Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сварка пластика: яке купити обладнання, екструдер, фен, технологія зварювання пластмас

  1. Термо-контактне зварювання пластику
  2. Сварка в електричному полі
  3. Сварка газовим теплоносієм без застосування присадок
  4. Сварка газовим теплоносієм із застосуванням присадки
  5. Сварка пластиків випромінюванням
  6. Сварка пластмас тертям
  7. Ультразвукове зварювання пластиків
  8. Основні види обладнання для зварювання пластику
  9. Ручні апарати гарячого повітря
  10. Техніка зварювання з використанням фена
  11. зварювальні екструдери
  12. Машини для зварювання аркушів
  13. Зварювальні автомати для пластику
  14. Класи зварювального устаткування
  15. Витратні матеріали для зварювання пластику

Наша сеть партнеров Banwar

З широким впровадженням пластика в повсякденне життя, технологія його зварювання знаходить все більш широке застосування. Зварювання - це технологічний процес, при якому відбувається надійне з'єднання матеріалів. Залежно від використовуваних матеріалів і устаткування зварювання пластмаси може здійснюватися наступними способами.

Термо-контактне зварювання пластику

Вона ж контактно-теплова Вона ж контактно-теплова. Ця технологія зварювання пластмас має на увазі використання нагрітого зварювального інструменту, при контакті з яким відбувається нагрів поверхонь, що з'єднуються.

Залежно від вибраного обладнання існує два варіанти такої зварювання:

  1. Нагрівальний елемент щільно прилягає до з'єднувальних деталей. В результаті чого він їх оплавляє.
  2. Нагрівальний елемент контактує тільки з зовнішніми частинами виробів, що зварюються. В результаті відбувається їх проплавлення.

Термо-контактний метод зварювання - це один з найдоступніших і універсальних способів. Для нього використовується спеціальне автоматизоване обладнання, яке працює в повністю автоматичному режимі. Наприклад, це може бути лінія з розливу молока в пакети.

Ціна обладнання для термо-контактного зварювання досить висока. Але досвід його використання показує, що вона в значній мірі виправдовується високими показниками продуктивності і рентабельності.

Сварка в електричному полі

Принцип дії цього виду зварювання заснований на поглинанні енергії електричного поля. Використовуватися вона може не для всіх видів пластику, а тільки для так званих полярних. До них відносяться:

  • полівінілхлорид;
  • вініласт;
  • поліамід.

Існують дві основні схеми цього виду зварювання: пресова і роликовий. Їх основна відмінність полягає в способі прокладки швів.

В даний час цей вид зварювання досяг значної досконалості. Він широко використовується при виробництві взуття, письмового приладдя і навіть залізничних вагонів. Серед основних переваг цього виду зварювання особливо слід відзначити такі:

  1. Високі показники продуктивності.
  2. Економічність.
  3. Можливість суміщення з процесом зварювання цілого ряду інших технологічних операцій.

Завдяки перерахованим вище достоїнств високочастотний метод зварювання дуже швидко розвивається і вдосконалюється. В даний час розроблено досить багато варіантів обладнання для цього виду зварювання. Частина з них навіть потрапила в серійне виробництво.

Сварка газовим теплоносієм без застосування присадок

Цей спосіб має обмежене застосування. Найчастіше їм здійснюється зварювання листових пластиків з полівінілхлориду та поліетиленової плівки. Для її здійснення знадобиться цілий механізований комплекс. Міцність швів тут багато в чому залежить від температури газового середовища, швидкості зварювання і показника тиску обмежувальних стрічок.

Сварка газовим теплоносієм із застосуванням присадки

При цьому способі в якості присадки використовується спеціальний пруток для зварювання пластику. За допомогою струменя нагрітого газу здійснюється нагрів зварювальних поверхонь і самого прутка. Після чого зварювальник щільно притискає пруток рукою. В результаті чого і відбувається з'єднання зварювальних поверхонь.

Цей метод дуже універсальний. Він може використовуватися для зварювання пластиків будь-якої товщини і в будь-якої конфігурації. Цим способом можуть виконуватись всі типи з'єднань: внахлест, стикові і кутові. З його недоліків варто відзначити порівняно низьку продуктивність.

Сварка пластиків випромінюванням

В основі цього методу лежить здатність пластмас до поглинання енергії. В результаті чого відбувається їх нагрівання і споювання. Залежно від використовуваного обладнання розрізняють наступні види зварювання:

  • інфрачервоним випромінюванням;
  • лазером;
  • світлом видимого діапазону.

Особливістю цього методу є відсутність безпосереднього контакту поверхонь, що зварюються з інструментом, що дозволяє уникнути їх прилипання.

Сварка пластмас тертям

Цей метод заснований на властивості перетворення механічної енергії в місці тертя в теплову. За рахунок чого і відбувається нагрів зварювальних поверхонь. Зварювання тертям застосовується в основному для з'єднання виробів з твердих видів пластмас. Цей метод по своїй технологічній суті дуже простий. Для нього досить мати доступ до звичайного свердлильний або токарного верстата. З його недоліків варто відзначити те, що одна з деталей обов'язково повинна мати поверхню круглої форми.

Ультразвукове зварювання пластиків

Останнім часом все більшого поширення набуває ультразвуковий метод зварювання пластмас Останнім часом все більшого поширення набуває ультразвуковий метод зварювання пластмас. Він дозволяє здійснювати якісне з'єднання деталей самої різної товщини.

Сучасний апарат для зварювання пластику ультразвуком дозволяє безперервно і з дуже високою швидкістю зварювати пластмасові плівки. При оснащенні його додатковим робочим наконечником також з'являється можливість для здійснення зварювання в ручному режимі.

Основні види обладнання для зварювання пластику

Купити обладнання для зварювання пластику зараз не проблема. Але як не заплутатися в його різноманітті? Всі існуючі на даний момент апарати і агрегати для зварювання пластмас можна класифікувати на наступні категорії:

  1. Ручні апарати гарячого повітря.
  2. Зварювальні екструдери.
  3. Машини для зварювання аркушів.
  4. Зварювальні автомати.

Тепер більш детально розглянемо кожну з перерахованих категорій.

Ручні апарати гарячого повітря

Ця група зварювальних апаратів в основному представлена ​​фенами. Їх основна відмінність полягає в потужності і формі. Принцип їх дії полягає в сильному нагріванні повітря. Крім того, в залежності від моделі в фенах може бути присутнім функція перемикання режимів, яка дозволяє збільшувати або зменшувати температуру повітря, що подається.

Термофен за своїм принципом роботи схожий зі своїм побутовим аналогом, призначеним для догляду за волоссям. Різниця полягає в більш високій потужності і нагріванні. Він подає повітря нагріте до 300-500 ° С. Найчастіше зварювання пластику своїми руками здійснюється саме за допомогою фена.

Для зміни конфігурації повітряного потоку використовуються спеціальні насадки - форсунки. Фен для зварювання пластику додатково може оснащуватися наступними видами насадок:

  1. Фіксують. Ця група насадок щільно притискає зварюються поверхні.
  2. Щілинними. Використовуються для зварювання покрівельних матеріалів і тентів.
  3. Формувальних. Їх основне застосування зварювання пластику великого розміру.

Сварка пластиків феном може здійснюватися наступними способами:

  • внахлест;
  • встик з використанням присадних матеріалів.

Техніка зварювання з використанням фена

Сварка з пластику в домашніх умовах за допомогою фена здійснюється наступним чином:

  1. Визначається вид пластику деталей, що зварюються і вже виходячи з нього вибирається присадний матеріал.
  2. Залежно від виду робіт вибирається відповідна насадка на фен.
  3. Прокладається пробний шов. Цим визначається оптимальна температура зварювання пластику і цілий ряд інших параметрів.
  4. Зачищається ізнежирюється зона зварювання.
  5. Зварюються деталі ретельно підганяються і надійно фіксуються.
  6. Проводиться зварювання, під час якого нагрітий пруток впевненим рухом топиться в шві з одночасним просуванням до кінця.
  7. Після охолодження шва проводиться його остаточне вирівнювання і зачистка.

За допомогою термофена навіть можливе зварювання АБС пластика. Відрізнити його можна за такими ознаками:

  1. Біліє на вигині.
  2. Легко ламається.
  3. Дуже швидко переходить з твердого стану в рідке.
  4. При перегрів спостерігається пузиріння.
  5. Запах схожий з каучуковим.
  6. Має здатність легко розчинятися в ацетоні.

Рекомендована температура для роботи з цим пластиком - 350 ° С.

Можливо, зацікавить:

Виготовлення одноразового посуду із пластику як бізнес.

який купити обладнання для переробки поліетилену ?

вибираємо Термопластавтомат для лиття пластикових виробів .

зварювальні екструдери

Ручний екструдер для зварювання пластику - термомеханічне пристрій схоже на пістолет Ручний екструдер для зварювання пластику - термомеханічне пристрій схоже на пістолет. Він спочатку нагріває пластик до в'язкого стану, а потім робить його видавлювання на зварюються поверхні. В результаті цього утворюється міцний зварювальний шов.

Майже всі зварювальні машини цього типу для зручності використання виготовляються у вигляді пістолета, зверху якого розташована спеціальна насадка для нагріву робочої суміші. Принцип роботи екструдера досить простий. Спочатку в нього заряджається пруток з матеріалу, відповідного зварюються поверхнях.

Після включення апарату він починає нагріватися. Після повного розплавлення під дією тиску, створюваним шнеком він виштовхується назовні на зварюються поверхні у вигляді однорідної смуги. Її ширина залежить від конструктивних особливостей сопла.

Завдяки великій різниці між внутрішньою і зовнішньою температурами, розплавлений присадний пруток майже миттєво застигає. В результаті на зварюються поверхнях утворюється міцний шов.

Спочатку екструдери розроблялися для зварювання товстостінних виробів. У порівнянні з фенами вони мають такі переваги:

  1. Дозволяють зварити товстелезні деталі за один прохід.
  2. При їх використанні значно зростає швидкість зварювання.
  3. Знижують вплив людського фактора на якість робіт.

Основна вимога при використанні екструдерів - це зварювання виробів з однакових видів пластмас. Під однаковістю мається на увазі хімічний склад і температура нагріву. Також пристрій для зварювання екструдерного типу вимагає обов'язкового очищення поверхонь, що зварюються. Виконувати його слід механічним шляхом не більше ніж за 20-30 хвилин до початку процесу зварювання. Пояснюється це вимога тем. Що в процесі зварювання екструдером беруть участь тільки самі верхні шари матеріалів.

Машини для зварювання аркушів

Ця група представлена ​​в основному машинами для контактного зварювання. Завдяки своїй універсальності і багатофункціональності вони можуть використовуватися в самих різних галузях виробництва. Це найбільш міцний і швидкий спосіб зварювання пластикових матеріалів.

Зварювальні автомати для пластику

Цей тип зварювального обладнання використовується тільки на виробництві. Його основне призначення зварювання технологічно складних деталей.

Класи зварювального устаткування

Все існуюче обладнання для зварювання пластику ділиться на 2 великі класи:

  1. Побутове. Для роботи такого обладнання досить звичайної мережі в 220В. Його основне призначення зварювання відносно невеликих предметів.
  2. Професійне. Цей клас вимагає напруги в 380В. В основному це великі і досить потужні машини, що вимагають професійних навичок.

Витратні матеріали для зварювання пластику

Ручне зварювання пластику неможлива без використання присадочного матеріалу. Випускається він у вигляді спеціальних прутків. Зварювальні прутки - це стрижні, виготовлені з поліетилену, або пропілену. Також їх іноді називають електродами.

Їх основна відмінність полягає у формі перетину. Найбільш часто використовуються прутки з круглим перетином, але крім них своє застосування знаходять і прутки з трикутним або овальним. Крім того, електроди для зварювання пластику розрізняються і по діаметру. Найчастіше в хід йдуть варіанти з діаметром в 3 або 4 мм. Купити електроди можна в спеціалізованих магазинах по продажу витратних матеріалів для зварювання.

Але як не заплутатися в його різноманітті?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов