Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сам собі майстер | Корисне для будинку

  1. Саморобний LED світильник замість гасової лампи Черговий раз в Україні ввели віялове відключення...
  2. Програма для обліку електроенергії, газу та води
  3. Як поліпшити тепловіддачу від батареї опалення
  4. Які реформи потрібно робити в Україні, щоб знизити енерговитрати при теплопостачанні будинків

Саморобний LED світильник замість гасової лампи

Наша сеть партнеров Banwar

Черговий раз в Україні ввели віялове відключення світла. У темряві сидіти не звично. У пам'яті збереглися спогади, коли в дитинстві при відключенні світла батьки запалювали гасову лампу. Але зараз нові часи і гасниці користуватися не хочеться. Народ кинувся в магазини і на ринок скуповувати світлодіодні світильники. Торговці скористалися попитом і прискорили ціни. Подивився я на все це і вирішив, що сам зроблю такий світильник, тим більше, що 12 вольта акумулятор у мене є.

Подивився я на все це і вирішив, що сам зроблю такий світильник, тим більше, що 12 вольта акумулятор у мене є

Ідея полягає в тому, щоб для світильника використовувати світлодіодну стрічку. Світлодіоди економні, та й робочий ресурс пристойний. Для початку зайшов в Інтернет, подивився які є стрічки, їх технічні характеристики і вартість. Зупинився на сайті інтернет-магазину "Електронний світ". Вибрав світлодіодну стрічку Foton SMD 3528 (60 LED / m) IP20 Біла Econom. Там є три варіанти з різною температурою світла: 3000К, 6000К, 10000К. Для себе взяв (щоб порівняти) стрічку з температурою світла 3000K (тепий білий з жовтизною, як від звичайної лампи розжарювання), і 6000К (холодний білий світ, як від люминисцентной лампи). Вартість стрічки 21 грн за 1 метр мене цілком влаштувала. Її характеристики наступні: потужність 4,8 Вт на 1 метр при світловому потоці 270 Люмен (для порівняння 40 Ватяна лампа розжарювання дає близько 600 Люмен) .Светодіодную стрічку можна різати на шматки кратно по три світлодіода, а в 1 метрі їх 60 штук. Стрічка захищена прозорою селіконовие оболонкою. Для чергового светільнічков якраз те що потрібно.

Замовлення виконали як і обіцяли за два дні. Поліз на горище, видер зі старого телевізора кольорові дроти, взяв паяльник, олово і каніфоль і став майструвати. Лампа живиться постійним струмом, тому, щоб не плутатися для "+" взяв червоний провід, а для "-" - чорний (стандартна колірна маркування полярності). Далі подивився на стрічці мітки куди підключати дроти. Біля однієї з клем намальований маленький плюсик. Розігрів паяльник і акуратно розм'якшив Селікон на клемах, а потім його зняв за допомогою ножа. Далі паяльник підніс до каніфолі, до припою а потім до кожної клеми, гарненько залуділ оловом (робити це потрібно швидко, щоб не перегріти). Провід також окремо залуділ і вкоротив кусачками, після чого припаяв їх до стрічки., А після обмотав край стрічки ізоляційною стрічкою. Все готово! можна підключати. Перевірив - все працює!

Спочатку зробив світильник на штативі. На ньому встановив перемикач режимів черговий світло (три світлодіода) і повне світло.
Спочатку зробив світильник на штативі

Потім я зробив настільну лампу для комп'ютера. Подібні світильники заводського виготовлення в інтернет-магазинах пропонують по 10 доларів! Для цього взяв використаний балончик з дезодоранту, шматок дроту, блискучу плівку для затемнення вікон, алюмінієву фольгу і скотч. Харчування для лампи я вивів з системного блоку комп'ютера. Там жовтий провід - це "+ 12В" а чорний - це мінус. Вийшло вдало. Вирішив і на роботу такий же сделть, тільки з додатковим вимикачем. Коли комп'ютер включається, то і світильник так-же включається, а коли вимикаєш комп'ютер, то і світло вимикається (гарантія, що не забудеш вимкнути, та й економія електроенергії істотна). Ну а в денний час харчування лампи можна відключити вимикачем.
Потім я зробив настільну лампу для комп'ютера

І ще одна саморобна конструкція саморобна світлодіодна Люстерко. Люстерко назвав, тому-що з далека схожа на люстру, тільки маленьку. Для її виготовлення взяв з мідного дроту діаметром 1,5 мм (із згорілого трансформатора) скрутив овоідальний каркас у вигляді котушки. Далі став намотувати світлодіодну стрічку на цей каркас, закріплюючи її тонким дротиком 0,3 мм, щоб не розмотувати. Коли дійшов до кінця каркаса, акуратно відрізав стрічку в призначеному місці. Нагадую, що стрічку можна різати на шматки, кратні 3-м светодиодам. Провід живлення для Люстерко завів зверху (припаяв його до висновків світлодіодної стрічки і заізолював з'єднання ізоентой. З'єднання сховав в середину каркаса, щоб не було видно ззовні. Далі з товстого дроту зробив гак і підчепив Люстерко на нього. Іншу сторону від гака зігнув Кочережках і засунув за карниз вікна. Все готово! включають харчування 12 вольт і радіємо світлу! Довжина стрічки вийшла більше 1 м. Приблизна потужність світильника - 5 Ватт. Світло денний теплий як в лампи розжарювання. Увечері виходить хороша подстветка кімнати . Харчувати можна як від акумулятора, так і від блоку живлення 12 вольт.
І ще одна саморобна конструкція саморобна світлодіодна Люстерко
Є ще задумка зробити такий світильник в курник, щоб на випадок, якщо відключать електроенергію, то курям було видно і щоб вони не сиділи в темряві, так як порушення світлового режиму загрожує зниженням несучості. Так як з часом на світлодіодну стрічку буде осідати пил, то каркас в цьому випадку потрібно робити такий, щоб потім разом зі світлодіодами можна було вставити в прозорий скляний плафон, з якого можна легко прати пилюку. Такий же світильник підійде і в сире підвальне приміщення, так як з техніки безпеки такі приміщення потрібно освещпть лампами 12-36 вольт, щоб не було випадкового ураження людей електричним струмом.

Харчування світлодіодної стрічки від однієї банки акумулятора з напругою 1,2-1,5 V

Якось виникла ідея живити стрічку акумулятора на 12 в від однієї банки акумулятора. Згадав своє старе хобі - радіоаматорство. Раніше, ще в школі, захоплювався виготовленням різних радіотехнічних пристроїв. З свого досвіду визначити, що потрібна схема перетворювача низьковольтного постійної напруги в підвищену за допомогою електронного генератора. Подібних схем багато, але я пішов за принципом простоти виготовлення і мінімуму деталей. Такою схемою є звичайний блокінг-генератор на одному транзисторі. Також до складу генератора входить одне опору і високочастотний дросель.

Також до складу генератора входить одне опору і високочастотний дросель

Схема невибаглива до вибору радіодеталей і запускається практично з першого разу. Якщо не запустилася, то значить сплутали початок і кінець однієї з обмоток. Для виправлення потрібно поміняти місцями висновки Люба з обмоток. Після цього все повинно зарпаботать. Опір резистора можна вибирати в межах від 510 Ом до 1,5 КОм, а транзистор практично будь-який біполярний. Слідкуйте за провідністю транзистора. Якщо вибрали транзистор інший провідності, то в цьому випадку потрібно поміняти полярність живлення пристрою (замість "+" "-"). Для виготовлення пристрою можна використовувати навісний монтаж радіодеталей. Для цього знадобитися контактна колодка, до якої будуть припаюватися радіодеталі відповідно до електронної схемою. Високочастотний трансформатор можна намотати на тороідальний феритових кільцях.

Поекспериментував я з таким перетворювачем. Виготовив декілька таких пристроїв різних за потужністю. До речі потужність буде залежати від можности транзистора і площею поперечного перерізу магнітопроводу трансформатора. Також буде залежати від магнітної проникності матеріалу муздрамтеатру.

Програма для обліку електроенергії, газу та води

Для економії витрат електроенергії, газу та води важливо проводити регулярний моніторинг. Для цієї мети була написана проста програма для фіксації показань приладів обліку. Особливість програми полягає в тому, що в програму вводиться дата, час і показання лічильника. Таким чином, не потрібно строго дотримуватися одного і того-ж часу при фіксації даних. Програма сама зробить розрахунок витрати обліковується величини за 24 години, а також розрахує вартість ресурсів в залежності від діючого тарифу. Програма буде корисна як для індивідуальних домашніх господарств, так і для підприємств. (Системні вимоги - наявність пакета Microsoft Excel.)

Програма розрахунку вартості електроенергії для приватних споживачів в Україні Програма розрахунку вартості електроенергії для приватних споживачів в Україні

Як поліпшити тепловіддачу від батареї опалення

Є кілька способів:

  • Поставити відбивач за батарею. Поліпшення відбувається за рахунок відображення виходять від батареї теплових інфрачервоних променів спрямованих на стіну. Відбивач потрібно щільно приклеювати спільно з утеплювачем до стіни, інакше на стіні буде утворюватися конденсат. Це можна пояснити тим, що за відбивачем стіна холодна і на її поверхні з повітря конденсується волога.
  • Обдувати батарею вентилятором. Так поліпшується конвекція (перемішування) повітря біля батареї.

З курсу фізики відомо, що "чорне тіло" краще поглинає і випромінює тепло. Тому, коли я купував масляний теплової радіатор я оснановілся на чорному кольорі. Головне, щоб тепловіддача була краще. А білий колір звичайно естетичніше, але з часом він вигоріти і стане жовтим.

Які реформи потрібно робити в Україні, щоб знизити енерговитрати при теплопостачанні будинків

Аналіз останніх досягнень науки і техніки підказує, що рішення даної проблеми буде у використанні відновлювальних джерел енергії, до яких відноситься вітрова та сонячна енергетика, а також використання енергії тепла зовнішнього середовища. Причому на останньому хочеться зупинитися докладніше. Йдеться про теплових насосах (ТН), які здатні відбирати тепло зовнішнього середовища і віддавати на теплових радіаторах всередині будинку. Для забезпечення роботи ТН використовується в 4-5 разів менше енергії, ніж виділяється. Так на 100 КВт виділеного тепла витрата енергії 20 - 25 КВт електроенергії! Принцип роботи - "Холодильник наоботот". Всі знають, що в процесі роботи холодильника тепло відбирається усередині холодильної камери і виділяється на теплообміннику. Аналогічним чином працює тепловий насос, який можна використовувати для системи опалення приміщень будинку. Такі пристрої реально існують і активно використовуються за кордоном, правда їхня вартість для простих громадян України не прд'емная.

Для зниження собівартості виробництва і кінцевої ціни теплових насосів в Україні необхідно прийняти цільову Державну програму для розвитку власного виробництва такого обладнання. Тоді теплові насоси стануть доступними для громадян. Паралельно з цим потрібно провести модернізацію системи електропостачання для забезпечення нагрузочой здатності електромереж. Тоді природний газ, який використовується для індивідуального опалення приміщень будинків, доцільно використовувати для інших цілей, в тому числі і для виробництва електроенергії. На виробництві ККД обладнання вище, ніж в недосконалих індивідуальних газових котлах громадян.

Але схоже, що постачальникам газу для населення і тим хто заробляє гроші на продажу недосконалих газових котлах, дорогих лічильниках тепла невигідно розвивати виробництво біліше ефективних опалювальних систем з використанням теплових насосів. Облік газу для населення враховується по використовуваному обсягом, але при цьому не враховується калорійність газу, що поставляється. Так низькокалорійний газ реалізується населенню за вартістю висококалорійного: "Лічильник вважає, а тепла немає!". Лічильники тепла також дорогі і їх використання можливе в багатоквартирних будинках з модернізованою системою прокладки труб тепломережі.

Теплові насоси для опалення будинків живляться від електричної енергії, облік якої набагато простіше і точніше. А якщо використовувати лічильники з "нічними тарифами" то дозволяє знизити пікові навантаження на електромережі та бюджет громадян.

Зниження тепловтрат приміщень також актуально, але слід взяти до уваги необхідність підтримки нормального мікроклімату приміщення. Людина не зможе жити в термосі, так як при диханні виділяється вуглекислий газ і волога, не кажучи вже про інших шкідливих виділень від пластику, яким останнім часом модно оформляти приміщення. Тому також важлива система вентиляції та очищення повітря від пилу, мікробів і інших шкідливих речовин, які присутні в повітрі. Існуючі системи вентиляції допускають значні тепловтрати, тому для зменшення тепловтрат необхідно використання теплообмінників і фільтрів повітря. Виробництво такого устаткування має больщую важливість, так як забезпечує не тільки енергозбереження, а й здоров'я гражддан. А здорова Нація - це реальне збільшення ефективності і продуктивності праці, а також ВВП країни.


Іщенко Ю.Б.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов