електричний ланцюг всередині приладу. Відбувається це так: пластина від нагрівання вигинається, тисне на спеціальний важіль, важіль пускає в хід пристрій фіксації контактної групи, автомат «Вибиває». Час відключення пристрою захисту - це окрема історія. Автомати мають різні моделі, типи і класи, кожен окремий автомат має своє, тільки йому (його класу) заданий час спрацьовування.

Ви скажете, навіщо я це все так детально описував, адже дана стаття присвячена ремонту автоматичних вимикачів, а не їх пристрою ? Але не знаючи хоча б приблизно пристрої і принцип роботи електропристрої, приступати до його експлуатації і тим більше ремонту не варто.
Ви скажете, навіщо я це все так детально описував, адже дана стаття присвячена ремонту автоматичних вимикачів, а не їх   пристрою
Тепер переходимо до заявленої теми статті. І відразу головне питання - а чи варто взагалі приступати до самостійного ремонту електричних автоматичних вимикачів? Домашні майстри-умільці дадуть однозначно - так, а ось електрики-фахівці - немає. Чому «так» тут все зрозуміло - це спроба заощадити сімейний бюджет, адже автомати коштують не дешево. Але ось чому «ні», запитають багато домашні умільці, адже «не боги горщики обпалюють», значить і ми зможемо полагодити будь несправність приладу. Давайте спробуємо розібратися з цим питанням.

По-перше, більшість сучасних автоматичних вимикачів виготовляються в нерозбірному корпусі і виконати їх ремонт, зберігши цілісність корпусу, не представляється можливим. Тобто потрібно спочатку зламати, щоб потім ремонтувати. Навіть якщо автомат акуратно «розкрити», то потім доведеться придумувати саморобні конструкції, щоб його зібрати. А це вже загрожує неприємностями.

Є вимикачі, які легко розбираються, простим відкручуванням декількох гвинтів. Але що це нам дає? Що ми зможемо самостійно відремонтувати в такому непростому електротехнічному пристрої, як автомат? Адже це не просто звичайний вимикач світла! Це прилад захисту! Хіба ми зможе відремонтувати головні складові цього пристрою - електромагнітний (котушка з сердечником) і теплової (біметалічна пластина) расцепители? Я впевнений, що не варто навіть і намагатися. Навіть якщо ви і зробите, як вам здається, правильний ремонт будь-якої деталі даного електротехнічного пристрою, де впевненість в тому, що він своєчасно спрацює (відключиться) в разі виникнення короткого замикання в мережі або перенапруги? Це може привести до дуже сумних наслідків.

Можна проводити роботи по відновленню різьблення на силових контактах автомата, а також очищати внутрішні деталі пристрою від кіптяви і пилу. Ще можна міняти дугогасительниє камери, але тільки на ідентичні. Чистити нутрощі автомата слід не металевою щіткою і дерев'яною паличкою.

Оплавлені силові контакти можна акуратно зачищати напилком, але після цього все ретельно продути від металевої стружки і пилу.

Чи можна змінювати силові контакти на нові? Так можна. Але після цього необхідно необхідно налаштовувати всі контакти на їх одночасне дотик і силу натиснення. Це робиться за допомогою динамометра відповідно до інструкції заводу-виготовлювача. Правильна настройка торкання і притискання контактів при ремонті автоматичних вимикачів дозволить значною мірою збільшити термін служби приладу.

І відразу головне питання - а чи варто взагалі приступати до самостійного ремонту електричних автоматичних вимикачів?
Але що це нам дає?
Що ми зможемо самостійно відремонтувати в такому непростому електротехнічному пристрої, як автомат?
Хіба ми зможе відремонтувати головні складові цього пристрою - електромагнітний (котушка з сердечником) і теплової (біметалічна пластина) расцепители?
Чи можна змінювати силові контакти на нові?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов