Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф, позбавлення прав за їзду в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння (пиятика) (Стаття 12.8 КоАП РФ). Кримінальна відповідальність за водіння п'яним (повторно) (264.1 КК РФ)

  1. Що таке стан алкогольного сп'яніння або до скільки проміле алкоголю в крові, мг в повітрі, можна керувати...
  2. Якою статтею регламентується позбавлення прав керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння...
  3. Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння вперше (або, як мине рік з останнього позбавлення...
  4. Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді) повторно без прав...
  5. Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) якщо у водія немає і не...
  6. Затримання ТС при управлінні у п'яному вигляді
  7. Передача автомобіля для управління водієві в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) (12.8...
  8. Чи можна оплатити штраф за керування машиною в п'яному (нетверезому) вигляді зі знижкою в 50 відсотків
  9. Підводячи підсумки по темі "Штраф (позбавлення прав) за керування машиною в нетверезому вигляді"
  10. Відмова від огляду в разі керування машиною при підозрі на алкогольне сп'яніння (при наявності прав)...
  11. Кримінальна відповідальність за ДТП у п'яному вигляді з жертвами (264.1 КК РФ)
  12. Термін позбавлення прав (посвідчення водія) за ряд порушень пов'язаних з управлінням в нетверезому вигляді

Наша сеть партнеров Banwar

Водіння в нетверезому вигляді, під шафе, в стані алкогольного сп'яніння, по п'яні, все це як не назви є одним і тим же Водіння в нетверезому вигляді, під шафе, в стані алкогольного сп'яніння, по п'яні, все це як не назви є одним і тим же ... У будь-якому випадку, все це ні до чого хорошому не приводить! Якщо хтось в цьому вже переконався, чи знає такі приклади, то напевно вже зараз почне вивчати матеріал нашої статті ...
Як ви вже помітили, наша стаття називається кілька саркастично, вся справа в тому, що за таке правопорушення як їзда в п'яному вигляді, тобто в стані алкогольного сп'яніння, водієві покладено не тільки штраф, але в цьому випадку застосовується і адміністративне покарання - у вигляді енної терміну позбавлення прав. Тобто штраф може бути не найстрашнішим покаранням, якщо водій залежить від прав, від наявності у нього посвідчення водія.
Отже, з 1 вересня 2013 року, в нашій країні, крім позбавлення водійських прав, додатково введено ще й штраф. А з 1 липня 2015 року, ще й кримінальна відповідальність (при повторному порушенні)! Щоб не лукавити, все ж скажемо, що штраф може бути накладений в замін арешту, при повторному правопорушенні, але тільки щодо категорії осіб не підпадають під арешт. Про все це ми і поговоримо докладніше в даній статті.

Відповідно до пункту 2.7 ПДР водієві забороняється керувати транспортним засобом у стані сп'яніння, під впливом лікарських препаратів, що погіршують реакцію і увагу, в хворобливому або стомленому стані, що ставить під загрозу безпеку руху.
Проте, не всі хочуть миритися з цією забороною, і часом нехтуючи ім. У підсумку постають перед законом за допомогою застосування до них адміністративного і кримінального покарання. Зараз якраз ми поговоримо про такі способи і випадках застосування покарання, для найбільш поширених, можливих варіантів.

Що таке стан алкогольного сп'яніння або до скільки проміле алкоголю в крові, мг в повітрі, можна керувати ТЗ (машиною)

Необхідно почати з того, що в історії нашої країни і написання законів, все змінювалося від одного до іншого Необхідно почати з того, що в історії нашої країни і написання законів, все змінювалося від одного до іншого. Тобто був час коли навіть саме найменше показання алкоголю у видихуваному повітрі або крові, говорило про те, що водій п'яний. Насправді, в організмі людини відбувається безліч процесів, і він споживає безліч продуктів, які можуть як раз дати цей ефект вмісту алкоголю, при цьому знаходиться в здоровому глузді. У підсумку, здоровий розум узяв гору, і наші парламентарії за допомогою ФЗ 196 від 23.07.12, внесли поправки, які допускають 0,16 міліграма на один літр повітря, що видихається. Це відповідає приблизно 0,3 проміле в крові, але треба сказати, що про проміле в законі довго було нічого не сказано, а тільки про міліграми в повітрі ... Однак в березні 2018 року В.В. Путін, 62-ФЗ від 03.04.18 ввів норму в 0,3 г і більше на літр крові. Тобто виходить, що критерії сп'яніння можна винести з будь-якого умови. Будь то алкоголь в крові або в повітрі, що видихається!

Не будемо з цього приводу дискутувати, що таке проміле в крові, що таке міліграми в повітрі, що видихається, головне статистичні дані наведені. А з цього приводу краще ми напишемо іншу нашу статтю. ось ВОНА !
Далі поговоримо про конкретику покарання за керування транспортним засобом (машиною), в стані алкогольного сп'яніння, якщо подібне виявлено.

Якою статтею регламентується позбавлення прав керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді)

В даний час такий статтею є стаття 12 В даний час такий статтею є стаття 12.8 КоАП РФ "Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння".
А ось в яких випадках і що вона говорить, розглянемо далі і по порядку. Насправді можливих варіантів може бути безліч. Це безпосереднє керування транспортними засобами первинно, повторне порушення ... Також без уваги не залишаться випадки, коли власник передав керування транспортним засобом іншій - нетверезому водієві.

Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння вперше (або, як мине рік з останнього позбавлення за їзду в п'яному вигляді) (12.8 частина 1, КоАП РФ)

Якщо водій вперше був спійманий на місці злочину, то до нього буде застосована частина 1 статті 12.8 КоАП РФ. Саме ця частина 1, статті КоАП РФ 12.8 передбачає покарання для водіїв у вигляді позбавлення прав, тобто вилучення водійського посвідчення на термін від 1,5 до 2 років і штрафу в розмірі 30 000 рублів. Для вірності розуміння цієї частини процитуємо її.

Відразу хочеться сказати про те, що дане рішення про термін позбавлення приймається судом, тобто на підставі постанови суду - судового акта. Щоб суд виніс остаточний вердикт по даній статті належним чином, повинні бути оформлені всі протоколи, експертиза і т.д. Крім того, термін позбавлення буде залежати від ваших попередніх рецидивів порушення ПДР. Тобто, по даному порушенню належить судова практика. Все це випливає з норм КоАП РФ, які наказують позбавлення спеціального права тільки за рішенням суду, стаття 3.8 КоАП РФ. Тут буде корисно ознайомитися з матеріалами статті " Як повернути водійські права після позбавлення за пиятику (зустрічну) на суді і після суду ".
Як ми вже сказали, ця частина статті застосовується лише до водіїв попалися вперше, або через рік, після закінчення до залучення водія до відповідальності, тобто через рік після закінчення терміну позбавлення. Все це виходить з норм статті 4.6 КоАП РФ.

Тепер замовимо кілька слів за рецидивістів, тобто за водіїв, які попалися за керування машиною в НЕ тверезому вигляді повторно.

Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді) повторно без прав (під час позбавлення) (264.1 КК РФ)

До липня 2015 року діяла така норма До липня 2015 року діяла така норма. Якщо водія викрили в управлінні ТЗ в стані алкогольного сп'яніння повторно, то йому загрожувало покарання за частиною 3, тієї ж статті 12.8 КоАП РФ. Це покарання було порівнянно з первинним порушенням. Однак в грудні 2014 року, урядом РФ в 3 читанні був прийнятий закон про те, що за повторне водіння у п'яному вигляді передбачається штраф від 200 000 рублів до 300 000 рублів, або обов'язкові роботи на строк до 480 годин, або примусові роботи на строк до 2 років, або позбавлення волі на той же період. Були внесені зміни в КК РФ. У підсумку, повторне водіння у п'яному вигляді стало кримінально караним. Закон вступив в чинності 1 липня 2015 року. Тепер повторне керування машиною переслідується по стаття 264.1. "Порушення правил дорожнього руху особою, підданим адміністративному покаранню" УК РФ

Це найбільший штраф, який можуть виписати при експлуатації і керуванні машиною на дорозі приватній особі! (Не юридичними)

Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) якщо у водія немає і не було водійських прав (12.8 частина 3, КоАП РФ)

Якщо у водія навіть не було прав і він сів за кермо в стані алкогольного сп'яніння, то йому загрожує покарання за частиною 3, статті 12.8 КоАП РФ, а саме ...

Як бачите тут нічого не сказано про позбавлення прав, адже по суті їх і не було. Альтернативою в покаранні буде арешт до 15 діб. Так скажімо це міра впливу на тих, у кого не було прав і з кого питати було нічого ... Однак арешт не може бути застосований щодо інвалідів 1 і 2 групи, жінок з дітьми до 12 років.

Щоб було зрозуміліше про що ми говорили вище, краще поглянути на візуалізацію подібних ситуацій за допомогою таблиці

Тепер про інші наслідки
Тепер про інші наслідки ...

Затримання ТС при управлінні у п'яному вигляді

Крім того що до водія керуючому в п'яному вигляді можуть застосувати штраф, позбавлення прав, арешт, плюсом ще й транспортний засіб можуть затримати, тобто відправити на спеціальну стоянку Крім того що до водія керуючому в п'яному вигляді можуть застосувати штраф, позбавлення прав, арешт, плюсом ще й транспортний засіб можуть затримати, тобто відправити на спеціальну стоянку. Така норма передбачена статтею 27.13 КоАП РФ "Затримання ТС". Якщо немає альтернативи для вирішення проблеми затримання, тобто немає водія, який міг би сісти і відігнати машину до гаража, стоянки, то машина буде затримана і поміщена на так звану штрафмайданчик.

Передача автомобіля для управління водієві в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) (12.8 частина 2, КоАП РФ)

Ще одна можлива ситуація, коли власник віддає під управління машину п'яному водієві Ще одна можлива ситуація, коли власник віддає під управління машину п'яному водієві. У цьому випадку передача автомобіля п'яному водієві прирівнюється по покаранню до управління автомобіля в п'яному вигляді самому. Тобто власника ТЗ можуть позбавити прав на термін від 1,5 до 2 років, якщо у нього такі є, а також випишуть штраф в 30 000 рублів. Ось що говорить частина 2 статті 12.8 КоАП РФ ...

В цьому випадку постраждає як водій, так і той, хто довірив керування автомобілем йому. Передача автомобіля п'яному водієві повторно, раніше каралася суворіше, поки не була скасована частина 4 статті 12.8 КоАП РФ. Сьогодні що первинне, що повторна передача ТЗ п'яному водієві рівнозначна.

Чи можна оплатити штраф за керування машиною в п'яному (нетверезому) вигляді зі знижкою в 50 відсотків

З початку 2016 року для деяких з порушень ПДР було введено послаблення, за рахунок введення статті 32 З початку 2016 року для деяких з порушень ПДР було введено послаблення, за рахунок введення статті 32.2 КоАП РФ. Згідно з цією статтею ряд порушень можна оплатити зі знижкою в два рази, якщо провести оплату в 20 денний термін, з моменту порушення. Більш детально таку можливість для оплати штрафу зі знижкою ми розглядали в статті " Як заплатити штраф ГИБДД зі знижкою в 50 відсотків ".
Однак тут же варто зауважити, що ряд особливо "тяжких" порушень не підпадає під таку "амністію". Це в тому числі стосується й статті 12.8 КоАП РФ і до статті 264.1 КК РФ, тобто до тих статей, які ми згадували в нашому матеріалі. З цього можна зробити цілком логічний висновок, що отримати хоч якусь знижку на оплату штрафу за водіння машини у нетверезому вигляді не вийде!

Підводячи підсумки по темі "Штраф (позбавлення прав) за керування машиною в нетверезому вигляді"

Резюмуючи вище наведену інформацію варто сказати про те, що управління машиною п'яним або передачі ТЗ п'яному особі, це серйозний проступок Резюмуючи вище наведену інформацію варто сказати про те, що управління машиною п'яним або передачі ТЗ п'яному особі, це серйозний проступок. В цьому випадку водій наражає на небезпеку життя всіх "суміжних" учасників руху. Тих, хто виявився не тільки в машині, але і поряд з нею. Не важливо чи знаходилася машина в поле або тим більше на дорогах загального користування.
Важко вичитувати дорослих людей, залишається або карати, згідно з тими нормами про які ми згадали в нашій статті, або переживати, за те що тато з мамою свого часу не навчили їх жити по-людськи.

Відмова від огляду в разі керування машиною при підозрі на алкогольне сп'яніння (при наявності прав) або при підозрі на наркотичне сп'яніння

Окремий випадок, коли є підозра на те, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння, але він не хоче їхати на медичний огляд Окремий випадок, коли є підозра на те, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння, але він не хоче їхати на медичний огляд. Простіше кажучи, водій відмовляється від медичного огляду. В цьому випадку водія притягнуть до відповідальності за статтею 12.26 КоАП РФ частина 1, якщо є права. Позбавлення водійських прав для такого водія складе від 1,5 до 2 років і штраф 30 000 рублів. Якщо прав не було зовсім (НЕ позбавленець), то та ж стаття, але частина 2. Арешт на 15 діб, або штраф 30 000 рублів.
Простіше кажучи, до водія будуть застосовані заходи, що і до водія в нетверезому вигляді. У разі повторного правопорушення (відмова від медичного огляду), буде застосовано запобіжний як за повторне водіння в нетверезому вигляді. Отже, скажімо що що-небудь скостити не вдасться, і відповісти доведеться також як і водієві - алкоголіку. Хоча при проведенні медичного огляду є ймовірність потрапити в допустимий поріг 0,16 проміле по видихуваному повітрі або 0,3 г алкоголю на літр крові, про це порозі ми згадували на початку статті.
Не треба забувати про водіїв - наркоманів. В цьому випадку, якщо навіть алкотестер нічого не покаже, то є ймовірність залучення водія до мед огляду на наркотичні речовини. Відмова від такого огляду прирівнюється до керування ТЗ під (алкогольним) наркотичним сп'янінням.
Більш докладно про відмову від медичного огляду в статті " Штраф (позбавлення прав) за відмову від медичного огляду ".

Кримінальна відповідальність за ДТП у п'яному вигляді з жертвами (264.1 КК РФ)

Треба зауважити, що якщо станеться ДТП з вини п'яного водія з жертвами (тяжке заподіяння шкоди здоров'ю або смерть), то в цьому випадку передбачено позбавлення волі на термін від 2 до 7 років Треба зауважити, що якщо станеться ДТП з вини п'яного водія з жертвами (тяжке заподіяння шкоди здоров'ю або смерть), то в цьому випадку передбачено позбавлення волі на термін від 2 до 7 років. У разі, якщо загинули 2 людини і більше, то термін складе вже від 4 до 9 років. У цьому випадку керування транспортним засобом в нетверезому вигляді буде обтяжливим обставиною. Цей факт слід все з тієї ж статті 264.1 КК РФ.

Термін позбавлення прав (посвідчення водія) за ряд порушень пов'язаних з управлінням в нетверезому вигляді

Якщо ж у вас зафіксовано правопорушення в той момент, коли до вас застосовано вже інше адміністративне покарання, тобто, наприклад, теж позбавлення за їзду в п'яному вигляді, яке до вас застосували в перебігу найближчого року, то термін згідно статті 37.2 "Обчислення строку позбавлення спеціального права ", частина 3 КоАП РФ ...

... просто додасться до вже наявного. Про початок терміну позбавлення при позбавленні прав можна дізнатися зі статті " Початок обчислення строку позбавлення водійських прав ".

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов