Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Що являють собою радіокеровані вертольоти та радіокеровані машини

Наша сеть партнеров Banwar

Повернемося на п'ятнадцять років тому, коли тільки почали з'являтися перші моделі на радіокеруванні. Першими іграшками на радіокеруванні стали саме машини. Вони були дуже популярні в суспільстві, але в той же момент вони були не кожному доступні, не кожен батько міг дозволити подарувати такий подарунок своїй дитині. А дитина, якій була подарована радіокерована машинка, збирав навколо себе багато сусідських хлопчаків і кожен хотів опинитися себе в ролі пілота машини на радіоуправлінні. Зараз же індустрія радіокерованої техніки набагато развитей, існують сотні фірм, що випускають всілякі моделі на радіокеруванні і тисячі різних моделей радіокерованої техніки, які випускаються знову і знову кожен місяць. Дозволити собі радіокеровану модель машини або вертольота сьогодні може практично кожна сім'я. Сучасні радіокеровані іграшки на багато міцніше і надійніше, набагато швидше, набагато цікавіше, на багато різноманітніше. Так давайте ж розглянемо, найпопулярніші і найперші моделі на радіокеруванні, такими є радіокеровані вертольоти та радіокеровані машини відповідно.
Повернемося на п'ятнадцять років тому, коли тільки почали з'являтися перші моделі на радіокеруванні

радіокеровані вертольоти - ми поділимо їх на категорії по каналах управління і розглянемо, якими схемами гвинтів вони можуть володіти. Давайте почнемо саме з розгляду схем гвинтів. Радіокеровані вертольоти можуть бути з соосной схемою і з класичною схемою гвинтів з двома роторами.

1) співвісний схема гвинтів являє собою два гвинти і обов'язкова наявність балансира, кожен гвинт в такій схемі є основним, вони розташовані один під одним і розташовані на внутрішньому валу і зовнішньому валу. Робота соосной схеми гвинтів здійснюється швидким обертанням обох гвинтів в зустрічному напрямку.

2) Класична схема гвинтів з двома роторами так само має на увазі наявність двох гвинтів, тільки один з них основний кріпиться на головному роторі, а інший додатковий і кріпиться на хвостовій ротор. Всі маневри виконуються вертольотом на радіокеруванні з класичної схеми гвинтів здійснюється нахилом основного гвинта в певну сторону і швидкістю обертання заднього гвинта.

Якщо ж ділити радіокеровані вертольоти по каналах управління, то тут вийде чотири категорії, двоканальні, триканальні, чотирьохканальні, шестиканального радіокеровані вертольоти.

1) Двоканальні радіокеровані вертольоти є найпростішими, вони можуть тільки злітати, приземлятися і крутитися навколо осі. Такі вертольоти на радіокеруванні можуть зацікавити і позбавити тільки аудиторію зовсім маленьких дітей.

2) трьохканальний радіокеровані вертольоти здатні здійснювати рухи вгору-вниз, вперед-назад і крутитися навколо своєї осі. Такі вертольоти мають не особливо великі габариту, а найчастіше є міні вертольотами. Триканальні вертольоти на радіоуправлінні призначені для пілотування в абсолютний штиль, найменший подув вітру буде їх зносити, а міні вертольоти можуть запускатися тільки в приміщеннях, в квартирі або офісі. Оптимальний вибір для новачків.

3) Чотирьохканальні радіокеровані вертольоти вважаються напівпрофесійними. Вони можуть бути як з соосной схемою, так і з класичною схемою гвинтів. Пілотування таких вертольотів може здійснюватися тільки на вулиці або в приміщеннях з великим простором. Чотирьохканальні радіокеровані вертольоти здатні літати вгору-вниз, вперед-назад, вліво-вправо.

4) шестиканального радіокеровані вертольоти можуть пілотувати тільки моделісти, які досягли піку майстерності, для управління такими вертольотами потрібно багато тренуватися. Шестиканального вертольоти на управлінні здатні виконувати фігури найвищого пілотажу і навіть літати гвинтом вниз.

Радіокеровані машини - існує величезна кількість моделей, класів і підкласів, ми ж розберемо найосновніші і популярні, такими є шосейні машини на радіоуправлінні, монстри і баггі.

1) Велосипедні радіокеровані машини забезпечені дуже низькою підвіскою і аеродинамічним корпусом, що додатково забезпечує максимальну швидкість. Шосейні моделі машин можуть розвивати швидкість 30-120 км / год, залежно від моделі, але це далеко не межа. Вони призначені для їзди по рівних гоночних трасах.

2) Радіокеровані монстри створені для їзди по самому що ні на є бездоріжжю, вони здатні подолати неймовірно складні ділянки дороги, для них немає непереборних перешкод. Вони володіють здоровими колесами з глибоким протектором, на кожне колесо, радіокеровані монстри оснащені двома масляними амортизаторами. Ці машини ідеально підійдуть любителям вибратися на дачу, помісити на монстрах бруд, підійматися на круті гори.

3) Радіокеровані машини баггі займають перше місце по міцності, у них неймовірно міцна конструкція та корпус. Призначені вони їздити по путівцях, грунту, дрібному гравію, стрибати з трамплінів, в швидкості вони зовсім небагато поступаються шосейних автомобілів, і зовсім небагато поступаються монстрам в прохідності. Баггі при невдалому падінні після стрибка з трампліна або після перевороту або просто після зіткнення, отримують мінімум пошкоджень.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов