Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сучасні бензогенератори: особливості, характеристики, створення своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Навколишній нас простір наповнений всілякими електроприладами. Немає нічого дивного в тому, що електричні схеми більшості сучасних будинків включають в себе і такі пристрої, як бензогенератори. електростанція дизельна Проте популярна. Придбати якісні дизельні генератори ви зможете на сайті dieselstore.com.ua. Адже вони гарантують надійне електроживлення домашнім і садових інструментів, планшетів і телефонами, мультимедіа пристроїв і комп'ютерів.

електростанція дизельна

Як бути в тих ситуаціях, коли стабільне забезпечення напругою неможливо, або ж регулярно трапляються планові відключення або аварії на електролінії? Відповідь очевидна - скористатися резервним живленням. Спеціально для цього і були розроблені бензогенератори, що гарантують отримання електрики при мінімальних інвестиціях.

Різноманітність «незалежних» агрегатів

У продажу представлений широкий асортимент стаціонарних і мобільних рішень. Якщо говорити про стаціонарні агрегатах, то вони виділяються тим, що здатні справлятися з величезними навантаженнями, характерними для виробничих ліній, промислових об'єктів.

Якщо розглядати мобільні вироби, то їх потужність не перевищує 15 кВт, отже, вони будуть затребувані в побуті, під час відпочинку на природі. Головні відмінності полягають в експлуатаційних умовах, характеристиках бензогенераторов, а також виконанні.

Відрізняються вони за кількома критеріями:

  • на постійному або змінному струмі;
  • за кількістю підключаються фаз: 1-о, 2-х ... і багатофазні рішення;
  • за особливостями реалізації: 2-х і 4-х тактні.

Якщо розглядати бензинову електростанцію з конструктивної точки зору, то вона складається з 2-х основних частин - електричної (генератора) і механічною (двигуна). Чим продуктивніше пристрій, тим більш якісна система повітряного охолодження йому потрібно. В особливих випадках потрібно водяне охолодження.

Конструюємо бензогенератор своїми руками

Відзначимо, що зроблені бензогенератори своїми руками (кустарного виробництва) часто виділяються великими масогабаритними характеристиками, вони не можуть похвалитися тієї мобільністю, яку мають фабричні моделі.

Підбір елементної бази

Щоб виготовити бензогенератор своїми руками, необхідно мати під рукою: інвертор (перетворювач напруги), генератор струму (змінного), бензиновий двигун. Дуже часто набувають двигуни внутрішнього згоряння від мотоциклів, бензопил, мобільних газонокосарок, а іноді і автомобілів.

Якщо говорити про асортимент генераторів, то він неймовірно багатий, втім, фахівці настійно рекомендують зупинитися на автомобільних генераторах, що видають від 12 до 24 В. Основна їхня перевага - наявність вбудованого регулятора напруги.

Перетворювачем напруги може виступати джерело безперебійного живлення або блок живлення від ПК.

Крім перерахованих елементів потрібні і інші деталі:

  • фіксатори для генератора (корпус можна реалізувати на базі кондиціонера, пральної машинки);
  • паливним баком може виступати будь-який резервуар, об'ємом від 5 до 10 л;
  • глушник.

Як зібрати бензогенератор своїми руками?

Фахівці настійно рекомендують збирати і кріпити функціональні вузли бензогенератора на автомобільній покришці Фахівці настійно рекомендують збирати і кріпити функціональні вузли бензогенератора на автомобільній покришці. Фіксація повинна бути максимально міцною, з огляду на той факт, що генератор і двигун в активному режимі дуже сильно вібрують. Шум, який видає агрегат, можна істотно знизити, оснастивши саморобний апарат глушником, в якому і буде зберігатися вихлоп.

Якщо застосовується агрегат від газонокосарки, вся установка може розташовуватися безпосередньо на кришці генератора. Можна виготовити і корпус з фанери, попередньо подбавши від знімною бічний стінці, яка необхідно для якісного обслуговування і модернізації бензогенератора.

Рекомендації по експлуатації

Щоб збільшити термін експлуатації генератора, а також нівелювати ймовірність виходу його з ладу, дуже важливо грамотно використовувати агрегат. Фахівці виділяють кілька правил.

  1. Перед тим як включити пристрій, його слід перевірити на предмет герметичності і присутності на корпусі механічних пошкоджень.
  2. Всі конструктивні елементи і деталі повинні закріплюватися за допомогою гайок.
  3. Фахівці настійно рекомендують постійно стежити за рівнем масла в пристрої.
  4. Фільтр силового агрегату необхідно якісно очищати.
  5. Професіонали заявляють, що оптимальна навантаження на бензогенератор - 80% від його номінальної потужності.
  6. Також домашню мережу і всі пристрої краще підключати після 3 хвилин активної роботи бензогенератора - цей період необхідний для виходу на оптимальний рівень продуктивності.

Прекрасно себе зарекомендували на вітчизняному ринку рішення від таких компаній, як Fubag, Honda, Yamaha, Huter. Втім, вартість даних виробів на порядок вище, ніж аналогічних за характеристиками китайських моделей.

Як бути в тих ситуаціях, коли стабільне забезпечення напругою неможливо, або ж регулярно трапляються планові відключення або аварії на електролінії?
Як зібрати бензогенератор своїми руками?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов