Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Робимо 3G-антену самостійно

  1. виготовлення антени
  2. Перевірка пристрою
  3. Перевірка сигналу

Наша сеть партнеров Banwar

Мережі третього покоління (3G) покривають території більшості країн світу. До них відноситься і Росія. Щодня ми бачимо на дисплеях своїх телефонів і смартфонів напис 3G або H (WCDMA / HSDPA). Але крім них існують і інтернет-модеми, що працюють на частоті 900-2100 МГц, які давно стали для нас звичним знаряддям для мобільного доступу у всесвітню павутину.

Будь стільниковий оператор зараз продає USB-модеми під власним брендом, тим не менше, більшість з них виробляє китайська компаній Huawei, наприклад, модель E1550. Однак при їх підключенні часто бувають складнощі, пов'язані з тим, що високочастотні передачі даних розраховані на невеликі відстані і вбудована антена модему не завжди здатна зловити сигнал 3G. У такому випадку іноді доводиться задовольнятися EDGE або навіть GPRS, які, на жаль, не дадуть вам достатньою для комфортної роботи швидкості.

Багато жителів сільських місць навіть не припускають, що їх населені пункти можуть бути покриті мережами третього покоління і терпляче сидять через повільний EDGE. Але якщо підійти до цього питання серйозно, вивчити карти 3G-покриття операторів і постаратися доопрацювати своє обладнання, то, можливо, вас чекає приємний сюрприз.

Купити і підключити відповідну антену для посилення сигналу мережі іноді досить проблематично. Деякі модеми не оснащені спеціальними роз'ємами для зовнішніх антен і вартість таких антен обійдеться вам в 1,5-2 тисячі рублів, що, найчастіше, дорожче ціни самого модему. Тому пропонуємо вам зробити 3G-антену власними руками.

Для цього спочатку потрібно було розрахувати квадратичную антену, створену для Wi-Fi під 3G. Це робиться дуже просто за допомогою програми «Розрахунок простих УКХ антен в діапазоні 50-2800МГц» - VHF81S2.

виготовлення антени

Нам будуть потрібні:

  • Провід RG6U і коннектор до нього
  • Відрізок мідного дроту товщиною 1-4 мм
  • Кришка від піни для гоління
  • Паяльник, олово (припій) і каніфоль
  • Лист фанери розміром близько 120х134 мм і шматок фольги.

Спочатку візьмемо відрізок дроту і зробимо з нього два квадрата. Одна зі сторін кожного буде приблизно 53 мм. Потім спаяні два кінця наших квадратів, а припій нанесемо на зворотну частину кута.

Далі зачистили антенний провід з коннектором і зробимо серцевину дроти таким чином, щоб він виходив з коннектора приблизно на 1 см.

Наступним етапом до бічної частини самого коннектора необхідно припаяти серцевину дроти. Це потрібно зробити, тому що не всі зможуть опаять безпосередньо оплетку дроти за допомогою каніфолі.

Тепер займемося штирями, що йдуть від коннектора до квадратах.

Тепер займемося штирями, що йдуть від коннектора до квадратах

Щоб добитися хорошого прийому, потрібно зробити рефлектор. Для цього беремо фанеру і обертаємо її в фольгу, а в центрі нашої конструкції проробляємо отвір для проводу. При цьому слід зробити так, щоб каркас розташовувався над рефлектором на відстані близько 35 мм. Для цієї мети нам і потрібна кришка від піни для гоління. Вирізаємо в ній пази діаметром близько 1 см, щоб можна було розташувати антену на потрібній висоті приблизно 4,5 см.

Вирізаємо в ній пази діаметром близько 1 см, щоб можна було розташувати антену на потрібній висоті приблизно 4,5 см

Ззаду нашої конструкції слід розмістити рефлектор. На цьому антена готова.

На цьому антена готова

Якщо у вашому USB-модем відсутній вихід під зовнішню антену, будемо підключатися методом «антена антени». Тим самим наша антена буде отримувати сигнал від іншої конструкції, яка виступає в ролі репитера. Для цього з протилежного кінця дроту, який виходить з антени, необхідно захистити серцевину приблизно на 10-15 см. А для того, щоб отримати найбільш потужний 3G-сигнал, потрібно до кінця обплетення дроти прикріпити смужку фольги розміром 7-9 см, загнув її за принципом кругової поляризації.

Далі слід намотати дріт витками і приєднати його до модему.

Перевірка пристрою

Для початку необхідно звичайним способом приєднати ваш USB-модем до комп'ютера або ноутбука і перевірити наявність сигналу.

Як видно на зображенні, де прийом сигналу кращий практично немає. Щоб це виправити, беремо нашу антену і підносимо її до вікна, надівши дану конструкцію на модем.

Перевірка сигналу

Перевірка сигналу

Якщо у вас вийшло приблизно так само, як видно на зображенні, все зроблено правильно. Тепер вам залишається лише забути про проблеми і радіти якісному 3G-інтернету.

Сайт автора винаходу >>

Підсилювач інтернет-сигналу Connect 2.2 >>

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов