Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сайлентблоки на Ланос - усунення стуку в ходовій своїми руками + Відео

  1. 1 Як визначити знос сайлентблоков?
  2. 2 Підготовка до ремонту авто
  3. 3 Самостійна заміна сайлентблоков

Наша сеть партнеров Banwar

Сайлентблоки на авто моделі Ланос представляють собою шарніри, що складаються з двох металевих втулок, між якими знаходиться міцна гумова прокладка. Регулярна заміна цих елементів входить в число робіт по обслуговуванню автомобіля, тому хід виконання цієї операції варто розглянути більш докладно.

1 Як визначити знос сайлентблоков?

В процесі своєї експлуатації сайлентблоки піддаються постійному зносу. Ці деталі одними з перших приймають на себе всі удари при їзді по бездоріжжю. Навіть на рівній поверхні елементи запобігають від поломок інші складові ходової частини, в той час як самі гасять шуми і вібрацію. Не будь на Ланосі сайлентблоков, їзда в цьому автомобілі стала б схожою на водіння воза.

Не будь на Ланосі сайлентблоков, їзда в цьому автомобілі стала б схожою на водіння воза

Знос сайлентблоков Ланоса

Ці елементи розташовуються в передній і задній частині машини, вони регулюють відстань між шарнірними з'єднаннями в підвісці авто, через що дуже швидко зношуються самі. Зрозуміти, що потрібно приступати до заміні сайлентблоков , Можна по декільком простим ознаками. По-перше, якщо ви помітили появу глухого стуку в задньому або передньому амортизаторі авто, це вже служить тривожним сигналом.

Причому в Ланосі, як в автомобілі з переднім приводом, деталі починають стукати спочатку спереду авто, а вже потім - ззаду.

По-друге, міняти елементи необхідно в тому випадку, коли рульове колесо початок повертатися із зусиллям. З новими сайлентблоками крутити кермо в салоні Ланоса можна одним пальцем. Але як тільки "наближається кінець" цих елементів, машина починає повертати з працею. Третя ознака зносу деталей можна помітити в процесі виконання діагностики Ланос. Якщо комп'ютер показує збільшення люфту при вивішуванні авто, або при розгойдуванні коліс на стенді, значить, заміну сайлентблоков в амортизаторах варто виконувати негайно.

2 Підготовка до ремонту авто

Поряд з цим не варто забувати, що глухий шум в передній частині Ланоса також може бути викликаний поломкою амортизатора або деформацією самої рульової тяги. Аналогічними бувають ситуації із заднім амортизатором. У таких випадках перш, ніж приступати до заміни сайлентблоков, варто провести професійний огляд машини.

У таких випадках перш, ніж приступати до заміни сайлентблоков, варто провести професійний огляд машини

Деформація рульової тяги

Отже, ви оглянули машину і підібрали нові сайлентблоки . Незалежно від того, який саме з елементів зносився - від рульової тяги або від переднього важеля, для заміни нам будуть потрібні деякі інструменти:

  1. домкрат;
  2. Лещата;
  3. Пристрій для знімання кульових опор;
  4. 2 ключа № 12, ключ-головка № 14, 2 комбінованих ключа № 22;
  5. Рідина WD40;
  6. Мильний розчин для пресування сайлентблоков;
  7. Наждачний папір;
  8. Ніж.

Інструменти для заміни елементів переднього важеля

Наждачний папір знадобиться для очищення посадочних місць для втулок рульової тяги і переднього важеля. Також необхідно запастися молотком на випадок, якщо ви не зможете демонтувати зношені деформовані елементи.

3 Самостійна заміна сайлентблоков

Перш, ніж починати роботу, необхідно відігнати машину на рівну поверхню або поставити її над оглядовою ямою. Всі з'єднання в ходової частини автомобіля повинні оброблятися пастою WD40. Спочатку ми приступаємо до заміни передніх сайлентблоков. Для цього викручуємо колесо в тій частині, звідки було чути стукіт. За допомогою ключів на "12" знімаємо стабілізаторние стійку амортизатора, відкручуємо гайку і знімаємо кульову опору. Якщо у вас немає пристрою для знімання - не турбуйтеся.

Якщо у вас немає пристрою для знімання - не турбуйтеся

Заміна передніх сайлентблоков Ланос

Відкрутіть 2 болта, які кріплять кульову до переднього важеля машини, і зніміть опору. Далі головкою на "14" відкручуємо болти, що фіксують сайлентблоки переднього важеля. Після цього відкручуємо болт сайлентблока від рульової тяги. Якщо елемент ніяк не знімається, візьміть молоток і кілька разів вдарте по місцю вкручування болта. Потім знімаємо зношену деталь і відкладаємо в сторону.

Наступним етапом заміни стане запрессовка сайлентблоков . Для цього пристроєм для знімання кульової стискаємо нашу нову деталь до освіти з неї сталевий втулки. Після цього акуратно зрізаємо зайві кромки гуми в передній і задній частині важеля так, щоб елемент міг вільно виходити назовні. Потім очищаємо посадочні місця для сайлентблоков. При заміні елемента переднього важеля краще використовувати грубозернисту папір, а для установки в рульову тягу найкраще підійде дрібнозернистий. Обидва посадочних місця обробляємо мильним розчином.

Обидва посадочних місця обробляємо мильним розчином

Запресовування гумово шарнірів

На кінцевому етапі приступаємо до установки нових сайлентблоков. Варто стежити за наявністю розчину в посадочних місцях. Якщо він витік або висох, варто підлити ще трохи рідини. Категорично забороняється використовувати горючі суміші типу машинного масла, так як вони дуже швидко роз'їдають гуму! Після монтажу нових втулок можна збирати ходову в зворотному порядку. Всі перераховані дії також використовуються для роботи з заднім амортизатором.

Як визначити знос сайлентблоков?
Як визначити знос сайлентблоков?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов