Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сонячна система опалення - Системи сонячної електрики, опалення, водопостачання. Екоплюс

  1. Розрахунки проводяться на основі наступних параметрів.

Наша сеть партнеров Banwar

Вартість обладнання для опалення приміщення сонячними вакуумними колекторами Вартість обладнання для опалення приміщення сонячними вакуумними колекторами.

Останнім часом все більш широке застосування в Росії знаходять системи з вакуумними сонячними колекторами. У сонячні літні дні різниці в роботі хороших плоских і вакуумних сонячних колекторів практично непомітна. Однак при низькій температурі навколишнього середовища переваги вакуумних колекторів стають очевидними. Також, навіть в літній час є різниця в між максимальними температурами нагріву води в колекторах.

Якщо для плоских колекторів максимальна температура не перевищує 80 ° C-90 ° C, то в вакуумних колекторах температура теплоносія може перевищувати 100 ° C. З одного боку, це вимагає постійного відводу тепла від вакуумного колектора, щоб він не закипів, або застосування інших технічних рішень для запобігання перегріву води в теплоакумулююча баку.

З іншого боку, в системах з плоскими колекторами існує проблема розмноження бактерій та інших мікроорганізмів (там тепло і волого), якої немає в системах з вакуумними колекторами (в них відбувається періодична "пастеризація і стерилізація" за рахунок більш високої температури. Так, середня температура в працюючій системі з плоскими колекторами зазвичай становить 40 ° C-50 ° C, а в системі з вакуумними колекторами. 60 ° C-80 ° C (значення вказані для літа при типовому споживанні гарячої води). на відміну від житлового централізованого Теплоснаб вання сонячні системи опалення набагато економічніше Приватне автономна система опалення дозволяє власнику відчувати себе незалежним, як і здатність самостійно вибирати час початку опалювального сезону і завершення його фотографій, щоб необхідну температуру і відчувайте себе комфортно. У систему сонячного опалення входять: сонячний колектор, насосна станція, бак -акумулятор А тепер докладніше, базовим елементом дозволяє організувати сонячне опалення будинку, є сонячний колектор, який ловитиме енергію сонця і трансформує її в кінетичну енергію. Важливим елементом. що допомагає досягти високої ефективності є нові технології. Ми Вам пропонуємо використовувати вакуумні трубки системи Heat Pipe. З досвіду нашої роботи ми використовували і плоскі сонячні колектори, і вакуумні трубки U, система Heat Pipe зарекомендувала себе з найкращої сторони, як в монтажі, так і в обслуговуванні і найголовніше в ефективності. Плоскі колектора добре використовувати де сонячна радіація досить сильна, сонячні колектори U-трубки не зручні в монтажі і обслуговуванні і менш ефективні.
Монтаж систем для опалення на вибір замовника. Установка сонячних колекторів в залежності від їх кількості тобто займаної площі можна розміщувати на похилому даху, рівній поверхні, на землі, на металоконструкціях бажано не далеко від котельні, так як контур від колекторів до бака-акумулятора, хоч він в ізоляції, ніж буде довше тим більше втрат. Сонячні колектори розташовуються строго на Південь, чим більше світла потрапляє від сонця тим більше кінетичної енергії. Кількість колекторів і обсяг бака-акумулятора розраховується по тепловтрат в приміщенні. Функція системи опалення сонячними колекторами різноманітна, крім опалення будівель можна опалювати басейни, теплиці - під грунт прокладати як тепла підлога і гріти землю, в присадибній ділянці під тротуар прокладати взимку не буде доріжка слизькій і так далі. Сонячні колектори різного типу дозволяють отримати теплову енергію, яка в першу чергу використовується для приготування гарячої води, що особливо актуально в літній період року, коли спостерігається максимальна сонячна активність і максимальне споживання гарячої води. Крім цього в окремих випадках при побудові комбінованих котельних установок тепло від сонячних колекторів частково можна використовувати в різних системах опалення, наприклад, при роботі котельної установки в перехідні періоди року. Такий підхід дозволяє істотно підвищити ефективність котельної установки в цілому. За рік в середньому, в залежності від кліматичних умов і широти місцевості, потік сонячного випромінювання на земну поверхню складає від 100 до 250 Вт / м2, досягаючи пікових значень опівдні при ясному небі, практично в будь-якому (незалежно від широти) місці, близько 1000Вт / м2. В умовах середньої смуги Росії сонячне випромінювання "приносить" на поверхню землі енергію, еквівалентну приблизно 100-150 кг умовного палива на м2 на рік. Також, часто використовується так зване "кількість пікових годин" сонячного сяйва за період-це наведене значення, зазвичай виходить діленням приходу енергії за період на 1000 Вт / м2. Цей параметр зручно використовувати, так як зазвичай всі параметри сонячних батарей і сонячних колекторів вказуються саме при цій пікової освітленості.
Використовуючи енергію сонця, геліосистеми дозволяють щорічно економити традиційне паливо в середньому на 50-60% за рік, тут враховується цілорічне використання гарячої води і систем опалення.

Розрахунок витрат на опалення приватного будинку.

Опалення приватного будинку досить-таки витратний захід. У цьому розділі ми дамо узагальнений метод розрахунку, який допоможе встановити передбачувані витрати і критерії оцінки для вибору виду палива для обігріву будинку на сезон опалення.

Розрахунки проводяться на основі наступних параметрів.

Перший параметр опалення - витрати на експлуатацію. Ці витрати включають вартість палива і витрати на обслуговування. Найбільш вигідним за цим параметром буде опалення, енергоносієм якого буде природний газ.

Другим параметром опалення можна виділити Витрати на закупівлю обладнання і монтаж ЙОГО. Найекономічніший котел - електричний, найдорожчий.

Третім параметром опалення - Дизельний.

Розглянемо електричні котли для опалення приватного будинку з точки зору носія теплової енергії. Зробимо розрахунок котлів опалення працюють на магістральному газі Сезон опалення в середньому триває 7 місяців, центральна частина системи -. котел працює половину загального часу Вважається, що на опалення 10м2 утепленого житлового будинку буде потрібно котел потужністю 1 кВт. Будемо вважати що площа нашого будинку 150м2 і відповідно на опалення такої площі нам буде потрібно котел потужністю 15кВт. Розрахуємо скільки теплової енергії витратиться на опалення будинків такої площі в місяць: 15 кВт * 24год * 30днів = 10 800кВт / год. Але по роботі час роботи котла буде на половину менше своєї граничної потужності, тоді 10 800кВт. розділимо на 2 отримаємо 5 400 кВт / год. Таким чином, в місяць при опаленні приватного будинку середня витрата складе 5 400 кВт / год, а загальна витрата за весь опалювальний сезон :. .. 7 місяців опалювального сезону * 5 = 37 400кВт 800кВт (за весь період опалення) Множимо витрати енергії за опалювальний сезон (37 800кВт / год) на вартість 1кВт / год при використанні дров. В середньому 1м3 дров обходиться в 2000 руб. (Ціна різна, якщо доставка своїм транспортом). На 1м3 дров доводиться 650кг. 1кг. дров обходиться в 3 рубля. На отримання 1кВт / год. Тепла потрібно 0,4кг. дров. Виходить, що на 1кВт / год. В грошовому вираженні йде 1,23 рубля. І так для опалення приватного будинку в 150м2 витрачено 37 800 кВт / год * 1,23 рубля = 46494 рубля.

Проведемо розрахунки витрат на опалення приватного будинку у випадку з електричним котлом.

Електрична енергія, здатна повністю переходити в теплову. Для отримання 1 кВт / год. Теплової енергії витрачається приблизно 1 кВт / год електроенергії. Знаючи це, розрахуємо витрати енергії для опалення приватного будинку. Для жителів Приморського краю оснащеними електричними плитами вартість одного кіловата дорівнює 2,23 рубля (у кого газові плити вартість одного кіловата дорівнює 2,9 рубля). Знаючи скільки теплової енергії нам необхідно отримати протягом року - 37 800 кВт / год. Помножимо на вартість за 1 кВт / год. - 2,23 рубля отримаємо 100 107 рублів на рік. Розрахуємо витрати опалення приватного будинку з використанням котлів на дизельному паливі. Один літр солярки обходиться, ціна плаваюча) 35 рублів за літр. Витрата солярки для отримання 1 кВт / год. Теплової енергії становить 0,17 літрів і залежить від ККД котла. Одиниця тепла обійдеться в 5,95 рублів. За опалювальний сезон витрати складуть 37 800кВт / год * 5,95 = 224 рублів 900 рублів. При цьому розрахунку економічніше опалювати приватний будинок дровами, але є ще газ, але магістрального газу у нас в Примор'ї ще не провели тому розрахунки не робимо.
Варіанти опалення заміського будинку.

Опалення електрикою. Плюси електричного опалення - низька вартість котла, відсутність необхідності будувати димар. Однак є й мінуси, не скрізь є необхідна потужність, висока експлуатаційна вартість.

Опалення твердим паливом. Основна частина витрат піде на монтаж димоходу системи опалення. З іншого боку, витрати при експлуатації систем опалення на твердому паливі не надто високі.

Опалення магістральним газом. Якщо встановити газовий котел для опалення з примусовою системою видалення диму, то можна істотно заощадити на проведенні димоходу.

Опалення дизельним паливом. Провести установку такого опалення будинку складно, тому, мабуть, це буде найдорожчий варіант і витрати на утримання такої системи, будуть найвищими.

Опалення зрідженим газом. Установка устаткування для опалення будинку, котла і газгольдера, де буде знаходитися скраплений газ, обійдеться дорого.
Варто пам'ятати.

Вибір системи опалення в будинку проводиться на підставі індивідуальних особливостей приміщення і ваших потреб. Ми допоможемо зробити монтаж систем опалення та підібрати найбільш підходящий для вас варіант, враховуючи особливості вашого заміського будинку. Найменування енергоносія Середній обсяг для отримання 1 кВт тепла за 1год Вартість 1 кВт тепла за 1 годину.

Вартість експлуатації системи опалення за 7 місяців

Дизельне паливо 0, 17 л. 3,4 руб. -. 224 900 руб.

Електрична ЕНЕРГІЯ 1 кВт. 2,65 руб. - 100 170 руб.

Тверде паливо (дрова) 4 кг 1,23 руб. - 46 494 руб
Розрахунки кількості теплової енергії.

Перевіримо площа поглинання вакуумного сонячного колектора з 30-ю трубками. Довжина трубки вакуумного сонячного колектора становить 1800мм або 1,8 м. Діаметр вакуумної трубки 58мм. або 0,058м. Трубка вакуумного колектора - це дві пробірки вставлені одна в іншу, покриті зсередини абсорбуючим речовиною і у верхній частині спаяні між собою. Площа бічної поверхні вакуумної трубки обчислюється за формулою: S = 3,14 * В * Г, де 3,14 - число Пі, H - висота вакуумної трубки, D - діаметр вакуумної трубки. Підставляємо значення в формулу:
Площа трубки = 3,14 * 1,8 * 0,058 = 0,3278 м 2

Вакуумна трубка вставлена ​​в сонячний колектор коротше на 7 см. і дорівнює 1,73 м вставимо це Площа вакуумної трубки = 3,14 * 1,73 * 0,058 = 0,3150 м 2

Округляем, площа однієї трубки вакуумного сонячного колектора дорівнює 0,32м 2. Площа трубок сонячного колектора = 0,32 * 30 = 9,6м 2.

Трубки сонячного колектора найбільш ефективно перетворюють енергію сонця в теплову на стороні куди максимально падає сонячна енергія (необхідно сонячні колектори розташовувати на південь), тобто, щоб визначити площу поглинання, треба розділити загальну площу трубок колектора на 2 (половина трубки). Отримуємо площа поглинання всіх трубок сонячного колектора з 30-ти трубок 9,6м 2/2 = 4,8м2. За документації на сонячний колектор вказана інформація про площі поглинання з урахуванням того, що частина кожної трубки вставлена ​​в бак колектора, а частина закрита фіксатором - кріпленням на раму.

Вчені Інституту високих температур РАН визначили, що сонячний колектор площею 2 кв. м, встановлений в середній смузі Росії, нагріває 100 л води: - до 37 ° С з імовірністю від 50% до 90% - до 45 ° С з імовірністю від 30% до 70% - до 55 ° C з імовірністю від 20% до 60%
У котеджах середньодобова витрата води на ГВС на людину вище, ніж багато-квартирному будинку. Для розрахунку можна приймати значення витрати 30л на людину при температурі 60 ° С.

В якості основного співвідношення для Вибори бівалентного бака-акумулятора можна приймати - на 100л обсягу бака-акумулятора, для його нагрівання застосуємо 1м2 вакуумованого трубчастого колектора.

Знайдемо площу поглинання однієї трубки: 4,8 м 2/30 = 0,16м2

Знаючи площу поглинання однієї трубки, можна визначити, скільки вакуумних трубок становлять один квадратний метр поглинає поверхні сонячного колектора. Це цікаво, тому що у всіх таблицях сонячної енергетики наводяться дані в розрахунку на 1м2. І так, 1м2 / 0,16м2 = 6,25шт. , Про круглящіхся до 7шт. 1м2 поглинає поверхні сонячного колектора - це сім вакуумних трубок сонячного колектора.

Теплова потужність однієї вакуумної трубки - ця значення допоможе розрахувати, яка кількість вакуумних трубок повинно бути в сонячних колекторах для отримання необхідної кількості теплової потужності.

Денна потужність = 0,16 * Величина денний інсоляції 1м2 для розраховується регіону * ККД

Річна потужність = 0,16 * Величину річний інсоляції 1м2 для розраховується регіону * ККД

Для г .У ладівосток річна потужність - енергія, що отримується за рахунок кожної вакуумної трубки, становить: S поглинання однієї вакуумної трубки * Річну інсоляцію в Владивостоці * ККД

0,16 м 2 * 1681,3кВт * год / м2 * 0,80 = 215,2кВт * год / м2

Потужність вакуумних трубок, пропонованих в нашому каталозі Сонячних колекторів, ККД ~ 80%

Для того щоб розрахувати річну ефективність однієї вакуумної трубки в будь-якому регіоні, підставляємо значення річної інсоляції Вашого регіону.

Річна потужність, вироблювана Однією трубкою вакуумного колектора в Владивостоці становить: 215,2 кВт * год / м2.

Середньодобова по році продуктивність теплової енергії, однією вакуумної трубки сонячного колектора становить: 0,589кВт * год / м 2.

Доступна річна економія за рахунок експлуатації 1м2 сонячного вакуумного колектора Heat Pipe (теплова трубка) (7 вакуумних трубок 1800 * 58) для г. Владивосток складає: 215,2кВт * год / м 2 * 7 = 1506,4кВт * год / м 2.

Для Приморського краю і г .Вл адівосток отримуємо, що використовуючи вакуумний сонячний колектор Heat Pipe (теплова трубка) з 30-ти вакуумних трубок, з площею поглинання 4,8м2, за дачний сезон c квітня по вересень, коли сумарне значення інсоляції за всі місяці сезону становить 743,7кВт * год / м2, ми отримаємо: 743,7кВт * год / м 2 * 4,8м2 * 0,8 (ККД) = 2855,808кВт

Майже 3 МегаВат безкоштовної теплової енергії або 15,6 кВт в день.

Розрахуємо кількість сонячних колекторів та суму необхідну для придбання сонячних колекторів для опалення заміського будинку.

При сучасному будівництві заміського будинку практика показує, що витрати на обігрів дуже добре утепленого будинку в помірній кліматичній зоні можна зменшити приблизно до 40 ват на м 2 при стандартній висоті стель.

Для прикладу: Приморський край, г. Владивосток, заміський будинок 100 м2

Так як для обігріву 1 м2 добре утепленого будинку потрібно: 100 м2 * 40ватт = 4000Ватт або 4 кВт.

Середня кількість сонячної енергії потрапляє на поверхню протягом доби в м.Владивосток одно:

- в жовтні - 4,7кВт / ч

- в листопаді - 4,3кВт / ч

- в грудні - 4,5 кВт / год

- в січні - 5,5 кВт / год

- в лютому - 5,7кВт / ч

- в березні - 5,6квт / ч

- в квітні - 4,6кВт / ч

Підсумовуємо ці значення, виведемо середнє значення для опалювального сезону:

(4,7 + 4,3 + 4,5 + 5,5 + 5,7 + 5,6 + 4,6) / 7 = 4,98кВт / год на добу або 207,7 Ватт на годину.

ККД сонячного колектора, модель ILHC-5830H, рівна 80%, з поправкою на втрати перетворення ефективна потужність квадратного метра колектора протягом середніх доби становитиме 207,7 * 0,80 = 166,1 Вт.

Тепер розрахуємо орієнтовну сумарну площу сонячного колектора: 4000 / 166,1 = 24 м 2. Знаючи загальну площу сонячного колектора і площа одного сонячного колектора дізнаємося скільки сонячних колекторів нам необхідно для опалення нашого будинку площею в 100 м 2. 24 м 2 / 4,8 м 2 = 5штук.

Треба пам'ятати, що опалення сонячними колекторами є допоміжним і використовувати їх на всі 100% не рекомендуємо тому зайві витрати і проблеми влітку. Чим більше сонячних колекторів тим дорожче система а значить і окупність.

В даному випадку можна зробити 60% відсотків возмешенія, значить не 5 шт. сонячних колекторів, а 3шт.

Сонячні колектори для нагріву басейну.

Если Ви зібраліся будуваті басейн будь-которого типу (відкритого, закритого) та патенти заздалегідь продуматі систему підігріву води. Температура води, так само як и температура Повітря, покладах від можлівої актівності людей. При однаковій температурі води и Повітря в басейні охолодження в воде відбувається примерно в 20 разів швидше, чем на повітрі. Тому в стандартних и великих плавальний бассейнахс довжина доріжкі 25-50 м Достатньо температура води около 22 ° С, а в Навчальних плавальний басейнах з довжина доріжкі 8-16 м температура води винна буті 23-26 ° С. При вікорістанні плавання в медичний цілях ( для розвантаження хребта) температура води в басейні винна перевіщуваті 26-27 ° С, а Найкраще буті в межах 28 ° С (при температурі нижчих 25 ° С є можлівість з'явилися судом). У зв'язку з цим в індивідуальних басейнах критого типу рекомендується підтримувати температуру води на рівні 24-28 ° С, а в ваннах басейнів призначених для купання маленьких дітей - 28 ~ 30 ° С. В ідеалі в критих індивідуальних басейнах повинні бути наступні параметри мікроклімату: температура води 24-28 ° С; температура повітря на 2-3 ° вище температури води (26-31 ° С), так як при випаровуванні вологи з водяної плівки, що покриває тіло людини після виходу з ванни басейну, відбувається відведення тепла і виникає відчуття холоду при дуже низькій температурі повітря в приміщенні , де розташований басейн. Рухливість людейв басейнах відкритого типу зазвичай вище, ніж в закритих. Тому, температура повітря у відкритих басейнах зазвичай нижче і становить 21-25 ° С, а температура випромінювання значно вище, при наявності сонячної радіації (інсоляції). Слід додати благотворний вплив свіжого повітря, що зберігає відчуття комфортності навіть при більш низьких температурах і високих швидкостях руху зовнішнього повітря. З метою створення комфорту і поліпшення мікроклімату, особливо при тривалому купальному сезоні, а також використанні басейну в зимовий час рекомендується здійснювати підігрів за допомогою теплового статі. Довгий час відкриті басейни обігрівалися від системи опалення будинку з використанням противоточного теплообмінника. Однак в останні роки з'явилося багато нових варіантів обігріву басейнів з використанням агрегатів, серійно випускаються промисловістю: обігрів від опалювального котла, прямоточні паливні нагрівачі, прямоточні нагрівачі з електроприводом, теплові насоси, обігрів за допомогою сонячних колекторів. Для власників плавальних басейнів як відкритого, так і закритого типів, дуже вигідно використовувати сонячну енергію для нагріву і підтримки комфортної температури води. Переваги подібного способу обігріву будуть істотніше, якщо система підігріву води в басейні пов'язана з сонячною системою опалення всього будинку, так як це дозволяє використовувати надлишок тепла в період максимальної інсоляції, що в кінцевому підсумку скорочує термін окупності геліосистеми. Крім цього, наявність басейну дозволяє уникнути перегріву теплоносія в системі сонячних колекторів в літній час. Єдиною вимогою для ефективної роботи сонячної системи є необхідність розміщення басейну таким чином, щоб сонячні промені надходили на неї протягом чотирьох-п'яти годин в день. В такому випадку можна підняти температуру води на 25-30 ° C вище температури навколишнього повітря. Сонячне випромінювання може цілком замінити традиційне джерело енергії (в літній період) і продовжити купальний сезон у відкритих плавальних басейнах на 1,5 ... 2 місяці на рік, що заощадить витрати на паливо.


Розрахунок системи сонячних колекторів для підігріву води в плавальному бассейнезавісіт від інтенсивності сонячного опромінення площі колекторів та від потреби в теплій енергії для підігріву води в басейні.


На розміри сонячного колектора впливають такі чинники:

- місце розташування сонячного колектора, тип колектора, орієнтація і кут (зимовий, літній)

- тип плавального басейну (відкритий, закритий)

- параметри басейну (обсяг, площа поверхні, глибина, колір басейну (відкритого)

- подача сежей води в басейн

- допустима максимальна температура в басейні


Поверхня сонячних колекторів для обігріву води в басейні повинна становити:

- в разі критого басейну - близько 50 - 70% площі поверхні води

- в разі відкритого басейну - близько 70 - 100% цієї площі

Слід зауважити, що інтенсивність сонячного випромінювання - величина не постійна, вона змінюється як протягом дня, так і протягом усього року, крім того вона хаотично коливається при змінах погодних умов.


Розмір рами сонячного колектора ILHC-5824H і 5830H-ILHC Heat Pipe

Розмір рами сонячного колектора ILHC-5824H і 5830H-ILHC Heat Pipe

Ціна сонячного опалення та ГВП для приватного будинку площею:

- 100м 2 потужністю 6 кВт / год.

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5824 Н (24 вакуумних теплових трубок) - 4 шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 400 (400 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 360 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 100а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 262 505 руб. Курс USD-50 руб.

Для маленьких систем замість ДБЖ (джерела безперебійного живлення) пропонуємо встановлювати міні насос постійної напруги 12 В., використовується живлення від сонячної батареї потужністю 50 Вт (12В)

Ціна - 6 тис 577 руб. Курс USD-50 руб.

- 150м 2 потужністю 10 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5830 Н (30 вакуумних теплових трубок) -5 шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 600 (600 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 360 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 100а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 325 724 руб. Курс USD-50 руб.

- 200м 2 потужністю 14 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5830 Н (30 вакуумних теплових трубок) -7шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 800 (800 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 360 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 100а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 456 318 руб. Курс USD-50 руб.

- 250м 2 потужністю 15 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5824 Н (24 вакуумних теплових трубок) -10 шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 800 (800 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 360 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 100а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 491 824 руб. Курс USD-50 руб.

- 300м 2 потужністю 20 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5830 Н (30 вакуумних теплових трубок) -10 шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 1000 (1000 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 840 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 200а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 604 750 руб. Курс USD-50 руб.

- 400м 2 потужністю 28 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5830 Н (30 вакуумних теплових трубок) -14шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 1000 (1000 літрів)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 400 (400 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 840 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 200а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить - 821 150 руб. Курс USD-50 руб.

- 500м 2 потужністю 34 кВт / год

У комплект входить:

- Сонячні колектори ILHC -5830 Н (30 вакуумних теплових трубок) -17шт.

- Насосна станція (з контролером, розширювальним баком)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 1000 (1000 літрів)

- Бак-акумулятор РТ2-304 / 800 (800 літрів)

- Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 840 Вт (якщо потужність підключаються насосів більше треба використовувати ДБЖ з більшою потужністю) і акумулятор 200а * год (ємність залежить від часу роботи і потужності підключаються джерел). На випадок відключення центральних електричних мереж, для харчування насосів опалення і сонячного контуру.

Вартість даного обладнання становить-1 011 912руб. Курс USD-50 руб.

Додати коментар

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов