Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Стяжка пружин амортизаторів своїми руками. Немає нічого складного

  1. Знімач
  2. стяжка
  3. підсумки

Наша сеть партнеров Banwar

Навіщо потрібна така процедура, як стяжка пружин амортизаторів своїми руками Навіщо потрібна така процедура, як стяжка пружин амортизаторів своїми руками? В силу обставин, що склалися і з-за наших хвалений вітчизняних доріг, буває, що амортизаторні вузли в машині, навіть майже нової, виходять з ладу. А в досить старої - зношуються від часу експлуатації.
Провести даних ремонт під силу будь-якому автолюбителю, потрібно лише мати певні навички і схильність до володіння інструментами. Але спочатку нам знадобиться стяжка спіралей амортизатора, а, отже, і знімач, щоб полегшити виконання даних робіт.
Стяжка пружин амортизаторів своїми руками досить просто виробляється в гаражних умовах. У систему кожного амортизатора входять елементи спіралі, звані пружинами. Вони допомагають витримувати навантаження при експлуатації авто, підтримують належний рівень корпусу над поверхнею дороги, і в першу чергу в разі постійних підвищених навантажень підлягають зносу.


У разі, якщо амортизатор в порядку, а от елемент пружини вийшов з ладу, зносився, втратив жорсткість, його необхідно терміново замінити. Зробити цю операцію можна, маючи спеціальний знімач (або в зворотній ситуації, коли амортизатор підлягає ремонту, а з пружиною, начебто, порядок).

Знімач


Варіантів цього приладу багато. Досить поширений - рейковий. Складається він з двох рейок, виконаних з металу, з різьбленням. За дві сторони пристосовані гаки, що йдуть один до одного при повороті. Гаки чіпляються на пружину і виробляють стяжку при обертанні рейки. Її треба прокручувати, і спіраль стискається, звільняючи простір для огляду.
Як варіант, можна використовувати і пасової знімач. Для нього потрібні пара «жаб» -Кріплення, в них заправлені досить міцні ремені з тканини. Самі ремені протягується в нижній і верхній витки пружини. «Жаби» стискають по черзі. Ремені натягуються, пружина стискається.
Без даних пристроїв (або їх інших варіантів, саморобних або придбаних в автомагазині), дана процедура перетворюється в важко здійсненне.

стяжка


Для виконання робіт необхідно буде знімати стійки з пристроєм. Поставте авто, піддомкратити і зафіксувавши положення (можна поставити на спеціальні підставки з колоди або ж зварні - для більшої стійкості машини).

  • Звільнивши амортизатор, приступимо до стяжки пружин за допомогою вищеописаного знімача. Незалежно від його виду і конструкції, кріпимо його за нижню і верхню витки пружини і починаємо роботу руками;
  • Прокручуємо або працюємо «жабами» до відчутного стиснення деталі. Потрібно відзначити, що пружину повністю стискати не рекомендується. Від цього може підвищиться ризик поломки або пристосування, або самої деталі. Потрібно все робити якомога з більшою ретельністю, просто вивільняючи елемент від тиску, щоб зробити ремонт або поміняти фрагмент амортизатора.

Таким чином, саме пристосування - знімач - покликане, щоб полегшити життя автомайстра. Адже без застосування знімача довелося б стійку закріплювати в лещата, докладати велике зусилля для стиснення пружини.
Також, необхідно, щоб деталь утримували додатково, поки ви робіть з амортизаційним вузлом. А із застосуванням знімача пружини, дані проблеми йдуть, і ремонт стає під силу виконати навіть одному в умовах гаража або боксу. До того ж, використання даної процедури убезпечить майстра від можливого зриву пружини, практично виключаючи його.

підсумки


Звичайно ж, найпростіше - замінити відразу весь вузол. Або, якщо є достатньо вільних коштів, звернутися до майстрів на СТО, щоб вони все зробили якісно і в строк. Але ж доведеться заплатити досить хорошу ціну за проведення ремонтних робіт такого рівня. До того ж, деякі автолюбителі воліють будь-які доступні роботи робити виключно самостійно.
До даних видів можна віднести і різні ремонти стійок, основна частина яких - амортизатор. А стяжка пружин амортизаторів своїми руками - першочергове завдання, яке необхідно буває в таких випадках вирішити.
Вирішується вона досить просто за допомогою пристрою, званого знімач. Він не тільки стискає пружину амортизатора, відкриваючи доступ до проведення потрібних ремонтних робіт. Це ще і безпечний засіб стягнути пружину без особливих проблем і ризику зриву, що дозволяє зробити ремонт самостійно в гаражних умовах.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов