Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сварка мідних жил проводів графітовим електродом

  1. Графітовий електрод для зварювання
  2. Типи електродів для зварювання мідних жил проводів
  3. Відмінності графітових і вугільних електродів
  4. Регулювання сили струму під час зварювання
  5. Як необхідно зварювати жильні скручування
  6. Необхідні знання техніки безпеки

Наша сеть партнеров Banwar

У сучасному з'єднанні проводів все більше знаходить застосування вугільний електрод для зварювання кінців мідних проводів У сучасному з'єднанні проводів все більше знаходить застосування вугільний електрод для зварювання кінців мідних проводів. Цей спосіб замінює застарілий метод споювання мідних жильних скруток. При цьому не потрібно застосування припою і флюсу.

Завдання зварювання така ж, як і при пайку - це забезпечення надійного і довговічного контакту між двома, а то й кількома проводами, так як звичайним з'єднанням домогтися цього неможливо. На поверхні міді з часом неодмінно з'являється плівка через окислення. Після процесу зварювання місце з'єднання жив зварюється характерно, ніж при споювання, спайка відбувається лише на кінчику. Однак і такий освічений контакт при підвищеній навантаженні запобігає перегріванню зварених жил кабелів.

Графітовий електрод для зварювання

Через своїх   технічних характеристик   графітовий електрод легко ріжеться, повільніше витрачається, не розтріскується при зварюванні Через своїх технічних характеристик графітовий електрод легко ріжеться, повільніше витрачається, не розтріскується при зварюванні.

Як показує практика, зварювання жил проводів проводиться в розподільних коробках. Розташування коробок досить високо, тому вам для зварювання необхідно буде використовувати зварювальне переносне обладнання.

Застосовують для цих цілей промислові апарати, застосування яких доцільно в професійному плані. Якщо є можливість, то можна зібрати зварювальний апарат самому. Однак, для більшості відмінно підійдуть апарати інверторного типу, які у великому асортименті представлені в магазинах. Вони компактні, мобільні, легкі і до того ж є регулювання потрібного вам струму зварювання.

Типи електродів для зварювання мідних жил проводів

При зварюванні мідних жил повинні застосовуватися відповідні електроди. Про вугільних електродах ми вже згадували. Існує також графітовий тип електродів. Як електрод в домашньому побуті можуть бути застосовані стрижні батарейок, щітки колекторних двигунів і подібні вироби, які виконані з графіту.

Стрижні з графіту добре замінюють покупні електроди, за винятком лише одного, що на них відсутня обміднення, але це можна вирішити шляхом удосконалення власника. Для цього необхідно буде застосувати затиск типу «крокодил», як для електрода, так і для з'єднання маси. Вони не будуть такими громіздкими, як штатні, тому вам буде зручніше працювати в розподільних щитках. Звичайно ж, вам необхідно буде подбати і про додаткової ізоляції ручок.

Графітові і вугільні електроди мають загальним схожістю: і у тих, і у інших температура плавлення в 4 рази перевищує поріг плавлення самої міді. Через це властивості витрата електродів при з'єднанні електропроводки дуже низький.

Зверніть вашу увагу на той факт, що електрод нагрівається до високої температури миттєво, тому є ризик перегріву свариваемого вами матеріалу, що, в свою чергу, може порушити ізоляцію в кабелі. Ці фактори необхідно знати зварнику, щоб бути досить акуратним при монтажі електропроводки.

Відмінності графітових і вугільних електродів

Незважаючи на схожість графітових і вугільних стрижнів при монтажі проводки, характеристики їх різняться:

  • перше відмінність - це ціна. Вироби графітові доступніші;
  • якщо стрижень з вугілля абсолютно чорний, то електрод з графіту має сіро-темним кольором з металевим відтінком;
  • зварювання із застосуванням вугільного електрода вимагає від зварника певного досвіду, так як вугільний стрижень створює дугу величезної температури, яка може привести до руйнування свариваемой скручування. У той же час величезні температурні показники відбуваються при заниженому струмі. Виходячи з цього, вугільні електроди знадобляться зварнику зі слабким зварювальним апаратом;
  • тим, хто володіє інверторним апаратом, який оснащений регулятором сили струму, краще застосовувати графітові стрижні. При роботі з ними потрібна менша кваліфікація майстра. Крім цього, з'єднання жив проводів після їх застосування відрізняється більшою міцністю, один пропонує кращі якості, підвищеною опірністю до окислення, ніж після процесу зварювання вугіллям.

Регулювання сили струму під час зварювання

Регулювання струму вчасно зварювання проводів відбувається в прибудові від 30 до 120 ампер (в цьому діапазоні працює більшість інверторних зварювальних апаратів). У будь-якому випадку вам доведеться підбирати досвідченим шляхом точний струм зварювання, так як:

  1. Кожен інвертор має свої особливості.
  2. Напруга вашої мережі може не відповідати 220 вольт.
  3. Хімічний склад мідних жил проводів може відрізнятися через різних виробників.
  4. До того ж вам не завадить потренуватися, щоб робота пройшла якомога якісніше і швидше.

Вам необхідно знати значення сили струму, при яких здійснюється з'єднання жил проводів, що мають різне перетин:

  • під час зварювання двох жил діаметром 1,5 мм 2, інвертор необхідно налаштувати на 70 ампер;
  • три дроти цього ж перетину зварюється при позначці струму на инверторе від 81 до 91 ампер;
  • сила струму для зварювання трьох жил діаметром 2,5 мм 2 необхідна в діапазоні від 81 до 101 ампера;
  • чотири жили по 2,5 квадратних міліметра зварюються з виставленим діапазоном сили струму від 101 до 121 ампера.

Як необхідно зварювати жильні скручування

Щоб не допустити можливе розплавлення ізоляції проводу, до основи свариваемой скручування треба прикріпити радіатор, виконаний з металу Щоб не допустити можливе розплавлення ізоляції проводу, до основи свариваемой скручування треба прикріпити радіатор, виконаний з металу. Відводити тепло від скручування вам допоможе затиск з великою площею контакту, поліпшує процес теплообміну. Найкраще, щоб радіатор був виконаний з міді, так як у цього металу висока тепловіддача.

Перед початком самого процесу зварювання жил проводів, необхідно провести підготовчі роботи, які включають в себе процес звільнення проводів від ізоляції і оболонки. Довжина при цьому оголених жив повинна бути приблизно 100 міліметрів, в цьому випадку скручування буде не більше 50 міліметрів.

Під час скручування жив необхідно домогтися їх щільного прилягання один до одного. При цьому торці жил повинні бути на одному рівні, інакше при зварюванні жила одного з проводів може виявитися за межами зварного шва. Якщо після зварювання один кінець жили вийшов довшим за інші, його необхідно відкусити за допомогою бокорезов.

Поблизу зробленого вами радіатора до скрутці необхідно прикріпити затискач «маси або мінуса», після цього піднесіть до кінчика жив електрод. Контакт електрода з жилами не повинен перевищувати за часом двох секунд. Після переривання контакту на скрутці утворюється сферичної форми невеликий наплив. Також зварюються і інші скручування жил проводів.

Необхідні знання техніки безпеки

При виконанні робіт необхідно знати і дотримуватися заходів безпеки:

  • дроти, на яких проводиться зварювання мідних жил, повинні бути попередньо знеструмлені;
  • обов'язкове використання засобів індивідуального захисту (спецодягу, рукавичок, маски, спецвзуття);
  • місце, де ви проводите зварювальні роботи, необхідно очистити від предметів, які можуть спалахнути;
  • так як в розподільному щиті або коробці знаходяться більше двох скруток, не варто поспішати і зварювати наступну, так як ви можете отримати опік;
  • краще дочекайтеся, коли охолоне перша зварена вами скручування;
  • після виконання зварних робіт скручування необхідно заізолювати. Це можна виконати термоусадочної трубкою або ізоляційною стрічкою. Термоусадка надаватися на дроти і потім за допомогою фена підігрівається.

Виконуючи наші рекомендації зі зварювання жил проводів, процес з'єднання пройде без проблем. Сподіваємося наша стаття стане вам корисною інструкцією.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов