Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Схема закритої системи опалення

  1. Як працює водяне опалення закритого типу
  2. Як вибрати котел для закритого опалення
  3. Розширювальний бак для опалення закритого типу
  4. Особливості конструкції бака закритого типу

Наша сеть партнеров Banwar

Широко нині поширена відкрита система обігріву має цілу низку серйозних недоліків. Один з них - це безпосередній контакт з атмосферою. В результаті по трубах тече теплоносій, в якому є повітря. Повітряні бульбашки поступово можуть викликати корозію металевих елементів системи опалення, а також стати причиною і «шумності» теплоносія. Всього цього можна уникнути всього на всього зробивши закриту систему опалення приватного будинку.

Як працює водяне опалення закритого типу

Основна особливість подібних систем (і чого не має відкрита схема) - повна ізоляція від впливу навколишнього середовища. У закриту опалювальну систему, зробити яку можна і своїми руками, входять наступні елементи:

  • котел;
  • автоматичний повітряний клапан;
  • термостатичний клапан;
  • радіатори опалення;
  • розширювальний бак;
  • балансування клапан;
  • вентиль кульовий;
  • насос і фільтр;
  • манометр;
  • запобіжний клапан.

Як працює водяне опалення закритого типу? Якщо температура теплоносія підвищується, то в розширювальний бак видавлюються надлишки рідини. Коли температура падає, рідина повертається в систему, тобто підтримується постійний тиск в досить вузькому діапазоні.

Для ефективної циркуляції теплоносія використовується насос (відкрита система може мати природну циркуляцію). Правда тут теж є свій мінус - при відсутності подачі електроенергії закрита система нормально функціонувати не зможе (0тсутствіе електрики для заміського приватного будинку - досить актуальна проблема). Зате переваги використання «помпи» з лишком відшкодовують недоліки - і для квартири і для приватного будинку можливий монтаж додаткових обігрівальних систем. Зокрема можна зробити тепла підлога.

Широко нині поширена відкрита система обігріву має цілу низку серйозних недоліків

Схема пристрою закритої системи опалення

Циркуляційний насос встановлюється на зворотній трубі ( «обратке») перед нагрівальним котлом опалення. Тут же монтується розширювальний бак. Таке розташування цих важливих елементів дозволяє некритично ставитися до діаметру використовуваних при монтажі труб і дотримання ухилу, який обов'язково має мати відкрите водяне опалення.

Правильно змонтований циркуляційний насос

В результаті на монтаж такої системи опалення менше витрачатися часу, матеріалів (наприклад, утеплювати трубопровід вже не буде потрібно, так як розширювальний бак встановлюється поруч з котлом). Однак «зловживати» подібними перевагами не варто. Особливо це стосується ухилу (краще його все ж зробити) - при його дотриманні система в разі відключення електрики худо-бідно, але працювати все ж буде, тобто розморожування їй не загрожує.

На відео нижче ви можете подивитися детальний приклад організації опалення закритого типу з використанням твердопаливного і електричного котлів.

Закрита система опалення ізольована від проникнення повітря. Однак, її експлуатація не забезпечують 100% герметичності: повітря може заповнити труби, наприклад, при доливанні в систему теплоносія. У цьому випадку він буде накопичуватися в верхніх точках. Позбутися його можна за допомогою крана Маєвського або поплавцевих відвідників, що працюють на «автоматі». Уже розчинений у воді повітря видаляється з допомогою спеціальних сепараторів, що встановлюються прямо в трубопроводі.

Хороші результати в плані економії тепла дає використання термостата. Він включає головний споживач електроенергії (насос) тільки при зниженні в приміщенні температури нижче заданої межі.

Як вибрати котел для закритого опалення

Схема закритого теплопостачання приватного будинку передбачає використання будь-якого типу палива. Це може бути газ (найбільш ефективний і вигідний варіант), електрику, дизельне або тверде паливо.

Звернути увагу необхідно на потужність котла. Орієнтовне значення для утепленого приміщення, що має стелі заввишки до 3-х метрів, - 1 кВт на 10 «квадратів» площі приватного будинку.

Цифра, озвучена вище - дуже і дуже приблизна. Все залежить від безлічі факторів: матеріалу, їх якого збудовано будівлю, якості утеплювача, наявності (відсутності) опалювального горища або мансарди. На ефективність роботи опалення впливає кількість вікон і то, як якісно був виконаний їх монтаж. Тому потрібно грамотний теплової розрахунок, зробити який може кваліфікований інженер.

Котел опалення може бути одноконтурним, двоконтурним або з бойлером. Як показує практика, в основному заміські будинки мають невелику площу і, отже, малу потребу в гарячій воді. З цієї точки зору найкращим вибором буде двоконтурний котел (його монтаж нескладний), здатний за півгодини нагріти до + 30С приблизно 10 л води. Котел з накопичувальним бойлером більш комфортний - він постійно «має» вже готові кілька десятків літрів гарячої води - постійне заповнення не потрібно.

Розширювальний бак для опалення закритого типу

Найчастіше в системі опалення приватного будинку роль теплоносія грає вода. При підвищенні температури її обсяг зростає, тиск збільшується. Якщо використовується схема закритого теплопостачання, то тиск може подолати якесь критичне значення і тоді відбудеться руйнування елементів опалювальної системи.

Щоб уникнути подібного розвитку подій, монтаж системи опалення приватного будинку має на увазі більший розширювальний бак.

Особливості конструкції бака закритого типу

Будь бак подібного типу має дві основні частини: корпус, виготовлений з металу і еластична мембрана, яка перебуває всередині.

Схема його роботи досить проста - в верхню половину бака закачується повітря (в дорогих модифікаціях - інертний газ), нижня частина заповнюється водою з трубопроводу.

Як працює мембранний розширювач

При нагріванні теплоносія тиск підвищується, мембрана при цьому «прогинається», ущільнюючи повітря або інертний газ. Для запобігання небезпечним ситуаціям є запобіжні клапани. Коли трубопровід з водою остигає, тиск повітря на мембрану стає сильнішою тиску теплоносія, і він заповнює систему опалення. Монтаж розширено бака проводиться поблизу нагрівача котлом. Мембрани бувають 2-х типів.

  • Фіксовані - намертво закріплюються по периметру розширювача. Такі пристрої можна зустріти в баках системи опалення приватного будинку або невеликого підприємства.

    Ці мембрани прослужать довго, якщо дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації. У разі ж розриву поміняти таку мембрану можна - доведеться міняти весь бак;

  • Змінні - їх виготовляють у вигляді гумових груш, куль, які необхідно заповнити водою. Монтаж такої мембрани проводиться на фланці бака. Якщо трапиться розрив, то замінити зіпсовану мембрану на нову можна своїми руками, без залучення фахівців.

При плануванні схеми опалення, важливо розрахувати в першу чергу потужність нагрівального котла, врахувати кількість радіаторів і протяжність трубопроводу.

Ретельне планування і розрахунок водяної системи обігріву, і проведений відповідно до отриманих даних монтаж, допоможе вам досягти продуктивного, економічного і ефективного опалення.

Як працює водяне опалення закритого типу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов