Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що вважається виїздом на зустрічну

  1. Рух через зустрічну смугу при маневрі
  2. Рух одночасно по зустрічній і попутної смузі
  3. Рух по лінії розмітки
  4. Перетин розмітки заднім колесом при маневрі
  5. Рух через зустрічну смугу при виїзді з перехрещення проїзних частин

Наша сеть партнеров Banwar

У статті " Зустрічна смуга. Коли можна, коли не можна. »Ми розглянули ситуації, що допускають і забороняють виїзд на зустрічну смугу. Але залишився важливе питання: Що є виїздом на зустрічну смугу? Визначення цьому терміну в Правилах дорожнього руху немає, проте покарання за це є, причому досить суворе за частиною 4 статті 12.15 з відповідальністю у вигляді позбавлення права керування. Розберемося і постараємося вивести визначення, що ж є «Виїздом на смугу».

Розглянемо деякі спірні ситуації, до яких можна застосувати виїзд на зустрічну смугу.

  • Рух через зустрічну смугу при маневрі.
  • Рух одночасно по зустрічній і попутної смузі.
  • Рух по лінії розмітки.
  • Перетин розмітки заднім колесом при маневрі.
  • Рух через зустрічну смугу при виїзді з перехрещення проїзних частин.

Давайте трохи відійдемо від зустрічної смуги і розберемося, що ж означає поняття «Виїзд на смугу руху». Правила дорожнього руху нам дають тільки одне визначення:

«Смуга руху» - будь-яка з поздовжніх смуг проїзної частини, позначена або не позначена розміткою і має ширину, достатню для руху автомобілів в один ряд.

Тобто, виїзд на смугу це розташування транспортного засобу в смузі для продовження руху по цій смузі. Але часто транспортний засіб виявляється на зустрічній смузі при маневруванні - при цьому виїзд на неї не здійснюється. Транспортний засіб смугу перетинає для здійснення маневру і для руху смуга не використовується, відповідно і виїзду на цю смугу немає.

Рух через зустрічну смугу при маневрі

Рух через зустрічну смугу при маневрі

Багатьом знайома ситуація, у всіх на слуху фраза «Розворот через подвійну суцільну» або «Поворот через подвійну суцільну».

Відзначимо, що кількість суцільних ліній не важливо. Якщо суцільна розмітка поділяє транспортні потоки, то перетин будь-який з них заборонено. У даній ситуації фрази говорять самі за себе, тобто здійснюється маневр, з ​​перетином суцільної лінії розмітки - це порушення вимог розмітки.

Лінії 1.1, 1.2.1 та 1.3 перетинати забороняється.

Відповідальність за частиною 2 статті 12.16 у вигляді штрафу в розмірі від 1000 до 1500 рублів.

Рух одночасно по зустрічній і попутної смузі

Рух одночасно по зустрічній і попутної смузі

У цій ситуації очевидно зустрічна смуга використовується для руху, нехай навіть і частково, але тим не менш, виїзд на зустрічну смугу здійснений, і здійснений він у порушення вимог розмітки. За це порушення відповідальність за частиною 4 статті 12.15 і у вигляді позбавлення права керування від 4 до 6 місяців.

Рух по лінії розмітки

Рух по лінії розмітки

В цьому випадку виїзд на зустрічну смугу може побачити тільки співробітник ДПС. Однак лінія розмітки зустрічній смугою не є. Виїздом на зустрічну смугу може бути тільки перетин цієї лінії. Рух по лінії розмітки - це порушення п.9.7 ПДР. Відповідальність за частиною 1 статті 12.15 у вигляді штрафу 500 рублів.

Перетин розмітки заднім колесом при маневрі

Перетин розмітки заднім колесом при маневрі

Ця ситуація аналогічна ситуації розглянутої в першому прикладі. Суцільну розмітку перетинати забороняється завжди.

Відповідальність за частиною 2 статті 12.16 у вигляді штрафу в розмірі від 1000 до 1500 рублів

Рух через зустрічну смугу при виїзді з перехрещення проїзних частин

Рух через зустрічну смугу при виїзді з перехрещення проїзних частин

Це найбільш неоднозначна ситуація. Визначає її п.8.6 ПДР:

8.6. Поворот повинен здійснюватися таким чином, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на стороні зустрічного руху.

При повороті направо транспортний засіб повинен рухатися якомога ближче до правого краю проїзної частини.

Крім того, що в ПДД відсутня визначення перетину проїжджих частин , В цьому пункті ще є поняття «виявилося». Але відповідальність в частині 4 статті 12.15 передбачена за виїзд на зустрічну смугу.

Так як завдання нашого матеріалу з'ясувати чи є виїзд на зустрічну смугу, розглянемо ці протиріччя з двох ракурсів, виїзд є і виїзду немає.

Виїзд на зустрічну смугу є:

  • Транспортний засіб при повороті виявилося на зустрічній смузі, в порушення п.8.6 ПДР, відповідно, здійснено виїзд на цю смугу. п.8.6 ПДР не передбачає завершення маневру, а саме при здійсненні повороту транспортний засіб не повинен виявитися на зустрічній смузі дороги, на яку здійснюється поворот.
  • Постанова пленуму верховного суду російської федерації № 18 м Moscow 24 жовтня 2006 р роз'яснює, що порушення п.8.6 ПДР підлягає кваліфікації за частиною 4 статті 12.15.

Виїзду на зустрічну смугу немає:

  • Транспортний засіб здійснює поворот, виїзд відбувається на попутну смугу з перетином зустрічної смуги. Не дивлячись на те, що частина транспортного засобу виявляється на зустрічній смузі, виїзду при маневруванні на зустрічну смугу бути не може. Але залишається порушення п.8.6 ПДР, проте порушення правил маневрування не може каратися за статтею за порушення правил розташування транспортного засобу на проїжджій частині дороги. При здійсненні, будь-якого маневру транспортний засіб змінює розташування на проїжджій частині, як наприклад, при розвороті, розташування транспортного засобу поперек дороги можна так само порахувати порушенням. На щастя до цього поки не дійшло.

Постанова пленуму ВС РФ містить достатню кількість «ляпів». Деякі з них ми вже розглянули в інших матеріалах нашого журналу. На жаль, подібні роз'яснення викликають ще більше запитань. А коли ці роз'яснення суперечать чинному законодавству відповіді на питання шукати ще складніше. Можливо, Правила дорожнього руху для Верховного суду не настільки важливий документ, що б хоча б спробувати в ньому розібратися. Три редакції роз'яснень на один і той же текст Правил дорожнього руху це підтверджує.

І наостанок простий практична порада - завжди суцільну розмітку представляйте у вигляді прозорої суцільний стіни, і тоді не буде бажання проїхати крізь неї і позбавить від зайвих розмов з інспекторами ДПС. Економія часу при русі по зустрічній смузі мінімальна, а ризик залишитися без водійських прав дуже великий.

Доріг вам без перешкод!

Але залишився важливе питання: Що є виїздом на зустрічну смугу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов