Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за порушення знаку "Рух по сторонам"

  1. категорії знаків
  2. Нюанси їзди по дорозі без розмітки
  3. Причини порушення правил руху по смугах
  4. винятки
  5. Штраф за знак «Рух по смугах»
  6. Що потрібно знати про приписах руху по смугах
  7. Чи можна уникнути штрафу

Наша сеть партнеров Banwar

У правилах дорожнього руху (далі ПДР) передбачено більше кількість знаків, призначених для вказівки правильного напрямку руху та порядку дій. Деякі з таких покажчиків застосовуються часто, а деякі зустрічаються дуже рідко.

Найпоширеніший знак - «Рух по смугах». Зараз практично скрізь використовується дорожня розмітка. А деякі забувають правила, в яких зазначено порядок переміщення по дорозі. При недотриманні даних вимог можна стати винуватцем дорожньо-транспортної пригоди.

категорії знаків

Існує кілька знаків, які визначають напрямок руху транспортного потоку Існує кілька знаків, які визначають напрямок руху транспортного потоку. Такі покажчики можуть бути розділені на кілька окремих категорій:

  1. Перша категорія дорожніх знаків найчастіше встановлюється на певних ділянках траси, в яких є нерівномірна кількість рядів для переміщення в різні боки.
  2. Друга категорія покажчиків встановлюється на ділянках дороги з одним рядом для позначення напрямку руху транспортного потоку.
  3. Третя категорія - знаки «Поворот на смугах». Установка даного покажчика проводиться на перетинах доріг або перед ними для позначення повороту для кожного з рядів.
  4. Четверта категорія - «Початок і закінчення ряду».
  5. П'ята категорія покажчиків, це так звані «Режими руху по смугах». Даний вид можна розділити на кілька підкатегорій: знаки, призначені для обмеження переміщення певних видів транспортних засобів, знаки для позначення ліміту швидкості.

У комбінації з деякими знаками може бути встановлений покажчик, який забороняє вчинення розвороту на перехресті . Дія даного знака поширюється на все перехрестя, а не на одне перетинання проїзної частини.

Найчастіше такий покажчик встановлюється в місцях перетину автомобільних доріг, в яких розворот може бути небезпечний для транспортних засобів, що здійснюють рух в протилежному напрямку, для інших учасників потоку.

Нюанси їзди по дорозі без розмітки

Можна виділити кілька нюансів, які потрібно брати до уваги на дорозі без розмітки:

  1. Половина ширини проїзної частини автомобільної дороги, розташованої зліва, це сторона, яка призначена для зустрічного руху.
  2. На своїй половині дорожнього покриття водії мають право самостійно визначати кількість смуг.

Відповідно до норм ПДР, частина дороги, яка не обладнана знаками і розміткою, не може бути трехполосной дорогою, навіть в тому випадку, якщо ширина покриття дозволяє розмістити на ньому три автомобілі. На такій дорозі може бути тільки парна кількість смуг.

Причини порушення правил руху по смугах

На думку людей, знаки, які вказують напрямок руху по смугах, не є найважливішими серед інших покажчиків На думку людей, знаки, які вказують напрямок руху по смугах, не є найважливішими серед інших покажчиків. Однак саме ні до дотриманні таких позначень, відбуваються затори і дорожньо-транспортні пригоди.

Фахівці вважають, що така думка виникає через те, що покажчики нанесені на синьому тлі, через що ні сприймаються як інформації або рекомендації.

Як показує практика, при недотриманні цієї вимоги законодавства, значно зростає кількість дорожньо-транспортних пригод. Крім того, водії витрачають багато зайвого часу на пошук місця для здійснення маневрів.

винятки

У Кодексі про адміністративні правопорушення передбачені деякі послаблення для маршрутного транспорту, які дозволяють відступити від виконання обов'язкової вимоги знаків.

Наприклад, для тих, хто управляє маршрутними транспортними засобами, допускається вчинення розвороту з крайньої лівої смуги. Знаки в цьому випадку допомагають, коли розмітка на дорожньому покритті відсутня.

Ще одна особливість таких покажчиків полягає в тому, що співробітники дорожніх служб вправі встановити їх в комплексі з іншими обмежуючими або заборонними знаками. Так, наприклад, допускається заборона на рух по одній із смуг великогабаритного або вантажного транспорту. Крім того, можуть бути додатково встановлені знаки швидкості.

Штраф за знак «Рух по смугах»

Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає кілька видів відповідальності за недотримання правил руху по смугах.

  1. Наприклад, можнаотримати адміністративний штраф за неправильне розташування транспортного засобу в межах автомобільної дороги. Як правило, співробітники ГИБДД виписують штраф в розмірі 500 рублів. Найчастіше такі порушення фіксуються камерами, тому автовласник може отримати постанову поштою.
  2. При порушенні, коли автомобіліст заплутався в смугах або в перестроюванні транспортного засобу в інший ряд, наприклад, виїхав на смугу для руху зустрічного транспорту, співробітник ГИБДД має право виписати йому штраф в розмірі 5 тисяч рублів. Крім того за таке порушення можна позбутися водійського посвідчення на термін до півроку. За повторне порушення права вилучаються вже на рік.
  3. Якщо громадянин не дотримувався правил розвороту, йому належить штраф в розмірі до 2 з половиною тисяч рублів. Наприклад, якщо водій зверне на примикає дорогу, не дотримуючись вимог по смугах, він може бути притягнутий до відповідальності у вигляді штрафу розміром в півтори тисячі рублів.
  4. Автовласник також може бути притягнутий до відповідальності за наїзд на смуги, що розділяють рух, а також за проїзд по ній. Розмір покарання становить 500 рублів.
  5. Крім того необхідно пам'ятати про те, що в ситуації, коли розмітка і знак суперечать один одному, пріоритетним є значення знака. У тих випадках, коли водії порушують припис таких покажчиків при здійсненні повороту або розвороту, вони отримують штраф у розмірі півтори тисячі рублів.

Що потрібно знати про приписах руху по смугах

Досить часто автомобілісти намагаються звернутися за оскарженням постанов про штрафах за порушення знаків . Причому в ряді цих випадків вони дійсно виявляються праві.

Перш за все автовласникові варто пам'ятати про те, що якщо він здійснював рух, керуючись приписами знаків, хоча розмітка мала протилежне значення, водій прав, так як відповідно до норм ПДР знак має переважне значення перед розміткою. А якщо на дорожньому покритті взагалі не нанесено ніякої розмітки, то потрібно рухатися тільки по знакам.

У тому випадку, коли на дорогу не нанесена розмітка, ширина покриття повинна бути розділена на три однакових смуги. Як правило, в таких випадках перед перехрестям встановлюється знак, який дозволяє здійснювати рух тільки по двох смугах з трьох наявних. У такій ситуації можна пересуватися по трьох смугах, а перед виїздом на перехрестя перебудуватися в одну з двох смуг. В іншому випадку він отримає штраф у розмірі 500 рублів.

Відповідно до норм ПДР, кожен знак «Рух по смугах» повинен мати попереджуючий дублер, який встановлюється за 50 або 100 метрів до основного покажчика. Наявність таке дублера необхідно для того, щоб водії точно помітили вказівку і виконали його.

Незважаючи на оформлення такого покажчика, він входить в категорію знаків особливих приписів і його потрібно дотримуватися.

У таких знаків є і деякі послаблення У таких знаків є і деякі послаблення. Так, наприклад, якщо уздовж дороги відсутній окремого заборонний знак, є право здійснити розворот або лівий поворот по крайній лівій смузі, призначеній для трамваїв.

У ПДР встановлено, що знаки, що позначають зміна кількості смуг для руху транспортних засобів, перерозподіляють потоки і ряди автомобілів, але при цьому не дають авторитетного права для перебудови транспорту в інший ряд.

Чи можна уникнути штрафу

Багато, опинившись перед такими знаками, плутаються. Особливо це стосується випадків, коли машина стоїть на перехресті. В результаті такі автовласники порушують правила і залучаються до відповідальності співробітниками ДІБДР.

Багатьох цікавить питання, чи можна уникнути відповідальності за таке порушення ПДР. Насправді, оскаржити штраф реально, для цього достатньо враховувати кілька аспектів:

  1. За правилами дорожнього руху є пріоритет знака над дорожньою розміткою, в тому випадку, якщо він вступає з нею протиріччя. Відповідно, якщо на дорожньому покритті нанесена суцільна лінія, а поруч з дорогою встановлено знак, що дозволяє виконання обгону, автомобіліст не може бути оштрафований за недотримання правил розмітки. Виняток становлять лише випадки, коли смуги на дорозі нанесені жовтою фарбою. Це свідчить про те, що така розмітка тимчасова і має пріоритет. Найчастіше такі смуги наносяться на час ремонту дорожнього покриття.
  2. Знаки також можуть включати різні додаткові обмеження по швидкості і руху деяких видів транспортних засобів. Згідно із законом, порушувати такі швидкісні обмеження ні в якому разі не можна, але виключно в межах дії даної смуги.
    Відповідно якщо на ділянці дороги, по якій здійснюється рух, є обмеження, а на сусідній смузі його немає, можна перебудуватися і далі їхати з потрібною швидкістю.
  3. Якщо автомобіліст знаходиться на перехресті з круговим рухом, якщо уздовж нього знаходяться знаки, що показують напрямок руху по смугах, він повинен пам'ятати про деякі нюанси. Зокрема, водій має право перебудовуватися в будь-яку зручну для нього смуги, але з'їхати з кола він зможе тільки з крайнього лівого ряду, якщо інше не передбачено покажчиками.
  4. У тому випадку, якщо автолюбитель рухається по дорозі з трьома і більше смугами, то перед основними знаками напрямки повинні бути встановлені додаткові. Додаткові покажчики повинні бути встановлені за 50-150 метрів до основних.
    Якщо ж такі знаки не були встановлені, а співробітник ДАІ зупинив автомобіль для виписки постанови про порушення, водій може сказати, що він не встиг перебудуватися в іншу смугу через відсутність попередніх знаків. В цьому випадку можна легко оскаржити протокол протягом 10 днів з моменту його отримання.
  5. Порушенням визнається навіть заїзд одним колесом на лінію розмітки. Особливо співробітники дорожньої інспекції звертають на це увагу при виїзді на суцільну.
    Відповідно до правил, транспортний засіб може розташовуватися відразу на двох смугах руху тільки при виконанні перестроювання.

Однак більша частина таких постанов все-таки виписується на законних підставах. Тому автолюбителю все одно доведеться їх оплачувати. Щоб заощадити на штрафах, можна оплатити квитанцію протягом 20 днів з моменту отримання постанови. У цьому випадку буде потрібно сплатити тільки 50 відсотків від початкової суми за постановою.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов