Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Скільки банки заробляють на комісіях?

Наша сеть партнеров Banwar

Діловий портал   Kapital Діловий портал Kapital.kz з'ясував в яких банках найвищі комісії за переведення в готівку через банкомат

Коли буде встановлена ​​єдина комісія при переведенні в готівку через банкомат поки не відомо. Не виключено, що якщо реалізується заявлена ​​раніше ідея про те, що створення Єдиного процесингового центру (ЕПЦ) дозволить вдвічі знизити комісії банків за картками не всі банки зможуть витримати конкуренцію. Адже банки закладають в комісію з переведення в готівку і свої витрати. Так, розрив комісій при переведенні в готівку через банкомат може доходити до 1%.

Великі банки беруть більше

При знятті готівки з тенгових карти «Казкоммерцбанка», «Народного банку» і «Альянс банку» комісія за переведення в готівку не перевищить 1%. У «БТА Банку» - 0,7%, в «Банк Центркредит» - 0,6%, в Kaspi bank, «Цеснабанк», «Євразійському банку» - 0,5%, «Атфбанк» і «Темiрбанк» - 0, 3%. В ДБ «Ощадбанку Росія» комісії при переведенні в готівку диверсифіковані. При знятті готівки через карти Visa Electron комісія складе 1%, Visa Classic - 0,5%, Visa Platinum - 0%. При переведенні в готівку з тенгових картки ДБ «Ощадбанку Росія» Visa Gold суми до 100 тис. Доларів - 0%, понад 100 тис. Доларів - 1%.

Розмір комісії в «чужих» банкоматах може бути в 2 рази вище. У той же час багато банків мають партнерські відносини з банками, у яких розмір комісій може значно відрізнятися від інших. Наприклад, при переведенні в готівку коштів за допомогою тенгових картки Казкома через банкомати «Народного банку» комісія складе 1% і мінімум 50 тенге. В інших банкоматах - 1% мінімум 100 тенге (максимум 200 тенге).

Як повідомили в call-центрі «Народного банку» при переведенні в готівку тенгових картки «Народного банку» через банкомати банків-партнерів комісія складе 0,6%, мінімум 100 тенге. Так, банк має партнерські відносини з Казкома, «Атфбанк», «Євразійським банком», «Нурбанком», «Темiрбанк», Кaspi bank, «Банком ВТБ» (Казахстан), Bank RBK, Delta bank, «Банком Центркредит», Asia Credit Bank і «Альфа банком». Якщо ж карткою «Народного банку» скористатися в мережі не банків-партнерів, то за зняття готівки доведеться заплатити 1,5% від суми до переведення в готівку, мінімум 1 тис. Тенге.

У «БТА Банку» при знятті коштів з тенгових карти банку через банкомати інших банків спишеться 1% мінімум 350 тенге. «Альянс банк» при знятті готівки через інший банкомат візьме комісію практично в 2 рази вище, ніж при переведенні в готівку через «свій» банкомат. А саме 1,75% - мінімум 500 тенге.

У «Банку Центркредит» тариф для «несвоїх» вище мінімум на 0,2%. При переведенні в готівку через тенгових карту «Банку Центркредит» за допомогою банкоматів «Народного банку», Казкома, «АТФбанка», «Нурбанка», «Темiрбанк», «Альфа банку», Delta bank, «Євразійського банку» і Kaspi bank комісія складе 0,8 % мінімум 500 тенге. В інших банкоматах - 1%, мінімум 500 тенге.

У «Атфбанк» розмір комісії при знятті НЕ через банкомати цього банку не перевищить 1,5% мінімум 200 тенге. ДБ «Сбербанк России» незалежно від виду карти (Visa або Master Card) при переведенні в готівку через інші банкомати спише 200 тенге + 1,5% від суми.

Kaspi bank при знятті готівки через свої і «чужі» банкомати встановив єдиний тариф - 0,99%, мінімум 500 тенге.
«Євразійський банк» встановив комісії в залежності від категорії карти. Так, при переведенні в готівку тенгових карти Visa Electron, Visa Classic та Visa Gold через банкомати «Народного банку» банк зніме 1% (мінімум 50 тенге). Карти Visa Platinum - 0,5% (мінімум 100 тенге). При переведенні в готівку тенгових карт Visa Electron, Visa Classic та Visa Gold «Євразійського банку» через інші банкомати комісія складе 1,5% (мінімум 200 тенге). Карти Visa Platinum - 2% (мінімум 500 тенге).

У «Цеснабанк» при переведенні в готівку через картки банку поза мережею «Цеснабанка» комісія складе 1%. Якщо картою «Темiрбанк» скористатися поза мережею банкоматів банків-партнерів, то мінімальний розмір комісії складе 500 тенге. Відзначимо, що банками партнерами «Темiрбанк» є «Альянс банк», «Народний банк» і ДБ «Сбербанк России». Розмір комісії в цих банках такий же, як і у «Темiрбанк» - 0,3% (мінімум 50 тенге).
У підсумку, якщо плани Національного банку РК реалізуються на практиці, максимальна комісія за переведення в готівку не перевищить 0,5%. Але поки, як поділилися в «БТА Банку» і «Темiрбанк», банки не планують змінювати свої комісії за переведення в готівку.

Комісії цілком обгрунтовані

Здавалося б, що банки роблять гроші з повітря. Але це досить обивательське уявлення. «Розмір комісій залежить від декількох складових. Так, тарифи складаються з вартості банкомату, також банк несе витрати на випуск і обслуговування карток. До того ж витрати банку формуються за рахунок витрат на інкасацію готівки, які складають основну частину витрат. З плином часу банкомати ламаються, зношуються їх деталі, для покупки яких також необхідні кошти. Відповідно ці витрати банку повинні окупатися », - підкреслив виконавчий директор Казкома Нурлан Жагіпаров.

Так, банкір вважає, що державні ініціативи потрібно більш детально продумувати.

«При випуску банкнот нового номіналу кожен банкомат необхідно адаптувати під певні стандарти. Наприклад, Нацбанк РК в честь 20-річчя національної валюти планує емітувати банкноти номіналом 20 тис. Тенге. Для держави це грандіозна подія, а для банку це грошові вливання і величезний обсяг роботи. Так, банк повинен сертифікувати такі купюри, щоб банкомати видавали їх. Тобто банк повинен зібрати певну кількість старих купюр, потім ці банкноти необхідно відправити до Швейцарії. І вже там фахівці повинні підігнати програмне забезпечення банкоматів під певні купюри. Це величезна робота », - уточнив Жагіпаров.
У «БТА Банку» також звернули увагу, що картковий бізнес досить витратний. «Формування комісій в більшій мірі залежить від конкурентного середовища. За рахунок отриманих доходів від комісій за переведення в готівку банку необхідно окупити вкладені кошти на придбання карткового програмного забезпечення, серверних потужностей, мережевого серверного обладнання. Також кошти спрямовуються на інфраструктуру обслуговування і систему безпеки. Для безперервності роботи карткової системи та інфраструктури обслуговування та враховуючи високотехнологічність та інноваційність карткового бізнесу, постійно потрібні кошти на розробку нових продуктів і послуг », - пояснив начальник управління карткового бізнесу« БТА Банку »Мейрбек Мусабаев.

Зарплатні проекти: наскільки вони вигідні банкам

Якщо говорити про зарплатні проекти, то комісії при знятті коштів через банкомат в цьому випадку залежать від масштабу організації. Банки охоче візьмуться обслуговувати великі компанії зі значним штатом співробітників і відчутними зарплатами. «Розмір комісії для організацій зі штатом, наприклад 20 тис. Чоловік виявиться менше, ніж у компанії зі штатом 10 тис. У той же час, якщо в банк звертається організація зі значним штатом, то банк за рахунок урізання комісії практично не заробляє. Але за рахунок додаткових послуг, запропонованих клієнтам зарплатного проекту, банк може отримати певний дохід », - поінформував Жагіпаров.

За словами співрозмовника, в даний час комісія за переведення в готівку за зарплатним проектом вже прямує до нуля. «Близько 7 років тому середня комісія на ринку при переведенні в готівку карт в рамках зарплатного проекту становила 0,6%. Зараз вона наблизилася до 0,2%. Таким чином, спостерігається тенденція обнулення таких комісій. В даний час на банківському ринку РК вже 3 банки пропонують отримати зарплату під 0%. Повторюся, що кожна транзакція має певну собівартість, яку необхідно окупати », - підкреслив банкір.

Деякі банки дійсно за рахунок зарплатних проектів формують певний пул лояльних клієнтів. Так, як повідомили в call-центрі «Банку Центркредит» при обслуговуванні за зарплатним проектом банку експрес-кредит обійдеться на 2% дешевше, ніж для інших клієнтів. У Казкома учасників зарплатного проекту банку при оформленні іпотеки звільнять від комісії за організацію позики, яка становить від 1% від суми до переведення в готівку. Також в банку уточнили, що при оформленні кредиту з підтвердженням доходу з клієнтів зарплатного проекту попросять виписку з пенсійного фонду за 4 місяці, з інших - за 6 місяців.

У «Атфбанк» в цьому випадку також передбачені певні привілеї. При оформленні експрес-кредиту в цьому банку для учасників зарплатного проекту максимальна сума кредиту досягає 2,5 млн. Тенге, для інших - 2 млн. Тенге.

Наявність деяких переваги для зарплатников цілком виправдані. Так банки можуть відстежувати грошові потоки по карті, а також своєчасність надходження коштів. Таким чином, ризик несплати по кредити знижується.
Як з'ясувалося, банки вважають за краще, щоб платіжною карткою користувалися саме для проведення безготівкових розрахунків, а не для переведення в готівку.

«Банку невигідно щоб клієнт знімав готівку. Тому при безготівкових розрахунках комісія нульова, при переведенні в готівку тариф може доходити до 1%. Казка прагне якомога більше клієнтів стимулювати використовувати карту як платіжний засіб, а не як інструмент для отримання готівки. Саме тому за останні 3 роки банк активно не збільшує кількість своїх банкоматів », - поінформував Жагіпаров.

За конвертацію також потрібно платити

При переведенні в готівку через банкомат банки також можуть зняти певну суму за конвертацію. Це стосується валютних карт-рахунків. Наприклад, в Kaspi bank розмір комісії за конвертацію становить 2,99%, в «Євразійському банку» - 1%, в «Атфбанк» - 0,3%, в Казкома і «Альянс банку» - 0,2%.

Так, при переведенні в готівку 100 доларів за курсом 154 тенге за долар через карту Visa Electron в банках підсумкова сума буде різнитися. У Kaspi bank з 15 400 тенге потрібно буде віддати 597 тенге, в «Євразійському банку» - 277 тенге, в «Атфбанк» і Казкома - 246 тенге, в «Альянс банку» - 184 тенге. Так, при розрахунку були враховані комісії не тільки з конвертації, але і з переведення в готівку в іноземній валюті. До слова, в Казкома при переведенні в готівку з валютної карти комісія за зняття готівки складе 1,4%, в «Атфбанк» - 1,3%, в «Альянс банку» - 1%, в Kaspi bank - 0,89%, в « євразійському банку »- 0,8%.
Відзначимо, що в Казахстані банкомати видають готівку тільки в тенге. Як пояснили в call-центрі більшості банків, при переведенні в готівку до уваги береться курс платіжної системи та банківський курс.

За інформацією call-центру «Народного банку», «БТА Банку», «Банку Центркредит» в цих банках окрема плата за конвертацію не стягується.

Нацбанк поки відмовився викуповувати банкомати

Питання викуповувати у банків банкомати або немає, поки залишається невирішеним. Не виключено, що в зв'язку зі зміною глави Національного банку РК терміни прийняття рішення в цьому напрямку можуть зрушити.

«Думаю, що в Нацбанку РК є розуміння, що питання створення ЕПЦ складніший, ніж може здатися. Так, позицію великих банків щодо недоцільності створення ЕПЦ підтримали практично всі профільні міністерства. Це і Антимонопольний комітет і Міністерство фінансів. У відомствах погодилися, що немає конкретних розрахунків і повного розуміння того, як процес створення ЕПЦ буде реалізований на ділі. Той факт, що за весь час дискусій позиція регулятора як мінімум переглядалася 3 рази викликає подив. З огляду на те, що ні великі банки ні профільні міністерства не узгоджують позицію Нацбанку по ЕПЦ, головний банк країни не має можливості представити концепт на розгляд в парламент », - уточнив заступник голови правління« Народного банку »Аскар Смагулов.

Банки часто озвучували, що процес викупу у банків банкоматів виявиться досить витратним. «За нашими розрахунками середня вартість банкомату становить 12-15 тис. Доларів. Банкомати з функцією cash-in обійдуться в 2 рази дорожче. Якщо враховувати, що в Казахстані сконцентровано 12 тис. Таких пристроїв, то вартість банкоматної мережі може наблизитися до 200 млн. Доларів. А вибудовування карткової інфраструктури, в тому числі установка і обслуговування банкоматів може обійтися в 400 млн. Доларів », - пояснив Жагіпаров. Уточнимо, що дані розрахунки засновані на раніше запропонованому концепті створення ЕПЦ.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов