Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Снігоприбирачі бензинові

  1. Одна або дві ступені?
  2. Одноступінчаті бензинові снегоуборщики
  3. Двоступеневі бензинові снегоуборщики
  4. Мотор - основа всього
  5. Особливості "зимових" двигунів на бензинових снігоприбирача
  6. Переміщення і управління
  7. З нами робити покупки вигідно і зручно!

Наша сеть партнеров Banwar

В зиму з рясними опадами прибирання снігу на дачі перетворюється в тривалий трудомісткий процес. Снігоприбиральник - універсальний вид техніки, яка може позбавити дачників і домовласників від головного болю з приводу снігових завалів на ділянці. Найпоширенішим видом снігоприбирачів є бензинові моделі, вони відрізняються високою продуктивністю, здатні однаково добре прибирати як пухкий сніг, так щойно випав. Їх використовують як професіонали, так і прості домовласники.

Одна або дві ступені?

По пристрою всі бензинові снегоуборщики діляться на два типи: одноступінчасті і двоступінчасті.

Одноступінчаті бензинові снегоуборщики

Жолоб знаходиться прямо над шнеком

Як не важко здогадатися з назви, весь цикл збирання снігу складається з одного етапу. Всю роботу з прибирання снігу бере на себе обертається шнек. Зазвичай у одноступінчатих моделей його роблять з матеріалів на основі гуми або покривають сталевий шнек спеціальним "м'яким" гумовим покриттям. Це дозволяє дуже дбайливо прибирати сніг з тендітних покриттів, таких як плитка, мармур або камінь. Прогумований шнек очищає територію прямо до поверхні, але розрахований на роботу тільки з пухким снігом. Зазвичай бензинові одноступінчасті снегоуборщики мають невеликі габарити і малу вагу.

Двоступеневі бензинові снегоуборщики

Редуктор кріпиться до ковша, шнек з зазубреними краями

Серед цих машин трапляються як професійні, так побутові і напівпрофесійні. Весь цикл прибирання снігу проходить в два етапи: шнек, попередньо подрібнивши, забирає снігову масу всередину Сніговідкидачі. Усередині потужна крильчатка (ротор), що обертається з великою швидкістю, викидає сніг на велику відстань. Двоступеневі бензинові снігоприбиральні машини також називаються шнекороторний. Роторна крильчатка кріпиться на ведучому валу, а шнек - на відомому. Крутний момент повідомляється за допомогою черв'ячного редуктора. Шнек виготовлений зі сталі та має агресивну зазубрену кромку, щоб не пошкодити поверхню використовуються спеціальні опорні "башмаки".

Редуктор - один з найважливіших елементів двоступеневого агрегату, тому виробники вдаються до різних заходів, щоб уберегти цей елемент. У деяких моделях він кріпиться до ковша спеціальної "розтяжкою", це дозволяє знизити вібрації і продовжити термін служби пристрою.

Ще одним засобом оберегти редуктор від пошкоджень є зрізані штифти, які зрізаються в разі потрапляння під шнек твердих об'єктів. Таким чином, шнек зупиняється, а редуктор продовжує обертатися.

Редуктор поміщається в спеціальний кожух, який також оберігає червячную передачу від пошкоджень. Найчастіше кожух виготовляється з алюмінію, але зустрічаються моделі, на яких у цього елемента використовується чавун.

Мотор - основа всього

Збільшені елементи управління: ручка стартера, кнопка праймер, повітряна і дросельна заслінка

Всі бензинові снегоуборщики оснащуються 4-тактних двигунів з верхнім розташуванням клапанів (OHV). Така конструкція дозволяє знизити витрату палива і підвищити продуктивність. Більшість виробників використовують мотори "зимових серій".

Особливості "зимових" двигунів на бензинових снігоприбирача

  • Збільшені органи управління - це перше, що кидається в очі. Ручка стартера, важіль заслінки, кнопка праймера - все має таку форму, щоб оператор міг без проблем взятися, не знімаючи теплих рукавичок.
  • Відсутність повітряного фільтра - ще одна принципова особливість "зимових" моторів. В повітрі взимку немає абразивних частинок, тому наявність фільтра буде тільки ускладнювати роботу снігоприбирача.
  • Електричний запуск дозволяє запускати бензиновий снігоприбирач, підключивши його до електромережі. На двигунах зазвичай є спеціальна вилка і кнопка. Зверніть увагу, що деякі машини, зроблені в США або Японії, не розраховані на запуск від звичного нам напруги 220В, тому для використання електрозапуска на таких снігоприбирача може знадобитися спеціальний трансформатор.

На ринку є величезна кількість марок моторів, але найбільш відомими вважаються двигуни американської компанії Briggs & Stratton і японської Honda. Мотори B & S є найпоширенішими. Більшість світових лідерів в області виробництва бензинових снігоприбирачів мають в своїй лінійці моделі з моторами Briggs. Honda найчастіше встановлює свої мотори на техніку власного виробництва. Також ринок починають завойовувати снігоприбиральні машини з двигунами Subaru. Хороші позиції займає Hyundai. Багато виробників використовують китайську продукцію (Loncin, Rato, Zongshen), яка за багатьма параметрами не поступається європейській і американській, але при цьому володіє більш привабливою ціною.

Переміщення і управління

На панелі оператора - перемикання швидкостей і управління дефлектором, курки під ручками - розблокування диференціала для полегшення повороту, на рукоятках - привід шнека і ходової частини

Більшість двоступеневих бензинових Сніговідкидачі є самохідними. Зазвичай використовується простий варіант трансмісії з фрикційних дисків, але зустрічаються моделі з гидростатической передачею. Основна перевага останньої - безступінчасте перемикання швидкостей. На моделях з механічною трансмісією найчастіше є 6 швидкостей вперед і 2 - назад.

На бензинових снігоприбирача розділене управління приводом і шнеком. Важелі зазвичай розташовуються над рукоятками.

Багато виробників використовують систему управління однією рукою. В цьому випадку однією рукою можна управляти викидом, інший - рухом.

За направлення викиду відповідає поворот жолоба, а за дальність - нахил дефлектора (козирок на кінці жолоба). Існують певні тонкощі управління цими елементами. На найдешевших моделях зазвичай є ручка повороту жолоба, а дефлектор керується вручну. Для цього необхідно зупинити роботу машини і відкрутити спеціальні баранці на дефлектори. На професійних моделях найчастіше використовується управління з панелі оператора. Для цієї мети під рукою у користувача є спеціальні важелі. Привід до дефлектори і жолобу може здійснюватися за допомогою сталевої осі з черв'ячною передачею або гнучких тросів.

На деяких моделях одна рукоятка управляє відразу і жолобом і дефлектором

Ходова частина бензинового снігоприбирача може бути представлена ​​гусеницями або колесами. Колеса більш маневрені, до того ж техніку можна переміщати, що не заводячи мотор. Гусениці підходять для роботи в особливо складних умовах, також вони можуть чистити сніг на схилах. Для полегшення повороту у багатьох моделей є спеціальні курки під ручками, вони дозволяють розблокувати диференціал того колеса, в бік якого необхідно здійснити поворот.

Ще одна особливість гусеничних снігоприбирачів - регулювання нахилу ковша. Зазвичай є три режими: транспортувальний, для звичайних і складних умов. Як змінити спосіб здійснюється за допомогою важеля, розташованого збоку.

З нами робити покупки вигідно і зручно!

Зробити замовлення на нашому сайті можна в будь-який час за кілька кліків. Якщо ви не впевнені у виборі, досвідчені фахівці магазина 6соток допоможуть вам підібрати і купити бензиновий снігоприбирач за вигідною ціною.

Щоб зробити вибір простим і зручним, на сторінках нашого сайту ми постаралися зібрати вичерпну інформацію про товари, ціни і технічних характеристиках різних моделей.

Одна або дві ступені?
Одна або дві ступені?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов