Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за проїзд під знак в'їзд заборонений 2018

  1. Штраф за порушення знаку «Рух заборонено» Законодавством встановлені правила дорожнього руху, які...
  2. Коли дія знака не поширюється
  3. Якою статтею регламентується штраф за порушення знаків
  4. Штраф за в'їзд під знак «цеглина»
  5. Чим загрожує «недбайливому» водієві проїзд по цегла?
  6. Які хитрощі можна застосувати?
  7. Який штраф передбачений за в'їзд під цеглу в 2018 році
  8. Знак в'їзд заборонений
  9. Штраф за проїзд під цеглу
  10. Покарання за проїзд під цеглу
  11. Штраф ДАІ за «цеглина» (знак 3.1 «в'їзд заборонений») 2018?
  12. Перевірка і оплата штрафів ГИБДД
  13. Штраф ДАІ за «цеглина» (знак 3.1 «в'їзд заборонений») в 2018 році
  14. Штраф за проїзд під знак 3.2 «проїзд заборонено» в 2018 році
  15. Це цікаво:

Штраф за порушення знаку «Рух заборонено»

Наша сеть партнеров Banwar

Законодавством встановлені правила дорожнього руху, які є обов'язковими для виконання Законодавством встановлені правила дорожнього руху, які є обов'язковими для виконання. Серед них виділяється група знаків, які забороняють проїзд або в'їзд в певних місцях.

Кожному водієві слід розуміти, що вони означають, на кого поширюються, чи існують винятки, і яке покарання буде за їх порушення.

Одним з найбільш значущих в ПДД є знак «Рух заборонено». Для уникнення неприємних ситуацій, необхідно розуміти не тільки область його застосування, але і який штраф за проїзд під знак «Рух заборонено» чекає кожного порушника.

Дотримання правил дозволить уникнути величезної кількості різноманітних ускладнень з правоохоронними органами.

Пояснення до знаку

Знак «Рух заборонено» відноситься до групи заборонних знаків. Він відзначають ті ділянки дороги і території, рух на яких забороняється будь-яким транспортним засобам.

Він відрізняється від знака «В'їзд заборонено» тим, що ніколи не ставиться на дорожній ділянці з одностороннім рухом перед поворотом. Це потрібно розрізняти, так як багато хто плутає значення схожих знаків.

Це потрібно розрізняти, так як багато хто плутає значення схожих знаків

Даний знак має круглу форму білого кольору з червоною облямівкою по периметру. Знак обмежує рух в обох напрямках, як по зустрічному русі, так і по шляху.

У більшості випадків знак «Рух заборонено» встановлюється в таких випадках:

  • З метою вказати водіям на наявність зони для пішоходів на даному відрізку дороги. Найчастіше, коли перекривають вулицю з нагоди якогось святкової події.
  • При пошкодженні проїжджої частини в зв'язку з ремонтними роботами.
  • Іноді встановлюється разом зі знаком «Тупик» при в'їзді на подвір'я.
  • Перед в'їздами на закриті території підприємств.
  • Досить часто знак 3.2 - «Рух заборонено» встановлюють разом з табличками, де зображені стрілки із зазначенням вправо, вліво або в обидві сторони.

    Вони вказують на напрям, де діє даний знак. Наприклад, рух вліво може бути заборонено в будні, а рух в обидва боки по святкових подій і вихідні дні.

    Коли дія знака не поширюється

    Виділяють деякі категорії, на які дія знака не поширюється. В'їзд під знак «Рух заборонено» можуть здійснювати:

    1. Маршрутні транспортні засоби.
    2. Автомобілі федеральної поштового зв'язку.
    3. На транспортні засоби, що обслуговують підприємства, що знаходяться в позначеній зоні, а також обслуговують громадян.
    4. Особисті автомобілі людей, які проживають на території за знаком або працюють у позначеній зоні. Але в таких випадках, ТС повинні в'їжджати і виїжджати до позначеної зони на найближчому до цієї ділянки перехресті.
    5. Машини, якими керують інваліди першої та другої груп. А також ТЗ, що перевозять їх.
    6. Про інших автомобільних засобах в ПДД нічого не сказано. Значить, дія заборонного знаку на них поширюється.

      Щодо громадського транспорту та інвалідів все зрозуміло відразу. Але що стосується ТЗ, які проживають в зоні дії знаку, а також обслуговують підприємства, слід розібратися детальніше.

      Адже порушуючи правила, не достатньо просто сказати інспектору ДАІ, що місце проживання водія знаходиться десь за знаком.

      Для впевненості і спокою необхідно мати при собі підтверджуючі документи. Це може бути при собі посвідчення особи з адресою прописки або товарна накладна з адресою одержувача в зоні дії знаку.

      Без підтверджуючих документів водієві можуть виписати штраф. Інспектор ДАІ не може вгадати чи є у водія можливість проїжджати під знак або він просто порушує.

      Якою статтею регламентується штраф за порушення знаків

      Стаття 12 Стаття 12.16 КоАП РФ регламентує штраф за порушення вимог знаків і розмітки в 2018 році. Саме в ній вказані розміри штрафів, за можливі порушення знака «Рух заборонено».

      Перша її частина призначена для легкового транспорту, а 6 і 7 для вантажного.

      Відповідно до вищезазначеної статті, мінімальний штраф за проїзд під знак «Рух заборонено» на легковому або вантажному автомобілі, складає 500 рублів. У деяких випадках можна просто отримати офіційне попередження.

      Відносна легкість покарання пояснюється тим, що на даній ділянці дороги рух заборонено і створити перешкоди в русі якимось транспортним засобам водій не може.

      Але за таке порушення в містах федерального значення, сума штрафу може зрости до 5000 рублів, що значно вдарить по кишені порушника.

      Існує таке поняття, пов'язане зі знаком «Рух заборонено», як «наскрізний проїзд» - він забороняє рух по всій ділянці дороги.

      У разі, коли у водія виникне необхідність заїхати, не виїжджаючи з протилежного боку з зони дії знака, його не оштрафують, якщо він придумає серйозну причину і зможе підтвердити її документально.

      У 2016 році в законодавство були внесені зміни, які дають можливість отримати знижку по штрафам. Дана знижка поширюється не на всі штрафи ГИБДД, але стаття 12.16 КоАП РФ, потрапляє під ці умови.

      Це означає, що порушивши вимоги знаку, який забороняє рух, можна заплатити штраф зі знижкою 50%.

      Важливу роль відіграє дотримання термінів по оплаті. Необхідно, щоб штраф був зареєстрований в базі ДАІ, це приблизно три дня з моменту постанови.

      Крім того, провести оплату потрібно в строк не пізніше 20 днів з моменту внесення постанови.

      Заборонний знак 3 Заборонний знак 3.2 забороняє рух транспортних засобів в певних випадках. Він поширюється на рух в обох напрямках. Тому на дорогах з одностороннім рухом він не встановлюється.

      Покарання за проїзд під знак «Рух заборонено" не найсуворіше. Це мінімальний штраф в розмірі 500 рублів, а іноді можна просто заробити попередження.

      Як і у кожного знака, у цього теж є свої винятки, згідно з якими, його дія анулюється.

      Водій транспорту, який має право проїжджати під заборонний знак, повинен мати при собі відповідні документи, які доводять це. В іншому випадку інспектор може накласти штраф.

      pravo-auto.com

      Штраф за в'їзд під знак «цеглина»

      Правила дорожнього руху в Росії завжди мали двоїстий характер Правила дорожнього руху в Росії завжди мали двоїстий характер. І не завжди ця неоднозначність спрямована на користь автомобіліста. Отже, спробуємо розібратися в цій проблемі на прикладі порушень пов'язаних з проїздом під заборонний знак, в народі званий «цеглина». Штраф за проїзд під цеглу в даний час варіюється в залежності від безпосередньої ситуації і ступеня порушення.

      Значення цього знака очевидно: попередження про в'їзд на сусідню смугу руху, яка, як правило, має зустрічний напрямок. До того ж цегла ставлять на прилеглій території, наприклад, стоянках, заправках, житлових зонах, як спосіб поділу таких понять, як виїзд і в'їзд.

      У дотриманні цього правила, в першу чергу, зацікавлений водій. Сама ситуація руху під цей знак зовсім небезпечна. Хто знає, чим може для вас закінчитися безтурботний виїзд на зустрічну смугу?

      Ось деякі питання, які цікавлять всіх водіїв:

    • Не завжди знаки стоять в потрібному місці. Не зрозуміло з чим це пов'язано: чи то з халатністю дорожніх служб, то чи з неідеальної нашого законодавства.
    • Не зовсім зрозумілий і сенс знака. Що забороняє? І в жодному разі? Чому тут, а не там?
    • Незрозумілий і порядок покарання за проїзд під цеглу. Тут діє закон індивідуальності порушення: як, коли і навіщо?

    Чим загрожує «недбайливому» водієві проїзд по цегла?

    У тому випадку, якщо ви зробили в'їзд під цеглу, штраф складе 300 рублів У тому випадку, якщо ви зробили в'їзд під цеглу, штраф складе 300 рублів. Однак це за умови, що ви не зробили виїзд на смугу зустрічного руху. При попаданні на «зустрічку» штрафом обкладається автомобіліст (а в даному випадку це швидше за все позбавлення прав) за факт руху по зустрічній смузі, а не проїзд під знак. А це вже зовсім інша історія та інші заходи, які будуть до вас застосовуватися.

    При попаданні в таку ситуацію ви ризикуєте втратити права на термін 6 місяців, ну або відкупитися штрафом в п'ять тисяч рублів. Якщо ж ви злісний порушник, то одним штрафом покарання не обійдеться. Доведеться здати права на термін один рік.

    Які хитрощі можна застосувати?

    Штраф за цеглу в 2018 році являє собою значну суму, яку втрачати особливо не хочеться, а деяким і не зовсім по кишені, тому водії вдаються до деяких хитрощів Штраф за цеглу в 2018 році являє собою значну суму, яку втрачати особливо не хочеться, а деяким і не зовсім по кишені, тому водії вдаються до деяких хитрощів. Наприклад, якщо вам відомо, що саме в цьому місці розташований цегла, обумовлений виїздом на зустрічну смугу, але ви сильно поспішаєте, або ж просто не хочете об'їжджати.

    В такому випадку, можна виїхати на «зустрічку» заднім ходом, потім рухаючись по смузі по загальному напрямку. Так ось при русі під знак в'їзд заборонений штраф складе 300 рублів, з іншим формулюванням: порушення розмітки і приписи знака. Все просто - ваш транспортний засіб пересувалося по своїй смузі, не виїжджаючи на смугу для зустрічного руху.

    Цей приклад ніяк не спонукає автомобілістів на подібні дії, але як маленька «поличка-виручалочка» може зберігатися в автомобільному скриньці вивертів. Звичайно, і застосовувати цей спосіб варто обережно. Може зустрітися мудрець в формі, який направить і цю хитринки проти вас. Як говориться на кожного лисиця знайдеться інший. Краще не порушувати, а якщо з якоїсь причини це сталося чітко знати свої права.

    Якщо вас зловив співробітник ГИБДД під цеглою, який розташований на території прилеглої і при цьому вимагає оплати штрафу на суму вище 300 рублів, то, не роздумуючи, можете сперечатися з ним і відстоювати наявні у себе права. У цьому випадку представник автоінспекції перевищує повноваження, і ви маєте право вимагати протокол. Головне знати свої обов'язки, і знати, чим для вас може бути чреватий проїзд під злощасний цегла.

    Який штраф передбачений за в'їзд під цеглу в 2018 році

    Який штраф передбачений за в'їзд під цеглу в 2018 році

    «Проїзд під« цеглину »- штраф у 2018 році або позбавлення прав? Скільки доведеться заплатить? »- таким питанням задаються автовласники, які зіткнулися зі знаком 3.1.

    Він означає «В'їзд заборонено», але в народі зміцнилося скорочення «цеглина».

    Знак в'їзд заборонений

    Якщо Вам так зручніше,
    напишіть онлайн-консультанту!

    Всі консультації безкоштовні.

    Виконаний у вигляді червоного кола з білою горизонтальною смугою по центру Виконаний у вигляді червоного кола з білою горизонтальною смугою по центру.

    Він означає повну заборону на рух, починаючи від місця встановлення знака.

    «Цегла» встановлюють:

  • На дорозі з одностороннім рухом з протилежного боку. Також можуть висіти знаки 5.5 ( «Односторонній рух» - біла стрілка на синьому тлі) і 5.6 ( «Кінець такої дороги» - перекреслена стрілка).
  • На смузі, призначеній для громадського транспорту.
  • У місці, де є потреба у об'їзд, наприклад, через ремонтні роботи.
  • При в'їзді або виїзді з території заправної станції, місці відпочинку або парковці. У цьому випадку «цеглина» розділяє потоки машин, не даючи їм змішуватися.
  • Згідно ПДР знак повинен бути встановлений за 25 метрів до початку забороненого ділянки в місті і за 50 метрів - за містом. Висота установки становить 2-4 метри і 1,5-3 метра відповідно, відстань від дороги не менше півметра.

    Штраф за проїзд під цеглу

    Величина суми залежить від декількох факторів: Величина суми залежить від декількох факторів:

  • Тяжкість наслідків: якщо проїзд водія не нашкодив нікому, покарання буде самим м'яким.
  • Перший раз сталося порушення або власник вже попадався з ним.
  • Як був зафіксований проїзд.
  • Сума може складати:

    1. 500 рублів, якщо водій просто заїхав на територію не з того в'їзду.
    2. 1,5 тисячі рублів (3 тисячі для Москви і Санкт-Петербурга) за проїзд по смузі громадського транспорту.
    3. Виїзд на дорогу з одностороннім рухом карається штрафом до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    4. Штраф можна отримати тільки, якщо водій бачив сам знак. Наприклад, якщо погодні умови не дали йому розгледіти табличку, і він може довести це записом з реєстратора в суді, платити не доведеться.

      Покарання за проїзд під цеглу

      За проїзд під заборонним знаком належить певне покарання За проїзд під заборонним знаком належить певне покарання.

      Воно залежить від тяжкості порушення і в найважчому випадку (проїзді по дорозі з одностороннім рухом) становитиме:

    5. штраф в сумі до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
    6. позбавлення прав на термін до півроку.
    7. Якщо порушення вчинено не в перший раз, то права можуть забрати на рік, якщо порушення зафіксовано співробітником ДІБДР особисто. Якщо ж порушення знято відеокамерою і на руках у ГИБДД є тільки фото, покарання буде складатися з штрафу сумою в 5 тисяч рублів.

      Але, як і будь-який інший знак »,« цеглина »має деякі винятки з правил. Під ним можуть слідувати автобуси і інший громадський транспорт, але тільки за власною виділеній смузі, перекритою для всіх інших.

      Дорожній знак «Проїзд заборонено» або «цеглина» є знаком суворої заборони і не має на увазі ніяких поблажок для автомобілістів. Під ним не можна проїжджати ні в якому разі, інакше буде накладено штраф. Навіть улюблена в минулому виверт проїзду заднім ходом по ділянці з одностороннім рухом більше не спрацює: за це також покладено штраф.

      Дивіться відео, в якому роз'яснюється відповідальність за проїзд під знак 3.1 «В'їзд заборонено»:

      sovetnik.guru

      Штраф ДАІ за «цеглина» (знак 3.1 «в'їзд заборонений») 2018?

      Знак «цеглина» або його офіційна назва «в'їзд заборонений» є пугалом для майбутніх водіїв з малолітства. Навряд чи ще якийсь дорожній знак вулично-дорожньої мережі має таку ж популярність і настільки ж затребуваний в суміжних областях.

      Перевірка і оплата штрафів ГИБДД

      Перевірка і оплата штрафів ГИБДД

      Перевіряємо інформацію про штрафи,
      будь ласка, зачекайте кілька секунд

      Штраф ДАІ за «цеглина» (знак 3.1 «в'їзд заборонений») в 2018 році

      Статті КоАП РФ 12.16.3, 12.16.1, 12.17

      «Цегла» зараз можна зустріти в закладах громадського харчування, магазинах, на упаковці товарів народного споживання і т, д. Скрізь червоне коло з білою смужкою є ознакою небезпеки руху і неприпустимого дії.

      Скрізь червоне коло з білою смужкою є ознакою небезпеки руху і неприпустимого дії

      У середовищі автомобілістів, що мають права тривалий строк не прийнято обговорювати наслідки проїзду під цеглу. Всі бояри просто знають, що подібне порушення ПДР слід допускати в останню чергу і тільки в самому крайньому випадку. В цьому плані психологічно штраф за цеглу можна прирівняти до штрафу за перетин подвійної суцільної лінії.

      За фактом все йде і так, і не так одночасно. Покарання за проїзд «під цеглу» різний в залежності від ситуації:

    8. Стаття 12.16.3 КпАП РФ. Штраф за їзду проти напрямку по односмуговою дорозі де встановлений знак «цеглина»; (Штраф 5000 рублів або позбавлення від 4 до 6 місяців);
    9. Стаття 12.16.1 КпАП РФ. Штраф за заїзд «під цеглу» у двір; (Штраф 500 рублів);
    10. Стаття 12.17 КоАП РФ. Штраф за їзду під цеглу по автобусним смугах. (Штраф 1500 рублів (МСК і СПБ 3000 рублів).
    11. Примітка: Повторний «цеглина» за «зустрічку» в рік 5000 рублів якщо порушення фіксує камера ГИБДД і позбавлення на рік якщо живий інспектор ДПС.

      Інспектори ДАІ нерідко плутають заходи відповідальності між різними порушеннями, об'єднаними під загальною назвою «штрафи за цеглина». Таким чином неуважний водій замість рядового штрафу в 500 рублів, може заплатити суму в 10 разів більшу. Щоб зрозуміти який штраф за цеглу передбачений в вашому випадку уважно вивчіть обставини конкретного порушення.

      Який штраф за цеглу в 2018 році?

      Як такого єдиного поняття «штраф за цеглина» в 2017 році не існує. Цегла лише вказує на неприпустимість руху в якомусь напрямку, а тяжкість скоєного визначається специфікою ділянки вулично-дорожньої мережі на якому знак 3.1 «в'їзд заборонений» встановлюється.

      Найгірше як з точки зору здорового глузду так і з точки зору увязанного з цим поняттям закону їзда під цеглу, встановлений на дорозі з одностороннім рухом. Розігнати по такій дорозі рядові водії ніяк не очікують зустріти тут швидко наближається на зустріч автомобіль. Співробітник ГИБДД, що став свідком настільки грубого правопорушення, неодмінно випише штраф в 5000 рублів, а можливо і позбавить водія прав на термін до півроку).

      Набагато більш лояльно закон відноситься до водія «прошмигнувшім» під цеглу у двір або іншу прилеглу до дороги територію. Мається на увазі, що там на цій території можна їздити в будь-якому напрямку, засуджується лише проникнення на неї з певного боку. Тут штраф 500 рублів.

      Модне нововведення ДАІ цегла на автобусній смузі. Міра розпочата для того щоб відбити у водіїв бажання навіть висовувати ніс на «виделенку». Штраф за таке правопорушення пристойний 3000 рублів (зі знижкою 1500 рублів), але права ніхто при цьому не забирає.

      Як оскаржити штраф за цеглу?

      Штраф за цегла прекрасно піддається оскарженню в судах першої інстанції (судах до яких приписаний ту ділянку дороги де нібито сталося правопорушення).

      Можна сказати, що штраф «за цеглина» взагалі одне з найбільш оскаржуваних правопорушень у сфері дорожнього руху. Розмитість формулювань, «взяткаемкость», тяжкість відповідальності і не по ГОСТам встановлені знаки ведуть водіїв в суди.

      Щоб оскаржіті штраф за цеглу в суді нужно зібраті якомога более доказів сумнівності вінесеного інспектором решение. Сфотографовано місце, стан самого знака, перешкоди перешкоджають його ідентифікації, уточнити у містобудівників плани з відмітками про прив'язаних до конкретних вулицях дорожніх знаків.

      Штраф «за цеглина» зі знижкою 50%

      Всі підвиди штрафів «за цеглина», тобто статті 12.16.3, 12.16.1 і 12.17 КоАП РФ починаючи з 1 січня 2016 року підпадають під Федеральний закон N 437-ФЗ, від 22 грудня 2014 року. Іншими словами, можуть бути сплачені в строк до 20 днів з моменту отримання штрафу, зі знижкою 50%.

      Тобто штраф за статтею 12.16.3 КпАП РФ замість 5000 рублів 2500 рублів, штраф за статтею 12.16.1 КпАП РФ замість 500 рублів 250 рублів і штраф за статтею 12.17 КоАП РФ замість 3000 рублів 1500 рублів.

      Єдиний штраф, «за цеглина» який можна оплатити ос знижкою в 2017 році це штраф за статтею 12.16.3.1 КоАП РФ - повторний, за рік, проїзд під знак «цеглина» на дорогу з одностороннім рухом.

      shtrafy-gibdd.ru

      Штраф за проїзд під знак 3.2 «проїзд заборонено» в 2018 році

      Знаки 3.2 - 3.9, 3.32 и 3.33 встановлюються на кожному в'їзді на ділянку дороги або территории, де забороняється рух відповідніх відів транспортних ЗАСОБІВ. Перед бічнімі віїздамі на дорогу знаки застосовують з однією з табличок 8.3.1 - 8.3.3.

      Для заборони руху всіх транспортних засобів на окремих ділянках доріг.

      - дія знака не поширюється на маршрутні транспортні засоби;

      - не поширюється на транспортні засоби, водії яких мають I або II групу інвалідності, в тому числі і на водіїв, які перевозять таких інвалідів;

      - не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, що знаходяться на даній території;

      - так само можна не хвилюватися автомобілістам, хто проживає на території, позначеної знаком 3.2;

      - для поштових автомобілів так само знято заборону. На бічній стороні кузова синього кольору у них розташована біла діагональна смуга;

      З більш детальною інформацією можете ознайомитися за посиланням.

      Як багато різних дорожніх знаків ми бачимо вздовж дороги, проїжджаючи повз них на своєму транспортному засобі. Якісь ми знаємо ще з дитинства, а якісь досі залишаються загадкою для нас. У даній темі дуже хотілося б розглянути знак 3.2 «Рух заборонено», а також уважно вивчити можливі порушення, пов'язані з цим знаком і штрафи за них.

      Даний знак відноситься до категорії забороняють. Область його застосування вказується в ГОСТ Р 52289 - 2004.

      Пункт 5.4.3 ГОСТ Р 52289 - 2004: Додати

      Знак 3.2 «Рух заборонено» застосовують для заборони руху всіх транспортних засобів на окремих ділянках доріг.

      Пункт 5.4.29 ГОСТ Р 52289 - 2004: Додати

      При цьому він забороняє рух в обох напрямках, а це значить, що встановлюватися на дорозі з одностороннім рухом він не може.

      "Рух заборонено". Забороняється рух усіх транспортних засобів в обох напрямках.

      Але, як і будь-якого іншого знака, у цього є свої винятки, згідно з якими його дії просто анулюються. Про це так само зазначено в ГОСТ Р 52289 - 2004.

      Абзац 1,2 і 4 пункту 5.4.30 ГОСТ Р 52289 - 2004: Додати

      Дія знаків 3.1 - 3.3, 3.18.1, 3.18.2, 3.19, 3.27 не поширюється на маршрутні транспортні засоби.
      Дія знаків 3.2, 3.3, 3.28 - 3.30 не поширюється на транспортні засоби, керовані інвалідами I і II груп або перевозять таких інвалідів або дітей інвалідів.
      Дія знаків 3.2, 3.3, 3.5 - 3.8 не поширюється на відповідні транспортні засоби, що обслуговують підприємства, що знаходяться в позначеній зоні, що обслуговують (або належать) громадян (ам), які проживають (їм) або працюють (їм) в цій зоні, а також на автомобілі організацій федерального поштового зв'язку, які мають на бічній поверхні кузова білу діагональну смугу на синьому тлі. Такі транспортні засоби повинні в'їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті.
      (В ред. Зміни N 3, затв. Наказом Росстандарта від 09.12.2013 N 2221-ст)

      Іншими словами, виключення складають наступні категорії транспортних засобів:

      Дія знака не поширюється на маршрутні транспортні засоби;

      Чи не поширюється на транспортні засоби, водії яких мають I або II групу інвалідності, в тому числі і на водіїв, які перевозять таких інвалідів;

      Чи не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, що знаходяться на даній території;

      Так само можна не хвилюватися автомобілістам, хто проживає на території, позначеної знаком 3.2;

      Для поштових автомобілів так само знято заборону. На бічній стороні кузова синього кольору у них розташована біла діагональна смуга;

      Важліво. Будь-транспорт, який має можливість в'їзду в цю зону, зобов'язаний в'їжджати і виїжджати з неї виключно на найближчому до місця призначення, перехресті.

      Дуже цікаве зауваження можна зробити щодо цього знака - він є заборонним, але в той же час досить таки нешкідливий. Крім того, що в'їзд на «заборонену територію» дозволений певному колу транспортних засобів, так ще й штраф за проїзд під дорожній знак «Проїзд заборонено» в 2018 році становить 500 рублів.

      Частина 1 статті 12.16 КоАП РФ:

      Недотримання вимог, визначених дорожніми знаками чи розміткою проїжджої частини дороги, за винятком випадків, передбачених частинами 2 - 7 цієї статті та іншими статтями цієї глави, (в ред. Федеральних законів від 21.04.2011 N 69-ФЗ, від 05.04.2013 N 43 ФЗ) тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі п'ятисот рублів. (В ред. Федерального закону від 23.07.2013 N 196-ФЗ)

      Це підтверджено Постановою Пленуму Верховного Суду 24.10.2006 року № 18.

      Абзац 1 пункту 8.1 Постанови ВС РФ:

      За частиною 1 статті 12.16 КоАП РФ необхідно кваліфікувати дії водія, що виразилися в недотриманні вимог, визначених дорожніми знаками чи розміткою проїжджої частини дороги, за винятком випадків, передбачених частинами 2 і 3 цієї статті та іншими статтями глави 12 КоАП РФ.

      Якщо ви проживаєте на даній території, то при собі необхідно мати паспорт громадянина РФ з пропискою, тому що інспектор ДАІ швидше за все вас зупинить. Щоб не сталося чергового «розлучення», необхідний даний документ.

      Якщо ви обслуговуєте дану ділянку, наприклад, здійснюєте доставку з магазину, який знаходиться на цій території або є постачальником продуктів, то при собі необхідно мати путівку або накладну.

      Будучи співробітніком которого-небудь підприємства, подбайте про ті, щоб ваше пересування по даній ділянці у співробітніків правоохороних ОРГАНІВ НЕ віклікало вопросам. Возите з собою договір про працевлаштування, например.

      Если ви інвалід, то на Вашому транспортному засобі в обов'язковому порядку повинен буті розпізнавальній знак и документи, что підтверджують вашу Інвалідність.

      Для автомобіля поштової служби Нічого НЕ буде нужно, так як для впізнання Їм знадобітіся лишь їх автомобіль.

      Отримав кваліфіковану допомогу прямо зараз! Наші адвокати проконсультують вас з будь-яких питань позачергово.

      zakon-auto.ru

      Це цікаво:

    • Материнський капітал хто ввів ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО НОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ПЕНСІЇ ознайомитися з інфографікою ознакомітьсяс інфографікою скачати брошуру (297 Кб) Материнський (сімейний) капітал - це міра державної підтримки російських сімей, в [...]
    • Чи діють пільгова пенсія Як скласти акт прийому-передачі грошових коштів? Акт прийому-передачі грошових коштів - документ, без якого іноді важко обійтися. Якщо його не складати, то потім дуже важко буде довести, що кошти [...]
    • Зменшення позов вимоги Клопотання про зменшення розміру позовних вимог Один з видів уточнення позову - клопотання про зменшення розміру позовних вимог. Коли позивач неправильно визначив ціну позову. Або відповідач частково виконав [...]
    • Соціальна пенсія в 2018 році підвищення у відсотках Розмір районного коефіцієнта по регіонах Росії Багато хто чув про районні коефіцієнти, які здатні збільшувати пенсії, заробітну плату та інші види виплат, але мало хто знає, де і як вони застосовуються. Якими [...]
    • Знижки на страховку без обмежень Як вписати в ОСАГО ще одного водія? Поліс ОСЦПВ оформляють на один рік, і такий термін зручний для більшості водіїв. Але якщо страховка оформлена на єдиного водія, а виникає необхідність довірити свій [...]
    • Посібник матерям одиначкам в москві 2018 Розмір і правила виплати допомоги матерям-одиначкам у Москві в 2018 році В Москві на додаток до федеральним виплат одиноким мамам нараховуються так звані дитячі держдопомогу. Московські соцвиплати покладаються [...]
    Які хитрощі можна застосувати?
    Хто знає, чим може для вас закінчитися безтурботний виїзд на зустрічну смугу?
    Що забороняє?
    І в жодному разі?
    Чому тут, а не там?
    Тут діє закон індивідуальності порушення: як, коли і навіщо?
    Чим загрожує «недбайливому» водієві проїзд по цегла?
    Які хитрощі можна застосувати?
    Скільки доведеться заплатить?
    Який штраф за цеглу в 2018 році?
     
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов