Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що твориться навколо Байкалу

Наша сеть партнеров Banwar

Особливо охоронювані природні території Байкалу - в приватних руках? Шановна редакціє «Російської Мисливської газети»! На додаток до надрукованої статті «Де тепер полювати Ольхонском мисливцям?» ( «РІГ» № 35, 2016) з проблем охотпользованія в Ольхонском районі пропоную для публікації та обговорення наступну статтю. Особливо охоронювані природні території Байкалу - в приватних руках

Фото Віталія Рябцева.

При проведенні сільських сходів я зустрічався з людьми похилого віку, які добре пам'ятають історію Ольхонского району і щиро дивуються, що діється навколо Байкалу в нашому районі? А як справи йдуть в Іркутському, Слюдянском районах Іркутської області; в прибережних районах Бурятії?

Виникає питання: чому прибережна зона Малого моря в Ольхонском районі, раніше особливо посилено охороняється - Державне лісомисливське господарство ДЛМГ «Байкал», утворене в 1965-1968 рр., Перейшла в приватні руки?

Хто обгрунтував «непотрібність» цієї території державі і передав у приватні руки, орендою на 25, 49 років, понад 100 тис. Га прибережної тайги всесвітньої спадщини, яка знаходиться під егідою ЮНЕСКО - єдиної екосистеми озера Байкал? Які цілеспрямовані маніпуляції проведені з законом, що через 10-15 років привели до протилежного результату?

В даний час ці мисливські угіддя чомусь не входять в особливо охороняються національного парку і заповідника на території району «Заповідна Прибайкалля» як правонаступників всіх активів і пасивів ДЛМГ «Байкал». Чому суть законів про охорону і збереження озера Байкал вихолощена, перекручена і перетворилася в узаконене засіб наживи?

Читайте матеріал " Де тепер полювати Ольхонском мисливцям? "

За словами представника мисливського господарства «РЖД» в Улан-Хані, ліцензія і путівка на полювання в цьому господарстві варто на косулю 25 тис. Рублів, на ізюбра 40 тис. Рублів. Чи набагато відрізняються умови в інших господарствах для полювання?

Але справа навіть не в цьому. Коли організовувався ДЛМГ «Байкал», територія нерозривно простягалася від мису Єлохіна на півночі до верхів'їв річок Сарма і Анга, місцеве населення розуміло, що держава бере під свій захист прибережну тайгу і її мешканців, щоб зберегти для майбутніх поколінь.

Воно свідомо мирився з деякими обмеженнями по полюванні, риболовлі, випасу худоби та ін. Тепер полювання для місцевих жителів в цих угіддях взагалі недоступна. Нас «кинули» - грубо, нахабно, підло!

В даний час картина ще більш безрадісна і недоступна для розуміння більшості жителів нашого району. Волею долі, обставин або чогось іншого більшість населених пунктів району знаходиться в центральній екологічній зоні озера Байкал.

Це вже лякає нас, місцевих жителів, так як йде, особливо останнім часом, планомірне жорсткий тиск з боку прокуратури, адміністрації національного парку на місцеве населення в частині землекористування, оформлення земельних ділянок під будівництво, оформлення у власність пайових земель працівників сільгосппідприємств, крестьянско- фермерських господарств в місцях традиційного проживання на відгінних пасовищах, в населених пунктах, розташованих, можна сказати, на території національного парку.

Припинено реєстрація земельних ділянок у власність в ФРС. Нам, місцевим жителям, забороняють будуватися навіть в межах населених пунктів, розташованих в центральній екологічній зоні Байкалу.

Цілі, завдання, режим охорони національного парку в тому вигляді, який діє в даний час, несумісні з життям сільських жителів нашого району! Національний парк створювався, звичайно, пізніше, ніж сформувалися поселення людей на території району і визначився їх традиційний уклад життєдіяльності, спосіб життя.

Національний парк створювався, звичайно, пізніше, ніж сформувалися поселення людей на території району і визначився їх традиційний уклад життєдіяльності, спосіб життя

Фото Віталія Рябцева.

Чому при створенні особливо території - національного парку - не були враховані інтереси місцевих жителів, особливості традиційного і національного способу життя жителів району?

З одного боку, близько 150 тис. Га особ ли охоронюваних територій ДЛМГ «Байкал», видовий Лосиний заказник «Куртунскій», передані в оренду в приватні руки (підтверджується виданими службою з охорони тваринного світу Іркутської області довгостроковими ліцензіями, охотхозяйственной угодами); з іншого боку, жорсткий тиск, обмеження і заборону риболовлі на Байкалі, в області землекористування, лісокористування, охотпользованія для місцевих жителів, особливо в степовій зоні «Тажеранскіх степів» і узбережжя «Великого і Малого моря» Байкалу на території району.

Що говорити, коли сміттєзвалище, що знаходиться в двох кілометрах від райцентру села Єланці і існуюча більш 50 років ще до створення національного парку зараз, на території нацпарку, створює непереборні перешкоди в утилізації побутових відходів жителів.

Нас зараз змушують возити два-три мішки сміття за 40 кілометрів від села, інакше - штраф. Де здоровий глузд? Тому і захламляются узбіччя магістральних доріг, лісові дороги та інші доступні місця, і це буде продовжуватися! Ця проблема всього району і узбережжя озера Байкал.

На нашу думку, орендовані мисливські угіддя на особливо охоронюваних територіях - це незворотні «ракові утворення», що збільшують непоправної шкоди природі, визначають точку «неповернення» первозданності унікального природного комплексу оз. Байкал. Вважаю, необхідним повторитися - привожу виписку зі статті «Де тепер полювати Ольхонском мисливцям?» ( «РІГ» № 35,
2016 г.).

... Шановна редакціє! Дозвольте не погодитися з думкою про те, що Закон «Про полювання ...» «не продуманий». Він дуже продуманий, і його мета - продаж через конкурси, аукціони права користуватися тваринним світом, лісовими угіддями, дарами природи, на жаль, в основному, виконана і досягнута.

Перейшли в приватні руки не заводи, фабрики, а об'єкти середовища проживання і життєдіяльності всього сільського населення Росії, особливо, нас, сибіряків, - це мисливські угіддя, тайга, сіножаті, пасовища, ягідники, кедровники! І в нашому випадку і особливо охоронювані природні території.

Ми не беремося судити про глибину проблем охорони та збереження унікальної екологічної системи озера Байкал як об'єкта всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО - це справа фахівців.

Але хіба кричущі факти не лежать на поверхні - особливо охороняється байкальська природна територія - БПТ, як говорилося раніше, фактично назавжди здана в оренду приватним особам. Це насмішка, злий умисел? Або що інше?

Виходить, це теж факт, не тільки у місцевих жителів, у народу, у держави на законних підставах отримаю особливо цінні, особливо охоронювані території Прибайкалля, прилеглі до озера Байкал!

По суті, галузевої, «недосконалий», за загальним визнанням, Закон № 209 від 24 липня 2009 року "Про полювання ...», хоча і з'явився пізніше, багаторазово, за своїми негативних наслідків, перевищив, фактично знецінив положення раніше виданих «спеціального» прийнятого Закону «Про охорону озера Байкал» від 02.04.1999 р, який «досконалий», але порушений Закон «Про особливо охоронюваних природних територіях» від 14 березня 1995 № 33-ФЗ, Постанова Ради міністрів від 13 лютого 1986 р №71 РРФСР «Про створення Прибайкальского Національного парку в Іркутській області (зі змінами від 9 жовтня 1995 г.)

Можливо, ми, місцеві жителі Ольхонского району, чогось не зовсім розуміють, тоді, хто нам пояснить, що відбулося і відбувається насправді? І чи можна що-небудь виправити?

З повагою,
за дорученням жителів Ольхонского району
голова районної охотобщества Ламанов Ю.Є.

ДОВІДКА

території:

  • району - 1, 59 млн га
  • охотугодий - 489 тис. га
  • в т.ч. в оренді - більш 449, 68 тис. га
  • національного парку - 103 тис. га
  • заповідника - 46,3 тис. га
  • угідь загального користування - 58 тис. га,
  • в т.ч. 43 тис. Га - розрізнені ділянки, переліски навколо населених пунктів, в важкодоступних верхів'ях річки Сарми - 43 тис.га
  • угідь районного охобщества - 0,00 га
  • муніципальних охотугодий - 0,00 га

Юрій Ламанов 26 березня 2017 о 14:35

Особливо охоронювані природні території Байкалу - в приватних руках?
На додаток до надрукованої статті «Де тепер полювати Ольхонском мисливцям?
При проведенні сільських сходів я зустрічався з людьми похилого віку, які добре пам'ятають історію Ольхонского району і щиро дивуються, що діється навколо Байкалу в нашому районі?
А як справи йдуть в Іркутському, Слюдянском районах Іркутської області; в прибережних районах Бурятії?
Перейшла в приватні руки?
Га прибережної тайги всесвітньої спадщини, яка знаходиться під егідою ЮНЕСКО - єдиної екосистеми озера Байкал?
Які цілеспрямовані маніпуляції проведені з законом, що через 10-15 років привели до протилежного результату?
Чому суть законів про охорону і збереження озера Байкал вихолощена, перекручена і перетворилася в узаконене засіб наживи?
Чи набагато відрізняються умови в інших господарствах для полювання?
Чому при створенні особливо території - національного парку - не були враховані інтереси місцевих жителів, особливості традиційного і національного способу життя жителів району?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов