Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Світлодіодні лампи на 12 вольт від акумулятора. Вибираємо акумулятор для автономного освітлення

  1. Види світильників на батарейках
  2. Найбільш популярні моделі
  3. Світильники на акумуляторах
  4. ДБЖ
  5. LED лампи на батарейках
  6. Світлодіодний світильник на акумуляторі
  7. Особливості вибору підходящого світильника
  8. Плюси і мінуси світлодіодних світильників

Наша сеть партнеров Banwar

LED-світильники на батарейках відносяться до автономного виду освітлення. Вони застосовуються для комерційного і побутового використання, можуть бути корисними для дачі або при відключенні електроенергії. Живлення світильників здійснюється за допомогою легко замінних батарей або акумуляторів, що перезаряджаються, що дозволяє в найкоротший час забезпечити нормальний рівень освітлення.

Світлодіодний світильник на батарейках отримав широке розповсюдження. Залежно від типу і ємності акумулятора, кількості, яскравості і інших характеристик діодів такі світлові прилади використовуються в якості аварійного, похідного освітлення, для побутового, комерційного, декоративного застосування, в освітленні прибудинкових територій і вулиць. Такі ліхтарі дуже зручні у використанні, батареї швидко замінюються, а економне витрачання електроенергії забезпечує тривале застосування.

Світлодіодні ліхтарі на батарейках мають значну сферою використання. Завдяки незалежності від загальної електромережі, компактності і зручності вони незамінні в якості автономного, аварійного та допоміжного освітлення.

Діодні світильники на батарейках використовуються в наступних областях:

  • в якості декоративного підсвічування;
  • для освітлення вулиць, прибудинкової території;
  • для дачі;
  • в якості додаткового освітлення у важкодоступних місцях, для полиць і шаф;
  • для декоративного підсвічування газонів, парків, фасадів будівель;
  • для аварійного освітлення;
  • при організації освітлення доріжок.

Всі автономні лампи розрізняються по потужності, тривалості свічення, типу акумулятора, дизайну. Це дозволяє правильно підібрати освітлювальні прилади відповідно до їх призначення і основними вимогами до рівня освітленості, яку охоплює області. Наприклад, для дитячих кімнат можна використовувати декоративні світильники різних форм для створення м'якого, неяскравого нічного світла. Для важкодоступних місць або меблів необхідні яскраві лампи, але з обмеженою площею дії.

Автономне освітлення може використовуватися в різних сферах. При його виборі треба звертати увагу на потужність лампи, площа освітленості, тривалість роботи на одному заряді акумулятора або без зміни батарейок.

Світлодіодний світильник з батарейками завоював свою популярність завдяки численним перевагам:

  • компактні розміри;
  • автономність, робота від змінних батарейок;
  • довговічність, тривалий час роботи від однієї зміни батарейок або заряду акумулятора;
  • можливість використання датчиків руху для включення або сенсорного включення;
  • хороші характеристики світлового потоку .

компактні розміри;   автономність, робота від змінних батарейок;   довговічність, тривалий час роботи від однієї зміни батарейок або заряду акумулятора;   можливість використання датчиків руху для включення або сенсорного включення;   хороші характеристики   світлового потоку

Світильники з акумулятором зазвичай встановлюються в наступних випадках:

  • при відсутності мережі електроживлення або для аварійного освітлення;
  • при необхідності замаскувати корпус лампи без прокладки кабелів;
  • при відсутності можливості використання традиційних ламп;
  • для декоративного або додаткового освітлення.

Види світильників на батарейках

Автономні світильники поділяються на кілька великих груп:

  • підвісні лампи;
  • мініатюрні наносветільнікі;
  • настінні моделі;
  • настільні моделі.

Підвісні конструкції для будинку або комерційного використання зазвичай застосовуються для магазинів, складських приміщень, в офісах, для господарських або житлових приміщень. Вони створюють необхідний рівень робочого освітлення, можуть застосовуватися в разі аварійного відключення електроенергії. Залежно від призначення такі лампи можуть відрізнятися за потужністю світлового потоку, тривалості роботи на одному заряді, дизайну. Також велике значення має кольорова температура - для квартири підходять теплі і нейтральні лампи, для офісу, громадських та інших комерційних локацій краще використовувати нейтральний і холодний світло.

Світлодіодний бездротової світильник з настінним кріпленням зазвичай використовується для квартири або заміського будинку . Такі моделі мають невелику вагу, до поверхні вони кріпляться за допомогою кронштейнів, великою популярністю користуються варіанти на липучці. Для фасадів можуть застосовуватися кольорові моделі різного дизайну, для кухонь і ванних - яскраві світильники суворого дизайну, для дитячих - конструкції на липучці у вигляді зірочок, казкових персонажів.

Настільні моделі з батареєю застосовуються найчастіше, це зручні світильники компактних розмірів, які використовуються в якості лампи для читання, нічника, додаткового освітлення самого різного призначення. В офісі подібний варіант може використовуватися для робочого освітлення, в спальні - для створення гармонійної, комфортної атмосфери.


Найбільш популярні моделі

Сучасний ринок пропонує різні варіанти автономних світильників без проводів, серед яких найбільшою популярністю користуються такі.

  1. YG-6820. Аварійна модель для житлових, адміністративних, комерційних приміщень, може встановлюватися на горизонтальній і вертикальній поверхні з використанням підвісу або накладного монтажу.
  2. OSCAR-10. Спеціальна LED-модель з металевим корпусом для освітлювальної системи даунлайт. Відрізняється економною витратою електроенергії, захищеністю від пилу і бризок води.
  3. SL788-B. Дуже яскрава модель з СМД-діодами, що забезпечує білий світ . У комплект входить пульт для управління рівнем яскравості, є можливість комплектувати модель датчиками руху.

Світлодіодні світильники на батарейках відрізняються по конструкції, потужності, дизайну і іншим характеристикам. Такі світлові прилади затребувані в різних областях, пропонують досить яскраве освітлення і значну економію електроенергії.

Сучасна людина залежимо від енергетичних технологій комфорту, тому відсутність електрики сприймається як кінець світу, оскільки домашня техніка не працює, темно, світильники не горять. У цій статті ми розповімо, як зробити аварійне освітлення в будинку своїми руками, надавши кілька простих ідей, схем монтажу та відео прикладів готових рішень.

Світильники на акумуляторах

Зараз електронні компоненти зробили ривок у розвитку та мініатюризації. Економічні LED діоди по потужності здатні стати основним джерелом освітлення. Акумулятори стали доступні за ціною, а складні пристрої поміщаються в корпус однієї мікросхеми. Промисловість зараз випускає аварійні автономні світильники компактних розмірів, що встановлюються стаціонарно або з можливістю мобільного переміщення.

Схема роботи пристроїв досить проста. В нормальному стані, коли присутня напруга на вході, електронна схема виробляє зарядку акумулятора, контролює його стан. У момент відключення електроенергії, відбувається запуск світильника від акумулятора, і включається аварійне освітлення.

Зробити резервний автономне джерело світла можна практично з непотребу. Раніше для світильників використовували люмінісцентні лампи , Однак для самостійного повторення такі схеми щодо складні, через наявність високовольтного перетворювача. З появою світлодіодів стало на багато простіше, оскільки його можна живити і від джерела 3 вольта. У мережі інтернет, пропонується безліч радіоелектронних схем, зібраних радіоаматорами або ж змальованих з серійних, готових зразків. розберемо саму просту схему резервного освітлення для житлового будинку:


Джерелом 12 вольт може бути будь-який мережевий адаптер, розрахований на цю напругу. Діоди VD1 І VD2 блокують струм розряду через компоненти пристрою. Резистор R1 обмежує зарядний струм акумулятора. Силовий ключ, при наявності напруги 12 вольт, закритий позитивним потенціалом на базі транзистора. Тумблером S1 відбувається примусове відкривання ключа. Знімаючи з бази позитивний зсув резистором R2, відкриваючи транзистор і підключаючи батарею до джерела світла. Дана схема може бути повторена самостійно, вибір елементів не критичний, і можна переробити на іншу напругу. Є де розгулятися.

Друга схема аварійного освітлення будинку складніша, в ній присутній ланцюжок контролю заряду, батареї:


Друга схема аварійного освітлення будинку складніша, в ній присутній ланцюжок контролю заряду, батареї:

Інтегральний стабілізатор LM 317 забезпечує схему постійною напругою, транзистор Т1 варто в ланцюжку зворотного зв'язку, контролює величину заряду на батареї і регулює стабілізатор, додаючи або зменшуючи напругу. На ключі Т2, організована схема запуску аварійного освітлення. При наявності позитивного напруги на базі світлодіоди не працюють.

В описаних пристроях є один нюанс, вони стежать тільки за наявністю напруги на вході. Якщо в світлий час доби відбудеться перебій з поставками електроенергії, аварійні світильники чесно відпрацюють своє призначення. Тобто працюватимуть, поки не розрядиться акумулятор або вступить електроенергія. Тому краще зробити резервне освітлення за наступною схемою:


У цьому варіанті присутній фотореле, яке не дозволить включити аварійне освітлення в будинку в світлий час доби. На транзисторі Т1 організований вузол контролю освітленості з фоторезистором LDR1. Як бачите вони не складні, елементи доступні і поширені.

ДБЖ

Як готового рішення можна використовувати комп'ютерні джерела безперебійного живлення UPS. Прокладка аварійної освітлювальної групи в цьому випадку повинна здійснюватися окремим кабелем, від силової групи, але здійснювати харчування світильників транзитом, через UPS. У цьому пристрої можна застосовувати звичайні і люмінесцентні компактні лампи на 220 вольт.

До речі, про те, ми розповідали у відповідній статті. Ознайомтеся з порадами, якщо хочете зробити аварійне освітлення в будинку, використовуючи ДБЖ.

Огляд даної ідеї надано на відео:

застосування бесперебойніка

Ще одна цікава ідея зображена на схемі:


В даній схемі є зарядний пристрій , Низьковольтне реле, діод, і перетворювач 12/220. Його можна не ставити, а замість нього використовувати світлодіодні модулі на 12 Вольт.

В нормальному стані, коли напруга подається на зарядний пристрій, реле, підключений до клем, втягнуто, і модулі не підключені до акумулятора. При припиненні подачі на зарядний пристрій напруги, реле замикає іншу групу контактів, включаючи світлові модулі. Діод в схемі блокує розряд батареї через обмотку реле. Даний проект, простіше не придумаєш, тому він буде під силу людині, далекій від нюансів електроніки.

LED лампи на батарейках

На просторах інтернет-магазинів зустрічаються лампи, на вигляд звичайні LED, але в них присутня акумуляторний накопичувач, що дозволяє працювати якийсь час при відсутності електрики. Цей пристрій має стандартний цоколь E27, і за розмірами поміститься в більшість світильників.

За допомогою перемикача можна вибрати режим роботи лампи, як накопичувального - аварійного, або ж звичайний режим. Використовуючи LED лампочки на акумуляторах можна зробити резервне освітлення в квартирі або житловому будинку зовсім без зусиль. Недолік акумуляторних LED ламп у високій вартості, близько 500 рублів, однак якщо враховувати, що для всіх кімнат витрати вийдуть близько 3 тис. Рублів, можна сказати, що це не так вже й дорого.

Приклад використання сонячних панелей

Про те, ми також розповідали в окремій статті!

Забезпечити висвітлення кімнати в дачному будинку, підключити до світла гараж або інший об'єкт без виходу на централізовану електромережу? В принципі, це реально при наявності акумулятора. А ось який, де і за скільки купити джерело живлення, ми поговоримо далі.

Завдання, коли дача знаходиться за кілька сотень кілометрів від міста, електрики на ній немає, і в найближчому майбутньому не буде, а світла хочеться, не так вже й рідкісна. І навіть при наявності генератора вона вирішується не так вже й просто, адже про агрегату виходить неслабкий шум, та й споживає він палива чимало. Зазвичай в таких випадках купують акумулятор. Причому, вибираючи його, потрібно пам'ятати, що джерело живлення повинен відповідати наступним критеріям:

  • Бути не дуже важким.
  • Мати високу ємність.
  • Швидко заряджатися.
  • Працював максимально довго.
  • Коштував відносно недорого.
  • Не боявся глибоких розрядів.

З можливих варіантів вирішення задачі на думку спадає наступне: перед цим, а це вантажні батареї. Але вони дуже важкі. Існують також тягові акумулятори. Це варіант трохи краще. Однак їх вартість становить 5-6 тисяч рублів. В іншому, такі батареї відповідають абсолютно всім критеріям, зазначеним вище. Він легкі, компактні, чудово витримують багаторазові розрядки і зарядки. Це, так звані, акумулятори «повного циклу». Випускаються вони багатьма виробниками, але сьогодні ми пропонуємо ознайомитися з лінійкою тягових батарей Bosch L-серії. Для їх виробництва використовується дві прекрасно зарекомендували себе технології. Це, серед іншого, DEEP CYCLE і DEEP CYCLE AGM. Їх переваги очевидні:

  • Найвища продуктивність. Для освітлення невеликого приміщення одного заряду вистачить на кілька днів.
  • Невибагливість до умов експлуатації. Акумулятори цієї серії можуть працювати при будь-яких температурних режимах.
  • Істотні ємнісні характеристики. При невеликій масі батареї мають ємність в 75, 100 і більше Ампер годин.
  • Тривала робота в циклічному режимі при повних розрядах. Навіть багаторазові критичні розряди не здатні вивести батарею з ладу, адже вона розроблена з урахуванням таких режимів експлуатації.
  • Невисоким рівнем саморозряду. Залишивши акумулятор на кілька місяців, його можна відразу ж підключати до споживачів - лампочка буде горіти так само яскраво, як і до виключення.
  • Компактними розмірами корпусів. Це дуже зручно, коли розглядається дачний варіант використання батарей.

Дані властивості дають можливість говорити про те, що L типу відмінно підходять для вирішення завдання організації освітлення на тих об'єктах, де відсутня централізована система поставок електроенергії. До речі, про ціну. Акумулятор ємністю 100 Ампер годин коштує близько 6-7 тисяч рублів, що можна порівняти з вартістю звичайного стартерного джерела живлення. Тому дорожнеча тягових батарей повного циклу - не більше ніж міф.


Часто буває так, що електроенергія, з різних причин відсутня, і освітлення немає. Тоді в хід пускаємо свічки, ліхтарики, ну на худий кінець гасові лампи. Свічки коптять і пожежонебезпечні, ліхтарик має направлене світло і не завжди великий ресурс світіння. Пропоную виготовити альтернативу.

У даній конструкції будуть використані доступні компоненти, в основному зі старих комп'ютерних блоків живлення. Принципова схема пристрою приведена нижче:
Джерелом живлення схеми служить 12В акумулятор, ємністю не менше півтора ампер - годин. Роль джерела світла буде виконувати лампочка «економка», потужністю 8 - 15 ват.

Компоненти, запозичені з комп'ютерного блоку живлення:
- імпульсний трансформатор;
- ШІМ контролер TL494;
- високовольтні конденсатори (С3, С4);
- високочастотні діоди (VD1, VD2);

Інші компоненти необхідно докупити. Всі компоненти змонтовані на односторонній друкованій платі, розмірами 50мм. на 54мм. (Мінімальні розміри, без урахування місця під кріплення).


Файл друкованої плати виконаний в програмі Sprint-Layout 6.0 (5.0) і прикріплений в кінці статті, в архіві. У файлі вид плати з боку компонентів.

Вихідні транзистори необхідно встановити на тепловідвід, радіатор, наприклад, від процесора старого комп'ютера. Правильно зібраний пристрій в налагодженні не потребує і запрацює одразу. При включенні плата споживає короткочасно, на заряд конденсаторів, близько 1,5 ампера, потім після закінчення заряду 0,75 ампер на годину.

Так як корпусу ще немає, відповідно радіатор для проби не прикручував.




Лампочка загоряється майже відразу, і світить як від звичайної електромережі. Лампочку можна розташувати або поруч з корпусом, або на стелі як альтернативний світильник.

УВАГА: на виході схеми у нас вийде постійна напруга з амплітудою 220 вольт, будьте обережні !!!

файли:

Заходи безпеки на виробничому підприємстві в умови позаштатної екстреної ситуації є одним з найбільш важливих питань, рішення якого може бути різним у залежності від обставин, що склалися. Але коли мова йде про аварійному освітленні, то використовують автономні джерела світла.

Під аварійним світильником мається на увазі освітлення, яке працює в разі пошкодження основних джерел світла. Заходи з евакуації людей, безпечне закінчення всіх робіт для запобігання аварійної ситуації - всі ці завдання допомагає вирішити автономний світлодіодний світильник з акумулятором.

Аварійне освітлення на підприємстві, в офісі або іншому громадському місці - альтернатива основного джерела світла в разі поломки останнього. Такий освітлювальний прилад може використовуватися в будь-яких приміщеннях. При цьому на сьогоднішній день освітлювальні пристрої, що використовуються при виникненні позаштатної ситуації, підрозділяються за такими типами:

  • прилади з постійною дією - джерело світла працює безперервно;
  • світильники з перемінним дією - джерело світла включається тільки при необхідності;
  • комбіновані аварійні світильники - пристрої з двома лампами, одна з яких основна, а інша аварійна;
  • автономні прилади освітлення - пристрої, що працюють на акумуляторі;
  • централізоване аварійне освітлення.

Світлодіодний світильник на акумуляторі

Самим практичним освітлювальним приладом для аварійного наради вважається акумуляторний світлодіодний прилад Самим практичним освітлювальним приладом для аварійного наради вважається акумуляторний світлодіодний прилад. В першу чергу таке освітлення не залежить від централізованої подачі електрики, а, отже, в разі аварії, коли основні джерела світла не працюють автономний світильник, продовжує горіти.

Але і таке, здавалося б, досконалий пристрій має вагомий недолік - для нормальної роботи приладу в аварійному режимі он повинен бути заряджений. А як відомо, зарядка акумулятора можлива тільки від електромережі. З цього можна зробити висновок, що в разі розрядженою акумуляторної батареї світлодіодний світильник аварійного освітлення абсолютно даремний. Отже, для підтримки такого пристрою в робочому стані має бути призначена людина, що відповідає за своєчасну зарядку акумуляторної батареї.

Акумуляторний джерело аварійного світла, заснований на світлодіодах - оптимальний вибір забезпечення освітлення в екстрених ситуаціях. В першу чергу це обумовлено мінімальним споживанням енергії світлодіодами. Особливо це актуально, коли вони поєднані з акумулятором, заряд якого не нескінченний.

Крім цього, світлодіод розрахований на досить тривалий кількість годин безперервної роботи. А якщо взяти до уваги, що аварійними джерелами світла користуються не так часто, то світлодіодний світильник на акумуляторах прослужить досить довго, головне, не забувати вчасно заряджати батарею.

Особливості вибору підходящого світильника

В процесі вибору аварійних освітлювальних приладів важливо визначитися з основними параметрами світильника.

В процесі вибору аварійних освітлювальних приладів важливо визначитися з основними параметрами світильника

Постійні аварійні світильники працюють від основної електромережі, в разі поломки якої вони продовжать свою автономну роботу завдяки використанню енергії від вбудованої акумуляторної батареї. Непостійне пристрій - це резервне джерело освітлення, що не експлуатується в безаварийном режимі. Комбіновані аварійні системи освітлення функціонують по постійному принципом . У них вбудовуються кілька ламп, одна з яких буде працювати після виходу з ладу основного світильника.

Плюси і мінуси світлодіодних світильників

До переваг світлодіодного світильника аварійного освітлення перед аналогічними приладами можна віднести цілий ряд параметрів.

До переваг світлодіодного світильника аварійного освітлення перед аналогічними приладами можна віднести цілий ряд параметрів

Недоліків у світлодіодів виявлено не було. Але сліпо вірити виробникам, які обіцяють безперервний експлуатаційний ресурс в кілька десятків тисяч годин, не слід. Однак навіть цифри в рази меншою, ніж обіцяно виробниками, цілком достатньо для роботи приладу в аварійному режимі.

У ГОСТ точно прописані всі нюанси щодо вибору та встановлення аварійного освітлення У ГОСТ точно прописані всі нюанси щодо вибору та встановлення аварійного освітлення. Тут все гранично ясно, придбали відповідне освітлювальний пристрій і можна встановлювати, а трапиться аварія чи ні, передбачити неможливо. Крім цього, такі прилади відповідно до Держстандарту, повинні володіти певними параметрами.

  • Автономний світильник обов'язково маркується відповідно до Держстандарту. При цьому маркування повинно містити інформацію про режими роботи та характеристиці джерел світла, а також часу експлуатації джерела живлення.
  • Акумуляторна батарея повинна оснащуватися індикатором рівня зарядки. Це в першу чергу необхідно для контролю працездатності приладу.
  • Акумуляторний джерело живлення повинен мати гарантійний термін служби не менше 4 років, так як такий прилад досить дорогий.
  • Електричний патрон для ламп повинен бути також промаркований. Це важливо в разі заміни лампи відповідним аналогом.

Виходячи з вищевикладеного, можна прийти до висновку, що автономне джерело світла є досить важливим атрибутом на будь-якому виробництві. При цьому самим простим і зручним у використанні вважається світлодіодний світильник аварійного освітлення. Хоча і будь-який інший джерело світла має право на існування. Але перш ніж віддати перевагу тій чи іншій системі аварійного освітлення, необхідно розуміти всю небезпеку ситуації.

Забезпечити висвітлення кімнати в дачному будинку, підключити до світла гараж або інший об'єкт без виходу на централізовану електромережу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов