Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Схема і опис блоку живлення без трансформатора на 5 вольт, 40-50 мА

  1. Аналіз схеми.
  2. Висновок.

Наша сеть партнеров Banwar

Багато радіоаматори не вважають блоки живлення без трансформаторів. Але незважаючи на це, вони використовуються досить активно. Зокрема, в охоронних пристроях, в схемах радіоуправління люстрою, навантаженнями і в багатьох інших пристроях. В даному відеоуроці розглянемо просту конструкцію такого випрямляча на на 5 вольт, 40-50 мА. Однак можна змінити схему і отримати практично будь-яку напругу.

Безтрансформаторні джерела також застосовуються в якості зарядних пристроїв і використовуються в заживлення світлодіодних світильників і в китайський ліхтариках.

Для радіоаматорів є все в цьому китайському магазині .

Аналіз схеми.

Розглянемо просту схему бестрансформаторного блоку живлення . Напруга від мережі 220 вольт через обмежувальний резистор, який одночасно виступає як запобіжник, йде на гасить конденсатор. На виході також мережеве напруга, але струм багаторазово знижений.

Малюнок. Схема бестрансформаторного випрямляча

Схема бестрансформаторного випрямляча

Далі на двонапівперіодний діодний випрямляч, на його виході отримуємо постійний струм, який стабілізується за допомогою стабілізатора VD5 і згладжується конденсатором. У нашому випадку конденсатор 25 В, 100 мкФ, електролітичний. Ще один невеликий конденсатор встановлений паралельно харчуванню.

Далі воно надходить на лінійний стабілізатор напруги. В даному випадку використаний лінійний стабілізатор 7808. У схемі є невелика помилка, вихідна напруга насправді приблизно 8 В. Для чого в схемі лінійний стабілізатор, стабілітрон? На лінійні стабілізатори напруги в більшості випадків не допускається подавати на вхід напруга вище 30 В. Тому в ланцюзі потрібен стабілітрон. Номінал вихідного струму визначається більшою мірою ємністю гасить конденсатора. В даному варіанті він з ємністю 0, 33 мкФ, з розрахунковим напругою 400 В. Паралельно конденсатору встановлений рарзряжающій резистор з опором 1 МОм. Номінал всіх резисторів може бути 0, 25 або 0, 5 Вт. Даний резистор для того, щоб після виключення схеми з мережі конденсатор не тримав залишкової напруги, тобто розряджався.

Діодний міст можна зібрати з чотирьох випрямлячів на 1 А. Зворотна напруга діодів повинно бути не менше 400 В. Можна застосувати також готові діодні збірки типу КЦ405. У довіднику потрібно подивитися допустимий зворотна напруга через діодний міст. Стабілітрон бажано на 1 Вт. Напруга стабілізації цього стабілітрона повинне бути від 6 до 30 В, не більше. Струм на виході схеми залежить від номіналу даного конденсатора. При ємності в 1 мкФ струм буде в районі 70 мА. Не слід збільшувати ємність конденсатора більше 0, 5 мкФ, оскільки досить великий струм, звичайно ж, спалить стабілітрон. Дана схема хороша тим, що вона малогабаритна, можна зібрати з підручних засобів. Але недоліком є ​​те, що вона не має гальванічної розв'язки з мережею. Якщо ви збираєтеся її застосовувати, то обов'язково в закритому корпусі, щоб не доторкатися до високовольтних елементів схеми. І, звичайно ж, не варто пов'язувати з цією схемою великі надії, оскільки вихідний струм схеми невеликий. Тобто, вистачить на заживлення малопотужний пристроїв, струмом до 50 мА. Зокрема, заживлення світлодіодів і споруди світлодіодних світильників і каганців. Перший запуск обов'язково робити послідовно з'єднаної лампочкою.

Перший запуск обов'язково робити послідовно з'єднаної лампочкою

В даному варіанті присутній резистор на 300 Ом, який в разі чого вийде з ладу. У нас на платі вже немає даного резистора, тому додали лампочку, яка буде трохи горіти під час роботи нашої схеми. Для того, щоб перевірити вихідну напругу, будемо використовувати самий звичайний мультиметр, вимірювач постійний 20 В. Підключаємо схему в мережу 220 В. Оскільки у нас є захисна лампочка, вона врятує ситуацію, якщо будуть якісь проблеми в схемі. Будьте особливо обережні під час роботи з високою напругою, оскільки все-таки на схему надходить 220 В.

Висновок.

На виході 4,94, тобто майже 5 В. При струмі не більше 40-50 мА. Відмінний варіант для малопотужних світлодіодів. Можна живити від даної схеми світлодіодні лінійки, тільки при цьому замінити стабілізатор на 12-вольта, наприклад, 7812. В принципі, можна на виході отримати будь-яку напругу в межах розумного. На цьому все. Не забувайте підписатися на канал і залишати свої відгуки про подальші відеоролики.

Увага! Коли зібраний блок живлення, важливо розмістити збірку в пластиковий корпус або ретельно ізолювати всі контакти і дроти для виключення випадкового дотику до них, так як схема підключена до мережі 220 вольт і це підвищує ймовірність ураження електричним струмом! Будьте обережні і ТБ!

Для чого в схемі лінійний стабілізатор, стабілітрон?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов