Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Техніка безпеки при ремонті - Все найцікавіше!

  1. Тому почнемо розповідь про техніку безпеки при ремонті.
  2. Струм і напруга - техніка безпеки при ремонті
  3. Безпечна електродриль при ремонті.
  4. Безпека при використанні циркулярної пилки в ремонті
  5. Ланцюгові пили і безпеку при ремонті.
  6. Болгарка і техніка безпеки в ремонті
  7. Безпека при використанні інструментів в ремонті буде досягнута тоді, коли ви твердо знаєте, що робите...

Наша сеть партнеров Banwar

Продовжуємо розділ " ремонт "І підрозділ" Поради "Статтею Техніка безпеки при ремонті. Де розповімо про декілька правилах, як не можна поводитися з різними інструментами, такими як дриль, болгарка, циркулярна пила та інших супутніх явищах. І, відповідно, порушимо цікаву тему того, як з ними все-таки можна звертатися.

Техніка безпеки при ремонті - це не найактуальніша тема на сьогодні, оскільки травматичність при ремонтах - досить рідкісне явище. Однак, з усе більшим і більшим використанням при ремонтах електротехніки, особливо з появою можливості взяти техніку напрокат, травматичність буде рости. Чому? Тому що коли інструмент береться напрокат, то передбачається, що людина рідко застосовує цей інструмент на практиці. І, отже, досвіду його успішного використання небагато.

Тому почнемо розповідь про техніку безпеки при ремонті.

безпечний перфоратор

І перше, на чому ми зупинимося - це на самому безпечному електроінструменті, який тільки використовується при ремонті. Цей інструмент - перфоратор.

Перфоратор - це свердлильна машина, в якій використовується електромагнітний або пневматичний принцип формування удару. По пристрою і застосування має ряд подібностей з дрилем. Але перфоратор значно ефективніше, ніж ударний дриль, свердлить отвори в бетоні і подібних йому матеріалах. Перфоратор - універсальний інструмент. Практично будь-який перфоратор може бути використаний як шуруповерт (при наявності реверсу і регулятора швидкості обертання свердла). Слід при цьому пам'ятати, що крутний момент у перфоратора може бути нижче, ніж у саморезоверта.

Слід при цьому пам'ятати, що крутний момент у перфоратора може бути нижче, ніж у саморезоверта

Невелика цитата про безпечне використання перфоратора:

Самий безпечний. Обороти малі, інструмент тупий. Купіть китайський датчик прихованої проводки за 10 рублів. Може сильно рвонути, що загрожує розтягненням, особливо при попаданні коронки в арматуру. Тримайте двома руками, з упором. Ну і по нозі не впустити

Що мається на увазі. По-перше, обороти - це швидкість обертання свердла. Для подібного роду інструментів вона мінімальна, так що нанести собі серйозне пошкодження таким чином дуже складно. Відповідно, саме свердло призначене для роботи з бетону, і тому у нього немає бритвеною заточки. А значить і порізів до кістки не буде.

Датчик прихованої проводки - це прилад, який показує, де в стіні йдуть дроти і арматура. Місцезнаходження проводів потрібно знати, щоб під час свердління стіни не наштовхнутися на них і не пошкодити. Наслідки більше неприємні з точки зору витрат на відновлення проводки. Ну і удар струмом можна отримати. Також сильний ривок може бути, якщо перфоратор натрапить на арматуру.

Загалом, для безпечної роботи потрібно міцно тримати прилад і знати, де свердлити. Тобто, з перфоратором ми розібралися, і можна переходити далі, до більш небезпечному явищу, ніж перфоратор.

Струм і напруга - техніка безпеки при ремонті

Часто під час ремонту ми стикаємося з необхідністю щось зробити з проводами. Яка небезпека може бути пов'язана зі струмом? Все залежить від того, який струм і яка людина і які навколишні умови (вологість, взуття і т.д.). Так, існує така залежність часу контакту з джерелом струму і силою струму:

Відповідно, виникає мимовільне бажання побоюватися проводів і всього, що з цим пов'язано. Але насправді при дотриманні техніки безпеки при роботі з струмом все абсолютно безпечно. Для ілюстрації техніки безпеки при роботі з струмом знову вдамося до цитати:

Струм прощає навіть алкоголь, але ніколи не прощає дурниці. Або знеструмлюємо, або думайте.

А краще і те, і інше. Тобто, висновок простий: з будь-якими штуками, пов'язаними з електрикою (проводка, лампочки, поломки електроінструментів і т.д.), потрібно працювати, вимкніть живлення.

Отже, з струмом розібралися, переходимо до наступного за небезпекою предмету - електродрилі.

Безпечна електродриль при ремонті.

Почнемо з того, що таке дриль. Дриль ручний, пневматичний або електромеханічний інструмент, призначений для свердління отворів при проведенні будівельних, оздоблювальних, столярних, слюсарних та інших робіт. Оскільки більш небезпечна електродриль, так що зупинимося на ній докладніше.

Зверніть увагу, що електродриль відрізняється від перфоратора більш високою частотою обертів, більшою потужністю двигуна. Тому увагу, безпечна електродриль можлива, якщо дотримується ряд умов:

Не торкайтеся до обертального інструменту або деталі в рукавичках - їх намотає разом з вами. Точно те ж вимога для:

  • рукава,
  • фартух,
  • волосся.

Ступінь небезпеки електродрилі стрибає від болгарки до будівельного пістолета і залежить від того, що закріплено в патроні. Що тільки на неї не насаджують:

  • і металеві щітки,
  • і циркулярні диски,
  • і абразивні камені ...

Перед тим як проявляти таку винахідливість знайдіть схожість між оригінальним інструментом, на який шкода грошей. Ось простий приклад: циркулярний диск на дрилі. Якщо підійти до дзеркала, натиснути на собачку і ощеритися ... Що, переконливо? DOOM 2 да? Тепер розберіть це, і нікому не показуйте - можуть засміяли. Порівнюємо: циркулярка має крім мотора в 4 рази потужніша, високі (6 000) обороти, стіл, який є упором для заготовки, упор з лінійкою для рівних розпилів, жорстке настільний кріплення, направляючі пропила, регулятор глибини пропила, регулятор нахилу пропила ...

Висновок такий: дриль - це дриль, і повинна використовуватися за прямим призначенням. Застосування дрилі як пили, точильного каменю і т.д. з одного боку заощаджує гроші, а з іншого боку підвищує травмоопасность. Так що оцінюйте, що для вас важливіше - заощадити або залишитися здоровим.

До речі, якщо ви упустили абразивний камінь, а потім ставите його на дриль (верстат), подумайте, як буде боляче якщо його розірве. Але досить про сумне, переходимо до ще більш небезпечного предмету - циркулярної пилки.

Безпека при використанні циркулярної пилки в ремонті

Циркулярна пила як стаціонарне явище рідко використовується в ремонті. Однак, все ширше розповсюджуються переносні циркулярні пилки, особливості роботи з якими подібні з роботою на стаціонарній циркулярки. Але почнемо з початку.

Циркулярна пила - це інструмент з безліччю (зубів) для різання (розпилювання) твердих матеріалів (деревина, пластик). Виконується циркулярна пила у вигляді металевої пластини, на робочій кромці якої розташовані зуби. Вона дає можливість виробляти похилі, поздовжні і поперечні пропили.

Вона дає можливість виробляти похилі, поздовжні і поперечні пропили

Безпека при роботі з циркулярною пилкою залежить від декількох моментів.

Потім йде циркулярка. 6000 об. Вона небезпечна своїм спокоєм і ювелірної рівністю розпилів. Подача рівна, пальчики ніжні і чутливі подають тоненьку реечку в 10 мм. Чих, відволікання, пива випив і пальців не буде. Тому не пийте алкоголь, коли працюєте на циркулярки. Не приймайте ліки притупляють увагу. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!

Окуляри і респіратор потрібно одягнути для того, щоб не доводилося пиляти з закритими очима з-за смітинки.

Отже, тут все зрозуміло - бути в теперішньому часі, не відволікатися і не дозволяти себе відволікати сміттю і друзям. І ще кілька моментів.

Циркулярна пила - це високоточний інструмент, і він вимагає ретельного догляду для максимального скрока служби. Лезо також вчасно підлягає заточенню, коли кількість розпилюється поверхні ставати неприйнятним. Звичайне пильне полотно з твердих сплавів витримує 20-25 заточек в залежності від величини зубів. Найчастіше очищайте лезо, тому що тирса, змішуючись із смолою, утворюють наліт, що покриває леза і полотно. За рахунок цього наліт збільшує тертя, що збільшує температуру, леза при роботі нагріваються. Це збільшує їх знос і, в гіршому випадку, призводить до поломки (яка, в свою чергу, може призвести до травм)

Отже, з безпекою при роботі з циркулярною пилкою трохи розібралися, переходимо до наступного, більш небезпечного інструменту.

Ланцюгові пили і безпеку при ремонті.

Ланцюгова пила - пила, в якій ріжуче лезо являє собою безперервну металеву ланцюг із зубами або іншими ріжучими пристроями по одному з країв. Інше, більш народна назва ланцюгових пилок - це пила "дружба", бензопила.

Стрічкові пили добре і швидко пиляють деревину. Але є один нюанс:

Бензопила "дружба". Душевна назва чи не так? Звучить як електрошокер "ласка". Душевна - від слова душити 🙂 Якщо лопне ланцюг, то уявіть яку траєкторію вона опише.

Тобто, головний принцип техніки безпеки - стежити за станом стрічки-пили, і вчасно її міняти. Звичайно ж, пилу потрібно міцно тримати в руках і не відволікатися на сторонні шуми і інші раздражжітелі.

І, нарешті, підходимо до найнебезпечнішого інструменту для ремонту в нашому списку.

Болгарка і техніка безпеки в ремонті

Болгарка - це кутова шліфувальна машина, електромеханічний інструмент, призначений для різання, шліфування і чищення деталей з каменю та металевих сплавів.

І тепер про небезпеку болгарки і про те, як з нею потрібно працювати:

Найнебезпечніший інструмент - болгарка. Це машина з швидким інструментом в 12 000 оборотів. Вона найнебезпечніша з усього інструменту. Навіть якщо ви не отримаєте травму, квартира ваша після роботи болгарки надовго в грязі. А якщо закусить диск, її вирве з рук ... Ніколи, і ніяк не намагайтеся на неї закріпити диск від циркулярної пилки. Такий інструмент вирве з рук відразу, і сухожилля з м'язами перетруть до кісток за секунду. При роботі з нею вища вправність, упор, (вдома не працювати) ... Тримайте двома руками. Рукавичка, рукав і т.д. точно так же може намотати на болгарку, як і на дриль, тільки з ще більш важкими наслідками.

Тобто, болгарку, як і дриль, необхідно використовувати тільки за прямим призначенням, що не закріплювати на неї всілякі дурниці. Відповідно, інструмент потрібно тримати міцно, двома руками, без понтів і про всяк випадок захистити очі окулярами, а дихальні шляхи - респіратором. Більш докладні правила по роботі з болгаркою:

Працівникові забороняється працювати інструментом в стані алкогольного сп'яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин; ні в якому разі не працювати в хворобливому стані, у стані стомлення, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції і увагу. Час від часу потрібно освіжати в пам'яті правила по роботі з болгаркою.

Іноді при роботі (особливо при різанні металу) диск різко заклинює, і за інерцією болгарка може досить сильно відкинути обробляється предмет, або навпаки, спробувати вискочити з рук, з очевидними наслідками. Відбувається це майже миттєво, і треба завжди враховувати таку можливість - міцно тримати машину, і заздалегідь прикинути можливий напрямок такого удару. Особливо це відноситься до маленьких болгарок в силу їх невеликої маси і дуже високих обертів.

Завжди тримати машину при обробці під однаковим кутом. При високій швидкості обертання диск деформується і втрачає свою міцність. У разі невеликого відхилення диска, що обертається, диск може лопнути, що розлетілися частки при цьому можуть завдати травми і інші пошкодження.

Ні в якому разі не перебувати в площині різання, щоб не травмуватися «зворотним ударом».

Таким чином, ми розглянули основи техніки безпеки при роботі з деякими найбільш поширеними небезпечними інструментами, які застосовуються в ремонті. І тепер можна зробити загальний висновок:

Безпека при використанні інструментів в ремонті буде досягнута тоді, коли ви твердо знаєте, що робите і вас не відволікає втома, алкоголь та інші перешкоди.

А найкраще користуватися аналогічним ручним інструментом, залишивши роботу на небезпечні речі тим, кому за це платять.

За матеріалами http: //жіва-хата.рф/info/page/263 і Вікіпедії

Чому?
Яка небезпека може бути пов'язана зі струмом?
Що, переконливо?
DOOM 2 да?
Душевна назва чи не так?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов