Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що взяти в дорогу

  1. Документи і гроші для автоподорожі.
  2. Автомобіль для подорожі і запчастини до нього.
  3. Засоби орієнтування на місцевості.
  4. Предмети побуту в автоподорожей.
  5. Особисті речі автотуриста.
  6. Техніка та електроніка.
  7. Як упакувати багаж.

Наша сеть партнеров Banwar

Чи вигідно брати авто в оренду? Чи вигідно брати авто в оренду

Європейці воліють подорожувати по системі Fly and Drive. Автотурист прилітає в потрібну йому країну літаком (Fly), бере в оренду автомобіль і їде, куди захоче (Drive). Росіяни ж воліють подорожувати на своєму автомобілі.

Росіяни ж воліють подорожувати на своєму автомобілі

Що взяти в дорогу.

«Що взяти в дорогу? Як упакувати багаж? »- важливі питання при плануванні автоподорожі. З одного боку, автомобіль - це не валіза і не рюкзак. Багажник майже завжди набагато більш місткий, значить можна себе особливо не обмежувати. І взяти в дорогу не тільки життєво необхідне, але і речі для комфорту водія і його пасажирів. З іншого боку, чим сильніше навантажений автомобіль в подорож, тим більше палива з'їдає його двигун, тим більше грошей треба з собою брати. Кожен автотурист шукає золоту середину самостійно. Тут ти знайдеш середньостатистичний список того, що взяти в дорогу. На його базі легко сформувати свій список шляхом викреслення зайвого. Обов'язково прочитай, як упакувати в багаж всі відібрані речі.

Все спорядження для автопутешествий можна розділити на кілька тематичних груп:

Документи і гроші для автоподорожі.

Мабуть, гроші і документи - це головна відповідь на питання «Що взяти в дорогу?». Ти можеш стати автотуристів без автомобіля, без фотоапарата, без зміни одягу та ін. Зрештою, автомобіль можна взяти в оренду, одяг купити в магазинах по шляху, замість фотографій купувати сувенірні листівки в кожному регіоні. Без грошей і документів же автоподорож не відбудуться зовсім або миттєво закінчиться, не встигнувши початися.

«Кілька десятиліть тому, коли сервісів на дорогах було не так вже й багато, готуватися до автоподорожі треба було мегасерьyoзно. Їздив в дитинстві з батьками на Балхаш. Там така ділянка шляху цікавий був - 400 кілометрів по пустелі, практично бездоріжжя і безлюддя. Ні заправок, ні води, взагалі нічого. Ми цю ділянку їхали день і зустріли всього одну вантажівку. І ось посередині шляху наш автомобіль встав. Двигун перегрівся тому, що електричний вентилятор став несправний і почав тягнути повітря не в ту сторону. Якби у батька не виявилося під рукою необхідного інструменту, то ми б загинули від спраги. У наш час все змінилося. Правильна підготовка автомобіля до подорожі включає в себе перш за все грамотний розрахунок бюджету. Ось розбили у нас вікна в Чехії, в п'яти тисячах кілометрах від рідного автосервісу. Ось як до такого сюрпризу підготуватися? Я не уявляю. Скло на всякий випадок з собою везти? Звичайно, я вирішив питання на місці, благо сервісів в Чехії багато. Просто треба мати якусь суму про запас. Ти знаєш стан свого автомобіля і плануєш виходячи з цього свій бюджет. Бюджет на можливі поломки - це обов'язкова частина підготовки до автоподорожі »( Олександр Буторін ).

Спочатку про гроші для автоподорожі. Обов'язкові витратні статті в дорозі - паливо, нічліг, харчування, парковка. Типовий розрахунок бюджету на 2010 рік виглядає так:

Стаття витрат. Витрати в рублях ( автоподорожі по Росії ). Витрати в євро ( автоподорожі по Європі ). Ночівля. Від 0 рублів за ночівлю в наметі. Від 10 євро за ніч на людину в автокемпінги. Паливо.
Від 20,50 рубля за літр. Нехай середньодобовий пробіг 500 кілометрів. При витраті від 5,5 літрів на 100 кілометрів отримуємо від 563,75 рублів в день подорожі на автомобіль. Від 1,5 євро за літр. Нехай середньодобовий пробіг 500 кілометрів. При витраті від 5,5 літрів на 100 кілометрів отримуємо від 41,25 євро в день подорожі на автомобіль. Харчування.
Від 100 рублів на людину за прийом їжі за умови, що готуєш самостійно. Разом в день від 300 рублів на людину. Від 5 євро на людину за прийом їжі, за умови, що готуєш самостійно. Разом в день від 15 євро на людину. Разом (оцінка знизу):
Від 582 рублів в день на людину, якщо вважати, що в автомобілі два автотуриста. Від 45 євро в день на людину, якщо вважати, що в автомобілі два автотуриста.

Також треба враховувати наступні витрати: оформлення всіх документів і ТО автомобіля перед автоподорож, парковки, ресторани, дискотеки, місцеві визначні пам'ятки, платні дороги (наприклад, під час автоподорожі по Європі ), Сувеніри, пороми, шопінг, інші розваги. І ще треба обов'язково закласти резерв - якийсь недоторканий запас грошей. Ця видаткова частина цілком залежить від стану гаманця автовласника і визначається ситуаційно. Теоретично її повністю, крім резерву, можна звести до нуля, якщо стоїть таке завдання. Як недоторканного запасу грошей автотурист зазвичай відкладає десь 10-15% від бюджету автоподорожі. Резервні гроші зберігають в готівці, окремо від основних грошей. Їх зручно носити на собі в спеціальних поясних сумках, одягнутих під сорочку, або в спеціальних брючних ремені з порожниною всередині. Продаються такі сумки в більшості магазинів туристичного спорядження.

Ще кілька порад:

  • Бажано намітити людини в рідному місті, який в разі форс-мажору буде висилати тобі гроші. Обов'язково домовся з ним «на березі».
  • Якщо вирушаєш за кордон, наприклад, в автоподорож по Європі , Зверни увагу на валюту тієї країни, куди ти їдеш. Бажано в'їхати в країну вже з місцевими грошима на руках, щоб не міняти їх за найвищим курсом відразу на кордоні. В іншому випадку на кордоні міняй фінансовий мінімум, необхідний для того, щоб прожити до зустрічі з іншим обмінником. Наприклад, місцеву валюту за краще в Великобританії, Чехії, Норвегії, Данії, Швеції, Словаччини та ін.
  • Банківські картки - відмінний спосіб перевозити з собою гроші. Заздалегідь проконсультуйтеся в своєму банку чи підійде твоя карта для розрахунків на території маршруту автоподорожі. Наприклад, карту Visa Electron не приймуть в країнах Євросоюзу. Карти треба брати з собою обов'язково, особливо якщо ти вирушаєш в автоподорож в Європу . Справа в тому, що за деякі послуги ( оренда авто , Авіаквитки авіакомпаній-дискаунтерів) не можна в принципі розплатитися готівкою. Ще один плюс банківської карти: якщо її вкрадуть, то ти можеш її оперативно заблокувати, тим самим зберігши гроші.

Кілька слів про документи, що взяти в дорогу. Повний список:

  • Все пакет документів на автомобіль.
  • Російське водійське посвідчення,
  • Міжнародне посвідчення водія (якщо ти вирушаєш в автоподорож по Європі ). Воно оформляється в ДАІ за місцем проживання протягом декількох днів,
  • Російський внутрішній паспорт,
  • Закордонний паспорт з необхідними візами (якщо ти вирушаєш в автоподорож по Європі ),
  • Медична страховка, медичний поліс,
  • Зелена карта або Green Card (якщо ти вирушаєш в автоподорож по Європі ),
  • Наклейка RUS для тих автомобілів, державні номери на яких не містять відмітний знак держави (якщо ти вирушаєш в автоподорож по Європі ).

З кожного документа необхідно зняти по 2 копії. Потім розкласти зібрані з копій комплекти документів по різних місцях в автомобілі.

Автомобіль для подорожі і запчастини до нього.

Оскільки найбільше навантаження під час автоподорожі лягає на автомобіль, до його підготовки має сенс підійти максимально уважно і ретельно. Отже, перед тривалим перебігом необхідно усунути всі несправності автомобіля, а також провести профілактичні роботи. Навантаження на трасі зростають багаторазово в порівнянні з містом, збільшуючи ймовірність дорожніх неприємних пригод. Вдало, якщо маршрут автоподорожі пролягатиме в місцевості з розвиненою інфраструктурою автосервісів. А якщо немає? Звичайно, залишаються проїжджаючі мимо по трасі інші автомобілі. Однак не всі готові в наше століття підвищеної злочинності зупинятися на вимогу голосує на узбіччі. А той, хто все-таки зупиниться, може не зуміти вирішити твою проблему. За статистикою 99% водіїв не мають достатніми знаннями і уміннями, а також необхідною кількістю інструментів, щоб самостійно зуміти ліквідувати неполадки в автомобілі. Перспективу «возитися зі зламаним автомобілем на трасі» навряд чи можна назвати привабливою, особливо в холодну пору року. Тому рекомендується заздалегідь віддати автомобіль в дбайливі руки професіоналів і використовувати тільки високоякісні запчастини і матеріали. Отже, які роботи обов'язково треба зробити перед автоподорож:

  • Замінити всі витратні матеріали: моторне масло, гальмівну рідину, фільтри, свічки, ремені, гальмівні колодки.
  • Провести розвал-сходження коліс. Замінити сильно зношену гуму.
  • Перевірити ретельно гальмівну систему (гальмівні диски і колодки). Замінити потріскані гальмівні шланги. Усунути патьоки гальмівної рідини.
  • Перевірити підвіску і ходову частину. При необхідності замінити амортизатори, пружини, важелі.
  • Відрегулювати двигун - зазори в клапанному механізмі, натяг ременів і ланцюги, момент установки запалювання, карбюратор, радіатор, вентилятори охолодження.
  • Встановити протитуманні фари.
  • Перевірити справність дзеркал і стоп-сигналів.
  • Усунути скла з тріщинами, механічні пошкодження і видимі деформації на корпусі автомобіля. Для автоподорожі по Європі необхідно усунути тонування на склі. Вона може бути заборонена правилами дорожнього руху в деяких країнах.

З запчастин з собою в автоподорож рекомендується захопити:

  • Буксирувальний трос,
  • Аптечку, куплену не раніше півроку назад
  • домкрат,
  • Знак аварійної зупинки (під час автоподорожі по Європі також можуть зажадати, щоб в автомобілі, крім знака, був аварійний світловідбиваючий жилет),
  • Вогнегасник об'ємом не менше одного літра, куплений не раніше півроку назад,
  • Компресор (насос) для підкачки колеса,
  • Запасне колесо одне або два, обов'язково подкаченний,
  • Каністру з бензином. І повний бак бензину обов'язково. «У автотуристів є таке марновірство: якщо немає бензину в баку, то краще не їхати. Жартую)) »( Олександр Буторін ).
  • Набір інструментів в пластиковому боксі (ключі для відвернення гайок, болтів і гвинтів, викрутку, плоскогубці, наждачний папір, робочі рукавички, напилки),
  • Запасний набір запобіжників електричного кола,
  • Запас рідин (літр моторного масла, тосол, гальмівну рідину),
  • Запасні лампи фар,
  • Запасні свічки,
  • Засіб для чищення вікон від налипають комах і посліду птахів і ганчір'я,
  • Грязьову гуму і лебідку, якщо ти подорожуєш на позашляховику по піску, по високій воді і м'яким грунтам, по висохлим руслах річок і гірських перевалах, де постійно ризикуєш застрягти,
  • Антирадар,
  • Присадки, що підвищують октанове число палива, якщо твій автомобіль працює на 95-му або 98-му бензині. Під час автоподорожі по Росії, особливо де-небудь в глибинці, ти можеш зіткнутися з відсутністю на АЗС цих видів палива.

Засоби орієнтування на місцевості.

GPS-навігатори відмінно вирішують проблеми орієнтації на незнайомій місцевості. Вирішуючи, що взяти в дорогу, обов'язково встанови в автомобілі GPS-систему. Особливо важливо це зробити, якщо має бути автоподорож по регіону, де принципи організації дорожнього руху (нумерації трас, організація дорожніх розв'язок) відрізняються від рідних і звичних для тебе. Основні причини, щоб використовувати GPS-навігатор:

  • GPS-навігатор не дозволить загубитися і заблукати автотуристові, що заощадить час.
  • GPS-навігатор вміє попереджати про перевищення швидкості, що заощадить бюджет автоподорожі (Штрафи платити не доведеться).
  • Куди б ти не захотів спонтанно поїхати, ти завжди можеш заздалегідь прикинути маршрут і розрахувати час на дорогу.
  • GPS-навігатор показує затори на дорогах, що дозволяє мобільно реагувати, змінюючи маршрут руху і, знову-таки, економлячи час. Багато видів навігаційних програм не тільки відображають інформацію про пробки, але ще й пропонують варіант їх об'їзду.
  • Ви підключаєтеся до Інтернету, можна підтримувати актуальність інформації в GPS-картах. Таким чином, автотуристові не доводиться переживати, що його дорожній атлас застарів.
  • Якщо ти не дуже товариська, то з GPS-навігатором зникає необхідність питати дорогу у пішоходів.

«Я з 11 років штурман. Тоді ще не було ні GPS-навігаторів, ні покажчиків на більшості російських доріг. Тільки паперові карти і атласи. Батько вчив мене контролювати ситуацію за сонцем, за рельєфом, по річках. У наш час я, звичайно ж, використовую GPS-навігатор. Тим більше, що високі технології - це моє хобі. Однак, з навігатором втрачається відчуття подорожі в старому сенсі. Коли на колінах лежав пошарпаний атлас, подорож перетворювалося в творчість, засноване на своїй здатності орієнтуватися в навколишньому тебе світі »( Олександр Буторін) .

Якщо ти або твій штурман «на ви» з електронікою, то тобі необхідно буде запастися дорожніми атласами регіонів, по яких пролягає маршрут автоподорожі. Найкраще такі карти купувати прямо на в'їзді в регіон. Наприклад, на АЗС, на прикордонному посту або в туристичному офісі. Карти в книжкових магазинах зазвичай старі. Паперові картки гарні ще в ситуаціях, коли ти не знаєш місцевої мови. Тобі буде простіше запитати, як дістатися до мети, тицьнувши пальцем в карту. А місцевому жителю буде простіше показати тобі відповідь.

Предмети побуту в автоподорожей.

Існують стандартні списки для автотуристів, що взяти в дорогу з предметів побуту:

  • Туристичний намет, килимки-пінки на дно намету, спальник, якщо плануєш ночівлю в наметі.
  • Сокира, пила, сірники, лопата, казанки, запальничка, якщо плануєш розводити багаття.
  • Розкладні столи і стільці, надувні матраци.
  • Примуси або газові пальники, а також змінні балони до них, можливо плитка електрична, каструля, сковорода, тарілки, ложки, вилки, ножі, гуртки, обробна дошка, пластикові контейнери для продуктів, ганчір'я і засіб для миття посуду, якщо плануєш готувати їжу самостійно . Посуд може бути одноразовою.
  • Ліхтарі налобний і великий, бажано акумуляторні, щоб заряджати їх від мережі. Переносна лампа на прищіпки з довжиною шнура від 3-х метрів.
  • Мангал або решітка для барбекю, шампури, сумка-холодильник.
  • Термос.
  • Штопор і консервний ніж, бажано в комплектації у складного ножа.
  • Упаковки вологих гігієнічних серветок.
  • Засоби від комах.
  • Великі ємності (каністри по 4 літри, кілька штук) під воду.
  • Фільтр для води або засіб для знезараження води.
  • Великий парасольку-гриб від сонця.
  • Шматок поліетилену або брезенту 3метра на 3 метри. Його можна використовувати, як тент від дощу або скатертину.
  • Біотуалет.
  • Мотузка, прищіпки.
  • Туалетний папір.
  • Мило.
  • Блокнот, ручка, олівець.
  • Плед, подушки.
  • Поліетиленові пакети різних розмірів.
  • Електрочайник або кип'ятильник.
  • Пральний порошок і великий бак для прання. Якщо покласти вранці перед від'їздом в бак забруднені речі, порошок і воду, то до кінця дня, до моменту зупинки на нічліг, все само собою простягається.
  • Рушники.
  • Праска.
  • Подовжувач з виделкою, трійник, перехідник для розеток для автопутешествий по Європі .
  • Резерв продуктів: швидкорозчинні супи, питна вода в пляшках, розчинна кава, цукор, чай в пакетиках, хліб, сирокопчена ковбаса, цукерки, жувальна гумка.

Особисті речі автотуриста.

Існують стандартні списки для автотуристів, що взяти в дорогу з особистих речей:

  • Взуття та одяг (запасні зміни, теплі речі) в кількості, що залежить від бажання і можливостей.
  • Косметику для жінок.
  • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, бритва для чоловіків, косметика для жінок, засоби захисту від сонця, крему, щітка для волосся або гребінець).
  • Сонцезахисні окуляри (обов'язково !! Незамінні за кермом під час руху назустріч яскравому сонцю).
  • Книги для читання. Можна в електронному форматі, у вигляді файлів. Електронні книги вміщаються в пам'яті ноутбука або телефону, на якому ви будете їх читати і займають набагато менше місця, ніж паперові книги.

Техніка та електроніка.

Що взяти в дорогу.

Існують Стандартні списки для автотурістів, что взяти в дорогу з техніки і електроніки:

  • Фотоапарат и аксесуари до него.
  • Відеокамера й аксесуари до них.
  • Пристрій для прослуховування аудіокніг и Музична запісів у форматах wav и mp3. Диски и флеш-карти з аудіокнігамі и Музична записів.
  • Пристрій для зарядки стільніковіх телефонов, ноутбуків, бритв (автомобільний конвертер 12В - 220В).
  • Ноутбук, DVD-плеєр або кишеньковий комп'ютер для проглядання фільмів (не в шляху !!). Диски и флеш-карти з фільмамі. Зарядний пристрій, акумулятори, чохол.
  • Портативні ігрові приставки для дітей.
  • Кондиціонер / регулятор температури.
  • Антирадар. Однако треба враховуваті, что в Деяк странах Європи антирадар Заборонений до использование на Рівні законодавства.
  • Стільниковий телефон и зарядний пристрій до него. Достатньо Кількість грошей на Рахунку. Установи в автомобілі підставку для стільнікового телефону Hands-Free, щоб звільніті руки для керма. Це забезпечен Додаткова Безпека руху.
  • Радіостанції. «Якщо разом їдуть два и более автомобіля, то радіостанції заощадять час и нерви, а ще Зручне попереджаті про співробітніків ДАІ. У мене є радіостанція, що працює в діапазоні спілкування далекобійників, цікаво послухати та поспілкуватися як-небудь »( Олександр Буторін ).

Окреме питання перед кожним тривалим автоподорож - це ціни на роумінг. Порівняй для регіонів свого автоподорожі вартість вихідних дзвінків і смс у кількох операторів мобільного зв'язку. А потім вибери найбільш тобі відповідного оператора. Крім того, врахуй, що можна зменшити витрати на телефонні переговори, купуючи місцеві сім-карти.

Як упакувати багаж.

Як упакувати багаж для автоподорожі.

Всі речі зі списку «що взяти в дорогу?» Cобері за добу перед початком автоподорожі, щоб в поспіху нічого не забути. Пам'ятай, що кожен зайвий кілограм в шляху збільшує витрату палива, а, відповідно, і бюджет автоподорожі . Після стадії зборів починається стадія «як упакувати багаж?»:

  • Задіюй для речей не тільки багажник, але ще і місця під сидіннями, самі сидіння (можна розстелити плед або спальник).
  • Для максимально ефективного простору багажника організуй кілька невеликих пакетів, ніж одну величезну сумку.
  • Грамотно розподіли багаж, виходячи з того, як часто ти плануєш використовувати його в дорозі. Змінний одяг і взуття, купальники, їжу, книги, портативні ігрові приставки для дітей, інструмент та запчастини краще покласти під рукою.
  • Багаж повинен лежати щільно, щоб під час руху він не гримів. Якщо багажник об'єднаний з салоном, то сумки треба закріпити, щоб вони літали по порожньому простору, травмуючи автотуристів.

Вирішити питання «як упакувати багаж?» Допомагають верхні багажники на дах і причепи. Однак тут є і мінуси. Верхній багажник збільшує лобове опір і, знову-таки, витрата палива. Також верхній багажник порушує звичну стійкість автомобіля, переміщаючи його центр ваги. Розвивати високу швидкість стане небезпечно. Мінуси причепів такі ж - зростання витрати палива, втрата динаміки, втрата прохідності і збільшення гальмівного шляху.

Також читай про автоподорожі по Росії і СНД ..


Чи вигідно брати авто в оренду?
«Що взяти в дорогу?
Як упакувати багаж?
Ось як до такого сюрпризу підготуватися?
Скло на всякий випадок з собою везти?
А якщо немає?
Всі речі зі списку «що взяти в дорогу?
Після стадії зборів починається стадія «як упакувати багаж?
Вирішити питання «як упакувати багаж?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов