Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Снігоболотохід: зробити самому або купити? Розберемося!

  1. Що собою являють такі снегоболотоходи?
  2. Конструктивні особливості
  3. Різновиди всюдиходів на колесах низького тиску
  4. Скільки коштує така техніка?
  5. Снегоболотоходи своїми руками - чи можливо це?
  6. Як зробити болотохід своїми руками (відео)

Наша сеть партнеров Banwar

Снегоболотоходи є вельми корисним пристосуванням, яке необхідно не тільки сільським жителям, але і любителям рибалки / полювання. Після випадання опадів більша частина сільських доріг стає, м'яко кажучи, труднопроходимой, і на деяких з них навіть «Нива» не зможе проїхати. Єдиним порятунком в таких випадках може стати Всюдихідна транспортний засіб на шинах низького тиску, які призначаються як раз для таких складних умов їзди. Снегоболотоходи є вельми корисним пристосуванням, яке необхідно не тільки сільським жителям, але і любителям рибалки / полювання

Снегоболотоходи - це універсальні всюдиходи, для яких майже немає перешкод

Що собою являють такі снегоболотоходи?

У численних відеороликах підкреслюється прохідність даної чудо-техніки. Так, в відео, наведеному нижче, можна наочно побачити, що для описуваних всюдиходів ніяких перешкод немає в принципі.

І без різниці, кам'яниста місцевість, болотиста або піщана - снегоболотоход відмінно з нею впорається, переважно завдяки цим самим колесам.

Зверніть увагу! Було доведено, що гранична прохідність даного типу техніки досягається за умов, коли площа плоскої частини шини, що стикається з поверхнею, відповідає 1/3 або 1/4 діаметра самої шини.

Як результат - тиск на поверхню під вагою транспортного засобу мінімізується. Більш того, якщо тиск в шинах перевищує тиск на них поверхні, то зникає пластична деформація. За таких поверхонь автомобіль пересуватися просто не зможе, тому тиск і знижують (в межах розумного, звичайно).

Дізнатися про те, за що все більше автомобілістів люблять кросовери, можна в   цьому матеріалі Дізнатися про те, за що все більше автомобілістів люблять кросовери, можна в цьому матеріалі.

Роздумуєте над тим, робити чи чіп-тюнінг двигуна? Подивіться наш матеріал, в ньому ви знайдете всю необхідну інформацію.

Конструктивні особливості

Відмінною особливістю всіх представників даного класу техніки є те, що рама у них шарнірно-зчленована. Саме завдяки цьому колеса здатні розташовуватися практично під будь-яким кутом (не перевищує передбачений конструкцією показник) по відношенню до решти. А це, в свою чергу, істотно підвищує прохідність Снігоболотохід. Ще така рама знижує ризик перевертання автомобіля на бік, що вкрай важливо в умовах екстремальної їзди - наприклад, по кам'янистому грунту.

Всюдиходи можуть мати по два або три мости, конкретне число залежить від експлуатаційних умов. Двигун може бути двох типів:

  • дизельним;
  • карбюраторним.

Якщо машина буде використовуватися для полювання, то перевагу краще віддати другому варіанту.

Різновиди всюдиходів на колесах низького тиску

Класифікація описуваної техніки ґрунтується виключно на тому, з якого грунту вона буде пересуватися. Як результат - таких різновидів всього три, ознайомимося з ними.

  • Болотоходи. Як можна судити з назви, вони призначаються для їзди по болотистій місцевості. Вважаються універсальної технікою, оскільки для них немає ніяких перешкод - вони не бояться ні каменів, ні неглибоких водойм, ні снігу.
  • Снігоходи. Ці транспортні засоби використовуються переважно в північних регіонах країни, де сніг лежить практично цілий рік. Для настільки суворої місцевості це, як правило, єдино можлива техніка для пересування.
  • Амфібії. Усередині колісних дисків таких автомобілів розташовуються плавучі наповнювачі, днище повністю герметично. Для того щоб пересуватися по водній поверхні, найчастіше використовується спеціальний водомет. До слова, у деяких сучасних моделей в якості рушійної сили в даному випадку виступає обертання коліс.

Скільки коштує така техніка?

Існує чимало видів Снігоболотохід, обладнаних шинами низького тиску. Як приклад розглянемо найпопулярніші з них.

  • Найбільш розтиражованому з них є, мабуть, «Нива» на МАРШ, створена на базі ВАЗ-2121 в далекому 1995-му. Зовні автомобіль нічим не відрізняється від оригіналу, змінилися тільки колісні арки. За рахунок руху коліс ця «Нива» здатна рухатися по воді, правда, зі швидкістю всього в 4 км / год. До сьогоднішнього дня вироблено не більше 400 таких всюдиходів, що не дивно, ціна Ниви Марш починається від 1 200 000 рублів за модель базової комплектації (т. Е. Навіть без лебідки).

Навіть без лебідки)

  • Ще одним серійним болотоходи є ШЕРП, випущений в минулому році однойменною компанією. Виглядає він компактно і незвично. Підвіска пневмоціркуляціонная (іншими словами, коли одне з коліс натикається на перешкоду, частина повітря з нього переходить в загальну систему; таким чином, всі шини врівноважуються). В цьому і полягає головний недолік болотоходи шерпа: якщо буде пробито одне колесо, то спустять всі чотири. Вартість стандартної комплектації становить приблизно 3 850 000 рублей.

Зверніть увагу! Деякі умільці роблять такі всюдиходи власноруч, що цілком зрозуміло, адже це обходиться як мінімум в декілька разів дешевше.

Для цього потрібні не тільки відповідні навички, а й спеціальне обладнання. Розглянемо, як відбувається цей процес.

Розглянемо, як відбувається цей процес

Снегоболотоходи своїми руками - чи можливо це?

Можливо, але процедура, як зазначалося вище, непроста. Почати слід з вибору двигуна. З метою високої прохідності підійдуть такі агрегати:

  • мотори від моделей ЗАЗ;
  • мотори від мотоциклів;
  • мотоблоки;
  • двигуни від вітчизняних авто.

Як правило, для цього народні умільці використовують мотори від мотоблоків. Що стосується ходової частини, то тут потрібно незалежна підвіска. Її можна зробити самому з труб, кутів і швелерів, причому як копання, так і цілісною. Але в цілому, процес виготовлення складається з шести основних етапів.

Етап перший. Спочатку підбирається основа, на яку будуть встановлюватися всі деталі. Це може бути і рама від мотоцикла або автомобіля, і саморобна конструкція.

Етап другий. Далі створюється підвіска і задній міст. Підвіска повинна бути незалежною - це досить трудомістким, зате прохідність всюдихода, так само як і рівень комфорту під час їзди, буде вищою. Для з'єднання підвіски з заднім мостом використовується рульова втулка і спеціальна стійка.

Етап третій. Після цього до підвіски встановлюються колеса. Для кріплення камер використовуються залізні маточини.

Зверніть увагу! Тут можна застосувати готові колеса з низьким тиском від КамАЗа або «Уралу». Так підвищиться зчіплюваність саморобного транспортного засобу з поверхнею, та й безпеку їзди помітно збільшиться.

Етап четвертий. Встановлюється обраний раніше двигун, також облаштовується система охолодження для нього.

Етап п'ятий. Встановлюється вихлопна і гальмівна системи, зчеплення. Паралельно споруджується корпус майбутньої конструкції. В кінці облаштовується проводка, підключаються всі джерела світла.

Етап шостий. Проводиться пробний запуск. Так можна перевірити, наскільки працездатний створений всюдихід. При наявності якихось проблем або неполадок їх потрібно негайно усунути.

Як зробити болотохід своїми руками (відео)

Що важливо врахувати?

  1. Увага роботі слід приділяти щодня. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете це робити, то краще взагалі нічого не починайте.
  2. Заздалегідь створіть проект майбутньої конструкції. При необхідності використовуйте креслення інших винахідників, благо в Інтернеті таких маса.
  3. Правильно розплануйте бюджет. Так, виготовлення своїми руками допоможе істотно заощадити, але для цього слід розрахувати вартість витратних матеріалів і заздалегідь їх придбати. Також потрібно трохи відкласти на випадок, якщо «не буде вистачати».

Як бачимо, описувані снегоболотоходи вельми корисні для важкодоступній місцевості. Коштують вони досить дорого, проте при наявності навичок і відповідного обладнання можна істотно заощадити, побудувавши транспортний засіб своїми руками.

Що собою являють такі снегоболотоходи?
Снегоболотоходи своїми руками - чи можливо це?
Скільки коштує така техніка?
Снегоболотоходи своїми руками - чи можливо це?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов