Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Шліфувальна машина по дереву. Як вибрати і користуватися. Вибір і особливості експлуатації шліфувальної машинки. як вибрати шліфувальну машинку. Особливості використання шліфувальної машинки

  1. Характеристики
  2. види шлифмашинок
  3. стрічкові шліфувальні машини
  4. переваги
  5. Як вибрати
  6. Налаштування шлифмашинки
  7. Правила безпеки

Наша сеть партнеров Banwar

Шліфувальні машини по дереву займають лідируючі позиції серед найпопулярніших деревообробних пристроїв. Вони економлять масу часу, сил, дозволяють провести роботу з точністю до міліметрів і завжди дають бездоганний результат. У цій статті ми розповімо, як вибрати шліфувальну машину по дереву і як використовувати її максимально ефективно.

Характеристики

Шліфмашинка по дереву є незамінним інструментом для ремонтно-оздоблювальних робіт в заміському будинку. Якщо ви любите працювати руками, будуєте будинок або затіяли капітальний ремонт на дачі, такий інструмент зробить роботу швидкої і приємною. Шліфмашина істотно прискорює процес обробки дерева, тому шліфування та полірування перестають бути стомлюючим заняттям. Зручність і компактність моделей дозволяють виконувати будь-які роботи і вирівнювати дерев'яні поверхні будь-якого типу.

види шлифмашинок

Розрізняють декілька видів шлифмашин побутового використання. Їх призначення визначається особливостями конструкції і принципом роботи.

Якщо вам потрібен інструмент для ремонту і будівництва, теслярських і столярних робіт, ви можете використовувати такі види машинок:

  1. Стрічкова - призначена для агресивної обробки різних поверхонь, в тому числі пластикових і металевих. Через свою універсальність є найбільш затребуваною в аматорських і професійних колах. У цій статті ми розглянемо особливості експлуатації стрічкової шліфувальної машини по дереву більш докладно.
    Шліфувальні машини по дереву займають лідируючі позиції серед найпопулярніших деревообробних пристроїв
  2. Вібраційна - за допомогою вібраційних шліфувальних машин проводиться більш делікатна обробка дерева. М'які кругові рухи з невеликою амплітудою акуратно впливають на дерев'яну поверхню. Шліфувальна поверхня прямокутної форму, що дуже зручно при обробці кутів.
  3. Дельташлифмашина - є різновидом вібраційної машини, але відрізняється трикутної формою шліфувальної поверхні. Застосовується для обробки важкодоступних місць, виїмок, куточків.
  4. Ексцентрикова - шліфмашинка для якісної шліфовки поверхні до стану полірування. Це досягається завдяки одночасному впливу коливальних і обертальних рухів тарілки. Підходить для обробки великих рівних поверхонь (невеликі ділянки і внутрішні куточки доведеться полірувати вручну).
  5. Щіткова - шліфувальна машинка, робоча частина якої представлена ​​не абразивної стрічкою, а металевою щіткою. Використовується для зняття старих покриттів (лаку, фарби), видалення іржі або вапнякового нальоту. Щіткова шліфувальна машина по дереву призначена для великих площ. Такий щіткою зручно чистити човни, паркет, оновлювати старі стільниці і працювати з іншими великогабаритними предметами.

стрічкові шліфувальні машини

Стрічкові шліфувальні машини по дереву застосовують для швидкого видалення досить товстих шарів матеріалу, наприклад, для шліфування дощок або видалення старого шару фарби. Також вони використовуються для обробки ліній зрізів і точної підгонки різних дерев'яних деталей.

Принцип роботи стрічкової шліфмашинки досить простий - замкнута в кільце абразивний стрічка крутиться на обертових роликах і знімає шар оброблюваного матеріалу. Результат можна порівняти з роботою рубанка. Товщина шару, який ви хочете зняти, безпосередньо залежить від розмірів зерна на абразивної стрічці.

переваги

Основна перевага ручної шліфувальної машини по дереву стрічкового типу полягає в її багатофункціональності.

Шліфмашинку можна використовувати для наступних цілей:

  • точна обрізка відповідно до лінії розмітки;
  • обробку дуже грубих поверхонь;
  • шліфування і вирівнювання;
  • надання потрібної форми;
  • плавне закруглення елементів.

Незважаючи на високу потужність роботи стрічкові машинки характеризуються лінійним дією, що забезпечує делікатну обробку, навіть якщо встановлена ​​стрічка з великим зерном. Це і відрізняє стрічковий тип від вібраційного або відцентрового.

Якщо вам треба швидко стесати дерево, нічого кращого стрічкової шліфмашинки не придумаєш. Вона ідеально підходить для згладжування нерівностей і полірування.

Корисна порада: Агресивну обробку краще починати шліфуванням під кутом у напрямку проти волокон, а щоб зробити поверхню гладкою - уздовж волокон. Починайте роботу стрічкою №80, а поліруйте - № 120.

Як вибрати

Щоб вибрати по-справжньому гарну шлифмашинку, для початку потрібно ознайомитися з інформацією про абразивні стрічки. Моделі класифікуються за розмірами. Так, найменші шлифмашинки можуть працювати з стрічками шириною 6,3 см. Це легкі інструменти, з якими можна запросто впоратися однією рукою. «Важковаговики» працюють зі стрічками шириною 10 см і застосовуються для обробки великих предметів. Оптимальний варіант для ручної шліфувальної машини по дереву - стрічка 7,6 см.

Вибір інструмента, перш за все, повинен залежати від цільового призначення. Так, якщо вам потрібна машинка для ремонту або хобі, можна цілком обійтися простими недорогими мініатюрними моделями. Якщо ж ви хочете купити шліфувальну машину по дереву для будівництва або ведення бізнесу (меблева майстерня, наприклад), краще віддати перевагу більш великогабаритним моделям.

Також при покупці інструменту слід запастися набором різнокаліберних стрічок.

Шліфувальні стрічки бувають двох видів залежно від абразивного матеріалу:

  1. Цирконієві - груба агресивна шліфування, може утворити подряпини, які доведеться прибирати дрібнозернистими стрічками. Підходить для обробки металевих поверхонь (заточка сокир, ножів і т.д.).
  2. Оксид алюмінію - забезпечує більш щадний вплив на оброблюваний матеріал. Підходить для шліфування будь-яких порід деревини.

Крім габаритів машинки і використовуваних стрічок слід звертати увагу на додаткові функції пристрою. Так, в роботі знадобиться можливість плавного регулювання швидкості обертання стрічки, а також функція автоматичної центрування абразивної стрічки (не дасть їй сповзати з роликів). Ціна шліфувальної машини по дереву залежить від того, для яких стрічок вона призначена.

Налаштування шлифмашинки

Якщо ви вже вибрали і купили шлифмашинку, саме час приступити до налаштування інструменту. Навіть самі дорога професійна шліфувальна машина по дереву потребує налаштування. Цим досвідом повинен володіти кожен майстер-столяр, якщо хоче досягти ідеальних результатів.

Налаштування шлифмашинки відбувається наступним чином:

  1. Переконайтеся, що стрічка встановлена ​​коректно. Деякі види стрічок краще встановлювати певним чином - зазвичай бажаний напрямок установки позначається стрілочками на тильній стороні стрічки. Якщо ж таких стрілок немає, абразивну стрічку можна встановлювати як завгодно.
  2. Перевірте, чи потрібна коригування розташування - стрічка повинна бути встановлена ​​чітко по центру. Для цього треба підняти інструмент, включити і простежити, буде з'їжджати стрічка чи ні. Зафіксуйте машинку в робочому режимі за допомогою направляючого ролика і встановіть робочу поверхню по центру.
  3. При роботі потрібна додаткова корекція, якщо, звичайно, на вашій шліфмашінкой не передбачена функція автоматичної центрування стрічки, про яку згадувалося вище.

При роботі потрібна додаткова корекція, якщо, звичайно, на вашій шліфмашінкой не передбачена функція автоматичної центрування стрічки, про яку згадувалося вище

Корисна порада: Всі моделі шліфувальних машин по дереву продаються в комплекті зі спеціальним резервуаром для збору пилу. Однак на ділі його ефективність далеко не ідеальна - деяка частина пилу розлітається по майстерні. Щоб усунути цей недолік і не витрачати час на прибирання, з'єднайте шлифмашинку з пилососом за допомогою звичайної еластичної трубки. Так пил не буде заважати роботі, і вам не доведеться кожного разу робити прибирання.

Правила безпеки

Стрічкові шліфувальні машини по дереву вважаються досить безпечними інструментами, оскільки не оснащені ріжучими частинами. Але, незважаючи на це, робота з ними вимагає обов'язкового дотримання техніки безпеки.

Як уберегти себе від травм при роботі з шлифмашинкой:

  1. Завжди надягайте звукопоглинальні навушники, щоб не травмувати барабанну перетинку - шлифмашинки дуже шумлять під час роботи.
  2. Приймайте захисні заходи від пилу - надягайте респіратор або просто вологий хустку на рот і ніс. Вдихати деревний пил дуже шкідливо і досить неприємно.
  3. Захистіть очі від попадання стружки і пилу. Для цього треба купити спеціальні будівельні окуляри.
  4. Якщо необхідно змінити або почистити мішок, обов'язково обесточьте шлифмашинку.
  5. Якщо ви використовуєте шлифмашинку для обробки металевих поверхонь, потрібно додатковий захист від іскор. Також прослідкуйте, щоб поблизу від вашого робочого місця не знаходилися легкозаймисті матеріали і горючі суміші.
  6. Перед підключенням шлифмашинки до мережі переконайтеся, що кнопка включення на самому інструменті знаходиться в положенні «Відключено».

Корисна порада: Якщо вам необхідно виконувати за один раз великий обсяг роботи, полегшить завдання спеціальна стійка, на якій можна зафіксувати шліфувальну машинку в зручному положенні. Це дозволить вам легко орудувати самим матеріалом, а не важким інструментом. Звичайно, мова йде про професійних великогабаритних розмірах. Але і в разі тривалої обробки дрібних частин доцільніше буде маніпулювати ними, а не машинкою, підставляючи поверхню під стрічку під потрібним кутом.

Наостанок пропонуємо вам ознайомитися з оглядом різних типів шлифмашин по дереву:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов