Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Sony Ericsson LT26w (1253-4166) 1840 mAh Li-polymer

  1. Енергетична щільність батарей
  2. Заміна рідкого електроліту твердим
  3. Збільшення площі хімічної реакції
  4. Заміна другого електрода «кисневим»
  5. Нові поєднання хімічних речовин
  6. Менше і тонше
  7. Висновки

Наша сеть партнеров Banwar

Замовлення на сайті приймаються лише в електронному вигляді

22.08.2017 23:59:36

В останні роки ринки захлеснуло навала недорогих і цілком пристойних смартфонів різних китайських брендів! Ціна в таких гаджетах - на порядок нижче, ніж у визнаних і перевірених часом світових марок, таких як (Sony, Lg, Samsung, Nokia, Motorola і т.д.), що і підкуповує простого обивателя. З технічної точки зору і функціональної начинці китайські смартфони не поступаються дорогим своїм побратимам! Але є один закономірний показник, який відрізняє «китайця» від знаменитих брендів! Це акумуляторна батарея! Тут якість має відчутну значення. Відсутність багатьох непотрібних, з точки зору китайських виробників, другорядних «контролерів і запчастин» зменшує ціну гаджета, але також знижує довговічність, а часом - і безпеку пристрою.

Розглянемо наочний приклад - «батарея роздули». Чому батарея в китайських смартфонах на порядок частіше схильна до здуття і є однією з головних причин виходу пристрою з ладу? Відповідь: батарею роздмухують скупчилися в слідстві хімреакцій гази. Через здешевлення вартості, в акумуляторах китайських виробників, і в самому смартфоні відсутній контролер захисту «перепаду напруги в мережі», а, як відомо, сучасні гаджети комплектуються імпульсними СЗУ-мережевими зарядними пристроями потужністю 1-2А, що, в свою чергу, принципово прискорює час заряду батареї в порівнянні з попередником - «трансформаторними СЗУ», які заряджали набагато повільніше, але плавно згладжували перепади мережі. Сьогоднішні зарядки використовують імпульси-поштовхи, і якщо при перепаді напруги в електромережі імпульс збільшується, то з ВІДСУТНІСТЬ захисту «контролера перепаду напруги» батарею починає роздувати, іноді швидко, іноді повільно. В середньому термін роботи АКБ в китайському смартфоні від 3міс. до 1 року. Причому гарантія виробника на батарею не поширюється! Так як бути в цій ситуації?

Пропонуємо розглянути кілька порад від каталогу «Arkada-bt.com», перевірених роками роботи в цій сфері.

Як зменшити ризики і продовжити терміни експлуатації акумулятора в Вашому гаджет?

1. Вам не доведеться заряджати смартфон-планшет від перевірених мереж, якщо є можливість - використовувати «Мережеві фільтри», тобто розетки, підключені, як захист, до таких приладів, як «UPS-ІБП-джерело безперебійного живлення» або «Стабілізатор напруги». Останній коштує недорого, і стане хорошим захистом для будь-якої дорогої техніки в будинку.

2. Вам не доведеться заряджати будь гаджет (по можливості) в вимкненому стані. Це так званий «плавний заряд батареї», в цей момент смартфон-планшет не відволікається витратою енергії на пошук моб.сеті, інтернет і т.д., що дає йому можливість в щадному режимі відновити цикл заряду без навантажень і сторонніх перешкод.

3. Не рекомендується заряджати акумулятор максимально до 100% і не розряджати до 0%, тому що цикл вважається повним, якщо батарея заряджається з 0% до 100%. Кожен АКБ має свою кількість циклів до використання ресурсу, в середньому - це 1500-2000 зарядів. І якщо заряджати наприклад до 98% і розряджати до 5% це не вважається повним циклом, значить загальна кількість зарядів можна збільшити в 1,5-2 рази, що дозволить АКБ працювати довше!

4. Від потужності СЗУ залежить швидкість заряду батареї, але для слабкого гаджета не використовуйте СЗУ- (мережевий зарядний устр-во) підвищеної Ампер-потужності. Для смартфона-планшета з акумулятором ємністю 1500-2500мАн достатня зарядка 1,5А. Понад 2800мАн і т.д. - можна використовувати зарядку 1,8-2,0А.

Якщо все-таки при повному дотриманні вищевказаних правил, ваш АКБ став непридатним (здувся, перестав заряджатися і просто виробив свій ресурс), фахівці каталогу www.arkada-bt.com допоможуть Вам відновити і повернути до життя батарею Вашого улюбленого смартфона, тому що при «перепакування» ми використовуємо якісні основи-банки підвищеної ємності. І, якщо це необхідно, додаємо відсутні техелементи, а саме - (контролер захисту перепаду напруги, контролер перегріву елементів). Гарантія на будь-який перепакований акумулятор - 6 місяців.

24.07.2017 9:37:14

2017 9:37:14

Ці поради допоможуть вам продовжити життя вашого пристрою.
Багато з нас за звичкою, незнання або через нещасних випадків (від яких можна легко вберегтися) вкорочують життя своїм смартфонам,
Розрядка до нуля
У літій-іонних і літій-полімерних акумуляторів є особливість - якщо повністю витрачати заряд, їх ємність поступово знижується. Щоб такого не відбувалося, досить ставити смартфон на зарядку, коли його акумулятор розрядиться максимум до 10%, а краще ще раніше. Тоді він прослужить набагато довше. Також рекомендується заряджати смартфон не до 100%, а до 80%. Деякі додатки (наприклад, AccuBattery) відтворюють звукове повідомлення про те, що пристрій пора знімати з зарядки. У теорії, якщо акумулятор заряджати в межах від 40 до 80%, він пропрацює максимально довго.
Дешеві зарядки і акумулятори
Використовувати підроблені зарядні пристрої та неоригінальні акумулятори небезпечно. Багато з них займаються і не забезпечують належного рівня безпеки через те, що виробники економлять буквально на всьому: проводах, контролерах та інше.
поганий кабель
Використовувати поганий кабель шкідливо. Через погану ізоляцію проводу можуть сплутати, що призведе до виходу з ладу зарядного пристрою або короткого замикання в контролері смартфона і поломки логічної плати.
поганий чохол
Неякісний чохол з поганою вентиляцією може викликати перегрів акумулятора під час зарядки або використанні ресурсоємних додатків. Сильно нагріте акумулятор може загорітися. Якщо ви використовуєте товстий чохол, знімайте його під час зарядки і коли граєте.
пил
Пил, що потрапила в смартфон, може бути згубна. Одна справа, коли вона проникне під скло екрану і буде заважати лише візуально, інша - коли вона, намокнув, може стати причиною короткого замикання. Не допускайте попадання пилу - не тримайте смартфон в забруднених місцях.
вода
Вода погано впливає на смартфон. Якщо у нього немає надійного захисту, волога може проникнути через зарядний порт, аудіовихід або динаміки. Коротке замикання, виникнення якого сприяє вода, викликає збільшення сили струму, нагріванню і виходу з ладу компонентів пристрою. Вода може потрапити в смартфон під дощем, у ванній, або коли ви проллєте на нього навіть пару крапель чаю або іншої рідини.
падіння
Мабуть, найчастіша біда, яка вбиває смартфон - падіння на тверду поверхню з великої висоти. Захиститися від поломки можна за допомогою чохла. Як правило, чим він товстіший, тим міцніше, але навіть простий силіконовий бампер (нехай навіть зроблений своїми руками) може виявитися рятівним.

18.03.2017 13:22:46

Людина швидко звикає до всього хорошого. Ось і наше покоління звикло до сенсорних телефонів, планшетів, Айпад і іншим гаджетам настільки, що розряджена батарея одного з них може привести буквально до серцевого нападу. Перебуваючи в самому серці міської товкотнечі, ми боїмося втратити «зв'язок зі світом» і рефлекторно шукаємо розетку, в яку можна увіткнути телефон для підзарядки. А як бути якщо розетки поруч немає?

Що таке PowerBank? Зовнішній акумулятор з сонячною батареєю.

Бували в моєму житті моменти, коли я просто мріяв про запасний батареї до телефону. Тому дізнавшись про зовнішніх сонячних акумуляторах - батареях, купив Solar Power Bank 20000mAh Silver. Взагалі, штука дуже корисна, особливо для тих, хто ні на хвилину не розлучається з телефоном. По суті, powerbank є зовнішній акумулятор з сонячною батареєю, надійно зберігає електроенергію про запас. Звичайно, параметри ціна-якість зарядних пристроїв будуть помітно відрізнятися в прямій залежності від якості енергозберігаючих елементів і від імені виробника зарядного пристрою.

Я купив відносно недорогу модель. Досить компактний, розміри 123х63х16,8мм, але трохи важкуватий для таких розмірів, мій повербанк має два виходи USB. Чому два? В принципі, такий підхід дозволяє заряджати одночасно два телефони, але крім того, за заявкою виробника, вони налаштовані на подачу струму різної потужності. USB шнур, що йде в комплекті, має універсальне гніздо, в яке можна увіткнути будь-який з 4 перехідників. Тобто, від зарядного пристрою можна підживити фактично будь-який з існуючих гаджетів. Встановлені індикатори заряду дозволяють дізнатися кількість енергії, що залишилася. До речі, заряджати зовнішній акумулятор powerbank можна не тільки від сонця а й від комп'ютера і від звичайної розетки - для цього існує вхід під міні-USB. Максимальний запас енергії, написаний на самому повербанке, 20000 мАг, правда в реальності все трохи інакше, але про це пізніше.

Як написано вище, я купив бюджетну модель, але зустрічаються і більш дорогі. Однак має місце ряд проблем, які простежуються і в дорогих моделях, і в більш дешевих. А тому слід ретельно розглянути кілька важливих нюансів, якими слід керуватися при виборі Solar Power Bank.

Технічні характеристики powerbank - заявки і реальність.

Перше, що слід враховувати при покупці powerbank - реальна ємність батареї. Виробники комплектуючих часто завищують свідчення ємності батареї. Не знаю, навіщо це роблять - чи то в рекламних цілях, то чи просто грають «на дурника», але реальний стан справ виглядає так, що зазначені параметри ніколи не збігаються з життєвими показниками.

Давайте розберемося на простих прикладах. Виробник вказує в параметрах 10 амперчасах, а батарея вашого пристрою потрібно отримувати всього два. «О! - думає потенційний покупець, (я теж так думав) - так я зможу зарядити свій агрегат п'ять разів! ", - не-а, відповідаю я, - не зможеш. А знаєте, чому? Та тому що вбирає батарея 3,7, а віддає 5В. Відчуваєте різницю? Реальний стан справ виглядає так, що універсальна мобільна батарея видає, в кращому випадку 80% заявленої потужності, по крайней мере, мій Solar Power Bank - точно. Тому при покупці, зазначену виробником цифру найкраще ділити на два - так ви будете набагато ближче до істинного стану речей.

Зарядка для телефону з сонячною батареєю.

Мати в кишені пристрій, здатний в будь-який момент видати необхідну кількість енергії планшету або телефону - круто. А мати такий же девайс, який, до того ж, може підзарядитися від сонця ще крутіше - так я думав, вибираючи універсальну мобільну батарею. Що ж, в певній мірі я мав рацію.

Будь powerbank, до якого прикріплена сонячна батарея залишається звичайним акумулятором, а єдина відмінність полягає в тому, що він може заряджатися від сонячного світла. Є в цьому і істотний мінус - якщо вдень не встигли зарядити акумулятор, то вночі вам нічого не світить, як в прямому, так і в переносному сенсі.

Насправді, як показали мої підрахунки і просте тестування, щоб зарядити цей зовнішній сонячний акумулятор для телефону від сонця потрібно мінімум чотири доби, тобто, приблизно, один тиждень сонячної погоди. Зерно проблеми лежить в розмірах сонячної панелі, яка занадто мала. Розмір девайса дозволяє покласти його в кишеню, але для повноцінної зарядки розмір сонячних батарей малуватий.

Часто буває, що пристрій powerbank з сонячною батареєю додатково оснащено ліхтариком, як у мене, наприклад, що не так вже й погано. Два виходу, за заявами виробників, здатні видавати один і два ампера відповідно. Але, як показала практика, обидва виходи найчастіше видають лише один ампер, тому в будь гніздо встромляти шнур зарядки - не має значення. Цей момент я перевіряв, заряджаючи телефон поперемінно через обидва виходи, і швидкість зарядки залишалася однаковою.

Основний елемент живлення - літій-іонні полімерні батареї - схожі на ті, які встановлюються в більшість телефонів. Істотним мінусом є факт, що в разі виходу з ладу елемента живлення - замінити його не вдасться. У простіших моделях powerbank встановлюються акумулятори 18650, замінити які не так вже й складно. Перевагою літій-іонних акумуляторів є більш швидка віддача електроенергії, але їх обсяг може відрізнятися в меншу сторону від зазначених параметрів. Ще одна позитивна якість елементів живлення полягає в здатності довго зберігати запас енергії, тобто просто так вони не розрядяться.

Як би там не було, зарядний пристрій з сонячними елементами може дуже стати в нагоді тим, хто любить походи - на те щоб послати сигнал SOS енергії, яку агрегат вбере за день, вистачить. Та й просто використовувати запасний акумулятор в довгій дорозі або перельоті дуже зручно.

Правильний вибір PowerBank - запорука економії

Вирішивши купити універсальний зарядний пристрій PowerBank, ви зіткнетеся з досить великим вибором продукції. При виборі powerbank з сонячною батареєю слід враховувати цілі, для яких купується девайс. Якщо вам буває необхідно підзарядити телефон під час вечірки можна взяти більш дешеву модель з невеликим робочим об'ємом. Коли ж додаткова батарея вам потрібна для більш серйозних цілей - підтримувати життя в робочому планшеті або як запас енергії в далекій дорозі, - слід купувати модель з більш високими робочими показниками. Мій Power виручав мене неодноразово і продовжує виручати в той момент, коли мені потрібно бути постійно на зв'язку з замовниками і клієнтами. Прикріпивши його одного разу до робочої сумці як великий брелок, я часто навіть не дбаю про його зарядці, але в потрібний момент - мені вистачає накопиченої енергії.

Звичайно, китайські девайси, не зрозуміло ким і як зроблені, радують дешевизною, але можуть зберігати чимало сюрпризів, зіткнення з якими може засмутити будь-кого. Правило, яким я користуюся постійно - не економити на якості, адже скупий платить двічі. Тому якщо ви зважилися купити powerbank віддавайте перевагу компаніям, які існують на ринку вже не один рік, адже якби вони виробляли неякісні товари - давно б розорилися.

28.01.2016 8:33:48

Чи не доживають до кінця робочого дня смартфони і розряджаються під нуль після трьох-чотирьох годин ігор планшети, по правді кажучи, набридли. Потужність процесора і якість дисплея зростає випереджаючими темпами, тоді як акумуляторні батареї кардинально не змінюються ось уже десять років. Проте, деякі зрушення в розвитку джерел автономного живлення для мобільних гаджетів все ж спостерігаються ..

Можна виділити три ключові проблеми, властиві сучасним батареям для мобільних гаджетів. Перша - це дисбаланс між ємністю і габаритами літій-іонних акумуляторів. Простіше кажучи, щоб смартфон працював без підзарядки не один, а два дні, його доводиться оснащувати значно більшої і важкою батареєю.

Друга проблема - досить швидкий знос літій-іонних акумуляторів. У теорії вони приходять в непридатність через тисячу циклів заряду-розряду. На практиці ж через неправильні умови експлуатації цей показник зазвичай удвічі менше. Правда, в разі смартфонів і планшетів швидкий знос не настільки критичний, як для ноутбуків. Женучись за модою, користувачі купують нові мобільні гаджети раніше, ніж зношуються батареї старих.

І нарешті, третя проблема - тривалий час зарядки батарей. Тут виходить палиця з двома кінцями: зарядка акумулятора потужним струмом відбувається швидше, але при цьому він сильніше зношується. Проте, вчені мають вирішити всі три вищезгадані проблеми, а інженерам - в найкоротші терміни поставити на конвеєр джерела автономного живлення нового типу.

Енергетична щільність батарей

Акумулятори минулого покоління (нікель-кадмієві) володіли енергетичної щільністю 40 Вт * ч / кг. Це означає, що потужність типовою 50-грамової батареї становила всього-то 2 Вт * ч. З переходом на літій-іонну технологію енергетична щільність акумуляторів зросла більш ніж в два рази - до 100 Вт * год / кг.

Принцип роботи акумуляторних батарей, незалежно від застосовуваної в них технології, досить схожий: при зарядці електрична енергія перетворюється в хімічну, а під час розрядки - навпаки. Енергетична щільність акумулятора залежить від матеріалу електродів і знаходиться між ними електроліту.

У більшості Li-ion-батарей електроди виконані на основі літієвого з'єднання або графіту з іонами літію. Електроліт ж являє собою сухий рідина (в'язку масу) на основі літієвих солей. Але навіть тут наука ще не сказала свого останнього слова.

Заміна рідкого електроліту твердим

Новітні розробки в області літій-іонних акумуляторів належать японської компанії Toyota. Йдеться про Li-ion-батареях на основі твердого речовини: електроди зроблені з графіту і оксидів літію і кобальту, а твердий електроліт - з сульфідів. Подібні акумулятори мають рекордну енергетичної щільністю - до 245 Вт * год / кг.

Подібні акумулятори мають рекордну енергетичної щільністю - до 245 Вт * год / кг

Батарея Toyota з твердим електролітом

На Відміну Від Li-ion-батарей з рідкім електролітом, батареї Toyota не страждають від перегріву, потім на внутрішню боятися контакту з водою, в тому чіслі волога повітрям. Над вірішенням цієї проблеми інженерам Toyota ще Належить поламаті голову. Проти, старт виробництва акумуляторів вісокої щільності для гібрідніх автомобілів Toyota запланованій на 2015 рік. Коли ж саме дана технологія перекочує на мобільні гаджети, поки можна лише гадати.

Збільшення площі хімічної реакції

Прискорити процес зарядки батарей, а заодно і трохи підвищити їх енергетичну щільність, можна шляхом нарощування площі стикання електродів з електролітом. Вчені з Політехнічного інституту Ренсселіра пропонують покривати електроди мікроскопічними частинками кремнію, так званими «наночашечкамі». Конусоподібні «наночашечкі» здатні стискатися і розтягуватися, щоб витримувати механічні навантаження під час поглинання і вивільнення іонів літію.

Конусоподібні «наночашечкі» здатні стискатися і розтягуватися, щоб витримувати механічні навантаження під час поглинання і вивільнення іонів літію

Покритий наночастинками кремнію електрод батареї Політехнічного інституту Ренсселіра

Альтернативне рішення для прискорення зарядки батарей - біологічне - пропонують дослідники з Мерілендського університету. Вони пропонують наносити на електроди трубчасті віруси тютюнової мозаїки (частого гостя в лабораторіях по дослідженню нанотехнологій) і для фіксації покривати їх найтоншим шаром металу. Тобто віруси участі в хімічній реакції не беруть, а лише служать для створення мікроскопічного рельєфу.

«Вірусна» акумуляторна батарея Мерілендського університету

Переломним моментом в технології створення акумуляторів може стати відкриття вчених з Каліфорнійського університету в Ріверсайді. Вони знайшли природний приклад дешевих наночастинок - зуби панцирних молюсків, порослі товстим шаром кристалів магнетиту (магнітного залізняку).

Кристал магнетиту - самого твердого біоматеріалу на планеті

Заміна другого електрода «кисневим»

Компанія IBM у співпраці з Сент-Ендрюського університету Шотландії спроектувала ультрасучасний літій-кисневий акумулятор. Один з електродів, як і електроліт, у нього там не є звичайні, а ось другий являє собою порожнисту вуглецеву мембрану. Вона-то і наповнюється повітрям з навколишнього середовища, після чого кисень вступає в хімічну реакцію з літієм. Очікується, що енергетична щільність літій-кисневих батарей перевищить в десять разів показники традиційних Li-ion-рішень. Шкода тільки, що задумка IBM ще дуже далека до комерційної реалізації.

Шкода тільки, що задумка IBM ще дуже далека до комерційної реалізації

Літій-киснева батарея IBM

Нові поєднання хімічних речовин

Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4) зовсім не є новинкою і використовувати їх для деяких завдань вигідніше, ніж літій-іонні. Маючи порівняно невисоку потужність, вони заряджаються дуже і дуже швидко, що робить їх відповідним рішенням, наприклад для авіамоделювання. Вчені з Массачусетського технологічного інституту, який подарував світові чимало відкриттів, створили літій-залізо-фосфатну батарею, заряджає всього за одну хвилину. Вже повним ходом йдуть розмови про те, щоб почати застосовувати LiFePO4-батареї ще і в мобільних гаджетах.

Вже повним ходом йдуть розмови про те, щоб почати застосовувати LiFePO4-батареї ще і в мобільних гаджетах

Літій-залізо-фосфатна батарея

Менше і тонше

Збільшення енергетичної щільності акумуляторів, а також прискорення з зарядки, дозволить створювати крихітні і, що не менш важливо, витончені батареї, наприклад для носяться електронних гаджетів: розумних наручних годинників, окулярів доповненої реальності, а потім і аналогічних контактних лінз.

Збільшення енергетичної щільності акумуляторів, а також прискорення з зарядки, дозволить створювати крихітні і, що не менш важливо, витончені батареї, наприклад для носяться електронних гаджетів: розумних наручних годинників, окулярів доповненої реальності, а потім і аналогічних контактних лінз

Гнучка батарея з целюлози SoftBattery

Найтонша реально існуюча в даний момент батарея - справа рук інженерів з японського науково-дослідного центру AMIC. Її товщина складає всього півміліметра. Винахідливі японці планують розміщувати настільки витончені акумулятори на тильній стороні сонячних батарей і дисплеїв електронних книг.

Полумілліметрового батарея AMIC

Висновки

По всій видимості, чекати дво- або навіть триразового приросту ємності акумуляторів для мобільних гаджетів залишилося зовсім не довго - років п'ять. Тоді як такий бажаний десятикратний приріст стане реальністю не раніше ніж в 2020-х.

Правда, це не означає, що мобільні гаджети будуть працювати довше. Виробники електроніки навряд чи не піддадуться спокусі зробити їх ще тонше. Тобто енергетична щільність батарей виросте, але через істотне зменшення розмірів час автономної роботи залишиться колишнім. Як то кажуть, мода вимагає жертв.

19.02.2015 20:34:51

Способи поліпшити продуктивність вашого девайса на операційній системі Android Способи поліпшити продуктивність вашого девайса на операційній системі Android.
Багато людей використовують телефони або навіть планшети на Android. Але часто трапляється така проблема, що телефон або планшет починає дуже погано працювати, це виникає через низку причин, як виправити ці проблеми написані в цій статті.


1) Перший пункт полягає в тому що вам просто треба оновити прошивку вашого девайса https://www.smart-center.ru . В оновлених прошивках поправляються різні недоробки. Чим частіше ви будете оновлювати вашу прошивку, тим краще буде працювати у вас телефон або планшет.


2) Наступний пункт говорить про те що треба повернути ваш девайс на заводські настройки. Коли ви здійснюєте скидання налаштувань, ваш девайс повертається вихідні установки. Але це рішення виправить проблему тільки на час т.к чим довше ви будете використовувати свій девайс, тим він буде більше пригальмовувати. Рекомендується зробити копії ваших контактів і різної важливою для вас інформацією.


3) Намагайтеся якомога менше качати додатків на внутрішню пам'ять. Краще всі програми качайте на свою карту пам'яті. У разі якщо у вас встановлено багато додатків на внутрішній пам'яті, раджу перемістити всі свої додатки на флеш карту.
4) Четвертий найважливіша порада, пошукайте корисні додатки в Google Play.
Раджу вам завантажити такий додаток як Clean Master. Це корисний додаток очищає кеш, є також засобом для очищення автозавантаження і очищає оперативну пам'ять.
Дуже раджу вам придбати хороший антивірус. Один з цих антивірусів є DrWeb. Хороший антивірус вас захистить від неприємностей. І виправить неправильно роботу деяких додатків.

01.12.2014 18:20:42

Сучасний технічний ринок рясніє пристроями на будь-який смак і колір. Розібратися в цьому різноманітті і визначитися з вибором стає все складніше. Багато хто віддає перевагу просто «не морочитися» і працювати з тим, що давно є, до смертельної поломки. До такого розряду технічних користувачів ставилася і я до тих пір, поки професія «не зіткнувся» мене лицем до лиця з тонким, легким і бескнопочний.

Днями відбулася презентація ряду унікальних послуг для мобільного інтернету від оператора зв'язку «Білайн». Різні представники красноярських ЗМІ і нью-медіа зібралися в центральному офісі групи компаній «ВимпелКом» для прямого тестування новинок за допомогою фірмових мобільних пристроїв «Білайн». Активну участь в процесі брала в основному чоловіча частина журналістів, жінки вважали за краще мовчки слухати і дивуватися, до чого все-таки дійшов прогрес. А дійшов він і до застосування принципу «шведського столу», при якому, заплативши всього за 5 мегабайт інтернету, абонент отримує право абсолютно безкоштовного доступу до будь-яких ресурсів Світової павутини, і до відсутності тарифікації соціальних мереж ВКонтакте і Facebook при використанні текстових версій 0.facebook .com і 0.vkontakte.ru. Однак особливу увагу журналісти-чоловіки приділяли чудесам технічним, а саме новому брендованих планшетному комп'ютеру «Білайн» М2. Звичайно ж, кожен вивчає новенький планшет, в першу чергу, порівнював його з iPad, що випускається компанією Apple. З переваг М2 практично всі відзначали менший розмір, легкість і доступну ціну. Решта ж критерії порівняння для мене, як для людини досить далекого від світу всіх цих «i» і сенсорних екранів, були досить абстрактні, тому просидівши всю презентацію мовчки, я вирішила самостійно розібратися в характеристиці техніки XXI століття.

Важливо: Gunship Battle від http://apk-smart.com/gunship-battle- - пропонує знайти міць і силу, втілену в бойові вертольоти останнього покоління. Сідайте за штурвал надпотужної «акули» або «Барракуда», забивайте відсіки бойовим комплектом і вилітає на завдання, які безперервно підкидає командування. У цій грі не буде місце відпочинку, одна місія змінюється іншою, ще більш захоплюючою, і знову, і знову ви будете кидати тушку своєї важкої пташки в грізне військове небо.

Взагалі, своїм маленьким Nokia я дуже задоволена. Я не виходжу з його допомогою в інтернет, не знімаю відео і навіть фотографую рідко. Мене цілком влаштовує відправляти електронні листи з домашнього комп'ютера або ноутбука і писати повідомлення ВКонтакте мені теж зручніше за допомогою звичайної клавішній клавіатури. Однак не хочеться, щоб мої діти в майбутньому вважали мене вихідцем з дрімучих лісів, і почати просвіта я вирішила з новенького iPad старого друга, речі, за його словами, просто незамінною. Почну, мабуть, з оцінки зовнішнього сприйняття. Якщо чесно, консервативне уявлення завадило мені з самого початку поставитися до планшетному «яблуку», як до нормального комп'ютера. Вже швидше, він схожий на великий телефон, а то і просто, на іграшку якусь. Немає в ньому солідності і серйозності. Хоча, це, звичайно, просто примітивний жіночий погляд. Далі, слід сказати про розмір. На мій погляд, до повноцінного екрану iPad не дотягує, але і для кишенькового пристрою він завеликий. За допомогою такої штуки і фільми дивитися не дуже комфортно і в громадському транспорті з собою її НЕ повозити. Розмір прийнятний для читання і роботи з текстовими документами, але цього навряд чи достатньо для виникнення бажання покупки. В цілому, дизайн еппловскій планшета мені здався цілком гармонійним, такий собі великий iPhone. Що стосується, безпосередньої роботи з «яблуком», то вона виявилася напрочуд простий. Ненависний сенсорний екран не вередував, міліметрове відхилення від прямого попадання на потрібний пункт не мало значення, файли все одно відкривалися. Також відзначу органічне розташування програм. Всі вони знаходяться перед очима, немає необхідності відкривати безліч папок. При роботі з текстовими документами вразило зручність клавіатури. За розміром вона практично співвідноситься зі звичною клавішній, а значить, і для роботи таким консервативним користувачам ПК підходить. Якщо врахувати, що можливість скачування численних додатків, доступних в App Store, що є, до речі, переважно платними, мене цікавить мало, то вищевикладених пунктів для формування першого враження про iPad цілком достатньо. Все-таки, майже тридцяти тисячна ціна фактор відлякує. Напевно, тільки фанати Apple можуть вважати її виправданою. Наступним пунктом моєї пізнавальної програми став планшетний комп'ютер «Білайн» М2. Як і було зазначено на презентації, розмір цього пристрою дійсно виграшніше розміру iPad. 7-дюймовий планшет в експлуатації набагато мобільніші, увійде практично в будь-яку дамську сумку. Зовні виглядає так само «іграшкова», як «яблучний» прототип, але з попереднього досвіду я вже усвідомила оманливість цього враження. Вага пристрою приємно здивував. Для тендітних жіночих пальчиків М2 набагато легше iPad, всього 403 м Навряд чи є сенс порівнювати два планшетних комп'ютера за всіма пунктами, тому я просто опишу переваги М2, мають сенс особисто для мене. Перше, що підкуповує, це, звичайно, ціна - 12 990 рублів. Я не фанат Apple і не особливий гурман в таких питаннях, як дозвіл екрана, а тому така ціна мені здається, більш наближеною до життя. По-друге, М2 пропонує більш доступний вихід в Інтернет. Планшет оснащений і Wi-Fi і 3G одночасно, Apple же пропонують вибрати між моделями поєднують в собі дві ці функції і моделями, оснащеними тільки 3G. Вибір, звичайно ж, відіб'ється на гаманці. Далі, слід зазначити, що планшет «Білайн» вміє дзвонити, нехай тільки через гучний зв'язок або через гарнітуру, але, погодьтеся, функція зайвою не буде ніколи. Крім того, у М2 немає обмежень для передачі даних через Bluetooth. У суспільстві Apple же дані таким чином можна передавати тільки «своїм». В цілому ж, якщо не вдаватися до ретельного вивчення обох пристроїв, то, на мій погляд, середньостатистичний «чайник», а вже тим більше, «чайниця» крім вартості принципової різниці в експлуатації двох планшетів не знайде. Підкреслю ще раз, мова йде тільки про невибагливих користувачів. Якщо говорити абстрактно, то першість досвіду в брендування подібних технічних пристроїв вже привертає до М2 від «Білайн» увагу. Поєднання мобільних і інтернет-послуг від конкретного оператора в застосуванні на конкретній техніці від цього ж оператора, швидше за все, дасть успішний результат реалізації планшета серед певної аудиторії. Що стосується, особисто моїх висновків з «спілкування» з останніми технічними віяннями сучасності, то необхідності в них я як і раніше не відчула. Проте, можу сказати, що вибираючи між дорогим і більш демократичним варіантом планшетного комп'ютера, вибрала б той, що по кишені б'є помягче.

1 12 2010

Керівництво американської компанії Intel оголосило про наявність гідної альтернативи USB. Thunderbolt - так назвали нову технологію передачі даних. Як стало відомо з анонсу Domo, на сьогоднішній день, дана технологія - сама високошвидкісна в світі.

Так, максимально можлива швидкість передачі даних становить аж 10 гігабіт на секунду (передати фільм Блю-рей формату можна всього за пару секунд!). У порівнянні з максимальними можливостями USB 2.0 (480 мегабіт в секунду) - це просто земля і небо. Варто відзначити, що перші ПК, обладнані технологією Thunderbolt - це ноутбуки компанії Apple, які називаються MacBook Pro, анонсовані 24 лютого цього року. Також на цих ноутбуках є USB роз'єми, т.к нова технологія не стала ще популярнішою. Як планує керівництво Інтел, в недалекому майбутньому технологія Thunderbolt замінить всі аналоги і стане основною в області передачі даних.

Як планує керівництво Інтел, в недалекому майбутньому технологія Thunderbolt замінить всі аналоги і стане основною в області передачі даних

4 Июня 2019

Vivo тільки що анонсувала Z5x, останній смартфон середнього класу компанії Z-серії в Китаї, як і обіцяла. Він має 6,53-дюймовий ЖК-екран Full HD + з співвідношенням сторін екрану до екрану 90,77% і 16-мегапіксельною камерою на екрані, працює на базі Snapdragon 710 з 8 ГБ оперативної пам'яті, ..

3 Июня 2019

Бажають організувати цікаве дозвілля, зможуть це зробити в онлайн режимі, ставши клієнтами віртуального Вулкан ігрові автомати. Кожен азартний гравець на сайті цього грального закладу швидко знайде для себе якісні слоти. В онлайн режимі гравці можуть протестувати ігрові автомати і ..

31 Мая 2019

Комп'ютер розміром один кубічний міліметр, створений американськими вченими, буде імплантований в око з гострою глаукомою - ми читаємо в Gazeta Wyborcza у статті «Комп'ютер, імплантований в око, допоможе пацієнтам з глаукомою» .. Журнал Science Technology повідомляє, що ..

31 Мая 2019

Зараз багато фірм пропонують майже вичерпні набори - їх вистачає на всі основні види робіт. Наприклад, ще на початку 2018 року марка GRAPHITE представила нову акумуляторну Електроінструментальний систему. Відтепер одна батарея буде вміщатися в багатьох пристроях. Завдяки цьому..

31 Мая 2019

На сайт казино Вулкан платинум щодня заходять тисячі користувачів. Популярність Вулкан платинум пов'язана з серйозним підходом до інтересів геймерів, можливістю виведення виграшів, збереженням персональних даних, великим асортиментом апаратів. Це робить заклад одним з найбільш ..

Це робить заклад одним з найбільш

Чому батарея в китайських смартфонах на порядок частіше схильна до здуття і є однією з головних причин виходу пристрою з ладу?
Так як бути в цій ситуації?
Як зменшити ризики і продовжити терміни експлуатації акумулятора в Вашому гаджет?
А як бути якщо розетки поруч немає?
Що таке PowerBank?
Чому два?
А знаєте, чому?
Відчуваєте різницю?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов