Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Способи підключення радіаторів опалення

  1. Варіанти підключення радіаторів опалення
  2. Види систем опалення
  3. Підключення однотрубної системи
  4. Підключення двотрубної системи
  5. Де встановити радіатор?
  6. Циркуляція і види підключення радіаторів опалення
  7. Одностороння схема підключення радіатора
  8. Седільне і нижнє підключення радіаторів
  9. Діагональне підключення радіаторів

Наша сеть партнеров Banwar

Зміст статті:

Продовжуємо розмову про опалення в будинку. У минулій статті ми розглядали види радіаторів опалення . Тепер же пропонуємо подивитися на способи підключення радіаторів опалення, а також розглянемо схеми підключення опалення.

Варіанти підключення радіаторів опалення

Радіатори до системи опалення можливо підключати різними способами. Нижче ми розглянемо найбільш популярні і доцільні. В цілому вибір радіаторів опалення залежить від їх розміру, матеріалу, з якого він виготовлений і типу системи опалення.

Отже, існують такі види підключення:

  • бічне;
  • перехресне;
  • Нижня;
  • послідовне;
  • Паралельне.

На практиці найпопулярнішими способами є бічне і нижнє підключення.

Бічне - характеризується приєднанням трубопроводу подачі до патрубку, що знаходиться нагорі батареї, а обратки - до нижнього. За такою схемою все трубопроводи підключаються тільки на одну сторону батареї.

Популярність способу пояснюється тим, що подібним чином досягається найкращий прогрів і, природно, тепловіддача. Але при наявності великої кількості батарей подібний спосіб буде не кращим, тому що останні в ланцюзі обігрівачі матимуть найменшу температуру теплоносія.

Нижня підводка - характеризується приєднанням обох трубопроводів до нижньої частини батареї. Такий спосіб використовується тоді, коли труби системи опалення ховаються в плінтусах або в стягуванні . Завдяки цьому методу досягається найкращий вид, тому що трубопроводів опалення майже не видно. Батарея з'єднана з системою за допомогою патрубків, які йдуть в підлогу.

Види систем опалення

Зараз можливо змонтувати системи опалення різних видів і у кожної є свої нюанси при монтажі радіаторів. Звичайно, при використанні послуг професіоналів, то виникають в них зовсім і не потрібно. Однак, якщо ви бажаєте розібратися, як підключити радіатор опалення, то слід їх все ж вивчити.

Підключення однотрубної системи

Подібне підключення опалення популярно в багатоквартирних будинках. Його від усіх аналогів відрізняє легкість в плануванні і реалізації, та й матеріалів для її реалізації йде трохи менше.

Однак однотрубну підключення радіаторів володіє значним мінусом - у вас не буде варіанту регулювати рівень прогріву своїх батарей. В окремих випадках це буває дуже важливо.

В окремих випадках це буває дуже важливо

Підключення двотрубної системи

Схема монтажу опалення по двухтрубной системі досить проста. Так, один контур призначений для подачі прогрітого теплоносія, а другий - для відводу вже охолодженого. При такому способі все радіатори підключені паралельно. Головним плюсом цього методу є те, що ви отримуєте можливість регулювати ступінь нагрівання, а при необхідності і зовсім виключити його з системи. Для цього достатньо просто встановити крани.

Де встановити радіатор?

Правильне підключення радіаторів опалення дозволяє отримати крім безпосередньо обігріву ще й захисну функцію. Це означає, що піднімаються теплі потоки формують смугу, що перешкоджає надходженню холодних потоків в приміщення. При створенні цього ефекту вам стане абсолютно не цікаво, за якою схемою підключати радіатор. Якраз у зв'язку з цією особливістю найчастіше пристрою і встановлюються під віконними прорізами.

Для забезпечення найкращого захисту подібного роду, вам до того, як починати установку радіаторів, слід правильно визначитися з місцем установки. Продумати це заздалегідь не буде зайвим, тому що потім ви нічого не зможете змінити.

Продумати це заздалегідь не буде зайвим, тому що  потім ви нічого не зможете змінити

Ще не зайвим буде не тільки визначитися з місцем розташування, але і типом розташування, тому що це стане в нагоді при подальшому плануванні монтажу батарей опалення.

Існує кілька основних правил розміщення від предметів і поверхонь, які потрібно дотримуватися:

1. Відстань від підвіконня до батареї - не менше, аніж 10 сантиметрів;

2. Відстань від підлоги до батареї - не менше, аніж 12 сантиметрів;

3. Відстань від стіни до батареї - не менше, аніж 2 сантиметри.

Відстань від стіни до батареї - не менше, аніж 2 сантиметри

Циркуляція і види підключення радіаторів опалення

Рідина-теплоносій (зазвичай вода) переміщається в системі опалення 2 методами - природно і примусово.

При забезпеченні примусового переміщення в систему включається спеціальний циркуляційний насос . Подібний насос ми розглядали на прикладі системи тепла підлога . Завдяки цьому насосу і відбувається рух води. Він може бути вбудований в прилад опалення (котел), а може бути додатково змонтований на трубопроводі обратки. Коли планується використовувати насос, то місце установки необхідно визначати заздалегідь.

Коли планується використовувати насос, то місце установки необхідно визначати заздалегідь

Назва природної циркуляції говорить сама за себе. В його основі лежить основоположні фізичні закони. Подібний спосіб циркуляції є найкращим варіантом для будинків, які знаходяться в зоні з частими відключеннями електрики. Котли в подібних системах теж енергонезалежний.

В цілому схеми підключення опалення вибираються не тільки виходячи зі способу циркуляції. Крім усього іншого варто брати до уваги довжину труб і окремі нюанси їх прокладки.

Одностороння схема підключення радіатора

Подібний спосіб розрахований на те, що обидва трубопроводи (і подає, і обратка) підключаються на одному ребрі радіатора. Найбільш виправданий цей спосіб в 1-поверхових будинках, при плануванні монтажу до 15 секцій батарей. Якщо ж число планується більше 15, то слід вибрати інший спосіб, тому що як уже говорилося вище, останні в ланцюзі батареї не будуть прогріватися досить добре.

Седільне і нижнє підключення радіаторів

Цей метод призначений при прокладці трубопроводів в підлозі. При такому укладанні над підлогою виступатимуть маленькі трубки, до яких згодом і будуть підключатися батареї. Підвідний трубопровід підключається на одній стороні, а обратка - на інший. Цей варіант має наступну недоліком: верхня частина батареї не завжди прогрівається повністю і відбуватися до 15% тепловтрат.

Діагональне підключення радіаторів

Цей спосіб підключення найкращий для тих опалювальних пристроїв, які мають значне число секцій. З подібним варіантом теплоносій найкраще розподіляється, а це веде до максимальної тепловіддачі. Принцип з'єднання дуже простий - верхній патрубок монтується до подає трубопроводу, а нижній - до зворотного. Тепловтрати досягають лише 2%.

Де встановити радіатор?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов