Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Способи обробки стіни за батареєю: всі нюанси оформлення

  1. нюанси оформлення
  2. Способи облицювання стіни
  3. Шпаклюємо і клеїмо шпалери
  4. ставимо гіпсокартон
  5. Клеїмо пластикові панелі або стельову плитку
  6. висновки

Наша сеть партнеров Banwar

Стіни грають основну роль в оформленні інтер'єру. Важливо, щоб вони були рівними і оброблені зі смаком, тоді вони разом з меблями та декоративними елементами становлять завершений дизайн. Стіни грають основну роль в оформленні інтер'єру

Інтер'єр виглядає бездоганним, коли складні місця в обробці виконані якісно

Але часто виходить так, що обробка стіни за батареєю відсувається на другий план, і згадують про неї, коли вже явно помітно, що недороблені батареї псують всю картину.

нюанси оформлення

Місце установки радіатора є одним з найбільш важкодоступних для обробки, будь то батарея навісна або захована в ніші. Складність полягає в тому, що громіздкі обігрівачі займають весь простір ніші, а труби для подачі гарячої води, перемичка і обратка заважають вільному доступу до стіни. Розумніше за все не відкладати питання про обробку простору за батареями на потім, а робити одночасно з основними стінами на кожному етапі ремонту. Це в ідеалі, якщо ви купили квартиру в новобудові і замовили ремонт «по ключ» або зводите свій власний будинок, тоді дизайнер продумає все до дрібниць і обігрівач органічно впишеться в його задумку.

Це в ідеалі, якщо ви купили квартиру в новобудові і замовили ремонт «по ключ» або зводите свій власний будинок, тоді дизайнер продумає все до дрібниць і обігрівач органічно впишеться в його задумку

Зовнішній вигляд обробки з дерев'яними панелями за радіатором

Але більшість з нас живе ще в радянських будівлях, яким вже не один десяток років, а за часів Хрущова і Брежнєва поверхні за батареєю не приділялося уваги, головним було швидко забезпечити людей житлом. Ось і виходило, що стіна за радіатором абияк обклеювати шпалерами або зафарбовувати. Зрозуміло, що з часом від постійного впливу теплої температури шпалери відклеювалися, а фарба відшаровувалася. В основному, батареї розміщені під підвіконням і прикриті тюлямі і шторами, але що, якщо ви хочете зробити сучасний дизайн і використовувати жалюзі, а квадратні метри не дозволяють встановити на радіатор декоративний екран? Доведеться робити обробку стіни в цьому місці.

Коли проводять ремонт з заміною радіатора, необхідно замінити підвідні труби і поштукатурити стіну за батареєю

Окремий ремонт за батареєю додасть наступних клопоту:

  • в повністю зробленої і чистій кімнаті доведеться на досить довгий час затіяти міні-ремонт;
  • пил і відходи будматеріалів забруднюють повітря і речі в кімнаті;
  • окремий міні-ремонт погано позначиться на фінансах: покупка будматеріалів, які все не використовуються, виклик майстра для зняття батареї - за це потрібно платити.

Якщо вже ви успадкували неакуратні стіни за обігрівачем, доведеться робити ремонт. Варіантів закрити поверхню, де знаходиться батарея і надати стіні закінченого вигляду багато.

Способи облицювання стіни

Оздоблення стіни за батареєю може бути витратною або дешевої, але в обох випадках швидко не робиться.

Етапи ремонту за батареєю:

  1. Знімаємо батарею, інакше неможливо повноцінно закрити поверхню. Знімаючи самостійно, попередньо перекривайте кран подачі води і вентиль обратки.
  2. У радіаторі знаходиться вода, відкручуючи його від кранів, підставляйте низьке відро або краще широкий таз. Батарею знімають з кріплення, коли вода повністю скла. Безпечніше викликати майстра, адже якщо йде подача опалення, а кульової кран на перемичці старий, це небезпечно.
  3. Щоб не псувати чисту підлогу і килими, слід запастися великими шматками плівки і застелити весь шлях від вхідних дверей до батареї.
  4. Далі оглядаємо стіну не предмет дефектів і готуємо її. Горби старої штукатурки і фарбування знімаємо молотком з зубилом, приділяючи увагу місцю, де плінтус, там має бути максимально рівно.
  5. Прибираємо сміття і закладаємо шпаклівкою невеликі тріщини. Вони просохли, повністю рівняємо нішу штукатуркою.
  6. Висохлу штукатурку гарантують 2 рази, шари сохнуть 2 години.

Батарея знята, стіна підготовлена, тепер можна вибирати сам спосіб обробки, а їх є багато. До слова, існують «сухі» варіанти обробки за батареєю, для яких поверхня не треба рівняти, досить тільки прибрати виступи і прогрунтувати.

Шпаклюємо і клеїмо шпалери

Продовжимо тему штукатурки. Спосіб витратний і тривалий: матеріалів треба купити чимало, а сохне штукатурка до тижня часу. Маяки при стартовому шарі не виставляють, це поверхня невелика, цілком реально вирівняти без маяків.

Після висихання (приблизно до 5 днів) стіну грунтуємо, вона сохне і наносимо фінішний шар. Для економії часу краще купити відерце готової шпаклівки. Висохлу поверхню шліфують гострим шпателем, так менше пилу в кімнаті. Вирізують потрібні шматки шпалер, беруть спеціальний клей і обклеюють. Клеїти починають з двох протилежних сторін, щоб стик шматків був посередині, за батареєю. Далі відміряють шматки плінтуса, свердлять в сіні отвори під кріплення і встановлюють його.

ставимо гіпсокартон

Оздоблення стіни за батареєю на увазі і обробку стіни гіпсокартоном. Спосіб добре підійде в будинку з гіпсокартонними стінами, так менше клопоту: одночасно робите обрешітку під ГКЛ для батареї. З цегляними стінами це теж можливо. Роблять металевий каркас, на який будуть кріпитися листи. ГКЛ дуже добре витримує вплив теплої температури, не тріскається від неї згодом і має низьку тепловіддачу.

У цьому плані він прекрасно підходить для обробки простору за і навколо батареї. Якщо між стіною і ГКЛ встановити утеплює, то 10-30% тепла буде залишатися в приміщенні. Треба тільки не забути просвердлити в гіпсокартоні отвори, щоб тепле повітря від батареї надходив в кімнату. Стики між листами обклеюють тонкою сіткою і зашпаклевивают. Тонким шаром фінішної суміші все вирівнюють на одному рівні зі стіною. Коли все висохло, залишилося пофарбувати стіну.

Коли все висохло, залишилося пофарбувати стіну

Для підвищення ККД роботи за задньою стінкою радіатора приклеюють теплоотражающий плівку

Існують також спеціальні відбивачі тепла, які направляють тепле повітря в приміщення, але ефективність такого пристосування доводять не все.

Клеїмо пластикові панелі або стельову плитку

Цей варіант самий бюджетний, але він дозволяє надати місця під батареєю доглянутий вигляд і навіть добре утеплити тонку стіну, де знаходиться ніша. Йде про використання сучасного матеріалу - фольгінірованного пінополіетилену. В основному він застосовується для теплоізоляції. Він буває з двостороннім алюмінієвим покриттям і одностороннім, з більш щільним поліетиленом всередині і звичайним, самоклеящийся і немає. Для обробки ніші підійде і найпростіший.

Для обробки ніші підійде і найпростіший

Стельова плитку вже рідко хто клеїть, але як варіант обробки існує

Перед обклеюванням стіну теж готують, але не так ретельно, як у випадку зі штукатуркою. Збиваємо нерівності, ганчіркою прибираємо пил, маленькі тріщини закладаємо розчином алебастру і піску, він швидко висихає і можна працювати далі. Потрібно уважно виміряти рулеткою величину кожної стінки, щоб не перепсував пенофол. Далі приклеюємо утеплювач. Використовуємо універсальний монтажний клей на основі акрилової фірми Lacrysil «Крутіше цвяхів» і монтажний пістолет. Він прекрасно приклеює, і температура на нього ніяк не впливає.

Клеїти починають з найширшою стіни за радіатором, потім закладають верхню стінку і бічні. Облицювати утеплювач можна пластиковими панелями білого кольору або під дерево, використовуючи той же клей. Панелі треба вибирати однакової ширини з виступаючим над нішею підвіконням, щоб не підрізати її в цьому місці. Бічні частини при необхідності підрізають уздовж планки. Зовнішні та внутрішні кути обробляють спеціальними пластиковими планками в тон панелям. Замість плінтуса можна застосувати спеціальну планку з двома бортами, в яку вставляються панелі.

Замість плінтуса можна застосувати спеціальну планку з двома бортами, в яку вставляються панелі

Батарею, як і стіну за нею можна оформити у вигляді дизайн-елементу, але тоді стіна за нею повинна бути ідеальною

Другим варіантом облицювання будуть пінополістирольні стельові плити. З них легко викроїти шматки потрібних розмірів, вони продаються самих різних кольорів, гладкі і рельєфні. Клеїти починають від низу до верху, щоб на видному місці були цілі шматки плитки. Краще на першому етапі підвіконня декорувати стельовим плінтусом, а потім вже до нього «тягнути» плитку. Тут теж можна застосувати кутові планки. Плитку біля підлоги можна клеїти в стик до плінтуса, а можна його зняти, облицювати і прикріпити плінтус назад. Крім декорації, стельова плитка має хороші теплоізоляційні характеристики.

висновки

Оздоблення стін за батареями пройшла набагато легше, якби робилася одночасно з іншими ремонтними роботами. Але якщо такої можливості не було, то завжди можна виправити становище, використавши сучасні будівельні матеріали і інструменти. Вибирати спосіб обробки треба, виходячи з величини простору за батареєю, тепловтрати самої стіни, результату, якого ви хочете добитися від облицювання і вартості матеріалів і власних навичок. Тоді подібні ремонтні роботи пройдуть з найменшими витратами грошей і часу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов