Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що таке реверсивний рух?

  1. 1 » Деякі люди задаються питанням: "Що таке реверсивний рух?" Спробуємо доступно пояснити. Взагалі...
  2. Сигнали реверсивного світлофора
  3. Увага! Реверсивний рух!
  4. 2 »
  5. Дорожня розмітка
  6. світлофори
  7. спеціальні знаки
  8. 3 »

1 »

Наша сеть партнеров Banwar

Деякі люди задаються питанням: "Що таке реверсивний рух?" Спробуємо доступно пояснити.

Взагалі реверсивний рух вводиться з метою створення умов для безперебійного руху автотранспорту, усунення заторових ситуацій. Це дуже зручно на перевантаженій в тому чи іншому напрямку магістралі.

Як дізнатися дорогу з реверсивним рухом?

Побачити її досить легко, адже вона відрізняється своєю розміткою - наявністю спеціальних смуг. Дорога з реверсивним рухом виділяється подвійними переривчастими лініями. При цьому рух на таких шосе може змінюватися з плином часу і ситуації, що склалася в тому чи іншому напрямку. Це і означає реверсивний рух. Для його регулювання використовується спеціальний світлофор. Він повинен бути встановлений на кожній смузі зі згаданим характером руху. Побачити її досить легко, адже вона відрізняється своєю розміткою - наявністю спеціальних смуг

Сигнали реверсивного світлофора

Реверсивний оптичний пристрій, що регулює рух, може бути як однокамерним, так і дво-, і трикамерним. Відділення з х-образним червоним сигналом забороняє рухатися по реверсивній смузі. Якщо горить спрямована вниз зелена стрілка - то рух дозволено. До основних сигналів може бути доданий додатковий: жовта стрілка, спрямована убік (направо або ж наліво) - це означає, що рух по смузі все ще дозволено, але вже необхідно перебудовуватися на сусідню (звичайну) смугу. Зауважимо також, що даний сигнал світлофора інформує про необхідність перебудови на сусідню смугу, але не забороняє рух по реверсивній смузі аж до включення відповідного сигналу. Якщо ж реверсивний світлофор повністю відключений, значить, рух по такому ділянці заборонено. Реверсивний оптичний пристрій, що регулює рух, може бути як однокамерним, так і дво-, і трикамерним

Відзначимо тут один момент: не можна в'їжджати тільки на смугу, позначену спеціальною розміткою з двох сторін. Таким чином, можуть бути реверсивні смуги, які позначені лише з одного боку, або ж взагалі не розмічені. На ці зони дозволяється в'їзд при вимкненому сигналі світлофора, який поширює свою дію лише на смугу, над якою він встановлений.

Увага! Реверсивний рух!

Знак «Реверсивний рух» завжди встановлюється на дорогах, на яких є одна або пара реверсивних смуг. Визначити їх кількість можна по розмітці. Також існує символ, що позначає кінець дороги з реверсивними смугами.

Знак, який встановлюють на бічних в'їздах на дорогу з можливою зміною напрямку, - це «Виїзд на дорогу з реверсивним рухом» Знак, який встановлюють на бічних в'їздах на дорогу з можливою зміною напрямку, - це «Виїзд на дорогу з реверсивним рухом».

Нагадуємо, що при повороті на автомагістраль, де здійснюється реверсивний рух, дозволено займати лише праву крайню смугу. На інші ділянки перебудовуватися можна тільки після того, коли водій переконався, що дозволено переміщення по ним.

Також існує окрема група реверсивних знаків, яка використовується для надання пріоритету в русі маршрутним засобів. В'їзд на смугу, відведену для маршрутних авто, карається штрафом.

Таким чином, реверсивний рух - це досить ефективний метод для розвантаження доріг.

джерела: http://www.syl.ru/article/130552/chto-takoe-reversivnoe-dvijenie

2 »

Питання завантаженості доріг дуже гостро поставлено в містах-мільйонниках, де є велика кількість транспортних засобів Питання завантаженості доріг дуже гостро поставлено в містах-мільйонниках, де є велика кількість транспортних засобів. Одночасний виїзд автомобілів на окрему ділянку призводить до утворення заторів. Все це тягне за собою необхідність пошуку виходів з ситуації, що склалася. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми є організація реверсивного руху.

Згідно ПДР, реверсивний рух надає можливість по одній смузі рухатися в різні боки. Така необхідність вводиться в годину пік. Порядок направлення регламентується за часом.

Щоб розібратися з тим, що означає реверсивний рух, слід розуміти - це вимушений захід, спрямована на те, щоб розвантажити інші смуги під час годину піку. Рух по реверсивній смузі може змінюватися на протилежне. Існує кілька способів регулювання такого руху. Необхідність введення реверсивного руху може виникати при проведенні ремонту дорожнього полотна. В такому випадку обов'язки по регулюванню руху покладаються на робочих або співробітників ГИБДД.

Перевагою реверсивного руху є збільшення пропускної здатності дорожнього відрізка. В результаті цього скорочується час подолання окремої ділянки дороги.

Дорога з реверсивним рухом - це ділянка підвищеного ризику, на якому зростає ймовірність ДТП Дорога з реверсивним рухом - це ділянка підвищеного ризику, на якому зростає ймовірність ДТП. Внаслідок цього від водія потрібна максимальна концентрація уваги. Рух по реверсивній смузі може тривати до встановленого знаку, який буде свідчити про закінчення певного дорожнього відрізка.

Дуже обережним слід бути при повороті направо і перестроюванні в крайній правий ряд на перехресті з початком рух такого типу. Навіть за умови необхідності повороту наліво, де реверсивна смуга закінчується з правого боку, по завершенні маневру слід розташуватися в правому ряду. Недотримання цього моменту найчастіше фіксується дорожніми інспекторами при виїзді на дорогу з подвійним рухом.

Важливо! Перестроювання на смугу з реверсивним рухом дозволено тільки в зоні видимості світлофора. Маневр виконується при працюючому дозвільному сигналі.

За умови зміни сигналу на світлофорі під час безпосереднього руху транспортного засобу необхідно максимально швидко провести перестроювання на свою смугу. Якщо на світлофорі включений заборонний сигнал реверсивну смугу слід залишити в будь-який зручний момент.

Що стосується розвороту з лінії реверсивного руху, то прямої заборони на виконання таких дій в ПДР не вказано. Однак там же зазначено, що за умови розташування лінії 1.9 з правого боку від водія при включених реверсивних світлофорах її дозволено перетинати тільки тоді, коли лінія розділяє смуги з дозволеним рухом в одному напрямку. З цього випливає висновок, що крайню ліву розмітку 1.9, що відповідає за розподіл зустрічних потоків, не можна перетинати ні за яких обставин.

Правилами передбачено організацію реверсивного руху різними способами. Найбільш значущим з них є установка відповідного дорожнього знака. Також для вирішення цього питання може використовуватися дорожня розмітка або світлофори.

Дорожня розмітка

Смуги при реверсивному русі використовуються не дуже часто Смуги при реверсивному русі використовуються не дуже часто. Дороги з таким напрямком виділяються подвійний переривчастою лінією, розрив якої в три рази коротше, ніж її основна частина. Такий тип розмітки називається 1.9.

Окремих дорожніх знаків, які передбачають позначення реверсивних смуг, не передбачено. Даний момент істотно ускладнює пересування по такому ділянці дороги при засніженій трасі або в тому випадку, якщо вони з плином часу стерлися. А відсутність розмітки може свідчити про відсутність реверсивних смуг.

При відсутності світлофорів і наявності реверсивних смуг виїжджати на них не можна. Це обумовлено тим, що вона розташована в центрі дороги.

світлофори

Реверсивна смуга руху також передбачає установку спеціальних світлофорів Реверсивна смуга руху також передбачає установку спеціальних світлофорів. У ПДР зазначено, що для координування напрямки смуг руху, їзда по яким може здійснюватися в різні боки, використовуються світлофори з зеленим сигналом у вигляді стріли. Остання спрямована вниз. Також для цих цілей використовується світлофор з червоним X-подібним сигналом.

Сигнали такого світлофора актуальні не для всього перехрестя, а тільки для тієї смуги руху над якою він встановлений. Крім червоного і зеленого може також використовувати жовтий сигнал, представлений у вигляді стрілки. Остання спрямована вниз по діагоналі в ліву чи праву сторону. Значення такого сигналу відрізняється від традиційного круглого світлофора. Якщо там він забороняє рух, то жовтий сигнал реверсивного світлофора свідчить про необхідність перебудуватися на сусідню смугу руху. Такий сигнал не забороняє рух. Тому перебудовуватися на іншу смугу можна до включення червоного світла світлофора.

Якщо світлофор над реверсивної смугою не працює або на ньому горить червоне світло, то в'їзд на неї заборонений. Якщо ж заборонений сигнал з'явився вже після в'їзду на смугу, то при першій же можливості її необхідно залишити.

спеціальні знаки

Біла вертикальна стрілка з двома наконечниками на синьому тлі, спрямованими вгору і вниз - це знак реверсивного руху Біла вертикальна стрілка з двома наконечниками на синьому тлі, спрямованими вгору і вниз - це знак реверсивного руху. Знак 5.8 свідчить, що попереду починається реверсивна смуга. Аналогічна стрілка, перекреслена червоною смугою, говорить про закінчення такої смуги. Такий знак називається 5.9.

Існує ще знак 5.10. На ньому зображена все та ж біла стрілка. Ось тільки наконечники спрямовані вліво і вправо. Визначення такого знака полягає в тому, що попереду знаходиться дорога з реверсивним рухом. Різниця полягає лише в тому, що установка даного позначення проводиться на перехрестях.

При повороті на дорогу з реверсивним рухом важливо дотримуватися п. 9.8 ПДР. Суть цього правила полягає в тому, що при виїзді водій повинен займати виключно крайню праву смугу. Вчинення даного маневру необхідно при повороті і направо, і наліво.

Недотримання правил перетину ділянки дороги з реверсивним рухом загрожує накладенням штрафу Недотримання правил перетину ділянки дороги з реверсивним рухом загрожує накладенням штрафу. Величина грошового стягнення визначається типом порушення. Якщо водій не перебудувався в правий ряд при виїзді з такого відрізка дороги, то він буде оштрафований на 500 рублів. Така міра покарання передбачена ст. 12.15 КоАП.

За умови виїзду на реверсивну смугу руху при непрацюючому світлофорі водій може бути оштрафований на 5000 рублів. При повторному порушенні піде невідкладна конфіскація посвідчення водія терміном на 1 рік. Небезпека виїзду на реверсивну смугу при вимкненому світлофорі полягає в тому, що зобов'язання другої сторони він може бути включений. Саме тому таке правопорушення прирівнюється до виїзду на зустрічну смугу.

Недотримання правил виїзду на реверсивну смугу відповідно до сигналів світлофора загрожує правопорушника 1000 рублів штрафу. Така міра покарання у 2017 році визначається ст. 12.12 ч.1 КпАП.

Введення реверсивного руху доцільно тільки на тих ділянках дороги, де інтенсивність транспортних потоків в різних напрямках є нерівномірною Введення реверсивного руху доцільно тільки на тих ділянках дороги, де інтенсивність транспортних потоків в різних напрямках є нерівномірною. Це може відбуватися в годину пік, при виконанні дорожньо-ремонтних робіт або в разі дорожньо-транспортної пригоди на окремій ділянці дороги. Найчастіше реверсивні смуги можна зустріти на виїздах з великих населених пунктів, де перед вихідними основний потік автомобілів спрямований за місто.

Практика реверсивного регулювання досить давно застосовується в Європі, країнах Північної Америки, Австралії. Реверсивний рух в Росії ще має безліч недоробок. Дуже багато організаційних питань, які заважають досягненню позитивного підсумкового результату.

З огляду на специфіку системи вітчизняних ПДР і менталітет водіїв, можна говорити про високий рівень аварійності на таких дорожніх відрізках. Поступове введення реверсивних смуг викликає безліч дискусій серед водіїв.

Незважаючи на організаційні складнощі, практика показує, що реверсивне регулювання дозволяє збільшити швидкість пересування автомобілів в загальному транспортному потоці до 10 км / ч. При цьому кількість транспортних засобів в різні сторони не збільшується.

З метою збільшення кількості реверсивних смуг в Росії необхідна розробка низки заходів, які могли б дисциплінувати водіїв. Також слід наголосити на необхідності оцінки фінансової доцільності таких смуг. І головною вимогою при цьому є зниження рівня аварійності на таких дорожніх відрізках.

Реалізація реверсивних смуг вимагає від водіїв максимальної концентрації уваги. Власник транспортного засобу повинен чітко розуміти при цьому міру можливої ​​відповідальності і строго дотримуватися встановлених правил. Все це дозволить мінімізувати кількість аварійних ситуацій на окремій ділянці.

джерела: http://pravo-auto.com/reversivnoe-dvizhenie-pdd/

3 »

Проблема перенасичення автомобільних доріг рухаються по ним транспортними засобами знайома багатьом жителям великих міст. Затори на дорогах призводять до утруднення пересування, значним тимчасовим втрат і навіть до створення аварійної обстановки.

З метою стабілізації такої ситуації і для додаткової розвантаження автомобільних магістралей було введено реверсивний рух. Про сутність, переваги і правилах його здійснення - далі в статті.

Реверсивний рух - це організація дорожнього руху таким чином, що на одній смузі автомобіль може їхати в різних напрямках. Основною ознакою реверсивної смуги є можливість зміни напрямку руху в залежності від різних дорожніх умов.

ВАЖЛИВО! Головна мета її використання - це завантаження інших смуг для більш швидкого і комфортного пересування авто. Ще одна ситуація, при яких вона може застосовуватися - це проведення ремонту дорожнього полотна або усунення наслідків ДТП.

Особливою популярністю ці смуги в Росії ще не отримали, але в рамках експерименту вони введені в деяких великих містах Особливою популярністю ці смуги в Росії ще не отримали, але в рамках експерименту вони введені в деяких великих містах. Наприклад, до них відносяться:

Регулювання на таких дорогах здійснюється наступними способами:

  • за допомогою дорожніх знаків;
  • за допомогою сигналів світлофора;
  • дорожньою розміткою.

Для правильного пересування по реверсивним дорогах необхідно дотримуватися вимог кожної з цих груп.

Установка знаків - це основний і найбільш ефективний спосіб управління рухом на реверсивній смузі. Саме знаки мають первинне значення при регулюванні руху, розмітка і світлофор - це вже другорядні елементи.

Залежно від ситуації можуть використовуватися такі символи:

  1. Знак 5.8 (біла стрілка на синьому тлі, що показує напрямок вперед і назад). Він встановлюється на початку кожного перехрестя, а також після його закінчення, якщо дорога з реверсивним рухом триває і далі.
  2. Знак 5.9 (аналогічний попередньому, але з перекреслює червоною рискою по діагоналі). Позначає закінчення дороги з можливістю двостороннього руху.
  3. Знак 5.10 (біла стрілка на синьому тлі, що показує напрямок вправо і вліво). Цей знак встановлюється на в'їздах з прилеглих вулиць.

Якщо можливість двостороннього руху допускається тільки в певний час, то разом з цими знаками можуть встановлюватися і таблички з його позначенням. Також може бути вивішена попереджає про початок ділянки з реверсивним рухом табличка.

Оскільки знаки позначають лише дорогу з реверсивним рухом, то для позначення конкретних смуг використовується дорожня розмітка 1 Оскільки знаки позначають лише дорогу з реверсивним рухом, то для позначення конкретних смуг використовується дорожня розмітка 1.9. Вона являє собою подвійну переривчасту лінію, довжина основних частин якої втричі перевищує розрив між ними.

При нанесенні дорожньої розмітки ніякі спеціальні знаки не використовуються, що є істотним недоліком. У певних умовах вона просто може бути не видно водіям, наприклад:

  • на трасі, яка занесена снігом;
  • в разі часткового або повного стирання розмітки.

У цих випадках можуть застосовуватися різні знаки, а також сигнали регулювальника. Розмітка може бути нанесена:

  • з двох сторін автомобільного потоку;
  • з лівого боку дороги.

В останньому випадку обов'язковим є наявність горизонтального світлофора, що регулює рух. На такій смузі напрямок руху буде змінюватися в залежності від того, який саме сигнал подає світлофор. У будь-якому випадку при русі потрібно звертати увагу не тільки на наявність розмітки, а й на додаткові сигнали світлофора, дорожніх знаків або регулювальника.

ВАЖЛИВО! Перетин цієї розмітки можливо тільки в тому випадку, якщо вона розташована з правого від водія боку, а світлофор при цьому не працює.

Для регулювання руху на дорогах з такими смугами використовуються особливі види світлофорів, які також носять назву реверсивних Для регулювання руху на дорогах з такими смугами використовуються особливі види світлофорів, які також носять назву реверсивних. На відміну від звичайних, сигнали на них встановлюються не в вертикальної, а в горизонтальній послідовності. Залежно від ситуації вони можуть мати три різних поля:

  1. Червоний хрестик використовується для заборони руху. Якщо над смугою горить червоний сигнал, переїжджати на неї забороняється. Якщо червоний хрестик загорівся вже після в'їзду автомобіля на ділянку дороги, водієві необхідно залишити його якомога швидше і перебудуватися вправо. Те ж саме стосується ситуацій, коли червоне світло горить одночасно з зеленим.
  2. Зелена стрілка, спрямована вниз, позначає, що рух по ділянці дороги можливо. Тобто на смугу вільно можна в'їжджати і рухатися по ній.
  3. Жовта стрілка, спрямована в нижній правий кут, сигналізує про необхідність перебудовуватися на сусідню смугу. Також вона позначає перемикання напрямку найближчим часом.

ВАЖЛИВО! На практиці найчастіше використовуються тільки два перші види полів, тобто червоне і зелене.

Той чи інший сигнал, який горить на світлофорі, використовується для регулювання руху лише на тій смузі, над якою він встановлений. Якщо над реверсивної смугою, розташованої в центрі дороги, встановлено вимкнений світлофор, то рухатися по ній заборонено. Якщо розмітка є тільки з лівого боку, то відсутність сигналу говорить про те, що в даний момент ця смуга може використовуватися в звичайному режимі.

Для правильної і ефективної організації реверсивного руху необхідно провести безліч досліджень, щоб виявити ділянки дороги з максимальним навантаженням. Це можуть бути:

  • траси з одностороннім рухом;
  • тунелі;
  • дороги, які звужуються;
  • місця, де найбільше порушень паркування авто і т. д.

Найчастіше дороги з реверсивним рухом використовуються в певні дні тижня (наприклад, в будні дні) або в строго обмежений час (вранці і ввечері). Виявлення часу, в яке максимально необхідне введення такого руху, також є завданням проведених досліджень.

Використання реверсивної смуги може викликати певні проблеми у водія, тому необхідно дотримуватися таких основних правил:

  1. На реверсивну смугу можна заїжджати з будь-якого напрямку. Але з'їжджати з неї необхідно строго на крайню праву смугу.
  2. Забороняється перетинати розмітку, яка розділяє протилежні потоки автомобілів, з лівого боку. Такі дії кваліфікуються як виїзд на зустрічну смугу, що правилами забороняється.
  3. Проводити випередження допускається лише в тих випадках, коли це дозволяє обстановка на дорозі.
  4. Повертаючи на дорогу з реверсивним рухом, водієві необхідно зайняти крайню праву смугу. При цьому не має значення, в який саме бік йому потрібно їхати - вправо або вліво.

У разі недотримання цих правил водія може очікувати штраф або навіть позбавлення прав.

У Кодексі про адміністративні правопорушення не міститься окремих статей, які були б присвячені саме ділянкам з реверсивним рухом. Однак виділяються деякі схожі ситуації, при яких застосування покарання все ж можливо:

  1. Ігнорування сигналів світлофора. Це порушення може статися, наприклад, при виїзді на смугу з палаючим над нею червоним хрестиком. У перший раз водія можуть оштрафувати на 5 тис. Руб. або позбавити прав на термін від 4 місяців до півроку. Вдруге термін позбавлення прав може скласти 1 рік.
  2. Об'їзд перешкоди зліва, з перетином розмітки і виїздом на зустрічну смугу. Таке порушення карається штрафом в розмірі від 1 до 1,5 тис. Руб.
  3. Неправильне розміщення ТС під час перетину перехресть в різних напрямках. Штраф у цьому випадку становить 1,5 тис. Руб.

Варто врахувати, що в разі фіксації порушення камерою (що і відбувається найчастіше) застосовувати найсуворішу міру (тобто позбавлення прав) інспектори ДАІ не можуть.

У реверсивного руху як способу управління транспортними потоками є як прихильники, так і противники. Це пов'язано з тим, що даний спосіб одночасно має переваги і недоліки. До переваг належать:

  • забезпечення рівномірного навантаження на дорожнє полотно;
  • відсутність необхідності будувати нові дороги для автомобілів;
  • серйозна розвантаження головних магістралей міста і уникнути пробок;
  • забезпечення постійного і безперебійного пересування по автомобільним дорогам.
  • підвищений ризик аварій і ДТП;
  • вимога від водіїв більшої концентрації на дорозі, ніж в звичайних умовах;
  • невисока ефективність (як в економії часу, так і при розвантаженні дороги).

ВАЖЛИВО! Цікавим є той факт, що подібний негативний досвід від використання реверсивного руху носить виключно вітчизняний характер. Тобто проблеми виникають лише в Росії та деяких пострадянських країнах, західні держави мають в основному лише позитивний результат від використання таких смуг.

Варто пам'ятати, що на дорогах з передбаченими для руху реверсивними смугами майже завжди розміщуються засоби фото- і відеофіксації. Тому в разі недотримання встановлених правил водій може бути оштрафований навіть без участі співробітників ДАІ. Все це говорить про необхідність ретельного виконання вимог світлофора, знаків і дорожньої розмітки, які використовуються на таких дорогах.

джерела: http://auto-lawyer.org/pdd/pravila-reversivnogo-dvizheniya.html

» Деякі люди задаються питанням: "Що таке реверсивний рух?
Як дізнатися дорогу з реверсивним рухом?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов