Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Способи посилення сигналу Wi-Fi або навіщо потрібна зовнішня антена

  1. трохи теорії
  2. Навіщо необхідна зовнішня Wi-Fi антена
  3. Характеристики Wi-Fi антен
  4. Типи зовнішніх Wi-Fi антен

Наша сеть партнеров Banwar

Всім відомо, що доступ до ресурсів глобальної мережі може здійснюватися як за допомогою кабелі, так і за допомогою бездротових пристроїв, Wi-Fi роутерів Всім відомо, що доступ до ресурсів глобальної мережі може здійснюватися як за допомогою кабелі, так і за допомогою бездротових пристроїв, Wi-Fi роутерів. Але при цьому трапляються ситуації, коли потужності роутера мало для того, щоб покрити площу будинку, ділянки або офісу. Виходів з подібної ситуації два - це або установки декількох роутерів (на професійній мові мостів), або монтаж додаткової зовнішньої антени.

трохи теорії

Будь-яке Wi-Fi пристрій комплектується антеною, яка одночасно і приймач, і передавач радіосигналу. Параметри антени визначають зону стабільного покриття, на якій всі бездротові пристрої можуть отримати стабільний доступ до Мережі. Але не варто думати, що розмір антени є визначальним, головне - це її конфігурація. Базові антени не завжди здатні задовольнити всі запити користувачів, особливо в заміських приватних будинках, тому установка зовнішньої антени - це недорогий і вельми ефективний спосіб посилення сигналу Wi-Fi .

Навіщо необхідна зовнішня Wi-Fi антена

Штатна антена більшості пристроїв випромінює і приймає радіосигнал прямолінійно з однаковою потужністю в усіх напрямках. При цьому не завжди є фізична можливість розташувати роутер посередині будівлі для отримання рівномірного сигналу, але при бажанні можна посилити поширення сигналу в певному напрямку. Установка зовнішньої Wi-Fi антени стане корисною не тільки для власників приватних будинків, але і в офісах або магазинах, розташованих у підвальних приміщеннях.

Характеристики Wi-Fi антен

Основна характеристика будь-антени в Wi-Fi пристроях - це коефіцієнт посилення. Не варто думати, що цей параметр визначає наскільки буде посилений сигнал або на який радіус буде він поширяться. Коефіцієнт посилення - це показник щільності потоку енергії, що випромінюється антеною в певному напрямку. На думку фахівців-електронників ідеальної антеною є ізотропна, так як вона облаем найвищою щільністю енергетичного потоку. Але при цьому важливо розуміти, що посилення потужних показників в одному напрямку призводить до того, що потужність знижується в інших напрямки. Серед інших важливих параметрів зовнішніх антен можна виділити висоту, на якій розміщується Wi-Fi роутер, наявність перешкод на шляху сигналу (особливо це стосується перешкод з металу або бетону).

Типи зовнішніх Wi-Fi антен

Всі представлені на вітчизняному та зарубіжному ринку антени діляться на дві основні категорії:

  • Зовнішні. Застосовувати таке обладнання можна без особливих проблем зовні будівель, так як їм не страшні ні атмосферні опади, ні перепади температур. Вони досить великі за своїми габаритними розмірами, але при цьому коефіцієнт їх посилення знаходиться на досить високому рівні. За допомогою антен такого типу можна не тільки посилити сигнал роутера, але і зв'язати між собою кілька мереж Wi-Fi, які знаходяться на значній відстані один від одного;
  • Внутрішні. Подібне обладнання невеликого розміру і не може використовуватися на вулиці (потрапляння вологи або перепади температур будуть згубними для нього). Встановлюються найчастіше в офісних приміщеннях або в заміських будинках.

Підсилювальні антени для Wi-Fi діляться не тільки по сфері установки, але і за спрямованістю:

  • Ненаправлення. Такі моделі більше нагадують базові антени, якими комплектуються роутери. Випромінювання сигналу відбувається рівномірно в будь-якому напрямку, тому вони застосовуються в більшості випадків в приміщеннях. Як правило, посилення в них мінімально, хоча деякі «народні умільці» примудряються посилити сигнал за допомогою консервних банок або інших підручних матеріалів;
  • Спрямовані. У більшості випадків сигнал спрямовується і посилюється на певний сектор, а сам процес посилення забезпечується за рахунок використання вібратора, рефлектора і директорів. При необхідності може використовуватися параболічна конструкція, за допомогою якої можна посилити сигнал на кілька кілометрів, тому їх вважають за краще жителі заміських будинків або віддалених дільниць області.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов