Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що таке канали WiFi і як їх налаштувати / використовувати

  1. Канали WiFi - загальна теорія
  2. Заглибимося в деталі
  3. Якщо говорити про канали WiFi просто
  4. Як подивитися потужність, канали і швидкість WiFi поруч
  5. Післямова

Наша сеть партнеров Banwar

Всім доброго часу доби і всілякої такої іншої різниці. Сьогодні поговоримо про те, що таке канали WiFi.

Ми вже говорили з Вами про настройку роутера і шифруванні "вафельного" каналу , Тому вирішено трохи розвинути цю тему (тим більше, що вищезгаданої статті про налаштування ми якраз обіцяли торкнутися цієї теми більш детально).

Особливо корисно це може бути не просто тим, хто хоче прискорити роботу "вафлі", але тим, у кого є багато всяких бепроводних пристроїв, на зразок навушників, мишей, клавіатур і інших штук.

До того ж, якщо у Вас неіллюзорно населений панельний будинок з великою кількістю "просунутих" сусідів (а роутери в оренду зараз дають кожному першому), то ймовірно, що цей матеріал буде для Вас особливо корисний.

Давайте приступимо.

Канали WiFi - загальна теорія

Типові роутери підтримують 1-15 каналів, кількість оних залежить від моделі роутера, частоти, країни та інших факторів, тобто канали WiFi можуть мати і більше значення.

Канал представляє з себе, якщо можна так висловитися, "подчастоту", на якій працює пристрій.

Чим більше пристроїв знаходяться на одному каналі, тим більше буде перешкод і тим менше, як правило буде пропускна здатність. Більш детально інформацію можна почитати, вбивши в пошуковик запит "радіоканал".

Канал для Wi-Fi задається на стороні "мовника", тобто, в нашому випадку, - роутера. Як потрапити в налаштування цього самого роутера, ми вже неодноразово писали, в тому числі в матеріалі, що згаданий на самому початку цієї статті.

до змісту ↑

Заглибимося в деталі

Вважається, що є "перекриваються" канали WiFi і неперекривающіеся. Під останніми зазвичай мають на увазі "1/6/11" і мовляв, нібито використовуючи їх Ви отримаєте найбільший приріст швидкості і найменшу кількість перешкод.

Однак це не завжди так, бо Wi-Fi це технологія широкосмугова і повністю стримати сигнал в рамках каналу неможливо.

Однак це не завжди так, бо Wi-Fi це технологія широкосмугова і повністю стримати сигнал в рамках каналу неможливо

як показує ілюстрація звідси вище, сигнал на 22МГц не закінчується і навіть непересічні канали таки перекриваються: 1/6 і 6/11 - на ~ -20dBr, 1/11 - на ~ -36dBr, 1/13 - на -45dBr.

Спроба поставити дві крапки доступу, налаштовані на сусідні «неперекривающіеся» канали, близько один від одного призведе до того, що кожна з них буде створювати сусідці перешкоду в 20dBm - 20dB - 50dB (які додамо на втрати поширення сигналу на малу відстань і невелику стінку) = -50dBm.

Такий рівень шуму здатний цілком забити будь-який корисний Wi-Fi сигнал із сусідньої кімнати, або блокувати ваші комунікації практично цілком, тобто якщо ви поставите точку поруч зі стіною, а ваш сусід - з іншого боку стіни, його точка на сусідньому «неперекривающіхся» каналі все одно може доставляти вам серйозні проблеми.

до змісту ↑

Якщо говорити про канали WiFi просто

Загалом, я трохи пішов у глибини тематики, якщо говорити спрощено, то ось що потрібно знати і розуміти:

Багато пристроїв, які ведуть мовлення і приймають на одному каналі в рамках однієї частоти створюють перешкоди і впливають на швидкість / якість зв'язку, тобто Вам необхідно "розтягувати" все це справа на різні частоти, особливо, в разі, коли у Вас багато сусідів, більшість з яких не налаштовують роутери і все висять, скажімо, на 1-му каналі.

Найпростіший приклад цього, - наявність будинку у Вас Wi-Fi навушників і одного (а краще двох) роутерів. При певному збігу каналів мовлення "вафлі", власне, Ви можете не просто частенько втрачати зв'язок при переміщенні по дому, але і почути в них характерні перешкоди: так званий "роботизований" звук і тому подібні жахи життя.

Тепер про те, як з цим злітати.

до змісту ↑

Як подивитися потужність, канали і швидкість WiFi поруч

Перш ніж навмання змінювати канал вашої "вафлі", таки добре б подивитися, що діється у сусідів, тобто на яких каналах працюють їх роутери і що вони там такого віщають.

Для цього існує безліч програм, в тому числі і для мобільних пристроїв, тому якщо у Вас немає роутера, то підійде і мобільний телефон / планшет. Поки що я просто розповім про те, як це все подивитися з того ж ноутбука.

Викачуємо, наприклад Acrylic Wi-Fi Home, який є абсолютно безкоштовним в рамках домашнього використання. Взяти можна з сайту розробника або, наприклад, по цьому посиланню .

Завантаживши, власне, розпакуйте архів і встановіть програму. Установка гранично проста і на ній я зупинятися не буду.

Установка гранично проста і на ній я зупинятися не буду

При врахуванні того, що у Вас на ноутбуці включений Wi-Fi, при запуску програми Ви побачите картину (скріншот вище клікабелен) всіх мереж до яких можна дотягнутися, тобто якихось зайвих рухів тіла не буде потрібно.

Далі Вам залишається поспостерігати які з каналів зайняті, яку потужність сигналу мають, який протокол використовують і інше інше, після чого, на основі зібраної статистики, переключити мовлення на роутері в потрібне положення.

Такі справи.

до змісту ↑

Післямова

У двох словах якось ось так. Сподіваюся, що стаття була комусь корисна і цікава, благо тема чомусь багато хто не враховує, хоча корисна донезмоги.

Як і завжди, якщо є якісь питання, думки, доповнення і все таке інше, то ласкаво просимо в коментарі до цього запису.

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов