Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сонячні батареї - Вибрати сонячні батареї для дому?

Наша сеть партнеров Banwar

Які типи сонячних батарей існують Які типи сонячних батарей існують? Які переваги у тих чи інших типів сонячних батарей? Цими питаннями задається майже кожен, хто з тих чи інших міркувань приходить до думки використання енергії Сонця.

Давайте розберемося в цих основних моментах.

На сьогоднішній день ринок пропонує 2 основні типи сонячних батарей: монокристалічні і полікристалічні. Обидва типи панелей мають деякі відмінності і переваги.

Монокристалічні сонячні батареї характеризуються більш складним способом виробництва з використанням більш якісної сировини, і відповідно, більш високою ціною. Ці сонячні панелі використовують осередки з цілісних кремнієвих кристалів, тому мають більш рівну і однорідну поверхню. Тобто вся їх поверхня осередку є зріз з одного цільного кремнієвого кристала. Завдяки цьому, монокристалічні панелі відрізняються максимальною довговічністю, термін їх служби може складати від 25 років і вище. Основним же перевагою монокристалічного модуля є більш високий ККД осередки (до 22%) і як наслідок, високий ККД панелі (до 18,5%), у порівнянні з полікристалічний панелями. Це дає збільшений відсоток генерації електроенергії з одиниці площі панелі, в порівнянні з іншими типами сонячних модулів, але і велику початкову вартість.

Виробництво полікристалічних модулів є набагато простішим, для їх виготовлення використовуються різні за розмірами кристали кремнію і не потрібно технологічно складна процедура вирощування більш-менш однакових кристалів для нарізки. Вони виробляються шляхом розплавлення кремнієвого сировини з подальшим залиттям його в спеціальні форми, і нарізуванням отриманих блоків на пластини квадратної форми. Відповідно плюсами полікристалічних модулів є більш низька ціна, і невеликий відсоток браку при виробництві. ККД полікристалічного модуля, відповідно, нижче і коливається біля значень 15-16% (полікристалічні осередки мають ККД близько 17-17,5%).

Однак, ринок сонячної енергетики не стоїть на місці і постійно поповнюється новинками - модулями, виготовленими з використанням нових технологій, і поєднують в собі переваги основних типів сонячних батарей.

Наприклад, мікроморфние тонкоплівкові модулі виробництва компанії «Pramac», (Швейцарія) і аналогічні володіють такими перевагами як: Наприклад, мікроморфние тонкоплівкові модулі виробництва компанії «Pramac», (Швейцарія) і аналогічні володіють такими перевагами як:

- відносно низька вартість (у порівнянні з кремнієвими монокристаллическими і полікристалічний модулями), завдяки мікроморфной тонкопленочной технології, що забезпечує швидку окупність;

- можливість уловлювання навіть розсіяного світла, що є вкрай значущим в умовах використання в середній смузі Росії. Тобто це здатність виробляти достатню кількість електрики в похмуру погоду, а також в осінньо-зимовий період.

Або новинка весни 2017р. від того ж виробника сонячних панелей - гетероструктурних модулі, виготовлені за технологією на основі гетеропереходу HJT, і поєднують переваги тонкопленочной і кристалічної технологій (з ККД осередку - 22%!).

Це також сонячні батареї Seraphim Eclipse, виготовлені за новою технологією (фотоелементи скомпоновані в візуально «безшовні» Це також сонячні батареї Seraphim Eclipse, виготовлені за новою технологією (фотоелементи скомпоновані в візуально «безшовні»   смуги на токопроводящей підкладці) і характеризуються підвищеним виробленням електроенергії (на 15%) в порівнянні зі звичайними сонячними батареями, підвищену міцність і досконалим дизайном смуги на токопроводящей підкладці) і характеризуються підвищеним виробленням електроенергії (на 15%) в порівнянні зі звичайними сонячними батареями, підвищену міцність і досконалим дизайном.

На закінчення хотілося б відзначити наступне - всі типи сонячних батарей, без сумніву, мають певні переваги, але фактично Замовника цікавить одержувана потужність генерації в ватах. Тобто сонячний модуль потужністю, наприклад, 250 Вт, будь він монокристалічним, полікристалічним або мікроморфним, видасть в кінцевому підсумку 250 Вт генерації. Значна різниця буде полягати лише в розмірі панелі (монокристал фізично буде компактніше сонячних модулів іншого типу тієї ж потужності), що має значення при обмеженій площі для монтажу сонячної установки (наприклад, дах невеликих розмірів), а також в дизайні панелі.

І, нарешті, масив сонячних панелей розраховується шляхом підбору відповідним чином до силової частини системи: інверторів, контролерів заряду і (якщо є) банку акумуляторних батарей.

Якщо після прочитання цієї статті у Вас залишилися нез'ясовані питання, ми з задоволенням відповімо на них з будь-якого зручного способу зв'язку.

Купити сонячні батареї в Тольятті можна за посиланням..

Які типи сонячних батарей існують?
Які переваги у тих чи інших типів сонячних батарей?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов