Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сучасні безкамерні покришки для велосипеда: види і їх особливості

  1. Основні переваги
  2. Види безкамерних шин
  3. Покришки стандарту UST
  4. технологія BST
  5. Герметики для безкамерних покришок
  6. Герметик з полімерами
  7. каучуковий герметик
  8. Герметик з силіконом
  9. рекомендації

Наша сеть партнеров Banwar

Будь-велосипедист сильно засмутиться, якщо у нього буде пробито колесо. Деякі використовують для додаткового захисту антипрокольной стрічку , Яка захищає камеру. Але більш прогрессіний метод - це безкамерні колеса. Розвиток технологій робить безкамерні шини для велосипеда все більш доступними для більшості числа людей. Раніше такі покришки ставили тільки для любителів гірського велосипеда.

Основні переваги

Ця новинка тільки завойовує популярність у велосипедистів, а експерти тим часом відзначили такі переваги.

  1. Неможливо пошкодити шину металевим ободом при ударі об перешкоду. У звичайних класах обід здатний прорізати камеру з двох сторін.
  2. Для безкамерних коліс використовується щільний матеріал, стійкий до каменів і гострим речам на дорозі, тому проколоти їх досить важко.
  3. До складу шини входить герметичне речовину, здатну самостійно заклеїти прокол, і зменшити вихід повітря. Завдяки цьому можна спокійно дістатися до веломастерні і ліквідувати проблему, навіть якщо був пошкоджений ніпель для безкамерної шини велосипеда.
  4. Беськамерная гума дозволяє їздити навіть при зниженому тиску в шині, підлогу атмосфери цілком достатньо для комфортної їзди. При цьому ризик виникнення викривлення обода, після якого доведеться «Виправляти вісімку» , Мінімальний.

    Важливо! М'яка гума стандартних коліс при такому ж показнику забирає енергію собі і ускладнює процес пересування.

  5. Щоб відновити безкамерні колесо, немає необхідності знімати його з велосипеда. Навіть якщо велосипед зберігався взимку на балконі .
  6. Даний тип шин робить загальна вага велосипеда менше. Сама шина важче стандартних, але відсутність камери і використання легких металів для обідків дає помітне полегшення.

Сама шина важче стандартних, але відсутність камери і використання легких металів для обідків дає помітне полегшення

Види безкамерних шин

Зараз по всьому світу поширені безкамерні покришки для велосипеда двох стандартів.

Покришки стандарту UST

Історія активного розвитку гірських велосипедів почалася зі створення універсальної бескамерной системи (UST). Французька фірма Mavic спільно з найбільшими виробниками велосипедних шин впровадили абсолютно нову технологію виробництва.

Обід в Відповідно до цього стандарту повністю герметичний, тому що в ньому відсутні дірки для спиць. У перші роки UST була прогресивною системою, яка не мала аналогів. Навіть зараз вироби, вироблені по ній, відрізняються хорошими характеристиками і зручністю. Однак в ній є недоліки:

  • для виготовлення бескамерок використовується багато матеріалу, через що кінцевий вага виробу досить великий;
  • для коліс з UST не підходять стандартні спиці, тому виникають труднощі з ремонтом;
  • продукція відомих фірм-виробників дорога.

технологія BST

Різкий стрибок розвитку безкамерних коліс стався завдяки появі BST (Bead Socket Technology). Компанія Stan's розробила новий стандарт, що дозволяє ставити безкамерні рами на будь-який обід. Нова система має багато переваг в порівнянні з UST:

  • тепер допускається використання легкого обіду, що важить менше 300 грам;
  • невисока боковина обідка забезпечує максимально ефективну роботу покришки;
  • для бескамерок BST застосовуються стандартні спиці, доступні всім, і процес ремонту став простіше.

Обід BST зменшений на 3-4 міліметра в порівнянні зі стандартними моделями. Рама менше затискається і стає більш круглою, а значить кататися на ній можна довше і швидше, незалежно від того, нормальний тиск в шині чи ні. До того ж заднє колесо не рухається в різні боки при розкручуванні педалей.


Технологію BST активно використовують фірми, що створюють велосипеди преміум класу. Єдиний її недолік - обов'язкове використання герметика для хорошого контакту обода і велосипедної камери.

Герметики для безкамерних покришок

Для безкамерних шин використовується герметизуюче речовина, зазвичай 100 грам рідини заливається всередину камери. Розглянемо основні типи герметика.

Герметик з полімерами

У спеціальну рідину, схожу на антифриз, додаються маленькі полімерні волокна. Вона діє дуже просто: в області прориву колеса починається активне зниження тиску і вихід повітря, разом з ним вилітають і полімери, закриваючи собою дірку. Однак в реальності не все так райдужно, як хотілося б.


Цей засіб допомагає тільки при великих пошкодженнях,

наприклад, проколі цвяхом. Причому з колеса повинно вийти багато повітря, щоб герметик виконав роботу. А мікроскопічні проколи волокна закрити не в змозі через своїх розмірів.

Потрібно знати! Такий герметик може поступово виходити через маленькі тріщини, присутні на колесах, по краплях він накопичується зовні покришки, збираючи бруд.

каучуковий герметик

У рідини такого герметика присутні дуже маленькі частинки каучуку в білковій оболонці. Каучук сам по собі схожий на гуму, тому шина легко з'єднується з такою речовиною. Для усунення пошкоджень потрібно трохи часу.

З місця прориву швидко виходять повітряні потоки з частинками герметика, їх оболонка не справляється з напругою і лопається. Вільні молекули моментально створюють на шині латочку, нічим не відрізняється від решти поверхні. Така реакція викликана процесом вулканізації сирої гуми - каучуку.

Така реакція викликана процесом вулканізації сирої гуми - каучуку

Речовина легко заповнює навіть в невидимі людському оку тріщини в шині, в процесі використання внутрішня поверхня покришки покривається міцною каучукової плівкою, що дає додатковий захист.

Герметик з силіконом

Цікаво! У силіконовому герметику міститися частинки кремнію, проте він майже зник з магазинів через створення покращених аналогів з латексом.

Період використання герметика обмежений, тому його потрібно періодично міняти. На рідина впливають перепади температур і інтенсивність використання колеса з нею. Наприклад, в холодну погоду склад краще виконує звичні функції, ніж в спеку. А заливши його в колесо, використовуйте велосипед, щоб не допустити застигання.

А заливши його в колесо, використовуйте велосипед, щоб не допустити застигання

рекомендації

Не користуйтеся сторонніми інструментами під час роботи з безкамерними колесами, оскільки установка бескамерной покришки на велосипед здійснюється швидко і просто. Забудьте про викрутку і лопатках, адже ними просто нанести шкоду деталей або подряпати метал.

Знімати або надягати покришки можна або вручну, або спеціальними монтажними лопатками з тонким кінцем з міцного пластику на спеціальній підставці або ж просто перевернувши транспортний засіб.

Таким чином, безкамерні покришки набирають популярність і стають повсюдним явищем. Нова технологія зменшила загальну вагу транспорту і спростила обслуговування, додатково знизивши ймовірність виникнення проколів.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов