Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Супутники Pioneer 10 і Pioneer 11 не порушували теорію відносності

Наша сеть партнеров Banwar

Фахівцям НАСА вдалося визначити причину загадкового гальмування космічних зондів "Pioneer 10" і "Pioneer 11", яке навіть списували на дію невідомих законів фізики. Виявилося, цей процес пов'язаний з технічними особливостями самих апаратів, обладнання яких породжує електричні та теплові ефекти, що створюють реактивну тягу. Фахівцям НАСА вдалося визначити причину загадкового гальмування космічних зондів Pioneer 10 і Pioneer 11, яке навіть списували на дію невідомих законів фізики

"Pioneer-10" став першим космічним апаратом, які досягли третьої космічної швидкості і сфотографувати планету Юпітер. Він був запущений 2 березня 1972 року. На корпусі апарату була встановлена ​​анодирувана пластинка з міцного алюмінієвого сплаву, на якій зображено послання потенційним позаземним цивілізаціям: молекула нейтрального водню, дві людські фігури на тлі контуру літального апарату, схема Сонячної системи тощо.

Читайте також: "Юнона" з'ясує, куди "чоловік" заховав воду

У 1973 році зонд перетнув астероїдний пояс і пролетів на відстані 132 тисяч кілометрів від хмар Юпітера, завдяки чому були отримані дані про склад атмосфери планети, її масі, параметрах магнітного поля та інших характеристиках, включаючи щільність чотирьох найбільших супутників Юпітера.

У 1976 році космічна станція перетнула орбіту Сатурна, в 1979 році - орбіту Урана, а в квітні 1983 року - Плутона. 13 червня 1983 року апарат вперше перелетів через орбіту найдальшої від Сонця планети Нептун. Офіційно місія "Піонера-10" завершився 31 березня 1997, але апарат продовжував передачу даних. У лютому 2012 року корабель став віддалятися від Сонця зі швидкістю близько 12,046 кілометра в секунду, цілком достатньою для того, щоб вийти в міжзоряний простір.

У свою чергу, "Піонер-11" був запущений 6 квітня 1973 року. Від "близнюка" його відрізняло лише наявність індукційного магнітометра для виміру інтенсивних магнітних полів поблизу планет. У грудні 1974 року він пролетів на відстані 40 тисяч кілометрів від кромки хмар Юпітера і передав на Землю докладні знімки планети. У вересні 1979 року зонд пройшов на відстані близько 20 тисяч кілометрів від хмарної поверхні Сатурна, справив різні виміри і передав на Землю фотографії планети і її супутника Титан. Після виконання дослідницької місії зонд покинув межі Сонячної системи і зараз повинен знаходитися на шляху до сузір'я Щит. У 1995 році контакт з апаратом був втрачений. Відомо, що в лютому 2012 року він віддалявся від Сонця зі швидкістю 11,391 кілометра в секунду.

Відомо, що в лютому 2012 року він віддалявся від Сонця зі швидкістю 11,391 кілометра в секунду

Аномалія була виявлена ​​ще в 1998 році, коли обидва зонда віддалилися на 13 мільярдів кілометрів від Сонця. Тоді дослідники НАСА звернули увагу на те, що їх швидкість почала сповільнюватися з прискоренням 0,9 нанометра в секунду в квадраті. Після перетину орбіти Плутона зонди стали відхилятися від заданої траєкторії. Фахівці прийшли до висновку, що це не могло бути викликано впливом сонячної гравітації.

Відомі закони фізики не давали відповіді на питання про причини того, що відбувається - було навіть висунуто припущення, що дане явище суперечить загальній теорії відносності Ейнштейна. Можливо, на супутники впливає "темна матерія"! Йдеться про викривлення простору, що означає фактично перехід в інший вимір! Так раділи любителі наукової фантастики, отримали масу поживи для розуму.

Втім, експерти згадали і про те, що щось подібне вже спостерігалося на початку 1980-х, коли якась невідома сила почала "тягнути" апарати назад до Сонця. Правда, тоді було знайдено пояснення: мовляв, вся справа в залишках палива, які зникали з баків під час прольоту повз Сатурна. Однак зараз в баках "Піонерів" немає ні краплі пального, і тим не менше, їх швидкість продовжує сповільнюватися.

У 2004 році вчені почали збір архівної інформації, що стосується "Піонерів" і іншої аналогічної апаратури. У хід йшли не тільки комп'ютерні дані, але і паперові носії, а також магнітофонні записи. Як з'ясувалося, "аномалія" спостерігалася тільки у "Піонерів". Наприклад, зонд Voyager не показував ніякого гальмування ...

Зрештою, причина дивацтва була виявлена. Виявилося, що електричний струм наукових інструментів і теплових генераторів, що знаходяться на борту апаратів, створює дуже слабку реактивну тягу, яку майже неможливо помітити в звичайних умовах.

Читайте також: "Вояджер" залишає Сонячну систему

Ця новина розчарувала деяких дослідників, особливо ентузіастів відкриття "нового закону фізики". Проте, результати дослідження можуть стати в нагоді конструкторам космічної техніки для подальших розробок.

Читайте найцікавіше в рубриці " Наука і техніка "

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов