Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за порушення дорожнього знака "Рух заборонено"

  1. Дія знака. Винятки для категорій ТЗ
  2. Знак «Рух заборонено» для вантажних машин
  3. Дорожній знак, що забороняє рух механічного транспорту
  4. Виключення з правил
  5. Штраф за проїзд під знаком «Рух заборонено»

Наша сеть партнеров Banwar

Знак «Рух заборонено» відноситься до категорії заборонних знаків в ПДР. Це знак є другим за значимістю заборонним знаком і слід під номером 3.2 після всім відомого «цегли» (В'їзд заборонено). Він являє собою круглий диск з білим полем, облямований по колу червоною смугою. Знак призначений для вказівки територій і місць, куди заборонений в'їзд для всіх видів транспорту.

Причому на відміну від «цегли», він забороняє рух на даній території в обох напрямках. Тому він не встановлюється на перехрестях перед перетином вулиці з одним напрямком руху. «Цегла» забороняє в'їзд на ділянку дороги з зазначеного напрямку. Тобто, при бажанні водій може заїхати на дану ділянку з іншого напрямку. А ось якщо стоїть знак «Рух заборонено», то рух транспортних засобів на цій ділянці дороги заборонено, за винятком окремих категорій транспорту.

Дія знака. Винятки для категорій ТЗ

Знак «Рух заборонено» застосовується в таких цілях і місцях:

  • для позначення пішохідної зони на певній ділянці вулиці або проїжджої частини;
  • для перекриття руху транспорту під час масових заходів;
  • для перекриття руху транспорту на час проведення ремонтних робіт на дорозі;
  • на в'їзді у двір або тупиковий провулок разом з дорожнім знаком, що позначає глухий кут;
  • на КПП і в'їздах на службову територію різних організацій і підприємств.
Знак «Рух заборонено» відноситься до категорії   заборонних знаків   в ПДР

Таблички 8.3, якими може бути доповнений дорожній знак «Рух заборонено»

Знак 3.2 може доповнюватися табличками 8.3.1-3 зі стрілками, що вказують напрямок зони дії заборонного знаку, і 8.5.1-4, що позначають дні і час його дії.

Так, наприклад, цей знак «Рух заборонено» з табличкою напрямки руху забороняє рух транспортних засобів у напрямку стрілки.

Знак «Рух заборонено» для вантажних машин

Знак під номером 3.4, що представляє собою білий диск з червоною облямівкою і чорним силуетом вантажної машини, має назву в ПДД «Рух вантажних автомобілів заборонено». Він забороняє на встановленій ділянці проїзд для всіх вантажних машин, у яких споряджена маса більше 3,5 т. Якщо ж на знак в силуеті машини вказано значення вантажопідйомності (наприклад, 8т.), То воно означає максимально допустиму масу спорядженого вантажного автомобіля, яким дозволений проїзд.

), То воно означає максимально допустиму масу спорядженого вантажного автомобіля, яким дозволений проїзд

Дорожній знак «Рух заборонено» для вантажних машин

Так само, як і попередній знак, він має виключення для певної категорії машин. Його дія не стосується вантажних машин, пристосованих для перевезення людей, машин поштової служби і спецмашин підприємств і організацій, розташованих на даній ділянці. Як у випадку зі знаком 3.2, тут також можна заїжджати зазначеної категорії автомобілів тільки з боку найближчого перехрестя щодо місця призначення.

Дорожній знак, що забороняє рух механічного транспорту

Знак під номером 3.3, що представляє собою білий диск з червоною облямівкою і чорним силуетом легкового автомобіля спереду, іменується в Правилах, як «Рух механічних транспортних засобів заборонено». він забороняє т на встановленій території проїзд всіма видами механічного транспорту. До механічного транспорту по правилами відносяться будь-які механічні засоби пересування, які приводяться в дію двигунами, за винятком мопеда. До них також відносяться трактори, всюдиходи, самохідні пристрою.

До них також відносяться трактори, всюдиходи, самохідні пристрою

Дорожній знак 3.3

Заборона не стосується мопедів і тих же видів транспорту, які перераховані у виключенні для знака 3.2 - поштові та інвалідні машини, громадські маршрути, службові та особисті автомобілі організацій і громадян, що працюють або проживають на території, де встановлено заборону руху. Фактично він повторює всі вимоги знаку «Рух заборонено». Відмінність цього знака від знака 3.2 полягає в тому, що він дозволяє рух для мопедів, велосипедів, гужового транспорту.

Виключення з правил

Незважаючи на настільки категоричне свою назву, знак забороняє рух не для всіх транспортних засобів. Заборона не стосується наступних категорій автомобільної техніки:

  • громадського транспорту, маршрут якого проходить через територію, де введена заборона;
  • автомобілів, якими керують людьми з обмеженими можливостями, які мають інвалідність 1-2 групи, або перевозять таких. Автомобілі при цьому повинен бути обладнаний розпізнавальним знаком «Інвалід»;
  • службових автомобілів, які обслуговують організації та фірми, розташовані на забороненій території;
  • особистих автомобілів, власники яких проживають в межах тієї території, де заборонено рух машин;
  • спецавтомобілів поштових організацій, які повинні мати відповідну даній службі розмальовку синього кольору з білою смугою по діагоналі.

Всі вищевказані категорії автомашин за винятком маршрутного транспорту повинні здійснювати в'їзд і виїзд на заборонену територію по найбільш короткому шляху.

Штраф за проїзд під знаком «Рух заборонено»

Незважаючи на високу значимість у забезпеченні безпеки руху на дорогах, по мірі відповідальності за порушення вимог, знак займає одне з останніх місць. За недотримання вимоги знаку ст. 12.16 ч.1 КпАП передбачає мінімальний адміністративний штраф в сумі 500 рублів. Це пояснюється малою вірогідністю настання важких наслідків для інших учасників руху внаслідок порушення вимоги встановленого знака.

Стаття 12.16 ч.1 КпАП РФ:

1. Недотримання вимог, визначених дорожніми знаками чи розміткою проїжджої частини дороги, за винятком випадків, передбачених частинами 2 - 7 цієї статті та іншими статтями цієї глави, - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі п'ятисот рублів.

Якщо ви заїхали під знак «Рух заборонено» , То щоб уникнути штрафу ні в якому разі не допускайте наскрізного проїзду через заборонений ділянку. Зупиніться біля пошти, магазину або будь-якої організації і через деякий час виїжджайте назад. Така поведінка не буде вважатися порушенням вимоги знаку. У разі зупинки інспекторами ДАІ, доведіть, що заїхали на вимогу працівників організації, що знаходиться на даній території з метою їх обслуговування.

Ті особи, яким за Правилами дозволено проїжджати під знак «Рух заборонено», повинні мати з собою дозвільні документи:

  • водіям, які проживають на цій території - паспорт з реєстраційної відміткою;
  • водіям службових машин, які обслуговують організації на даній території - товарну накладну або путівку із зазначенням адреси;
  • співробітникам підприємств, розташованих на забороненій ділянці, - службове посвідчення;
  • автомашина, яка обслуговує інвалідів, повинна мати встановлений Правилами розпізнавальний знак, а самі інваліди - свідоцтво про групу інвалідності;
  • поштовики повинні мати на автомобілі встановлену забарвлення.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов