Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах

  1. Коли потрібно реставрувати?
  2. Придатність для реставрації
  3. Методи реставрації ванн
  4. підготовка
  5. Спосіб 1. Емаль.
  6. Спосіб 2. Акрил наливний
  7. Спосіб 3. Вкладиш «ванна у ванну»
  8. часткова реставрація

Наша сеть партнеров Banwar

Оцінка: 5,00 (голосів: 6)   Завантаження Оцінка: 5,00 (голосів: 6)
Завантаження ...

Після тривалого використання ванни верхній шар емалі втрачає первісний гарний блискучий вигляд. Все частіше не відмивається бруд і патьоки іржі, і настає час змінювати ванну. Але тут можна заощадити і провести «відновлення» емалі. Як проводиться реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах, якими способами і що для цього потрібно вивчаємо повний спектр можливостей.

Сьогодні фахівці порталу « Будівництво та ремонт »Розкажуть всі можливі варіанти, як можна не купуючи нову ванну, відновити помітно стерту стару.

Сама ванна - це довгострокове придбання і служити вона може десятиліттями. Однак, свій гарний первинний вигляд вона зберігає близько 5-7 років активного використання.

Коли потрібно реставрувати?

Ознаки, за якими стає зрозуміло, що ванну потрібно реставрувати наступні:

  • Тріщини. Якщо по верхньому шару емалі вже видно дрібні тріщини, місцями об'єднуючись в мережу таких мікротріщин, то такі наслідки контрастних температур вже потрібно усувати.
  • Відколи. При падінні предметів в ванну часто утворюються відколи, стає видно метал без шару емалі. Туди можуть потрапляти і розвиватися хвороботворні мікроорганізми і вода, яка продовжить руйнувати цілісність емальованого шару. У цьому випадку проводиться реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах, як тимчасове рішення проблеми.
  • Пожовтіння. Якщо ванну стає все важче мити і бруд вже не відмивається.
  • Шорсткість. На дотик внутрішня поверхня ванни з часом може стати шорсткою - це мікропошкодження від миючих засобів. У них збирається бруд, мікроби і така ємність підлягає відновлювальних робіт.

Придатність для реставрації

Придатність для реставрації

Чи не кожну ванну можна піддати реставраційним роботам, оскільки в процесі необхідно буде знімати шари емалі і обробляти агресивними хімічними засобами. Оцініть стан ванни за такими ознаками, і тоді буде зрозуміло чи можна відновити саме вашу ванну.

  1. Відсутність дірок і наскрізних корозії. Якщо ванна НЕ прогнила до зовсім плачевного стану, то все можна виправити за допомогою спеціальних емалей.
  2. Іржа. Якщо іржа вже не сходить з верхнього шару ванни за допомогою миючих засобів, то ці місця потрібно буде особливо обробити і зачистити. Іржа має бути повністю усунена, можна разом з емаллю.
  3. Ретельна підготовка. Для того щоб продовжити термін дії нової емалювання, потрібно буде добре підготувати поверхню: очистити, зашкурити, вимити і знежирити.

Пам'ятайте, що результат проведення реставрації ванн своїми руками в домашніх умовах залежить від 2х параметрів: якість емалі і ретельної підготовки ванни.

Методи реставрації ванн

Методи реставрації ванн

Всього методів відновлення ванни є два:

  • Фарбування ванни (акрилом / емаллю).
  • Установка вкладиша.

Фарбування ванни в свою чергу може проводитися двома видами матеріалів: двухфазной епоксидною емаллю і більш сучасним засобом акрилом.

Епоксидна емаль має 2 компоненти, легко змішується, але складніше добитися рівного шару, так як наноситься звичайної пензлем як фарба.

Акрил матеріал дорожчий, легко наноситься, можна використовувати валики, швидко сохне, але важко змішувати і домогтися однорідності складу.

Встановити «ванну в ванну» використовувати спеціальний акриловий вкладиш найпростіший, легкий, швидкий спосіб оновити ванну, але і найдорожчий.

Встановити «ванну в ванну» використовувати спеціальний акриловий вкладиш найпростіший, легкий, швидкий спосіб оновити ванну, але і найдорожчий

підготовка

Реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах починається з підготовки самої ємності. До цього етапу потрібно поставитися з усією ретельністю. Не поспішайте переходити до безпосередньої забарвленні або установці вкладиша, не підготувавши ванну. Детально цей етап описаний в статті Засіб для відновлення емалі ванн .

УВАГА: Всі роботи і підготовчі та саму фарбування за допомогою засобу для відновлення емалі ванн проводяться виключно з використанням засобів захисту: рукавичок, халата, респіратора. Всі кошти агресивні для органів дихання!

Після того як підготовчий процес закінчений можна переходити до наступного етапу.

Спосіб 1. Емаль.

Спочатку до появи сучасних способів відновити ванну можна було тільки за допомогою одного засобу - епоксидною емаллю. З її використанням можна проводити емалювання ванн, сталевих і чавунних душових, раковин. Також матеріал підходить для часткового емалювання.

Термін служби відновленої ванни за допомогою емалі не дуже великий - близько 2-х років, після цього заново потрібно реставрація ванни своїми руками в домашніх умовах або вирішите купувати нову ванну.

  1. До початку робіт на добу замочуємо кисть у воді щоб не лізла щетина.
  2. Змішуємо емаль і затверджувач в зручній тарі. Змішуємо до однорідного стану, можна використовувати міксер або дриль з насадкою.
  3. Пензликом наносимо емаль як звичайну фарбу. Спочатку робляться горизонтальні мазки, потім вертикальні від дна по бортику до країв ємності.
  4. Відразу ж наноситься другий шар. Починаємо його наносити з того ж місця, де починали перший.
  5. Патьоки акуратно розрівнюємо пензликом.
  6. Окремо ще раз наносимо шар матеріалу на дно.
  7. Даємо висохнути 5-7 днів. Чи не допускаємо попадання води, інших елементів.

Спосіб 2. Акрил наливний

Акрил наливний

Акрил або стакріл сучасний засіб для ванн. Стакрілом взагалі не потрібно фарбувати, він розтечеться рівним шаром сам. Тому така реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах називається ще «наливна ванна».

  • Застеляємо підлогу газетами, картоном або плівкою в захисних цілях.
  • Робимо суміш акрилу в зручній тарі. Він двокомпонентний, містить затвердітель. Пропорції беруться з інструкції виробника.
  • В окрему невелику ємність (стакан) відливаємо частина матеріалу і з краю бортиків ванни починаємо виливати поступово матеріал. Коли вилитий акрил досягне половини стінки, починаємо рухати стакан по периметру ванни. Періодично підливаємо в стакан акрилу.
  • Процес повторюється вже з середини бортиків ванни. Матеріалу знадобитися з деякими надлишком, але на цьому не економте. Стакріл має бути достатньо, щоб зробити рівну гладку самовирівнюються (!) Поверхню. Залишки виллються в зливний отвір. Там необхідно буде підставити посуд.
  • Напливів тут не буває, але можуть виникати пухирці. Їх прибирають, протикаючи пензликом, якщо вони самі не зникли за 10-15 хв., Або шпателем з пластику.
  • Даємо висохнути 4 дня. Встановлюємо зливні отвори, труби та іншу комунікацію. Розведення поліпропіленових труб у ванній і туалеті вже описувалася в нашій статті.

Розведення поліпропіленових труб у ванній і туалеті   вже описувалася в нашій статті

Спосіб 3. Вкладиш «ванна у ванну»

Підготовчі процедури ванни для перших двох способів тривалі і трудомісткі. Тому якщо не хочете зв'язуватися з усім цим, а обносити ванну потрібно, то найлегший спосіб для Вас - це використання акрилового вкладиша. До того ж, введення в експлуатацію після такої реставрації дуже швидкий. Чи не доведеться чекати тиждень без води і ванни і купатися в тазику.

Реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах за допомогою акрилового вкладиша триватиме 3 години самої процедури, плюс на наступний день нею вже можна буде користуватися.

У вкладиша є додаткова перевага. Встановивши його в ванну, відчутно знижується теплопровідність, внаслідок чого вода буде остигати набагато повільніше, і ванна буде довше тримати тепло.

Для роботи Вам знадобляться:

  • вкладиш максимально відповідний розмірами реставрується ванни;
  • будівельна піна;
  • силіконовий герметик.

Для правильного розміщення вкладиша у ванній важливий не тільки розмір і його максимальну відповідність розмірам ванни, що важко підібрати. Але також правильне нанесення піни-клею і його розподіл.

Порядок робіт:

  • Проводимо демонтаж зливних отворів, труб.
  • Готуємо поверхню ванни для кращого скріплення клею з вкладишем. Для цього поверхня обробляється наждачним папером, шліфувальної насадкою на болгарки. Сміття прибираємо, пилососимо ванну, верхній шар знежирюємо. Після цього поверхню витирається насухо.
  • Болгаркою (читайте наші поради тут Як вибрати болгарку кутову шлифмашинку для будинку ) Зрізаємо захисну кромку з вкладиша.
  • Встановлюємо «нову ванну» в стару і робимо розмітку для зливних отворів. Просто обводимо отвори старої ванни знизу і збоку. На вкладиші контур буде зовні.
  • Дістаємо вкладиш і висвердлюємо отвори.
  • Триває реставрація ванн своїми руками в домашніх умовах тим, що на стару ванну наноситься піна зі спеціальним додатковим засобом, який не дає їй сильно розбухати або спеціальний клейовий склад, відповідний для акрилу. Наноситься все це смугами на дно, по боками і на самі вінця бортиків ванни рівномірно. Дно можна повністю заповнити смугами з клеєм, а також по краю бортів пройти по всьому преіметру.
  • Вставляємо вкладиш, підганяємо під отвори зливу і переливу, притискаємо.
  • Надлишки клею / піни акуратно видаляємо.
  • Монтуємо комунікації, обв'язку зливів, труби, сифон.
  • Наливаємо повну ванну води і залишаємо до наступного дня. Вода буде служити вантажем, і не дасть піні витіснити легкий вкладиш.
  • На наступний день воду зливаємо.
  • Знімаємо захисну плівку з внутрішньої поверхні вкладиша.

Знімаємо захисну плівку з внутрішньої поверхні вкладиша

Тепер можна користуватися ванною, встановлювати декоративні екрани під ванну, захисні накладки між ванною і стінами.

часткова реставрація

Якщо на ванній є невеликий скол, то проводити повне відновлення емалі не раціонально. В цьому випадку можна проводиться часткова р еставрація ванн своїми руками в домашніх умовах.

Порядок робіт:

  • Готуємо пошкоджену ділянку: прибираємо іржу спеціальним перетворювачем, миємо, чистимо лужним порошком для миття мосуди. Змиваємо і висушуємо.
  • Знежирення проводимо ацетоном або розчинником. Прогріваємо ділянку феном.
  • Навколо відколу клеїмо малярний скотч, щоб не забруднити емаль навколо.
  • Наносимо шар авто шпаклівки. Коли вона висохне шліфуємо наждачкою.
  • Наносимо шар емалі акрилової або автомобільної. Даємо висохнути.

Можна використовувати спеціальні балончики з емаллю. Ними можна наносити потрібну кількість шарів, поки поверхня відколи не зрівняється з базовим рівнем емалі. Також у продажу є ремкомплекти для ванн, вже готові і розфасовані для невеликого обсягу робіт.

На цьому реставрація завершена. Як бачимо при бажанні можна сміливо братися за роботу і отримати оновлену, красиву і блискучу ванну як новеньку. Читайте також наші поради Як встановити ванну своїми руками на ніжках .

Рекомендуємо почитати і ці статті:

Коли потрібно реставрувати?
Коли потрібно реставрувати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов