Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Розширюємо зону дії домашньої Wi-Fi мережі

  1. Вступ Одна з основних труднощів у створенні Wi-Fi мережі у вашому будинку - це слабкий, або навіть...
  2. Ціна питання і висновки

Вступ

Наша сеть партнеров Banwar

Одна з основних труднощів у створенні Wi-Fi мережі у вашому будинку - це слабкий, або навіть часом повністю відсутній сигнал в деяких місцях будинку або квартири. Слабкий сигнал бездротової мережі може бути результатом присутності кількох стін на шляху між пристроєм і Wi-Fi маршрутизатором, занадто великої відстані, перешкод від працюючої техніки, бездротових телефонів, або ж просто інших Wi-Fi роутерів в зоні дії вашої бездротової мережі.

Існує багато способів вирішити проблему "мертвих зон" домашньої Wi-Fi мережі. Деякі користувачі встановлюють додаткові роутери, але в такому випадку виникають проблеми налаштування і конфігурації додаткового обладнання таким чином, щоб кінцеві користувачі мали доступ до всіх ресурсів домашньої мережі, включаючи Інтернет. При тому, що цей підхід вимагає додаткових витрат, він залишається найпростішим для тих, хто не розбирається в питанні. Наприклад, компанія NETGEAR пропонує Wi-Fi повторювач WN3000RP в компактному корпусі в форм-факторі такою собі розумної електричної вилки з антеннками.

Наприклад, компанія NETGEAR пропонує Wi-Fi повторювач WN3000RP в компактному корпусі в форм-факторі такою собі розумної електричної вилки з антеннками

Подібний пристрій є і у Apple - їх рідна AirPort Express.

Подібний пристрій є і у Apple - їх рідна AirPort Express

Проблему можуть вирішити спеціальні "тюнінгові" прошивки - dd-wrt - які випускаються для більшості популярних моделей бездротових маршрутизаторів, і дозволяють значно розширити можливості (як програмні, так і апаратні) придбаного девайса. Однак, не кожен навіть добре розбирається в сучасних технологіях домашній користувач зможе впоратися з великою кількістю конфігураційних налаштувань прошивки dd-wrt. До того ж, як показує практика, таке рішення, коли додатковий роутер на базі прошивки dd-wrt виступає в якості "моста" між кінцевим пристроєм і головним Wi-Fi маршрутизатором, є дуже нестабільним: може бути втрата швидкості Інтернет-каналу, зависання обладнання , розриви зв'язку, і інші "радощі" бездротових мереж. Цікаво відзначити, що в більшості випадків проблеми з бездротовим зв'язком виникали в маршрутизаторах на базі чіпів Atheros, в той же час роутери на базі чіпів Broadcom вели себе більш стабільно і передбачувано.

Деякі домовласники мають можливість прокладки Ethernet-кабелю в своїх будинках, а також установки Ethernet-розеток у кожній кімнаті. Це значно здешевлює створення домашньої мережі, проте даний спосіб підходить лише для стаціонарних комп'ютерів, але ніяк не для мобільних девайсів. До того ж, не кожен захоче свердлити дірки в стінах своєї квартири з тільки що закінченим євроремонтом, тому ми змушені розглядати альтернативні рішення.

Використання Powerline в якості допомоги Wi-Fi

Багато з нас колись чули про можливість передачі інформації через електричну розетку ... коли ця технологія з'явилася вперше зв'язок була повільною, нестабільної, і такий тип мережі не сприймали всерйоз великі виробники мережевого обладнання. Сьогодні зв'язок через лінії електропередач (ЛЕП) це зовсім не фантастика; використовуючи електричні дроти, можна передавати дані зі швидкістю понад 100 Мбіт / с, при цьому зв'язок виходить більш стабільна, ніж при використанні типового Wi-Fi обладнання.

Незважаючи на здавалося б всю простоту підключення і використання ЛЕП-мереж , У них є і серйозні недоліки, через які вони й не стали досить популярними. Найсерйозніший мінус - дуже висока ціна за комплект (вам буде потрібно як мінімум пара пристроїв для передачі даних через електричні провід). ЛЕП-мережу також дуже схильна до різного роду перешкод. Не рідкісні випадки, коли пара пристроїв ні з того ні з сього просто втрачали зв'язок один з одним або починали працювати на мінімальній швидкості. Виною тому була якась перешкода від якогось електроприладу. І добре, якщо вашого, а якщо цей прилад - у сусіда на тій же фазі? Так чи інакше, але варіант з передачею інформації через електричну розетку часом виявляється вигідніше, ніж використання Wi-Fi, особливо для стаціонарного обладнання (медіаплеєр, телевізор і т.д.).

)

Отже, зараз у продажу можна знайти масу пристроїв для роботи з ЛЕП-мережею. З недавнього часу, провідні виробники мережевого обладнання стали освоювати стандарт PowerLine 500. Такі пристрої є у ​​D-Link, Trendnet ... Компанія ZyXEL, наприклад, випускає домашні роутери з підтримкою PowerLine, але наш вибір припав на комплект NetGear PowerLine AV + 500 . Очевидно, це не найдешевше рішення на ринку, проте його випускає виробник з хорошою репутацією, електронні інструкції по встановленню та налагодженню здавалися цілком придатними навіть для "нетехнічних" користувачів, а відгуки в інтернеті повністю збігалися з нашим позитивним вердиктом в статті.

Очевидно, це не найдешевше рішення на ринку, проте його випускає виробник з хорошою репутацією, електронні інструкції по встановленню та налагодженню здавалися цілком придатними навіть для нетехнічних користувачів, а відгуки в інтернеті повністю збігалися з нашим позитивним вердиктом в статті

Дивно, чому виробники не розглядають всерйоз використання гібрида PowerLine + Wi-Fi точки доступу. Такий пристрій є лише у Trendnet - їх TPL-310AP, PowerLine адаптер з точкою доступу. При середньої роздрібної вартості близько 3200 рублів, це найбільш простий спосіб перекинути Wi-Fi через поверх або просто через кілька бетонних перегородок.

Ціна питання і висновки

Wi-Fi - дуже доступна технологія, але лише до тих пір, поки ви можете бачити ваш роутер очима. Як тільки він ховається за парою товстих стін, як тільки ви розумієте, що сигнал екранується побутовою технікою або просто не проходить настільки далеко, як вам потрібно, починаються "танці з бубном" або витрати грошей. В порядку подорожчання процесу вам належить пройти наступні кроки:

  • Розгорнути антену точки доступу в потрібному напрямку - безкоштовно

  • В меню роутера або точки доступу поекспериментувати з потужністю випромінювача. Не завжди максимальна потужність дає кращі результати - безкоштовно!

  • Спробувати встановити альтернативну прошивку - безкоштовно або вартість нового пристрою при невдалій прошивці!

  • Придбати нову Wi-Fi антену - від 20 $

  • Використання точки доступу або повторювача для ретрансляції сигналу - від 50 $ до 100 $

  • Використання PowerLine для винесення мережі в потрібне приміщення (100 $) і точку доступу для трансляції по радіоканалу (від 50 $).

  • Насолодитися безпекою, швидкістю і стабільністю підключення по дроту - безцінне!

Андрій Бакс
10 / 04.2012


І добре, якщо вашого, а якщо цей прилад - у сусіда на тій же фазі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов