Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що таке генератор електрики?

  1. Як влаштований електрогенератор
  2. Принцип роботи генератора
  3. види генераторів

Наша сеть партнеров Banwar

Далеко не в кожній точці нашої країни система електропостачання працює ідеально. Багато українців регулярно стикаються з проблемою відключення електрики або ж перебоями в його подачі. У деяких випадках це викликає дрібні незручності, а іноді і зовсім не дозволяє вести повноцінну життєдіяльність. Рішення є. Це генератори електрики, які представлені на ринку великим асортиментом. Наприклад, для простих завдань можна придбати компактний переносний генератор, а для більш специфічної експлуатації - масивну і потужну електростанцію. Вибрати є з чого. На асортименті ми докладно зупинимося пізніше. Зараз розглянемо, з яких елементів складається даний агрегат.

Як влаштований електрогенератор

На перший погляд може здатися, що це обладнання має складну конструкцію На перший погляд може здатися, що це обладнання має складну конструкцію. Насправді все просто. Генератор складається з десяти основних частин.

  • Двигун. Це головний елемент установки. Мотор створює механічну енергію, яка дозволяє електрогенератори виробляти струм. Найчастіше в агрегатах зустрічаються двигуни на бензині і дизелі.
  • Синхронний генератор. Це елемент, який перетворює механічну енергію двигуна в електричну. Він складається з двох частин: ротора і статора. Ротор являє собою рухливий механізм. Своїм рухом навколо статора він створює магнітне поле, необхідне для виробництва електрики.
  • Паливна система. Підтримує роботу станції протягом 6-10 годин без дозаправки. Термін автономної роботи залежить від типу техніки. Наприклад, дизельна електростанція «спалює» паливо повільніше, ніж бензинова.
  • Система охолодження. Для зниження температури деталей може використовуватися або вода, або водень в чистому вигляді. Охолодження відбувається і механічним шляхом: за допомогою вентилятора і радіатора.
  • Система вихлопу. Централізовано збирає віднайдені вихлопні гази і відводить їх від техніки.
  • Система змазки. Відповідає за доставку мастильних матеріалів до рухомих елементів конструкції.
  • AVR. Це регулятор напруги, який перетворює змінний струм в постійний.
  • Зарядний пристрій. Поповнює резерви акумулятора. Він, в свою чергу, відповідає за запуск електростанції.
  • Панель управління. З її допомогою контролюється кожен аспект роботи установки.
  • Рама і корпус. Основа, яка утримує всі перераховані вище елементи.

Принцип роботи генератора

Все починається з запуску двигуна. Він передає свою енергію іншим елементам, після чого починається генерування електричного струму. Усередині установки розташовуються магніти, між якими рухається дротова котушка. Як тільки котушка перетинає силові лінії магнітів, проводиться «порція» електричного струму. Пізніше вона стабілізується регулятором напруги.

Деякі моделі створюються за іншим принципом. У них котушка знаходиться завжди на одному місці, а рухомим є магнітне поле. Існує також варіант з трьома котушками, навколо яких крутяться магніти. Такі установки називаються трифазними. це промислові генератори призначені для харчування потужного устаткування.

Під час роботи електростанції виділяється певна кількість тепла і газів. Їх відводять системи охолодження і вихлопу. Багато що залежить і від природної вентиляції, тобто від умов, в яких знаходиться агрегат. Важливо, щоб власник встановив генератор за всіма правилами.

види генераторів

Синхронні та асинхронні моделі Синхронні та асинхронні моделі. Асинхронні генератори мають спрощену конструкцію і видають щодо нестабільний струм. Такого електрики вистачає для харчування будівельних інструментів або зварювання. Моделі даного типу мають захист від короткого замикання. Синхронні генератори - оптимальний варіант для побутового використання. Вони створюють чистий струм, який підходить для чутливого обладнання. Крім того, ці станції стійкі до збільшеним навантаженням під час пуску електротехніки. Приклад хороших побутових агрегатів такого типу - бензинові генератори 5 кВт .

Однофазні та трифазні. Про це параметрі ми побіжно згадували вище. Тут все просто: однофазні варіанти призначені для побутового застосування, а трифазні - для професійного або промислового. Звичайні електроприлади, які використовуються нами вдома, працюють від однієї фази. Тому покупка 3-фазної моделі для побутового застосування недоцільна.

Дизельні та бензинові. Моделі на дизелі прийнято використовувати в якості постійного джерела живлення. Вони можуть працювати довго без пауз, при цьому демонструючи відмінну продуктивність. Бензинові агрегати найкраще експлуатувати в якості аварійного джерела енергії. Дизельне обладнання коштує дорожче, але паливо, на якому воно працює відчутно дешевше бензину. Крім того, наприклад, дизельні генератори 5 кВт демонструють більшу продуктивність, ніж бензинові пристрої тієї ж потужності.

Це основні різновиди. Вибирати підходящий варіант потрібно з урахуванням передбачуваних навантажень і умов використання.

цікаві публікації

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов