Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

«Сибсельмаш» на торгах: чим небезпечна розпродаж по частинах

Наша сеть партнеров Banwar

Завод «Сибсельмаш», одне з найбільших оборонних підприємств Новосибірської області, останні п'ять років перебуває в процедурі банкрутства - борг кредиторам досяг 1,2 мільярда рублів. Незважаючи на таку значну суму, майновий комплекс є перспективним активом, вважають експерти. Влада розглядає можливість створення на його базі промислового парку. Але для реалізації нових проектів підприємство повинно вийти зі стадії банкрутства. Конкурсний керуючий ВАТ «НВО« Сибсельмаш »Олександр Поляков розповів кореспонденту Сібкрай.ru про особливості взаємовідносин кредиторів та фінансових показниках підприємства.
Що знаходиться в стадії банкрутства «Сибсельмаш» зазнає труднощів з реалізацією майна на торгах. Конкурсний керуючий підприємства пояснює це інтересами ряду кредиторів оборонного заводу. Про те, як можна зберегти майданчик «СИБСЕЛЬМАШ» економічно ефективної, і що саме заважає продажу майна, керуючий Олександр Поляков розповів Сібкрай.ru.
- Олександре Володимировичу, «Сибсельмаш» проходить через процедуру банкрутства вже п'ять років. В якому стані знаходиться підприємство сьогодні?
- Не дивлячись на тривалу процедуру банкрутства, завод продовжує вести господарську діяльність. Однією з найважливіших сфер є поставка комунальних послуг, тому завод включений до реєстру суб'єктів природних монополій. «Сибсельмаш» забезпечує транспортування електроенергії 158 споживачам, транспортування води та каналізаційних стоків - 86 споживачам, забезпечує тепловою енергією ще 167 споживачів.
Підприємство прибутково, з березня 2014 року кредиторська заборгованість «СИБСЕЛЬМАШ» скоротилася на 200 мільйонів рублів. Зараз завод забезпечує роботою 348 осіб, які оформлені в штат ВАТ «НВО« Сибсельмаш », а також більше трьох тисяч чоловік, які працюють на підприємствах, що базуються на майданчику заводу.

На сьогоднішній день реєстрова кредиторська заборгованість «СИБСЕЛЬМАШ» становить близько 1,2 мільярда рублів. Основними кредиторами є ФНС Росії - 32,29%, мерія Новосибірська - 13,41%, ТОВ «Торговий дім« НВО «Сибсельмаш» - 27,37% (контролюється АТ «РТ-ПТ»), ТОВ «Прилади-Т» - 16,7%. Такий розподіл кредиторської заборгованості показує наявність матеріальних інтересів в процедурі банкрутства як державних, так і комерційних компаній.
- Які ви бачите перспективи у підприємства? Як враховуєте в своїх прогнозах поточний фінансово-економічний стан?
- Після вивчення ситуації на підприємстві, серії нарад, консультацій з представниками влади, кредиторами та експертами, я прийшов до висновку, що є можливість зберегти промислову діяльність на майданчику «СИБСЕЛЬМАШ» в форматі створеного на території заводу індустріального парку. Майданчик перспективна для освоєння і розміщення різних промислових виробництв: площа проммайданчика заводу становить близько 104 гектарів, має понад 100 об'єктів нерухомого майна та лінійних об'єктів. Також важливо якомога швидше погасити заборгованість перед кредиторами. Останнє, до речі, є основною метою конкурсного виробництва. З огляду на, що терміни конкурсного виробництва законодавчо обмежені, а інтерес кредиторів полягає в тому, щоб отримати максимально повно свої грошові кошти в найкоротші терміни, зробити це можливо тільки шляхом продажу майна.
- За даними майданчиків електронних аукціонів, частина майна вже реалізована на торгах.
- Як правило, це невеликі лоти - обладнання, транспорт і так далі. Як керуючий я отримую звинувачення про продаж майна підприємства за заниженими цінами. Але майно ВАТ «НВО« Сибсельмаш »продається на відкритих торгах або на електронних торговельних майданчиках за початковими цінами, затвердженими арбітражним судом на підставі звітів про оцінку, які прийняті всіма кредиторами. Вся інформація про продаж майна знаходиться у відкритому доступі на сайтах електронних торговельних майданчиків і в єдиному федеральному реєстрі відомостей про банкрутства. Продаж майна підприємства-банкрута закон регулює максимально прозоро.
Завод «Сибсельмаш», одне з найбільших оборонних підприємств Новосибірської області, останні п'ять років перебуває в процедурі банкрутства - борг кредиторам досяг 1,2 мільярда рублів
- А основний комплекс поки не виставлений на продаж підприємства?
- Протягом більше п'яти років кредитори «СИБСЕЛЬМАШ» не можуть домовитися по порядку продажу майна підприємства, блокують прийняття рішення на зборах кредиторів, не вносячи жодних пропозицій з продажу майна. Пропозиції конкурсного керуючого не приймаються без пояснення причин, тому порядок продажу майна я змушений кожного разу стверджувати в арбітражному суді, а це вимагає додаткового часу. Можливо, ніхто з «державних кредиторів» не бажає брати на себе відповідальність в затвердження порядку продажу, але це потрібно буде зробити - рано чи пізно.
Я, як конкурсний керуючий підприємства-банкрута, виявився заручником цієї ситуації: з одного боку, закон про банкрутство вимагає від мене виконання певних заходів, в тому числі, продажу майна в встановлені терміни; з іншого боку - необхідно враховувати думку кредиторів щодо порядку продажу майна, яке до теперішнього часу ще не сформовано і не представлено.

Незадоволені тим, що я роблю спроби провести законну продаж майна і направити кошти на погашення кредиторської заборгованості, вже неодноразово намагалися оскаржити мої дії з надуманих підстав в різних інстанціях. Вони зверталися до арбітражного суду, управління Росреестра, прокуратуру, поліцію, проте жодна зі скарг ще не була визнана обґрунтованою.
- З якими кредиторами у вас як у конкурсного керуючого самі напружені відносини? Чиї дії найбільше перешкоджають роботі?
- З серпня 2017 торговий дім «НВО« Сибсельмаш », контрольований АТ« РТ-Проектні технології »неодноразово виносив на збори кредиторів питання про призупинення торгів, оскаржив всі прийняті судові акти, вимагав проведення повторної оцінки майна (хоча звіти про оцінку ніким з кредиторів не оскаржені, претензій ніхто не висловлював), ставив питання про моє відсторонення, намагаючись затягнути процедуру конкурсного виробництва. Судове засідання з питання про моє відсторонення призначено на 14 грудня.
Хотілося б пояснити, що будь-який конкурсний керуючий зобов'язаний діяти строго в рамках законодавства. Ігнорувати терміни, обов'язки, встановлені в законі про банкрутство, і лобіювати інтереси одного або декількох кредиторів на шкоду іншим кредиторам я не маю ні законних, ні моральних підстав. Призупинення торгів, проведення інших «сумнівних» і необгрунтованих заходів на вимогу одного з кредиторів без пояснення іншим кредиторами необхідності в цьому, призведе до порушень закону про банкрутство, затягування процедури, збільшення витрат. В кінцевому підсумку це негативно позначиться на інтересах інших кредиторів і міста Новосибірська.

- Які ви бачите можливі виходи з цієї ситуації? Чи варто продавати «Сибсельмаш» по частинах, або об'єднати в єдиний лот? Що буде вигідніше для всіх сторін?
- Я проаналізував чинне законодавство в зв'язку з недавно вступили від одного з кредиторів пропозицією і позиції Федеральної податкової служби Росії з продажу майна одним лотом, з огляду на специфіку майна підприємства, наявні соціальні зобов'язання перед споживачами, позиції державних і муніципальних структур. І я пропоную здійснити продаж майна двома частинами. За підсумками оцінки, вартість комплексу становить близько чотирьох мільярдів рублів, цього вистачить, щоб задовольнити вимоги всіх кредиторів і зберегти майданчик як єдине ціле для подальшого розвитку.
Всі соціально-значущі енергетичні об'єкти повинні бути продані єдиним лотом на конкурсі покупцеві, який буде готовий взяти на себе зобов'язання боржника за договорами поставки ресурсів, що є предметом регулювання законодавства про природні монополії. У тому числі - на передачу електричної енергії; на технологічне приєднання енергоносіїв; на поставку теплової енергії в гарячій воді. Він повинен буде забезпечувати належне функціонування єдиного виробничо-технологічного комплексу відповідно до його цільового призначення. Це продиктовано вимогами законодавства, що регулює монопольну діяльність в галузі енергетики, і зобов'язаннями перед споживачами.
Решта майна підприємства повинно бути сформовано в єдиний лот, що дозволить продати його одному стратегічному інвестору, який створить на даній території індустріальний парк. Погодьтеся, за рахунок концентрації виробництва і збереження енергетичних об'єктів в одних руках, це дозволить не допустити розпродажу по частинах промислового майданчика та продовжувати її розвиток з урахуванням потреб Новосибірська.

В якому стані знаходиться підприємство сьогодні?
Які ви бачите перспективи у підприємства?
Як враховуєте в своїх прогнозах поточний фінансово-економічний стан?
А основний комплекс поки не виставлений на продаж підприємства?
З якими кредиторами у вас як у конкурсного керуючого самі напружені відносини?
Чиї дії найбільше перешкоджають роботі?
Які ви бачите можливі виходи з цієї ситуації?
Чи варто продавати «Сибсельмаш» по частинах, або об'єднати в єдиний лот?
Що буде вигідніше для всіх сторін?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов