Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Самоскид МАЗ 5551 технічні характеристики, ціна, фото і відео

  1. Загальні відомості
  2. Серед інших доробок слід зазначити:
  3. Технічні характеристики
  4. Динамічні характеристики:
  5. двигун
  6. Характеристики мотора ЯМЗ-236М2:
  7. Відео
  8. аналоги

Наша сеть партнеров Banwar

МАЗ 5551 - популярний білоруський вантажний автомобіль, що випускається Мінським автомобільним заводом МАЗ 5551 - популярний білоруський вантажний автомобіль, що випускається Мінським автомобільним заводом. Історія моделі нараховує майже 30 років, але своєї актуальності завдяки високим технічним характеристикам вона не втратила. Конструкція техніки інноваційної не є (основу автомобіля склали елементи, розроблені ще в 1958 році), але МАЗ 5551 як і раніше залишається одним з найбільш затребуваних вантажівок Росії в класі 8-тонніков.

За часів СРСР цей автомобіль брав участь практично в кожному будівництві. Зараз популярність МАЗ 5551 знизилася, проте витіснити його з ринку конкурентам не вдається. Головними перевагами вантажівки є надійність, працездатність і невелика вартість.

Зміст статті

Загальні відомості

МАЗ 5551 вважається однією з найбільш старих моделей, що випускаються Мінським автозаводом в даний час. Саме підприємство з'явилося в столиці Білорусії в 1944 році. Через 4 роки завод випустив свої перші автомобілі. Дебют МАЗ 5551 відбувся значно пізніше - в 1985 році. В якості основи для техніки була обрана модель МАЗ 5337. Після помітних доробок новинка була запущена в серію.


Автомобіль отримав помітні зміни в порівнянні з попередником. Форма важеля перемикання передач, на більш ранніх версіях виконана у вигляді брухту, була переглянута. Водієві ловити передачі по простору салону більше не доводилося. При цьому колишня схема перемикання швидкостей збереглася.

Серед інших доробок слід зазначити:

  • відсутність проблем з «звільнення правильно» кабіни, присутніх у попередників;
  • заміну барабанного ручника на елемент з пружинними енергоакумуляторами. У складі гальмівної системи також з'явилися болти для примусового растормаживания, що забезпечують гальмування при відсутності в системі повітря;
  • нову форму фар, окремих вузлів кабіни і решітки радіатора. Роздвоєне лобове скло замінили панорамним з великим оглядом. Також на даху автомобіля встановили спойлер.

Перші модифікації МАЗ 5551 володіли абсолютно непримітної зовнішністю. Для автомобіля була обрана кабіна безкапотного типу з потужним переднім бампером з великими круглими фарами і невеликий радіаторної гратами, візуально розділеної на три секції. Класична варіація отримала піднімається металевий кузов з одним відкидним бортом і задньої схемою розвантаження.

У 1998 році МАЗ 5551 пережив рестайлінг. Оновлена ​​версія отримала новий дизайн кабіни, невеликі конструктивні зміни і переглянуту приладову панель. Всередині автомобіля стало просторіше. Машину укомплектували великий 2-місцевою кабіною з можливістю відкидання для перевірки технічного стану.

Рестайлінговий варіант вийшов більш цікавим. Радіаторна решітка збільшилася в розмірах (колишні поділу прибрали), а бампер став більш обтічним (на ньому крім фар стали встановлювати поворотники). З боків поруч з дверима з'явилися пластикові елементи. Конструктивно оновлений МАЗ 5551 змінився незначно - були виправлені окремі недоробки, з'явилися нові двигуни. Саме ця модифікація пропонується на ринку в даний час.

Саме ця модифікація пропонується на ринку в даний час

Сімейство МАЗ 5551 досить велике. Базовою версією є самоскид з відкидним кузовом. Однак Мінський автозавод також випускає і шасі, що використовується для установки різного устаткування спеціального призначення, що збільшує сферу застосування автомобіля. Також є зчленування в автопоїзд. Для північних областей проводиться модифікація «ХЛ», експлуатація якої можлива при температурі до -60 градусів Цельсія.

МАЗ 5551 від більшості конкурентів відрізняється компактними габаритами, тому може використовуватися в міських умовах. Традиційно автомобіль затребуваний на будівельних майданчиках в межах міста. Основним призначенням машини є транспортування сипучих матеріалів на невеликі дистанції. Високі технічні характеристики роблять цю модель однією з найбільш популярних в категорії самоскидів середнього класу.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Габаритні розміри МАЗ 5551:

  • довжина - 5990 мм;
  • ширина - 2500 мм;
  • висота - 2925 мм;
  • дорожній просвіт - 270 мм;
  • колісна база - 3950 мм;
  • довжина вантажної платформи - 3860 мм;
  • ширина вантажної платформи - 2265 мм;
  • висота бортів - 630 мм:
  • мінімальний радіус розвороту - 8600 мм.

Споряджена маса автомобіля складає 7580 кг (навантаження на передню вісь - 4130 кг, на задню вісь - 3450 кг). Повна маса дорівнює 16230 кг (навантаження на передню вісь - 5980 кг, на задню вісь - 10250 кг). Вантажопідйомність - 8500 кг, об'єм кузова - 5,5 кубометрів. Час підйому навантаженого кузова - 15 сек, час опускання порожнього кузова - 10 сек. Кут підйому кузова - 50 градусів.

Динамічні характеристики:

  • максимальна швидкість - 83 км / год;
  • час розгону до 60 км / год - 50 сек;
  • вибіг автомобіля з 50 км / год - 850 м;
  • максимальний може здолати підйом - 25%.

Середня витрата палива на швидкості 60 км / год - 22-23 л / 100 км. Обсяг паливного бака - 200 л.

двигун

МАЗ 5551 оснащується V-образним дизельним агрегатом моделі ЯМЗ-236М2 (виробник - Ярославський моторний завод). Двигун зі своїми функціями справляється відмінно, забезпечуючи хід без надривів і проблем. Версії останніх років оснащуються більш сучасними силовими установками ЯМЗ-6563.10 і ЯМЗ-6581.10 потужністю до 230 к.с. На деякі модифікації встановлюються іноземні агрегати Deutz BF4M1013FC і Cummins. Від старого ЯМЗ-236М2 їх відрізняють велика потужність і ефективність. Останні агрегати відповідають екологічним нормам «Євро-3», що істотно розширюють можливості застосування техніки.

Характеристики мотора ЯМЗ-236М2:

  • робочий об'єм - 11,15 л;
  • номінальна потужність - 180 л.с .;
  • максимальний крутний момент - 667 Нм;
  • кількість циліндрів - 6;
  • діаметр циліндра - 130 мм.

фото

Пристрій

МАЗ 5551 є невеликим двохосьовим вантажівкою з колісною формулою 4 на 2 і відмінною маневреністю. Машина має дуже високу конструкцією для транспортування вантажу на невеликі дистанції. Пристрій автомобіля з 1985 року зазнало невеликі зміни. Тоді розробники намагалися створити універсальну і надійну «робочу конячку», здатну виконувати свої функції в будь-яких умовах.

Техніка побудована за класичною схемою з передньої і задньої підвіскою ресорного типу. Конструкція МАЗ 5551 була максимально спрощена, що дозволило отримати дійсно надійну машину. Основу склала міцна рама.

Автомобіль оснащується пневматичною гальмівною системою з високою ефективністю. Закачування повітря виконується досить довго, що обумовлено малою потужністю компресора. На роботі гальм дана недоробка не позначається. Пневмосистему рекомендується відразу обернути, оскільки вона розташована близько до рами і з часом перетирається. Передні і задні колеса отримали гальма барабанного типу.

МАЗ 5551 комплектується 5-ступінчастою механічною трансмісією ЯМЗ, яка є одним з найбільш слабких елементів в конструкції автомобіля. Її технічні параметри далекі від ідеальних. На нетвердою грунті почати рух вантажівці досить важко (особливо при великому навантаженні). Причиною тому є дуже коротка перша передача. На рівній дорозі подібних проблем не спостерігається - автомобіль йде легко навіть з перевантаженням. В оновлених версіях МАЗ 5551 трансмісія отримала ряд істотних конструктивних змін. За рахунок доопрацювання механізму перемикання від важеля до КП вдалося істотно скоротити важіль, що полегшило роботу водія. На максимальній швидкості автомобіль залишається маневреним і простим в управлінні завдяки встановленому гідропідсилювачу керма. Стабілізатор поперечної стійкості дозволяє комфортно входити в повороти.

МАЗ 5551 обладнується суцільнометалевим кузовом. Відкривання заднього борту і перекидання кузова здійснюється в автоматичному режимі. Для автомобіля доступна виключно одностороння розвантаження. Цікавим рішенням, застосованим в моделі, є обігрів днища кузова за рахунок відпрацьованих газів. Це дозволяє без труднощів користуватися причепом механізмом навіть в сильні морози.

На вантажівку встановлюється простора і затишна кабіна. Без спального місця всередині вільно розміщуються водій і 2 пасажири. Грамотно розташовані сходинки і поручні дозволяють легко підніматися в кабіну. Високою ергономікою салон похвалитися не може. Кермо має регулювання по куту нахилу і висоті вильоту. Водійське крісло пересувається на санчатах, але от знайти оптимальне положення тут досить важко. Через це водій швидко втомлюється, що негативно позначається на його роботі. Кермо зроблений занадто великим, тому водіям малий зріст доводиться подаватися тілом вперед. При цьому огляд завжди залишається на висоті за рахунок гарного водійського крісла і великих дзеркал. Приладова панель надає достатньо інформації, але яскравості індикаторами не вистачає (днем деякі елементи розглянути дуже важко).

Опалення в салоні функціонує чудово, тому навіть в холоди всередині кабіни завжди тепло. На високому рівні зроблені вентиляція і освітлення. Між пасажиром і водієм встановлено спеціальне відділення під різні дрібниці. А ось рукоятка відкривання дверей зсередини розташована дуже низько, через це відкрити двері дуже важко.

Внутрішньо оновлений МАЗ 5551 відрізняється від попередника розташуванням деяких елементів управління, новою панеллю приладів і комфортнішим водійським сидінням. Завдяки підресореному крісла частково компенсується відсутність у кабіни амортизаторів. Пасажирам пощастило менше - їх сидіння кріпляться безпосередньо до підлоги і не мають регулювань.

Незважаючи на солідний вік, МАЗ 5551, як і раніше користується великим попитом. Автомобіль не випадково вважається «неперевершеним трудягою» - його технічне оснащення та характеристики залишаються актуальними і сьогодні.

Відео

вартість

Вартість нового МАЗ 5551 починається від 1,5 мільйона рублів за автомобіль в базовій комплектації.

Однак безліч покупців вибирає б / у моделі, оскільки варіанти без пробігу можуть собі дозволити далеко не всі підприємства. При виборі підтриманої машини МАЗ 5551 особливу увагу слід звернути на стан кузова і рами.

Ціни на б / у автомобілі:

  • 1994-1996 роки - 190000-260000 рублів;
  • 2000-2002 роки - 310000-400000 рублів;
  • 2006-2008 роки - 510000-620000 рублів.

аналоги

Аналогів дана модель практично не має. До них можна віднести ЗІЛ 4520 і КамАЗ 65115, проте дані автомобілі мають колісну формулу 6 на 4 і поступаються МАЗ 5551 в маневреності.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов